GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 22-09-2013, 01:32
Corsair Ο/Η Corsair βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Χανιά
Μoto: Bmw gs1200
Μηνύματα: 506
Προεπιλογή Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

Γραμμα από ένα πατέρα με πολλές αλήθειες!!

tromaktiko: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!




υ/γ Ισως τα παιδιά από την περιοχή να μας πουν αν είναι και πραγματική ιστορια
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 24-09-2013, 02:25
Papadopaidi Ο/Η Papadopaidi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Patras
Μoto: R 1150 GS '00
Μηνύματα: 813
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

Να σου πω την αλήθεια Ευάγγελε κ να μην είναι πραγματικό το
γεγονός απηχεί μέρος της καθημερινότητας.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 24-09-2013, 08:40
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

Τραγική στιγμή για έναν έλληνα ακόμα που τον ίδιο του το κράτος τον έβλεπε σαν "πελάτη"
Δυστυχως αυτα δε πουλάνε στα δελτία ειδήσεων και για μερικούς δε ειναι και τοσο σοβαρός λόγος αυτοκτονίας κριμας για τον άνθρωπο απλα θα ειναι ένας ακόμα για στατιστική μελέτη
Μακαρι να βρεθεί μια λύση στα προβλήματα του
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 24-09-2013, 20:15
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

Δυστυχώς κάπως έτσι είναι τα πράγματα (δεν ξέρω εάν είναι αληθινό το γράμμα)...

Ξέρω όμως ανθρώπους που έχουν έρθει σε πολύ δύσκολη θέση
λόγω ΤΕΒΕ !!!
Τελείως συπτωματικά πριν διαβάσω το post,
ένας πελάτης μου είπε ότι το ΤΕΒΕ, του ζήτησε
να προσημειώσει το σπίτι του, για τις οφειλές του....

Any way, σηκώνει πολύ συζήτηση όμως το θέμα...
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 24-09-2013, 23:05
Eftixis Ο/Η Eftixis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
Μoto: R 1200 RT 2011 καλοτάξιδο
Μηνύματα: 5,159
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

Έτσι εχουν τα πράγματα Δυστιχώς ετσι για όλους τους ελεύθερους επαγγελματίες που κάθονται μυρολατρικά και δεν ξεσηκώνονται με τους υπόλοιπους εργαζόμενους είτε στον ιδιωτικό είτε στον δημόσιο τομέα
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 25-09-2013, 00:39
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

σπελιαλ αφιερωμενο στο φιλο μου τον Γιωργη και τον καθε Γιωργη της Ελλαδα μας που πιστευει??? οτι του πασαρουν και που μας λενε ΜΟΝΟ και ΠΑΝΤΑ για το τι σωστο ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ.
Στο καθε πολιτικο-απατεωνα-αδιαφορο-χοντροπετσο-κουφο-τυφλο-υπευθηνο για την καταντια της χωρας μου.
Υπευθυνο για το κλεμενο μελον του 9 βδομαδων παιδιου μου,για την απελπισια,στα ορια της στεναχωριας,του Ελληνα οταν μαθαινει οτι..... ``εισαστε εγκυος``.
Σε ολους αυτους που πουλανε φυκια και απατεωνιες στον απελπισμενο ανεργο Ελληνα.
Αλλα και σε ολους οσους ΠΟΤΕ δεν φωναξαν,ποτε δεν θυμωσαν,ποτε δεν κατεβηκαν στους δρομους,ποτε δεν εκατσαν απεναντι απο το οργανο του κρατους,σε αυτους που φοβουντε και ...``που να τρεχω τωρα εγω εχω δουλεια...να την χασω?που ειναι στο καναπε και στο facebook.
Καποτε ελεγα σε ολους...θα ξυπνησει ο Ελληνας και θα τρομαξει ολη την ευρωπη..
Δυστυχως κοιματε βαρεια ακομα και ψηφιζει χρυση μ@λ.κια.
Δεν υπαρχουμε πια,αλλαξαμε,μεταλαχτηκαμε,βολευτηκαμε.Μας εξουσιαζει μια ανεραστη,ξυλινη,ασχημομουρα και κρυα γερμανιδα.Εχουμε πολιτικους(και πολυ λαο) YESερακηδες.
Μας διαιρεσαν και βασιλευουν.
Δυστυχως ο Ελληνας εφυγε,καπου ταξιδευει,αλλα ακομα καπου βαθια μεσα μου το πιστευω θα ξαναγυρισει και οταν γυρισει θα τους γ@μ.σει οπως ειπε και ο μεγας Καραισκακης.
Υ.γ μπορει το γραμμα να ειναι απατεωνια αλλα τριγυρω μου συμβαινουν πολυ χειροτερα απο αυτο
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 25-09-2013, 01:21
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
σπελιαλ αφιερωμενο στο φιλο μου τον Γιωργη και τον καθε Γιωργη της Ελλαδα μας που πιστευει??? οτι του πασαρουν και που μας λενε ΜΟΝΟ και ΠΑΝΤΑ για το τι σωστο ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ.
Στο καθε πολιτικο-απατεωνα-αδιαφορο-χοντροπετσο-κουφο-τυφλο-υπευθηνο για την καταντια της χωρας μου.
Υπευθυνο για το κλεμενο μελον του 9 βδομαδων παιδιου μου,για την απελπισια,στα ορια της στεναχωριας,του Ελληνα οταν μαθαινει οτι..... ``εισαστε εγκυος``.
Σε ολους αυτους που πουλανε φυκια και απατεωνιες στον απελπισμενο ανεργο Ελληνα.
Αλλα και σε ολους οσους ΠΟΤΕ δεν φωναξαν,ποτε δεν θυμωσαν,ποτε δεν κατεβηκαν στους δρομους,ποτε δεν εκατσαν απεναντι απο το οργανο του κρατους,σε αυτους που φοβουντε και ...``που να τρεχω τωρα εγω εχω δουλεια...να την χασω?που ειναι στο καναπε και στο facebook.
Καποτε ελεγα σε ολους...θα ξυπνησει ο Ελληνας και θα τρομαξει ολη την ευρωπη..
Δυστυχως κοιματε βαρεια ακομα και ψηφιζει χρυση μ@λ.κια.
Δεν υπαρχουμε πια,αλλαξαμε,μεταλαχτηκαμε,βολευτηκαμε.Μας εξουσιαζει μια ανεραστη,ξυλινη,ασχημομουρα και κρυα γερμανιδα.Εχουμε πολιτικους(και πολυ λαο) YESερακηδες.
Μας διαιρεσαν και βασιλευουν.
Δυστυχως ο Ελληνας εφυγε,καπου ταξιδευει,αλλα ακομα καπου βαθια μεσα μου το πιστευω θα ξαναγυρισει και οταν γυρισει θα τους γ@μ.σει οπως ειπε και ο μεγας Καραισκακης.
Όταν γυρίσω θα τους γαμήσω - Βασίλης Παπακωνσταντίνου - YouTube
Υ.γ μπορει το γραμμα να ειναι απατεωνια αλλα τριγυρω μου συμβαινουν πολυ χειροτερα απο αυτο
το νετ δυστυχως ειναι γεματο απο τετοιες ''επιστολες''...............
Δεν μπορει να εξακριβωθει αν ειναι αληθεια ¨η οχι και αφου δεν........προσπερναει.
Αυριο λεω να κατσω να γραψω κι εγω μια, θα βαλω υπογραφη Γ.Παπαδοπουλος αριθμος ΤΕΒΕ 1234567, αμεσως θα ςιναι σε ολα τα μπλοκς αναρτημενο και οσοι το διαβαζουν θα γραφουν και θα νομιζουν οτι κι εσυ αλλα και οι υπολοιποι........

<οποτα, στον καλαθο των αχρηστων τετοιες επστολες απο το νετ.....

Reply With Quote
  #8  
Παλιό 25-09-2013, 01:56
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

γιωργη μπορει να εχεις και δικιο,αλλα δεν χρειαζομαι επιστολες για να δω τι συμβαινει γυρω μου.Μπορω να δω το Βασιλακη απεναντι ,την Αννα διπλα μου,το πατερα μου που του αφησανε συνταξη 420 ευρω,κοσμο και κοσμακη που δεν εχει στειλει καμια επιστολη...
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 25-09-2013, 08:56
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
το νετ δυστυχως ειναι γεματο απο τετοιες ''επιστολες''...............
Δεν μπορει να εξακριβωθει αν ειναι αληθεια ¨η οχι και αφου δεν........προσπερναει.
Αυριο λεω να κατσω να γραψω κι εγω μια, θα βαλω υπογραφη Γ.Παπαδοπουλος αριθμος ΤΕΒΕ 1234567, αμεσως θα ςιναι σε ολα τα μπλοκς αναρτημενο και οσοι το διαβαζουν θα γραφουν και θα νομιζουν οτι κι εσυ αλλα και οι υπολοιποι........

<οποτα, στον καλαθο των αχρηστων τετοιες επστολες απο το νετ.....


Αν αφαιρέσεις το προσωπικό στοιχείο από την επιστολή, όλα όσα γράφει είναι αλήθεια μέχρι κεραίας Γιώργο.
Ποιά από τις "καταγγελίες" αμφισβητείς...
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 25-09-2013, 18:19
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Γράμμα - ποταμός, ενός πατέρα που οδηγείται στη φυλακή για χρέη στο ΤΕΒΕ!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
σπελιαλ αφιερωμενο στο φιλο μου τον Γιωργη και τον καθε Γιωργη της Ελλαδα μας που πιστευει??? οτι του πασαρουν και που μας λενε ΜΟΝΟ και ΠΑΝΤΑ για το τι σωστο ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ.
Στο καθε πολιτικο-απατεωνα-αδιαφορο-χοντροπετσο-κουφο-τυφλο-υπευθηνο για την καταντια της χωρας μου.
Υπευθυνο για το κλεμενο μελον του 9 βδομαδων παιδιου μου,για την απελπισια,στα ορια της στεναχωριας,του Ελληνα οταν μαθαινει οτι..... ``εισαστε εγκυος``.
Σε ολους αυτους που πουλανε φυκια και απατεωνιες στον απελπισμενο ανεργο Ελληνα.
Αλλα και σε ολους οσους ΠΟΤΕ δεν φωναξαν,ποτε δεν θυμωσαν,ποτε δεν κατεβηκαν στους δρομους,ποτε δεν εκατσαν απεναντι απο το οργανο του κρατους,σε αυτους που φοβουντε και ...``που να τρεχω τωρα εγω εχω δουλεια...να την χασω?που ειναι στο καναπε και στο facebook.
Καποτε ελεγα σε ολους...θα ξυπνησει ο Ελληνας και θα τρομαξει ολη την ευρωπη..
Δυστυχως κοιματε βαρεια ακομα και ψηφιζει χρυση μ@λ.κια.
Δεν υπαρχουμε πια,αλλαξαμε,μεταλαχτηκαμε,βολευτηκαμε.Μας εξουσιαζει μια ανεραστη,ξυλινη,ασχημομουρα και κρυα γερμανιδα.Εχουμε πολιτικους(και πολυ λαο) YESερακηδες.
Μας διαιρεσαν και βασιλευουν.
Δυστυχως ο Ελληνας εφυγε,καπου ταξιδευει,αλλα ακομα καπου βαθια μεσα μου το πιστευω θα ξαναγυρισει και οταν γυρισει θα τους γ@μ.σει οπως ειπε και ο μεγας Καραισκακης.
Όταν γυρίσω θα τους γαμήσω - Βασίλης Παπακωνσταντίνου - YouTube
Υ.γ μπορει το γραμμα να ειναι απατεωνια αλλα τριγυρω μου συμβαινουν πολυ χειροτερα απο αυτο
Αν κανείς την πρόσθεση ........υπόλοιπο 0
Δε έμεινε και κανένας ολους τους είπες
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:54.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!