GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Εξοπλισμός μοτοσικλέτας

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 14-06-2011, 10:36
choudel Ο/Η choudel βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 16
Προεπιλογή Γνωμη περι πισω φτερου

Φανταζομαι οτι πρεπει να εχει ξανασυζητηθει το θεμα αλλα ας εκφρασω και εγω την απογοητευση μου....17.000 ευρω μηχανη και μολις περασει απο βρεγμενο δρομο ειδικα ο συνεπιβατης γινεται χαλια απο το γονταο και κατω. Αν δε τρεχεις να ξεφυγεις απο βροχη πιθανον η λασπη να μπει μεχρι και στο κρανος του (με κλειστη ζελατινα) ...δεν συζηταω για βαλιτσα..πλατη..μασχαλες κλπ κλπ. Τελικα τι κοστιζει 17.000 ευρω σε αυτο το μηχανακι? Γιατι πρεπει ο χρηστης να σκασει αλλα 200 για να βαλει το κακασχημο πισω φτερο , τα "τριγωνακια" της Wunderlich κλπ κλπ. Δεν θα επρεπε να υπαρχει εξ ορισμου για να κανει την δουλεια του και εγω να το βγαζω αν και εφοσον θελω?.....
Τελως παντων αφου προκοπη δεν βλεπω ειπα να παρω ενα φτερακι για πισω απλα η λυσεις που καλυπτουν τον μισο σχεδον τροχο δεν με ενθουσιαζουν σκεφτομουν το Mudsling. Το εχει βαλει κανεις? Δουλευει? Αναφερομαι παντα σε on και οχι off καταστασεις καθως στα off βγαινουν φτερακια και πολλα αλλα πραγματα απο την μηχανη anyway.

Ευχαριστω για καθε συμβουλη και για την υπομονη σας στο αγανακτισμενο post μου
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
περι παγωτων... klagenfurt Τι μας έτυχε 10 12-06-2011 11:37
χαριζεται προεκταση φτερου bmw για 1150adv johntsip Χαρίζεται 7 16-03-2011 12:09
περι μπαταριας tasosktm Τεχνικά θέματα διάφορα 1 13-04-2010 15:59
Τα περι λαδιων taksidiotis Τεχνικά θέματα διάφορα 9 13-04-2010 15:04
Η κριση τεχνας κατεργαζεται!(περι βαλιτσων ο λογος) kostasmats Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 12 21-01-2010 23:37


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:25.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!