GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #251  
Παλιό 22-10-2013, 21:11
Eftixis Ο/Η Eftixis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
Μoto: R 1200 RT 2011 καλοτάξιδο
Μηνύματα: 5,159
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Πολύ καβγάς για το τίποτα
Η παρέα ειναι άψογη και εχει απεριόριστες δυνατότητες το τάνκερ να το οδηγήσει με ασφάλεια με κάθε καιρό σε απάνεμες θάλασσες συνεχίζουμε δυνατά το όμορφο ταξίδι μας
Ολοι μαζί μια αγγαλιά για πολλά μα πάρα πολλά όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα
Reply With Quote
  #252  
Παλιό 22-10-2013, 22:27
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Γούστα είναι αυτά.

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου

Θα μου πεις σου λείπουν οι καυγάδες??

Μου λείπουν οι εξαιρετικα ενδιαφέρουσες απόψεις φίλων.Μου λειπουν οι αναλύσεις και οι τοποθετήσεις τους.

Επίσης με εκνευρίζει να μην εχω πλέον εύκολα την επιλογή να διαβάσω αυτά που θέλω.Κάτι βέβαια που ποτέ μου δεν κατάλαβα απο αυτούς που σώνει και καλά θα πρέπει να διαβαζουν αυτα που δεν τους αρέσουν.

Τέλος πάντων....εγω. πιστευω οτι το φόρουμ έτσι γίνεται φτωχότερο.
Reply With Quote
  #253  
Παλιό 22-10-2013, 22:50
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Γούστα είναι αυτά.

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου

Θα μου πεις σου λείπουν οι καυγάδες??

Μου λείπουν οι εξαιρετικα ενδιαφέρουσες απόψεις φίλων.Μου λειπουν οι αναλύσεις και οι τοποθετήσεις τους.

Επίσης με εκνευρίζει να μην εχω πλέον εύκολα την επιλογή να διαβάσω αυτά που θέλω.Κάτι βέβαια που ποτέ μου δεν κατάλαβα απο αυτούς που σώνει και καλά θα πρέπει να διαβαζουν αυτα που δεν τους αρέσουν.

Τέλος πάντων....εγω. πιστευω οτι το φόρουμ έτσι γίνεται φτωχότερο.






Φέρτε τους καβγάδες πίσω

























Πλάκα κάνω μην παρεξηγηθείς, αλλά κανείς δεν είπε να μην γράφουν οι έχοντες ενδιαφέρουσα άποψη, ή να γράφει /να μην γράφει ο οποιοσδήποτε. Αυτό που πολλοί εζήτησαν (μεταξύ τους κι εγώ) ήταν ο περιορισμός των ύβρεων (προσωπικά σαν admin ή mod θα τα έσβηνα κατευθείαν) και η ένταξη όλων των συναφών θεμάτων με την πολιτική και τα ευρύτερα κοινωνικά, σε μια ενότητα που θα μπαίνει κάποιος συνειδητά και -αναλόγως δυνατοτήτων πλατφόρμας- να μην εμφανίζονται στα νέα θέματα κάθε μέρα.
Τώρα αν οι γράφοντες στα υπόψη θέματα, παρεξηγήθηκαν σε βαθμό τέτοιο που να προκληθεί η αποχή τους γενικώς, είναι θέμα δικό τους ....

Πάντως ειλικρινά και σοβαρότατα, χαίρομαι που εξέλειπε ο εμφύλιος του περασμένου μήνα και μακάρι να μην ξαναγίνει...
Reply With Quote
  #254  
Παλιό 23-10-2013, 01:56
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

καλησπερα και απο εμενα.Παρατηρησα οτι σε αυτο το θεμα το 98% των απαντησεων ειναι απο χρηστες ΠΟΛΥ παλιους...
Εγω ειμαι στο φορουμ 2 μηνες και οχι γεματους.
εχω γραψει 190 φορες περιπου σε διαφορα θεματα και διαφορες κατηγοριες.
Ναι εχω γραψει και στα πολιτικα και μαλιστα συμμετειχα και στα μπινελικια.
Δεν ντρεπομαι για αυτο.Εχω μαθει απο μικρος να λεω την αποψη μου δυνατα και καθαρα και παντα στα μουτρα του αλλου.Δεν εχω χαιδεψει ποτε αυτια και ποτε δεν θα το κανω.
Μαλιστα εχω δεχτει ΜΟΝΟ εγω δημοσια παρατηρηση για γραφομενα μου(που ηταν ΠΟΛΥ πιο ηπια απο αλλα γραφομενα) απο ενεργο παλαιο μελος.Αν και με εκνευρισε δεν μου αλλαξε γνωμη για το forum,απλα καταλαβα οτι ηθελε να προστατεψει το φιλαρακι του και τιποτε παραπανω.
Εγω προσωπικα βρηκα ενα πολυ καλο forum και δεν εχω ακομα καταλαβει πιο ειναι το προβλημα σας.
Πραγματικα απο τοτε που γραφτηκα μπαινω ΚΑΘΕ μερα(εκτος 2 ημερων) διαβαζω οτι με ενδιαφερει(που συνηθως ειναι πολλα αυτα) και συμμετεχω οπου εχω να πω κατι.
Μεσα απο το φορουμ γνωρισα φοβερους ανθρωπους που ενδιαφερθηκαν για εμενα και ας μην με εχουν δει ποτε.
Οπως ο VDR-βασιλης που με βοηθησε με το μελισσι μου με τις συμβουλες και δωρεες του -ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΑΣΚΑΛΕ-,panos_funduro που μεσω αυτου βρηκα πολλα ανταλακτικα για το 650st μου ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ,vpentza που με βοηθησε με διαφορα site για ανταλακτικα,τους ARGI και alekni για τις πρωτες πληροφοριες και φυσικα τον Νικο-ταξιδευτης που ενω δεν συμμετεχει ενεργα πλεον στο forum με το που μπηκε μου απαντησε αμεσως και αναλυτικα σε ενα μυνημα που του ειχα στειλει αρχες Σεπτεμβριου σχετικα με τα προβλημα που εχω στη μηχανη.Μαλιστα μου προτεινε να ερθει να με βοηθησει....μια και παρομοια προβληματα ειχε και αυτος στο funduraki του-βλεπε σχετικο τοπικ-.
Επισης μεσα απο το φορουμ χαιρομαι να διαβαζω οτι γραφει ο φιλος yannis -που συμφωνω στο 95% των γραπτων του- ή ο φιλος vpentza που και με αυτον εχω ταυτιση αποψεων στο μεγαλυτερο ποσοστο.
Εχω ``εκμεταλευτει`` την ομαδικη προσφορα για το φτιαξιμο της σελας μου.
Εχω παρει και θα ξαναπαρω τωρα κοντα πραγματα που βαζουν συμφορουμιτες προς πωληση.
Αλλα εχω τσακωθει και με 2-3 μελη στα πολιτικα και μαλιστα χοντρα...οποτε τι??
το προβλημα που ειναι...τα πολιτικα??
και???
αν δεν σας αρεσουν μην τα ανοιγετε??
ΟΛΟΙ εμεις που εστω και μια φορα λογοφεραμε μεγαλα παιδια ειμαστε αν θελουμε θα τα βρουμε,αν δεν θελουμε δεν ξαναμιλαμε ο ενας στον αλλο.
Τοσοι φιλοι υπαρχουν εδω μεσα δεν θα μου λειψει αυτος ο οποιος τσακωθηκα.
Μια χαρα στημενο ειναι το φορουμ και η γνωμη μου ειναι οτι καποιοι κανατε την τριχα τριχια...εμενα μου αρεσει ετσι οπως ειναι.
να ειστε ΟΛΟΙ καλα.

Υ.Γ.o φιλος frits εκανε παραθεση τα εξης δικα μου

``......αυτη η ηλιθια κυβερνηση εχει κανει ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ λαθη.
..........................
Αυτη η κατασταση θελει εξυπνη διαχειριση ..αλλα δειξε μου ενα εξυπνο μεσα εκει....``


παρακατω αφησε ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ υπονοουμενο οτι αυτο παει για την διαχειριση του forum.....δεν καταλαβενω πως εκανε αυτη την σκεψη...αυτο που παραθεσε ειναι 3 φρασεις απο ενα ολοκληρω κειμενο που αναφεροταν στα λαθη της κυβερνησης στο θεμα Χ.Α.
μπορειτε να το δειτε ολοκληρο εδω http://www.gsforum.gr/f42/%CE%94%CE%...tml#post957661

...αν καταλαβετε κατι διαφορετικο απο αυτο που εξηγω παρακαλω πειτε το μου.

Απλα το διευκρινιζω γιατι ειναι αδικο να κατηγορουμαι οτι αφηνω υπονοουμενα για την ομαδα διαχειρισης του φορουμ...

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

Last edited by mpampis; 23-10-2013 at 02:03.
Reply With Quote
  #255  
Παλιό 23-10-2013, 09:19
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Θα μπορούσα να μάθω με δυο κουβέντες τί αλλαγές έχουν γίνει μετά τον περιβόητο μήνα των Παθών ?
Να φανταστώ ότι προτιμήθηκε η λύση κάποια threads να μην είναι "εύκολα" προσβάσιμα αντί να τιθασευτούν με κάποιο εύσχημο τρόπο όσοι υπερβαίνουν τα εσκαμμένα ?
Αν και ρωτήθηκα ( δις) τί θέλω στο φόρουμ να αλλάξει, από συνφορουμίτη, δεν απάντησα λόγω του ότι η ερώτηση δεν προήλθε από τη Διοίκησις που πληρώνει τα ΜΒs που χρησιμοποιώ.
Δεν υπονοώ κάτι, όπως αμέσως ίσως θεωρηθεί, απλά επειδή θέλω να διαβάζω κι άλλες απόψεις/θέματα πλην λαδόξιδων, να μου πείτε παρακαλώ τί έχει αλλάξει...
Reply With Quote
  #256  
Παλιό 23-10-2013, 09:26
Carduelis Ο/Η Carduelis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Mπραχάμι - Αθήνα
Μoto: Τη "Χιονάτη"
Μηνύματα: 2,286
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μπορούσα να μάθω με δυο κουβέντες τί αλλαγές έχουν γίνει μετά τον περιβόητο μήνα των Παθών ?
Να φανταστώ ότι προτιμήθηκε η λύση κάποια threads να μην είναι "εύκολα" προσβάσιμα αντί να τιθασευτούν με κάποιο εύσχημο τρόπο όσοι υπερβαίνουν τα εσκαμμένα ?
Αν και ρωτήθηκα ( δις) τί θέλω στο φόρουμ να αλλάξει, από συνφορουμίτη, δεν απάντησα λόγω του ότι η ερώτηση δεν προήλθε από τη Διοίκησις που πληρώνει τα ΜΒs που χρησιμοποιώ.
Δεν υπονοώ κάτι, όπως αμέσως ίσως θεωρηθεί, απλά επειδή θέλω να διαβάζω κι άλλες απόψεις/θέματα πλην λαδόξιδων, να μου πείτε παρακαλώ τί έχει αλλάξει...
Απλό είναι!
Τώρα όλοι οι "άρρωστοι" αποκτήσαμε και ...νοσοκομειακή κάλυψη!

[QUOTE=KAS;962064]

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ : Κάθε τέσσερις ημέρες το Αττικό εφημερεύει..
QUOTE]
Reply With Quote
  #257  
Παλιό 23-10-2013, 10:22
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων

Υ.Γ.o φιλος frits εκανε παραθεση τα εξης δικα μου

``......αυτη η ηλιθια κυβερνηση εχει κανει ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ λαθη.
..........................
Αυτη η κατασταση θελει εξυπνη διαχειριση ..αλλα δειξε μου ενα εξυπνο μεσα εκει....``


παρακατω αφησε ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ υπονοουμενο οτι αυτο παει για την διαχειριση του forum.....δεν καταλαβενω πως εκανε αυτη την σκεψη...αυτο που παραθεσε ειναι 3 φρασεις απο ενα ολοκληρω κειμενο που αναφεροταν στα λαθη της κυβερνησης στο θεμα Χ.Α.
μπορειτε να το δειτε ολοκληρο εδω http://www.gsforum.gr/f42/%CE%94%CE%...tml#post957661

...αν καταλαβετε κατι διαφορετικο απο αυτο που εξηγω παρακαλω πειτε το μου.

Απλα το διευκρινιζω γιατι ειναι αδικο να κατηγορουμαι οτι αφηνω υπονοουμενα για την ομαδα διαχειρισης του φορουμ...

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
ΣΥΜΦΩΝΩ 100% αυτη η ηλιθια κυβερνηση εχει κανει ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ λαθη.
Θα κανει ενα ακομα τεραστιο αν βγαλει τα χρυσαυγουλα εκτος νομου.
Θα δωσει βουτυρο στο ψωμι τους,θα τους δυναμωσει και παλι ...μια και θα ακουστει το καταπληκτικο..ΑΑΑ!!! μονο την ΧΑ κυνηγανε και τα αλλα τα λαμογια ειναι εξω....
Μην ξεχνατε το εξης..τα στημενα γκαλοπ μας την δειχνουν με μονο εως 3% πτωση....
Το καλυτερο ειναι να δειξεις στο κοσμο τι απατεωνες-δολοφονοι-ναζιστες-κλεφτες ειναι και να αφησεις τον λαο σου να τους ξαναπαει στο 0,00001 που ειχαν ολα αυτα τα χρονια.
Αυτη η κατασταση θελει εξυπνη διαχειριση...αλλα δειξτε μου ΕΝΑ εξυπνο μεσα εκει....
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tattoopanther Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασε όλοι εδώ μαζευτήκανε,.,.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Τυχαίο;;;;;;;;
Δεν νομίζω!!!!!!
Φίλε Μπάμπη καμία σχέση με αυτό που υποστηρίζεις, το κείμενο σου είναι ξεκάθαρο που αναφέρεται, η επισυνάψη του δικού σου κειμένου έγινε για να βγει νόημα στα 2 τελευταία ποστ του tattoo και του yannis που ουσιαστικά βάζουν ταμπέλα στο φόρουμ και έχουν και δίκιο με την εικόνα που παρουσιάζαμε(-ουμε).
Reply With Quote
  #258  
Παλιό 23-10-2013, 10:51
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Μπάμπη καμία σχέση με αυτό που υποστηρίζεις, το κείμενο σου είναι ξεκάθαρο που αναφέρεται, η επισυνάψη του δικού σου κειμένου έγινε για να βγει νόημα στα 2 τελευταία ποστ του tattoo και του yannis που ουσιαστικά βάζουν ταμπέλα στο φόρουμ και έχουν και δίκιο με την εικόνα που παρουσιάζαμε(-ουμε).
οκ φιλε μου γραψε ακυρο.
Καλημερα σε ολους
Reply With Quote
  #259  
Παλιό 23-10-2013, 12:02
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Μπάμπη καμία σχέση με αυτό που υποστηρίζεις, το κείμενο σου είναι ξεκάθαρο που αναφέρεται, η επισυνάψη του δικού σου κειμένου έγινε για να βγει νόημα στα 2 τελευταία ποστ του tattoo και του yannis που ουσιαστικά βάζουν ταμπέλα στο φόρουμ και έχουν και δίκιο με την εικόνα που παρουσιάζαμε(-ουμε).

Σταύρο, επιμένεις να παραποιείς, παρ' όλο που διευκρινίστηκε το θέμα.

Όταν λέει ο Ηλίας πως "μαζευτήκανε εδώ οι έξυπνοι", γιατί να εννοεί ντε και καλά την διαχείριση και όχι εμένα ή κάποιον άλλον ας πούμε;;;;
Αντιστοίχου πνεύματος δε και η δική μου απάντηση;;;

Επίσης εσύ ειδικά, ως παλαιότερος, γνωρίζεις για τις καλές σχέσεις που έχω με τον Νίκο και τον Δημήτρη. Θεωρείς πως είμαι κρυψίνους, θρασύδειλος ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο;;;; Αν είχα κάποιο θέμα μαζί τους, θα ντρεπόμουν να τους το πω;;; Επίσης, είναι τουλάχιστον άκομψο, να "υπερασπίζεσαι" με τέτοιον τρόπο την διαχείριση. Δεν θέλει πολύ να περάσει από το μυαλό κάποιων κακοπροαίρετων πως είσαι βαλτός. Ούτε νομίζω πως άνθρωποι σαν τον Νίκο έχουν ανάγκη από δεκανίκια.

Παρ' όλα αυτά, εκλαμβάνω την παρέμβασή σου, ως "υπερβάλλοντα ζήλο" και επειδή γενικά σε εκτιμώ, θα ήθελα να σταματήσει εδώ αυτή η παρεξήγηση.

Τώρα όσον αφορά τα υπόλοιπα...

"Χαρακτήρ ανδρός εκ λόγου γνωρίζεται". Τάδε έφη Μένανδρος.

1. Δεν νομίζω να κρύφτηκε κανείς από το φόρουμ, εκτός φυσικά από αυτούς που έπρεπε να κρυφτούν. Αυτό έγινε γενικότερα, όπως παρατηρείτε, σε όλο τον δημόσιο βίο.
2. Αν έστω και ένας, δεν κατάλαβε τον λόγο που έπρεπε να είμαι ιδαιτέρως αιχμηρός απέναντι στην δόλια και εγκληματική συμπεριφορά ορισμένων... θα παραδοθούν ιδιαίτερα φροντιστήρια, αι εγγραφαί ήρχισαν!!
3. Η ευθιξία κάποιων περιορίστηκε στην μία πλευρά και ΑΥΤΟ είναι το ύποπτο. Όχι οποιαδήποτε ταμπέλα του φόρουμ. Αν είχε ταμπέλα το φόρουμ δεν θα ήμουν (και αρκετοί άλλοι είμαι σίγουρος) εδώ.
4. Η εικόνα του φόρουμ, εξαρτάται από την στάση των συμμετεχόντων σε όλα τα θέματα. Από κράνη και σκύλους, μέχρι ψεκασμών... αέρος ή τροφοδοσίας καυσίμου!!!

Εμένα λοιπόν μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση, που κάποιοι "κατακεραυνώσατε" την λεκτική μου συμπεριφορά, χωρίς έστω ΜΙΑ παραίνεση σε όσους ξεκίνησαν τις προκλήσεις. Εσείς λοιπόν θέλετε να βάλετε ταμπέλες στο φόρουμ, αλλά τι να κάνουμε... δεν πρόκειται να αλωνίζετε κατά βούληση εδώ μέσα.
Το άλλοθι περί μοτοφόρουμ, δεν στέκει, όπως ποτέ μέχρι τώρα δεν στάθηκε σε πάμπολλες περιπτώσεις.

Θεωρώ περιττό να επαναλάβω την διάθεση και εκτίμηση μου για το φόρουμ. Όπως κάθε ισορροπημένος άνθρωπος, αν δεν μου αρέσει, φεύγω κι αν κάτι δεν μου αρέσει δεν το διαβάζω. Αν κάποιοι νοσταλγούν την χωροφυλακή... οι κατατακτήριες εξετάσεις είναι σε άλλο κτίριο.

Και κάτι τελευταίο.
Δεν χρειάζονται επεξηγήσεις και συνόψεις. Ο Νίκος εκφράστηκε και κάλυψε όλους όσους μας αρέσει ο χώρος. Με την άνεση του admin, άγγιξε και την λεπτότερη πλευρά του φόρουμ, την συγκινησιακή, κάτι που προσωπικά με ευχαρίστησε. Κάθε επαναφορά και αναμάσημα, αφήνεται στην κρίση όλων μας.

Last edited by yannis; 23-10-2013 at 12:22.
Reply With Quote
  #260  
Παλιό 23-10-2013, 12:34
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Γούστα είναι αυτά.

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου

Θα μου πεις σου λείπουν οι καυγάδες??

...................................................................................................

Τέλος πάντων....εγω. πιστευω οτι το φόρουμ έτσι γίνεται φτωχότερο.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα και απο εμενα.Παρατηρησα οτι σε αυτο το θεμα το 98% των απαντησεων ειναι απο χρηστες ΠΟΛΥ παλιους...
Εγω ειμαι στο φορουμ 2 μηνες και οχι γεματους.
εχω γραψει 190 φορες περιπου σε διαφορα θεματα και διαφορες κατηγοριες.
Ναι εχω γραψει και στα πολιτικα και μαλιστα συμμετειχα και στα μπινελικια.
Δεν ντρεπομαι για αυτο.Εχω μαθει απο μικρος να λεω την αποψη μου δυνατα και καθαρα και παντα στα μουτρα του αλλου.Δεν εχω χαιδεψει ποτε αυτια και ποτε δεν θα το κανω.
.....................................................................................................
.....................................................................................................
Απλα το διευκρινιζω γιατι ειναι αδικο να κατηγορουμαι οτι αφηνω υπονοουμενα για την ομαδα διαχειρισης του φορουμ...

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μπορούσα να μάθω με δυο κουβέντες τί αλλαγές έχουν γίνει μετά τον περιβόητο μήνα των Παθών ?
...........................................................................................................
Δεν υπονοώ κάτι, όπως αμέσως ίσως θεωρηθεί, απλά επειδή θέλω να διαβάζω κι άλλες απόψεις/θέματα πλην λαδόξιδων, να μου πείτε παρακαλώ τί έχει αλλάξει...

Και αν παρατηρησετε δε και ποσα μελη εχουν σταματησει να γραφουν αλλα ακομα και να κανουν log in στο φορουμ τοτε θα γινει αντιληπτο ποσο φτωχοτερο εχει γινει ΗΔΗ το φορουμ οπως λετε κι εσεις και συμφωνω κι εγω.

''Σεντονακηδες'' και ''περιληψηδακηδες'' απο ''ασπονδοι εχθροι'' ενδοφουρμικα συζητανε πια την επικαιροτητα οταν συναντιονται μεταξυ τους σαν ''ασπονδοι φιλοι''.....αλλα οχι στο φορουμ.

Θεματα οπως την μικρης Μαριας που συγκλονσε και συγκλονιζει ολον το κοσμο, εμας, σε αυτο το φορουμ, μα αφησε κι αφηνει παγερα αδιαφορους για χαριν των λαδοξιδων αλλα και των εκδρομων που η πλειοψηφια δεν μπορει να ακολουθησει....ουτε φυσικα και να διαβασει διοτι οταν δεν μπορεις να κανεις κατι και το διαβαζεις απο καποιους αλλους - με πλουσιο φωτογραφικο υλικο - καπου σφιγγεσαι.........ησσονος σημασιας βεβαια αυτα τα συναισθηματα για καποιους φιλους αν και οι ιδιοι διατεινονται σε ολα τα επιπεδα για τις δυσκολιες του κοσμου σημερα, μονον που ειναι η διπλανη κατσικα κι οχι η δικη τους, αρα......no problem.

Οι αλλαγες Φιλε Βασιλη (Vpentza), - διοτι αν κι εχουμε ''αρπαχτει'' πολλες φορες παντα θεωρησαι Φιλος οπως επισης και ο εταιρος απο την Ν.Σμυρνη καπαδοκης ΣΟΥ, κι οχι ΜΟΥ - ειναι αυτες οι παραπανω δλδ σιωπη/σιωπηλη αποχωρηση μελων που δεν τους ενδιαφερουν μονο τα λαδοξιδα, μεχρι....... να δουμε ποτε.

Αυτο ειναι πια το φορουμ των λιγων και συγκεκριμενων που αρχη και τελος στην ζωη εχουν την εκδρομη, την κρουαζιερα και τα λαδοξιδα.......για εμας τους αλλους με τα 35 χρονια σε μια σελλα που καποιοι εχουν γραψει πανω απο 400,000κμ σε αυτην, που ειναι 50αρηδες και βαλε, που εχουνε(-με) παιδια κι ενδιαφερονται(-μαστε) για το μελλον ΤΟΥΣ γραφοντας στα παλια τους(μας) τα παπουτσια το ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ (ΜΑΣ) ΠΑΡΟΝ, που δεν μπορουν (-με) να συμμετασχουν (-με) σε εκδρομες και κρουαζιερες, που δεν αλλαζουμε τα λαδια τοσο συχνα ΠΙΑ ωστε να μας ενδιαφερουν οι λαδοξιδες αποψεις.......για ολους εμας λοιπον Α Ν Α Μ Ο Ν Η............οι επομενες εβδομαδες θα δειξουν αν ξανα ανεβουν θεματα επικαιροτητας στον ιστοχωρο αυτον.

Ολα εξαρτωνται απο το επιπεδο μας και την νηφαλιοτητα μας.........


υ.Γ. μην βαρατε τον πιανιστα (αντμινς) αυτοι δεν φταινε για το οποιο επιπεδο εχουν τα μελη.........

Last edited by GeorgeP; 23-10-2013 at 12:36.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:08.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!