GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 27-08-2013, 23:11
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα το ξανά διαβάσω επειδη αυτο νόμισα οτι το εγγραφές για άλλον το οτι δε έχω λάστιχα το έγραψα ειρωνικα και όχι για σένα αλλα για τον διοργανώνει την βόλτα.
Αλήθεια τι θα γινόταν αν ερχομό την με χάλια ελαστικά??θα μου λέγατε το κουβαδακι σου και σε άλλη παραλία?
Επειδη παραλίες υπάρχουν πολλές όντως
Παντα παραθετω στον συνομιλητή μου για να καταλαβει σε ποιον απευθύνομαι. ........και εγω το γραπτω σου δεν το ελαβα σαν ειρωνικό και ενα 2τερον γιατι να σου πουν(με) το κουβαδακι σου κτλ κτλ ........Εχεις λαθος εντυπωση οπως και πολυ απο δω μεσα για καποιους ανθρωπους....Κατα την ταπεινη μου γνωμη για να μαθεις και του χαρκτηρες που συνομιλεις ξεκινας να ερχεσε σε καποια συνάντηση-καφε-και οτι αλλο σου κανει κλικ για να μαθεις να δεις και βγαλεις γνωμη το αν σου κανω εγω ο αλφα ο βητα κτλ κτλ ....


Εν τι αυτη περιπτωσει για μενα εχεις λαθος και που ανεβασες ενα τετοιο θεμα και λαθος εντυπωση για καποιους απο δω μεσα......
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 27-08-2013, 23:20
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Ε απο τι αλλο μια την έχουμε την τρέλα
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 27-08-2013, 23:23
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από commander Εμφάνιση μηνυμάτων
Παντα παραθετω στον συνομιλητή μου για να καταλαβει σε ποιον απευθύνομαι. ........και εγω το γραπτω σου δεν το ελαβα σαν ειρωνικό και ενα 2τερον γιατι να σου πουν(με) το κουβαδακι σου κτλ κτλ ........Εχεις λαθος εντυπωση οπως και πολυ απο δω μεσα για καποιους ανθρωπους....Κατα την ταπεινη μου γνωμη για να μαθεις και του χαρκτηρες που συνομιλεις ξεκινας να ερχεσε σε καποια συνάντηση-καφε-και οτι αλλο σου κανει κλικ για να μαθεις να δεις και βγαλεις γνωμη το αν σου κανω εγω ο αλφα ο βητα κτλ κτλ ....


Εν τι αυτη περιπτωσει για μενα εχεις λαθος και που ανεβασες ενα τετοιο θεμα και λαθος εντυπωση για καποιους απο δω μεσα......
Εγω λάθος δε έχω και πιστεύω οτι ίσως καταλάβετε το ύφος μου αν διαβάσετε καλύτερα όλο το πόστ.
Και πες οτι ξεκίνησα και ήρθα σε μια υπεροχή που σίγουρα ειναι παρέα απο ποιον να δεχτώ συμβουλη.?απο ποιον?
Και λάθος δε πιστεύω οτι έκανα άλλωστε και λάθος να ήμουν εδω ειναι να τα ακούσω

Last edited by AKIS_21; 27-08-2013 at 23:24.
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 27-08-2013, 23:23
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε απο τι αλλο μια την έχουμε την τρέλα


Εμεις οι ενωσιτες....ειμαστε για τα δυσκολα
Δεν θελω να μασας...στα ευκολα
Στάλθηκε από Λελοφον
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 27-08-2013, 23:40
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω λάθος δε έχω και πιστεύω οτι ίσως καταλάβετε το ύφος μου αν διαβάσετε καλύτερα όλο το πόστ.
Και πες οτι ξεκίνησα και ήρθα σε μια υπεροχή που σίγουρα ειναι παρέα απο ποιον να δεχτώ συμβουλη.?απο ποιον?
Και λάθος δε πιστεύω οτι έκανα άλλωστε και λάθος να ήμουν εδω ειναι να τα ακούσω
συμβουλη γιατι να δεχτεις Ακη ? Δεν σε καταλαβαινω........Συμβουλη να δεχτει ο γιος μου που ειναι 18 χρονων .......εσυ γιατι πρεπει να δεχτεις συμβουλη........Δεν ξερεις ποιο ειναι το σωστο και το καλο για σενα ??????



Εν ολίγοις μην τα περνουμε ολα τις μετρητις.......
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 27-08-2013, 23:45
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από commander Εμφάνιση μηνυμάτων
συμβουλη γιατι να δεχτεις Ακη ? Δεν σε καταλαβαινω........Συμβουλη να δεχτει ο γιος μου που ειναι 18 χρονων .......εσυ γιατι πρεπει να δεχτεις συμβουλη........Δεν ξερεις ποιο ειναι το σωστο και το καλο για σενα ??????



Εν ολίγοις μην τα περνουμε ολα τις μετρητις.......
Αρα σε λάθος συμφουριτη τα λες το θέμα ειναι τι όλοι ξέρουμε ποιο ειναι το σωστό και δε δεχόμαστε μαθήματα απο κανένα αληθεια εδειξα,οτι δέχομαι μαθήματα?
Ίσως να μη έχεις καταλάβει σε τι αναφέρομαι
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 27-08-2013, 23:48
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρα σε λάθος συμφουριτη τα λες το θέμα ειναι τι όλοι ξέρουμε ποιο ειναι το σωστό και δε δεχόμαστε μαθήματα απο κανένα αληθεια εδειξα,οτι δέχομαι μαθήματα?
Ίσως να μη έχεις καταλάβει σε τι αναφέρομαι
πολυ καλα εχω καταλαβει σε τι και που αναφερεσαι .......αλλα το αφήνω εδω γιατι εαν θα ηθελα να συνεχίσω τη κουβεντα μαζι σου θα ηθελα μονο κατ ιδιαν......και τετ τα τετ...



Σε ευχαριστω για τον χρονο σου...
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 27-08-2013, 23:49
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Επίσης
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 27-08-2013, 23:54
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Η ευγένεια και ο αλληλοσεβασμός πρέπει αλλά δυστυχώς δεν είναι αυτονόητα.

Από αυτό όμως εώς το να απαξιώνουμε τις ομαδικές βόλτες-εκδρομές που πραγματοποιούνται και που σήμερα λόγω κρίσης πιστεύω έχουν ελαχιστοποιηθεί έχει μεγάλη απόσταση.

Ο κάθε ένας κολάει σε αυτό που θέλει, άλλος στο στραβό και άλλος στο καλό είναι θέμα φιλοσοφίας και στάση ζωής.

Έχω συμμετάσχει σε πάρα πολλές εκδρομές του φόρουμ και έχω περάσει σε όλες καλά. Τι έχω να χωρίσω άλλωστε μέσα σε 1-2-3 μέρες με άτομα που απλά βρισκόμαστε για να περάσουμε καλά.

Μέσα από τις εκδρομές γνωρίζεις καλύτερα τον συμφουρουμίτη και πολλές είναι οι φορές που διαπιστώνεις πόσο λάθος εντύπωση έχεις δημιουργήσει για κάποιον από την "διαδυκτιακή" του εικόνα.

Αν δεν πήγαινα στις εκδρομές θα είχα σήμερα τουλάχιστον 20 "πραγματικούς" φίλους λιγότερους, αξία ανεκτίμητη.

Το παραπάνω δεν θα το άλλαζα σε καμία περίπτωση γιατί θα υπήρχε η περίπτωση κάποιος να μου πει κάποια εξυπνάδα, τίποτα διαφορετικό από ότι συμβαίνει στην καθημερινότητα, τον "προσπερνάς" και ασχολήσαι με τα όμορφα.

Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, 40 μέρες κοσκινίζει.
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 27-08-2013, 23:59
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Η ευγένεια και ο αλληλοσεβασμός πρέπει αλλά δυστυχώς δεν είναι αυτονόητα.

Από αυτό όμως εώς το να απαξιώνουμε τις ομαδικές βόλτες-εκδρομές που πραγματοποιούνται και που σήμερα λόγω κρίσης πιστεύω έχουν ελαχιστοποιηθεί έχει μεγάλη απόσταση.

Ο κάθε ένας κολάει σε αυτό που θέλει, άλλος στο στραβό και άλλος στο καλό είναι θέμα φιλοσοφίας και στάση ζωής.

Έχω συμμετάσχει σε πάρα πολλές εκδρομές του φόρουμ και έχω περάσει σε όλες καλά. Τι έχω να χωρίσω άλλωστε μέσα σε 1-2-3 μέρες με άτομα που απλά βρισκόμαστε για να περάσουμε καλά.

Μέσα από τις εκδρομές γνωρίζεις καλύτερα τον συμφουρουμίτη και πολλές είναι οι φορές που διαπιστώνεις πόσο λάθος εντύπωση έχεις δημιουργήσει για κάποιον από την "διαδυκτιακή" του εικόνα.

Αν δεν πήγαινα στις εκδρομές θα είχα σήμερα τουλάχιστον 20 "πραγματικούς" φίλους λιγότερους, αξία ανεκτίμητη.

Το παραπάνω δεν θα το άλλαζα σε καμία περίπτωση γιατί θα υπήρχε η περίπτωση κάποιος να μου πει κάποια εξυπνάδα, τίποτα διαφορετικό από ότι συμβαίνει στην καθημερινότητα, τον "προσπερνάς" και ασχολήσαι με τα όμορφα.

Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, 40 μέρες κοσκινίζει.
Σεβαστή η άποψη σου αλλα με λάθος στο τέλος συμπεράσμα
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:00.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!