GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #801  
Παλιό 06-06-2013, 22:47
Achilleas1956 Ο/Η Achilleas1956 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Μαρούσι
Μoto: BMW R 1200 GS 2007
Μηνύματα: 160
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Καλησπέρα, επειδή είμαι νέος στο forum θα ήθελα να ξέρω πως λειτουργεί το σύστημα της προσφοράς γιατί έχω κλείσει ραντεβού γα την επόμενη Πεμπτη με το κατάστημα της Μεσογείων για το service των 40000Km.
Επειδή είμαι παλιός πελάτης της Motion n' Style έχω να πω πως ο Κώστας που ασχολείται με τις Μοτοσυκλέτες είναι άψογος.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια.
Reply With Quote
  #802  
Παλιό 07-06-2013, 02:35
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Achilleas1956 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα, επειδή είμαι νέος στο forum θα ήθελα να ξέρω πως λειτουργεί το σύστημα της προσφοράς γιατί έχω κλείσει ραντεβού γα την επόμενη Πεμπτη με το κατάστημα της Μεσογείων για το service των 40000Km.
Επειδή είμαι παλιός πελάτης της Motion n' Style έχω να πω πως ο Κώστας που ασχολείται με τις Μοτοσυκλέτες είναι άψογος.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια.
Διάβασε την πρώτη σελίδα κ θα σου λυθούν όλες οι απορίες ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #803  
Παλιό 12-06-2013, 00:09
Marios 800gs Ο/Η Marios 800gs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Metamorfosi
Μηνύματα: 91
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Καλησπέρα Λεοντόκαρδε,

Ηρθε η ώρα για το Service των 40000 χλμ.

Παρακαλώ για ενημέρωση του συνεργείου ώστε να μπορώ να κάνω χρήση της προσφοράς στο Motion n' Style (Αγ. Στέφανος).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μάριος
Reply With Quote
  #804  
Παλιό 13-06-2013, 21:35
Achilleas1956 Ο/Η Achilleas1956 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Μαρούσι
Μoto: BMW R 1200 GS 2007
Μηνύματα: 160
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Λοιπόν κύριοι,
Αν και είχα κλείσει ραντεβού για service στο Motion 'n Style, για σήμερα διαβάζοντας τα θέματα του forum αφενός διαπίστωσα ότι είναι απλά τα πράγματα και μάλιστα όταν υπαρχει και καταπληκτικό εικονογραφημένο υλικό από το ΓΚΑΡΝΤΑΣΙ τον Γιάννη Παναγιωτίδη τότε δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα.
Αφού λοιπόν ακύρωσα το ραντεβού ρώτησα τον Κώστα (Motion 'n Style), για το τι πρέπει να αγοράσω και τι πρέπει να προς έξω και όπως είπα και σε άλλο ποστάρισμα το παλικάρι είναι ΚΥΡΙΟΣ με όλη την σημασία της λέξης μου εξήγησε τα πάντα και αφού αγόρασα τα υλικά από εκεί πλην του φιλτρου λαδιού που το πήρα από Αλεξόπουλο Κ&Ν για να μην εξαρτώμαι από ειδικά εργαλεία ξεκίνησα σήμερα στίς 12.00 και τελείωσα στις 18.30 γιατί τα πάντα ήταν άγνωστες λέξεις.
Βέβαια ήταν κουραστικό αλλα το ευχαριστήθηκα γιατί ήταν κάτι που είχα να το κάνω από 24 χρονών όταν έκανα τα πάντα μόνος μου σε μια ΥΑΜΑΗΑ SR500.
Είχε πλάκα να φανταστείτε έφαγα 1 ώρα να βρω πωσ βγαίνει το φιλτρο αέρα.
Τέλος καλό και σχεδόν όλα καλά γιατι κατα την αλλαγή των βαλβολινών στον άξονα χύθηκε λίγο στο δισκόφρενο και αν και το έπλεινα πολύ δεν έχω φρένο ακόμη. Αν αύριο δεν γίνει τίποτε θα αλλάξω τακάκια αφού πλύνω πρώτα τον δίσκο και πάλι.
Αυτά και την επόμενη φορα θα έχετε και φωτο, που για να είμαι ειλικρινής σήμερα επειδη δεν ήξερα τι θα γίνει τοψιλαπέφυγα.
Καλό βράδυ.

ΥΓ: Προς ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟ, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα με την ακύρωση του ραντεβού,

Last edited by Achilleas1956; 13-06-2013 at 21:40.
Reply With Quote
  #805  
Παλιό 17-06-2013, 16:09
Isidoros Ο/Η Isidoros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ
Μoto: F650GS TWIN
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Καλησπέρα,
Πλησιάζει το service των 10000 και σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω την προσφορά της Motion n' Style στην Μεσογείων.
Ευχαριστώ ,
Ισίδωρος
Reply With Quote
  #806  
Παλιό 18-06-2013, 13:04
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Isidoros Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα,
Πλησιάζει το service των 10000 και σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω την προσφορά της Motion n' Style στην Μεσογείων.
Ευχαριστώ ,
Ισίδωρος
H Motion n' Style ενημερώθηκε ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #807  
Παλιό 03-07-2013, 22:35
makam Ο/Η makam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: BMW R1200 GS
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Λεοντόκαρδε καλησπέρα.
Ηρθε η ώρα για το σέρβις των 60000. Παρακαλώ να γίνει η απαραίτητη ενημέρωση στο κατάστημα (Αγ. Στέφανος)
Ευχαριστώ
Reply With Quote
  #808  
Παλιό 06-07-2013, 22:08
makam Ο/Η makam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: BMW R1200 GS
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

To σέρβις έγινε κιόλας, όλα μια χαρά...
Λεοντόκαρδε ευχαριστώ.
Reply With Quote
  #809  
Παλιό 07-07-2013, 19:45
ant.spil Ο/Η ant.spil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: KAIΣΑΡΙΑΝΗ
Μoto: R1200 GS '06
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Λεοντοκαρδε, καλησπερα, ειμαι Χανια με διαρροη στην εξοδο του ντεποζιτου, εχει ομαδικη
η BMW στα Χανια για βλαβη & ελεγχο ταξιδιου (το ερχομενο Σαββατο φευγουμε για Ιταλια) ? Ευχαριστω! ant.spil
Reply With Quote
  #810  
Παλιό 08-07-2013, 09:40
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ant.spil Εμφάνιση μηνυμάτων
Λεοντοκαρδε, καλησπερα, ειμαι Χανια με διαρροη στην εξοδο του ντεποζιτου, εχει ομαδικη
η BMW στα Χανια για βλαβη & ελεγχο ταξιδιου (το ερχομενο Σαββατο φευγουμε για Ιταλια) ? Ευχαριστω! ant.spil
Βεβαίως ... υπάρχει ο εκεί αντιπρόσωπος, για ότι χρειαστείς ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρόγραμμα για το πώς θα "τηρήσουμε" το αρχείο αποδείξεων της Εφορίας ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 165 09-05-2011 21:06
MOTION & STYLE THANASIS Τεχνικά θέματα διάφορα 6 31-05-2010 11:32
Στην "αγκαλιά" της Τζούλιας το "αυγό του φιδιού" MARK Επικαιρότητα 0 13-03-2010 12:45
Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου" nek21 Γενικά - Αναβάτης 126 19-07-2009 00:53
φόβοι των ευρωπαίων ότι το "κλίμα της αθήνας" θα φτάσει και σε αυτούς Vakalos Επικαιρότητα 6 16-01-2009 12:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:55.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!