GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Τι μας έτυχε

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 01-08-2009, 12:45
gzpainter Ο/Η gzpainter βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Ένας Scouser απο την Κρήτη
Μoto: BMW R1200GS Adventure
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

και φυσικα και υπαρχουν ατομα που θα δεκτουν τον εκβιασμο...απο την στιγμη που υπαρχουν ατομα που το κανουν και στελνουν τετοια μηνυματα....
μπορει το παιδι να μπαινει πρωτη φορα στο forum και να μην γνωριζει τα κατατοποια..να τον πετυχει σε λαθος στιγμη που δεν εχει καθαρο το μυαλο του....ποτε δεν ξερεις...
Παντως εγω προτεινω να γινει γνωστο το ονομα του....ωστε ολοι μας να τον γνωριζουμε και να του "κοβουμε" τον αερα αμεσως..

και για να κανουμε το κλιμα λιγο ποιο χαρουμενο....
οποιος ΦΥΓΕΙ απο αυτο το forum...του οποιου εχω τα νομιμα δικαιωματα...μετοχες...τραπεζικους λογαριασμους..και τα λοιπα..θα πληρωσει σε εμενα και ΜΟΝΟ εμενα 10000000λιρες ως ψυχικη αποζημιωση που θα μεινω μονος..και δεν 8α εχω που να πουλαω κοκοψινια....
(PS:αν και υποθηκε το ονομα Γιωργος και Γιωργος ειναι το ονομα μου...δεν ειμαι εγω ο 'κολλημενος'...πλακα κανω για τα παραπανω...)

Last edited by gzpainter; 01-08-2009 at 12:46.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 01-08-2009, 13:28
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

ΝΤΑΒΑΤΖΗ σε forum πρωτη φορα ακουω
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 01-08-2009, 14:26
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

γιατί ξεθάψατε τον βλακούλη τώρα;
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 01-08-2009, 17:43
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Δεν ειναι αναγκη να ασχολουμαστε με τον συγκεκριμενο κυριο .Το οτι ειμαστε ολοι εδω τα λεει ολα....
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 02-08-2009, 11:47
Bolero Ο/Η Bolero βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: peristeri
Μoto: 1200GS-08
Μηνύματα: 139
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gzpainter Εμφάνιση μηνυμάτων
και φυσικα και υπαρχουν ατομα που θα δεκτουν τον εκβιασμο...απο την στιγμη που υπαρχουν ατομα που το κανουν και στελνουν τετοια μηνυματα....
μπορει το παιδι να μπαινει πρωτη φορα στο forum και να μην γνωριζει τα κατατοποια..να τον πετυχει σε λαθος στιγμη που δεν εχει καθαρο το μυαλο του....ποτε δεν ξερεις...
Παντως εγω προτεινω να γινει γνωστο το ονομα του....ωστε ολοι μας να τον γνωριζουμε και να του "κοβουμε" τον αερα αμεσως..

και για να κανουμε το κλιμα λιγο ποιο χαρουμενο....
οποιος ΦΥΓΕΙ απο αυτο το forum...του οποιου εχω τα νομιμα δικαιωματα...μετοχες...τραπεζικους λογαριασμους..και τα λοιπα..θα πληρωσει σε εμενα και ΜΟΝΟ εμενα 10000000λιρες ως ψυχικη αποζημιωση που θα μεινω μονος..και δεν 8α εχω που να πουλαω κοκοψινια....
(PS:αν και υποθηκε το ονομα Γιωργος και Γιωργος ειναι το ονομα μου...δεν ειμαι εγω ο 'κολλημενος'...πλακα κανω για τα παραπανω...)
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
ΝΤΑΒΑΤΖΗ σε forum πρωτη φορα ακουω
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατί ξεθάψατε τον βλακούλη τώρα;



Ποιόν ξεθάψαμε και ποιόν νταβατζή λέμε ;;;;
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 02-08-2009, 12:00
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

παιδιά εάν δεν υπάρχει άλλο τέτοιο περιστατικό ας είμαστε επιφυλακτικοί ότι μπορεί να έγινε κάποιο λάθος συνενόησης,εγώ προσωπικά είμαι σε 4 φόρουμ και δεν με ενόχλησε κανείς που είναι και το λογικό.
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 02-08-2009, 12:11
vellos Ο/Η vellos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ATHINA
Μoto: R-1200-GS
Μηνύματα: 414
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Vakalos Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ήθελα σε καμιά περίπτωση να ασχοληθώ με άτομα και πρακτικές που δεν συνάδουν με τον χαρακτήρα ενός σοβαρού και παρείστικου forum όπως είναι αυτό που δημιούργησαν τα παιδιά (στην ουσία για να περνάμε εμείς καλά) αλλά άκουσα το απίστευτο!!!
Φίλος ο οποίος μετά από παρότρυνσή μου γράφτηκε στο παρών forum, δεν πρόλαβε να ανεβάσει ούτε καν ένα μήνυμα, αφού μόλις λίγα λεπτά μετά την εγγραφή του, ΔΕΧΤΗΚΕ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ από τον admin του άλλου forum και του έλεγε ξεκάθαρα ότι φίλε ή εδώ θα μείνεις σε μένα ή αλλιώς θα πάρεις πόδι…. (εμ πως σου λέει, εγώ τώρα που θα πουλάω μπλούζες και αυτοκόλλητα, και θα μου κάνουν τα έξοδα για να τους βγάλω καμιά εκδρομή?)
Τουλάχιστον αυτό αποδεικνύει περίτρανα ότι ο τυπάκος (για να μην αποκαλέσω αλλιώς) είναι πάνω από την σελίδα του νέου forum αντί να πάει να βρει καμιά δουλειά.

Τα σχόλια φίλοι μου δικά σας….

Και εγώ που δεν έχω παραγγείλει μπλούζες θα φάω πόρτα ??????????????
Με όλο το σεβασμό στο ιστοχώρο που μας φιλοξενει, γιαυτό παντού πουλάνε μπλουζες????????Αν είναι έτσι να δίνουμε όλοι μια συνδρομή.1Ε,5Ε,10Ε....όση μας πούνε....
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 03-08-2009, 10:50
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Albatros Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδιά εάν δεν υπάρχει άλλο τέτοιο περιστατικό ας είμαστε επιφυλακτικοί ότι μπορεί να έγινε κάποιο λάθος συνενόησης,εγώ προσωπικά είμαι σε 4 φόρουμ και δεν με ενόχλησε κανείς που είναι και το λογικό.
άστο δεν είναι πρώτο ούτε δεύτερο περιστατικό
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 03-08-2009, 16:03
Gazi Ο/Η Gazi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 3,913
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Ηρεμία....Ζούμε σε περίοδο Δημοκρατίας!!!Ο καθένας μπορεί να είναι πάντοτε σε νόμιμα πλαίσια,σε όλες τις νόμιμες πράξεις του αστικού δικαίου που διέπει την ελευθερία των πολιτών καθώς και των απόψεων ,χωρίς να υποθάλπτει την ελευθερία των άλλων.
Για αυτό λοιπόν,υπάρχουν και άλλοι δημοκρατικοί τρόποι επίλυσης προβλημάτων.....
Και για να μην μακρυγορώ.......Δεν σου αρέσει???Αντε γεια!!!!Προσωπικές απειλές face to face????Ασφαλισικά μέτρα!!!Δέχεσαι τηλεφωνικές απειλές???Ασχολούνται άλλοι επι του θέματος (Δικοιγόροι,κτλ κτλ τκλ) !!!Εαν έχετε το κεφάλι σας καθαρό..μην φοβάστε τίποτα!!Πάνω από όλα ΗΡΕΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 03-08-2009, 16:30
platon Ο/Η platon βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αγρίνιο
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή Απάντηση: Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)

Νομίζω πως ο καθένας πρέπει να σχηματίσει την δικιά του άποψη, όποιες και αν είναι οι απόψεις των άλλων.

Προσωπικά ακόμη θυμάμαι στην πρώτη εκδρομή, μετά το φαγητό το "ο λογαριασμός είναι 34 ευρώ το άτομο, αφήστε 35 για να βγάλω και εγώ τα έξοδα μου που ήρθα και είδα το μέρος πριν"

Εμένα αυτό μου έφτασε για να μην ασχοληθώ ξανά με τον κύριο. Όχι ότι δεν μπαίνω στο φόρουμ, αλλά δεν το έχω με καλό μάτι...
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
φόβοι των ευρωπαίων ότι το "κλίμα της αθήνας" θα φτάσει και σε αυτούς Vakalos Επικαιρότητα 6 16-01-2009 12:39
Χρήσιμα σε κατόχους ARAI (και όχι μόνο) GS_maniac Κράνη 5 29-12-2008 18:22


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:48.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!