GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Πολιτική επικαιρότητα στην Ελλάδα & στον κόσμο

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 16-12-2013, 17:15
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Και που να δεις τι δηλώνει ο Τσουκαλάς του ΣΥΡΙΖΑ!
Εδω εισαι.........
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 16-12-2013, 17:19
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Να τον δω Δήμαρχο της Αθήνας και επιτέλους να φωνάξω "Περικλή, ο αγώνας σου τώρα δικαιώνεται"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μα καλά ακόμα ασχολείστε με τα απολειφάδια της χρυσαύγουλης;;;;;
Αλήθεια στο Ε9 θα δηλώσουν και την επικαρπία στο κελί?!!?!?!?!?!?
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 16-12-2013, 17:22
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχεις άλλες πληροφοριες εσυ ωστε να καταδικαστουν ¨η μεταφερεις αλλων εικασιες?
Οπως εμπιστευεσαι την δικαιοσυνη σε αλλες υποθεσεις ετσι πρεπει να την εμπιστευτεις και σε ναυτην.......σωστη ¨η λαθος αποφαση δεν ειμαστε εμεις που θα την κρινουμε.....ειμαστε ασχετοι κι ανειδικευτοι να το κανουμε!!!!!

Την περιοδο εκεινη εχασα καπου 30εκ δρχ........για να μην νομιζεις οτι ειμαι απο τους ευνοημενους.
Πλάκα κάνεις έτσι??????

Τα διάβασες τα ονόματα????

Οι άνθρωποι που καταστράφηκαν εξαιτίας αυτων των ανθρώπων είναι χιλιάδες.

Μιλάμε για γνωστά λαμόγια που έκαναν πάρτυ με τις πλάτες του κράτους.

Και η κουτσή Μαρία ξέρει το ποιόν τους.

Εσυ τους θεωρείς αθώους????

Τον Μπογδάνο τον ξέρεις???/ Είναι γείτονας μου......Εκείνη την εποχή εκατοντάδες άνθρωποι είχαν κατασκηνώσει έξω απο τα γραφεία του ( πέρναγα απο εξω κάθε μέρα για να παω σπίτι μου) επειδή έχασαν όλα τα χρήματα τους εξαιτίας του....Το ίδιο είχε γίνει και με τους υπόλοιπους 42

Μερικές φορές ρε φίλε δεν σε καταλαβαίνω....
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 16-12-2013, 17:35
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Πλάκα κάνεις έτσι??????

Τα διάβασες τα ονόματα????

Οι άνθρωποι που καταστράφηκαν εξαιτίας αυτων των ανθρώπων είναι χιλιάδες.

Μιλάμε για γνωστά λαμόγια που έκαναν πάρτυ με τις πλάτες του κράτους.

Και η κουτσή Μαρία ξέρει το ποιόν τους.

Εσυ τους θεωρείς αθώους????

Τον Μπογδάνο τον ξέρεις???/ Είναι γείτονας μου......Εκείνη την εποχή εκατοντάδες άνθρωποι είχαν κατασκηνώσει έξω απο τα γραφεία του ( πέρναγα απο εξω κάθε μέρα για να παω σπίτι μου) επειδή έχασαν όλα τα χρήματα τους εξαιτίας του....Το ίδιο είχε γίνει και με τους υπόλοιπους 42

Μερικές φορές ρε φίλε δεν σε καταλαβαίνω....
Δεν κανω καθολου πλακα..........

Οπως πιστευω οτι πρεπει να πληρωνω διοδια ντε και καλα εφοσον χρησιμοποιω τον ''Χ'' δρομο ετσι πιστευω οτι η δικαιοσυνη ειναι τυφλη.......
Εικασιες γινονται, ενδειξεις υπαρχουν.......αλαλ με εικασιες κι ενδειξεις καταδικες δεν εφαρμόζονται!!!Τοσο απλα......απλουστατα!
Ειμαι ενας απο τους χοντρα χαμενους ο οποιος κινησαι γη και ουρανο για να βρει αποδειξεις.......φτασμενοι δικηγοροι εξ αιματος συγγενεις και χαμενοι και οι ιδιοι, δημοσιογραφοι, ντετεκτιβ και δεν ξερω κι εγω τι αλλο επιστρατευσαμε και ακρη δεν βρεθηκε........ενδειξεις ΝΑΙ, αποδειξεις ΟΧΙ........οποταν και συγγενη σου να ειχα σκοτωσει αν δεν εβρισκες αποδειξεις εγω θα παρεμενα εκτος φυλακης και θα περνιομουν και για εξυπνος!!!! Κι εσυ θα εμενες με την απορια του ''γιατι'' εφοσον εσυ θα ησουν σιγουρος αλλα δεν μπορεσες να το αποδειξεις! Σορρυ Διονύση αλλα ετσι ειναι......
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 16-12-2013, 17:39
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Με λίγα λόγια λοιπόν και σύμφωνα με τα λεγόμενα σου απο την στιγμή που δεν υπάρχουν υπεύθυνοι δεν υπήρξε και ποτέ το σκάνδαλο του χρηματιστηρίου

υγ.Βγήκα λίγο εκτός θέματος αλλά θεωρώ άλλα πράγματα πολύ πιο σοβαρά απο τα χρήματα που δηλώνει ο καθε χρυσαυγίτης

Last edited by diomiles; 16-12-2013 at 17:50.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 16-12-2013, 18:00
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Με λίγα λόγια λοιπόν και σύμφωνα με τα λεγόμενα σου απο την στιγμή που δεν υπάρχουν υπεύθυνοι δεν υπήρξε και ποτέ το σκάνδαλο του χρηματιστηρίου

υγ.Βγήκα λίγο εκτός θέματος αλλά θεωρώ άλλα πράγματα πολύ πιο σοβαρά απο τα χρήματα που δηλώνει ο καθε χρυσαυγίτης
Ενταξει κουβεντα να γινεται........

Δλδ εσυ εισαι υπερ στο να καταδικαζονται ανθρωποι βαση ενδειξεων κι εικασιων?
Εγω οχι....ουτε για φονιαδες!!!
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 16-12-2013, 18:05
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενταξει κουβεντα να γινεται........

Δλδ εσυ εισαι υπερ στο να καταδικαζονται ανθρωποι βαση ενδειξεων κι εικασιων?
Εγω οχι....ουτε για φονιαδες!!!
Γιώργο μην μπερδεύεσαι...............δεν είπα κατι τέτοιο εγώ.

Εγω απλά είπα ότι δεν υπάρχει η ¨θέληση¨ απο την δικαιοσύνη (την οποία σε άλλα πράγματα δεν την προλαβαίνουμε) να καταδικάσει απατεώνες και λαμόγια που έκαναν τεράστιο κακό.
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 16-12-2013, 18:16
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώργο μην μπερδεύεσαι...............δεν είπα κατι τέτοιο εγώ.

Εγω απλά είπα ότι δεν υπάρχει η ¨θέληση¨ απο την δικαιοσύνη (την οποία σε άλλα πράγματα δεν την προλαβαίνουμε) να καταδικάσει απατεώνες και λαμόγια που έκαναν τεράστιο κακό.
Η δικαοσυνη (το δικαστηριο) αποφασιζει βαση αποδεικτικων στοιχειων τα οποία προσκομιζονται ειτε απο τον εισαγγελεα οταν ειναι αυτεπαγγελτο το αδικημα ειτε απο του αντιδικους μεσω των δικηγορων τους.
Στην περιπτωση αυτη στο δικαστηριο οδηγηθηκαν ολοι αυτοι απο τον εισαγγελεα βασει των ενδειξεων που ειχε......δεν αποδειχτηκαν ομως αληθινες οι ενδειξεις!
Ομως, δεν σου κανει εντυπωση οτι δεν προσεφυγε κανενας απο τους χαμενους επενδυτες στην δικαιοσυνη?
Ο εισαγγελεας δεν ειχε συμφερον να ψαξει ¨η δεν ηθελε να ψαξει ΟΚ να το δεχτω....εμεις οι χιλιαδες χαμενοι γιατι δεν προσεφυγαμε στην δικαιοσυνη με ''ατρανταχτες'' αποδειξεις? Διοτι, και στο λεω απο πρωτο χερι, δεν μπορουσαμε να αποδειξουμε Τ Ι Π Ο Τ Α!!!!
Θελεις οτι ηταν στημενο τοσο καλα, θελεις διοτι οι ιθυνοντες ειχαν καλυψει τα ιχνη τους...αποδειξεις γιοκ.
Και ανευ αποδειξεων δεν μπορεις να κατηγορησεις καμια δικαιοσυνη και κανενα δικαστηριο για τις αποφασεις του.
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 16-12-2013, 19:31
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Για τα λεφτα του ΓΑΠ και των λοιπων μπορεις να κοιταξεις εδω ετσι θα μαθεις απο πρωτο χερι, την Βουλη των Ελληνων, το πως, ποιος και γιατι.
Το οτι οι 300 εχουν χρημα μπολικο δεν ηταν, ειναι, ουτε θα ειναι μυστικο!!!! Ας μπορουσες κι εσυ να τα εχεις, και μαζι με εσενα κι εγω........αλλα λυπαμαι, δεν ειμαστε τοσο εξυπνοι.

και για να επανελθουμε στον ''Ηλια'' σου αν κοιταξεις το ποθεν εσχες του βαση τυο οποιου δηλωνει 300ε εισοδημα φαινεται να εχει και 12500ε καταθεσεις στην τραπεζα εθνικη (σελ. 10-11). επισης στην σελιδες 12-13 φαινεται να κατεχει ενα οχημα 1400 κυβικων το οποιο αγορασε το ιδιο ετος αντι 15,500ε και τελος στην σελιδα 14-15 φαινεται οτι εχει μια δικη του εταρεια απο το 2009.......
Φανταζομαι οτι οι καταθεσεις και η αγορα του αυτοκινητου εγιναν απο τα 300ε τον μηνα.......

Θεωρω οτι δικαιως φωναζει κι εξισταται για κλεφτες στην βουλη........για αρχικλεφτες βεβαια δεν λεει τιποτα αλλα θα πει στο μελλον!!!
Το να θεωρείς έξυπνο τον γιωργακη δε το περίμενα ασε που προτιμώ να μην έχω μια απο το να είμαι προδότης και λαμόγιο .....για μερικούς φυσικα δε τους χαλάει και καθόλου απο οτι καταλαβαίνω.
Για φαντάσου πιάνου απόγονος θαθελα να είσαι του εφιάλτη η του λεωνιδα ,?του γιωργακη η του πατέρα σου? είμαι σίγουρος οτι ξέρεις την απάντηση και ναι για εμένα τα λεφτα δε παίζουν κανένα ρόλο

Last edited by AKIS_21; 16-12-2013 at 19:34.
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 16-12-2013, 23:22
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το να θεωρείς έξυπνο τον γιωργακη δε το περίμενα ασε που προτιμώ να μην έχω μια απο το να είμαι προδότης και λαμόγιο .....για μερικούς φυσικα δε τους χαλάει και καθόλου απο οτι καταλαβαίνω.
Για φαντάσου πιάνου απόγονος θαθελα να είσαι του εφιάλτη η του λεωνιδα ,?του γιωργακη η του πατέρα σου? είμαι σίγουρος οτι ξέρεις την απάντηση και ναι για εμένα τα λεφτα δε παίζουν κανένα ρόλο
καλα κρασια............

Υ.Γ.εξυπνος ειναι και ο Κασιδιαρης, που εκλεβε το κρατος σαν γνησιο λαμογιο κι αυτος......ακου 300ε μισθο και καταθεσεις 12500......και μεγαλη ζωη απο οτι φαινεται.
Αυτα να τα βλεπει ο ''ορθοδοντικος'' που λεει οτι με 400ε δεν ζει κανεις...να που ζει ο κασιδιαρης και βαζει και στην μπαντα!!!!!

Last edited by GeorgeP; 16-12-2013 at 23:24.
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:09.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!