GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 07-11-2013, 19:25
PLOIGOS Ο/Η PLOIGOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Ριο
Μoto: VARADERO MK2
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
καταλαβαινω οτι η ειδηση του -62δις δεν ευχαριστει αλλα δεν πειραζει.......ειναι παντως μια ευχαριστη ειδηση.......


Eυχαριστει Γιωργο μου....Πως δεν ευχαριστει!!Ρωτα ολους τους συνταξιουχους κ τους μισθωτους που ΠΕΙΝΑΝΕ,κ ας μην τους βλεπεις εσυ,ποσο ευχαριστα νιωθουν που πληρωσαν ΑΥΤΟΙ τα 62δις κ οχι οι ΑΛΛΟΙ που φυγαδευσαν τα χρηματα τους στο εξωτερικο ...

Ειναι μεσα στην τρελλη χαρα!!Ιδιως τωρα που θα ειναι κ τ μαγαζια ανοιχτα τις Κυριακες,γιατι δεν ειχαν που κ πως να τα ξοδευσουν ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,Γιωργο μου...

Reply With Quote
  #12  
Παλιό 07-11-2013, 19:53
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Eυχαριστει Γιωργο μου....Πως δεν ευχαριστει!!Ρωτα ολους τους συνταξιουχους κ τους μισθωτους που ΠΕΙΝΑΝΕ,κ ας μην τους βλεπεις εσυ,ποσο ευχαριστα νιωθουν που πληρωσαν ΑΥΤΟΙ τα 62δις κ οχι οι ΑΛΛΟΙ που φυγαδευσαν τα χρηματα τους στο εξωτερικο ...

Ειναι μεσα στην τρελλη χαρα!!Ιδιως τωρα που θα ειναι κ τ μαγαζια ανοιχτα τις Κυριακες,γιατι δεν ειχαν που κ πως να τα ξοδευσουν ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,Γιωργο μου...

βρε συ μην με κανεις να μηδειω...καλοπροαιρετα παντα και χωρις ειρωνια.....

Ας μην ξαναρχισουμε για τους συνταξιουχους που πεινανε διοτι η μεση συνταξη στην Ελλαδα σημερα ειναι 851ε....και συνταξιουχος με γυναικα και 851 ευρο ΔΕΝ πειναει.....ζει δυσκολα αλλα δεν πειναει......εγω με παιδι ζουσα με τα ιδια στην ανεργια μου.......μην με ρωτησεις πως ειναι ολοκληρη αναλυση και δεν μου ελειπε και τιποτα........ο συνταξιουχος εχει γιατρους και φαρμακα ΝΑΙ αλλα δεν πειναει, ζει δυσκολα εως πολυ δυσκολα.

Ο συνταξιουχος που περνει λιγοτερο απο τα 851 να μας πει τι εχει πληρωσει πρωτα σε ασφαλιστικες εισφορες τα χρονια που εδουλευε και μετα να το αναλυσουμε το θεμα........
Και στο κατω-κατω να συγκεντρωθουν ΟΛΟΙ αυτοι οι συνταξιουχοι (μεσα και ο 84χρονος πατερας μου) και να απαιτησουν την επαναπροσληψη των 40ρηδων και γενικα των κατω των 65 ετων συνταξιουχων διαφορων κλαδων του Δημοσιου ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ οι οποιοι στοιχιζουν 9δις τον χρονο και μετα τα ξαναλεμε.

και για να ξερεις το 32,7% του ρευστου των συνταξεων ειναι σε ανθρωπους κατω των 65ετων.......

Οι συνταξιούχοι κάτω των 55 ετών είναι 222.389

- Το μηνιαίο κόστος συντάξεων αυτών είναι €174.599.821

- Eτησίως κοστίζουν συνολικά €2.095.197.852 (€2,1 δισ.) δηλαδή ακριβώς όσο η διαφορά από τον κανονικό φόρο ακινήτων του 2007 (€750 εκατομμύρια) με το Νέο Φόρο Κατοχής που ετοιμάζουν για το 2014 (€2.850.000.000).



Ας βγουν ντε στους δρομους...αντε μπραβο!!! κι αν ειναι γεροντακια, οπως ο δικος μου ο πατερας, να βγουμε τα παιδια τους, εγω κι εσυ δηλαδη...εισαι??????

θα μου πεις, ο νομος ειναι νομος, ΣΩΣΤΑ θα σου απαντησω.......γιαυτο μην γκρινιαζεις......

Οσο για τα μαγαζια.........θα εκπλαγεις στο μελλον...πιστευω!!!

Last edited by GeorgeP; 07-11-2013 at 19:55.
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 07-11-2013, 20:45
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Ποιός είπε ότι δεν χαιρόμαστε με τα -62δις ;;; Με ποιά δεδομένα προκύπτουν αυτές οι κατηγορίες ; Απορώ με τον οίστρο να δημιουργούνται εντυπώσεις και χειραγώγηση της κουβέντας !

Για το Ελλ Χρηματιστήριο, όχι δεν χαίρομαι γιατί μετά το πλιάτσικο των μικρομετόχων του 99 τώρα επιδιώκουν να έχουν στην απέξω τη μαρίδα πιθανώς αναγκάζοντάς τους να ανοίξουν βιβλία (παγκόσμια πρωτοτυπία!)
Δάνεια πάντα θα δίνονται εφόσον θα καλύπτονται (εξασφάλιση λέγεται) από κινητές ή μη αξίες.....έλα όμως που εντέχνως οι αξίες που θα κάλυπταν τα δάνεια...αποδομήθηκαν.....
Από τη μία ευχολόγια και από την άλλη δεν σε αφήνουν να αναπνεύσεις.....

Πόσες λεπτομέρειες κρύβονται πίσω από κάθε μεγαλόστομη κουβέντα 10 λέξεων !!!

Last edited by vpentza; 07-11-2013 at 20:48.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 07-11-2013, 22:32
PLOIGOS Ο/Η PLOIGOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2013
Περιοχή: Ριο
Μoto: VARADERO MK2
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
βρε συ μην με κανεις να μηδειω...καλοπροαιρετα παντα και χωρις ειρωνια.....

Ας μην ξαναρχισουμε για τους συνταξιουχους που πεινανε διοτι η μεση συνταξη στην Ελλαδα σημερα ειναι 851ε....και συνταξιουχος με γυναικα και 851 ευρο ΔΕΝ πειναει.....ζει δυσκολα αλλα δεν πειναει......εγω με παιδι ζουσα με τα ιδια στην ανεργια μου.......μην με ρωτησεις πως ειναι ολοκληρη αναλυση και δεν μου ελειπε και τιποτα........ο συνταξιουχος εχει γιατρους και φαρμακα ΝΑΙ αλλα δεν πειναει, ζει δυσκολα εως πολυ δυσκολα.

Ο συνταξιουχος που περνει λιγοτερο απο τα 851 να μας πει τι εχει πληρωσει πρωτα σε ασφαλιστικες εισφορες τα χρονια που εδουλευε και μετα να το αναλυσουμε το θεμα........
Και στο κατω-κατω να συγκεντρωθουν ΟΛΟΙ αυτοι οι συνταξιουχοι (μεσα και ο 84χρονος πατερας μου) και να απαιτησουν την επαναπροσληψη των 40ρηδων και γενικα των κατω των 65 ετων συνταξιουχων διαφορων κλαδων του Δημοσιου ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ οι οποιοι στοιχιζουν 9δις τον χρονο και μετα τα ξαναλεμε.

και για να ξερεις το 32,7% του ρευστου των συνταξεων ειναι σε ανθρωπους κατω των 65ετων.......

Οι συνταξιούχοι κάτω των 55 ετών είναι 222.389

- Το μηνιαίο κόστος συντάξεων αυτών είναι €174.599.821

- Eτησίως κοστίζουν συνολικά €2.095.197.852 (€2,1 δισ.) δηλαδή ακριβώς όσο η διαφορά από τον κανονικό φόρο ακινήτων του 2007 (€750 εκατομμύρια) με το Νέο Φόρο Κατοχής που ετοιμάζουν για το 2014 (€2.850.000.000).



Ας βγουν ντε στους δρομους...αντε μπραβο!!! κι αν ειναι γεροντακια, οπως ο δικος μου ο πατερας, να βγουμε τα παιδια τους, εγω κι εσυ δηλαδη...εισαι??????

θα μου πεις, ο νομος ειναι νομος, ΣΩΣΤΑ θα σου απαντησω.......γιαυτο μην γκρινιαζεις......

Οσο για τα μαγαζια.........θα εκπλαγεις στο μελλον...πιστευω!!!


Γιωργο...Συνεχιζεις να παρουσιαζεις νουμερα κ μεσους ορους φιλε...Θα σου κανω μια απλη ερωτηση κ θελω πραγματικα να ακουσω την αποψη σου...

Καθε μερα στην δουλεια μου,βλεπω κατα μεσο ορο 30-40 ατομα σε διαφορες επιχειρησεις που πηγαινω,κ σε ολες τις βαθμιδες...Απο απλους υπαλληλους εως διευθυντικα στελεχη...Ειναι ΟΛΟΙ στον ΙΔΙΩΤΙΚΟ τομεα κ το 99% απο αυτους βλεπουν την καθημερινοτητα τους αλλα κ το ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ,δυσοιωνο κ μαυρο...Γιατι πιστευεις φιλε μου,οτι συμβαινει αυτο?Ειμαστε ολοι γκρινιαρηδες οπως λες κ ειχαμε μαθει να ζουμε στα πλουτη κ στην μασα?Μας κακοφαινεται πιστευεις που δεν μπορουμε να παρουμε καινουργιο αυτοκινητο η την καινουργια +tourer??


Ο κοσμος Γιωργο μου,δεν μπορει πλεον να ζησει ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ,την καθημερινοτητα του,γιατι απλα τα λεφτα τελειωνουν στις 10 αντε 15 καθε μηνα..Τωρα αν εσυ πιστευεις οτι ολα βαινουν καλως κ απλως εμεις ειμαστε γκρινιαρηδες,οπως αγαπας...Εμενα δεν μπορεις να με πεισεις,γιατι στην ζωη μου δεν ειχα μαθει ποτε σε πλουτη κ μεγαλεια,κ η κατασταση ειναι απλα δραματικη...

Κ τον λογαριασμο φιλε μου καλε,στο πρωτο τραπεζι πιστα ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ,δεν θα τον πληρωσω εγω...Θα μου πεις θα τον πληρωσεις θες δε θες...Αμ δε...Αφου με κλεβουν με αυτον τον προκλητικο τροπο,το ιδιο θα κανω κ εγω φιλε μου,μηδειωντας οχι σε σενα φυσικα.-
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 08-11-2013, 12:51
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

χα χα χα απορω που απορειτε με τον Γιωργο.!!!!!!
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 08-11-2013, 19:35
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιός είπε ότι δεν χαιρόμαστε με τα -62δις ;;; Με ποιά δεδομένα προκύπτουν αυτές οι κατηγορίες ; Απορώ με τον οίστρο να δημιουργούνται εντυπώσεις και χειραγώγηση της κουβέντας !

Για το Ελλ Χρηματιστήριο, όχι δεν χαίρομαι γιατί μετά το πλιάτσικο των μικρομετόχων του 99 τώρα επιδιώκουν να έχουν στην απέξω τη μαρίδα πιθανώς αναγκάζοντάς τους να ανοίξουν βιβλία (παγκόσμια πρωτοτυπία!)
Δάνεια πάντα θα δίνονται εφόσον θα καλύπτονται (εξασφάλιση λέγεται) από κινητές ή μη αξίες.....έλα όμως που εντέχνως οι αξίες που θα κάλυπταν τα δάνεια...αποδομήθηκαν.....
Από τη μία ευχολόγια και από την άλλη δεν σε αφήνουν να αναπνεύσεις.....

Πόσες λεπτομέρειες κρύβονται πίσω από κάθε μεγαλόστομη κουβέντα 10 λέξεων !!!
Κατηγορηθηκε κανεις? αμφισβητείς τα δημοσιευματα με τα στοιχεια απο το ΥΠΟΙΚ και τις λοιπες υπηρεσίες? αν ειναι ψεμματα παντως δεν βγηκε κανεις να τα διαψευσει......ειναι κατηγορία οτι εχουμε συνταξιουχους ετων 40-45-50-55 οι οποιοι στοιχιζουν 2,1δις σε εμενα κι εσενα για τα επομενα 40-35-30-25 ετη??
Ο νομος ειναι νομος και πρεπει να ακολουθειται απο ολους........μα απο ολους ετσι? Το στραβο και πρωτοτυπο του νομου εν σχεση με αλλες ευρωπαικες χωρες μνημονευουμε εδω......

Οσο για το χρηματιστηριο ολοι ξερουμε οτι ειναι τζογος, ο τζογος ειτε στο Λουτρακι, ειτε στο λας βεγκας ειτε στο ΧΑ εχει ρισκα......οποιος ασχετος/ηλιθιος παει και παιζει πονταροντας το βιος του για να γινει γρηγορα πλουσιος τα κορακια θα πεσουν και θα τον φανε.......
Ασχετος/ηλιθιος, περισσοτερο το δευτερο, στο ΧΑ υπηρξα κι εγω χανοντας κοντα στα 30εκ δρχ τοτε........

για τα δανεια, παντοτε ετσι ηταν μεχρι το 1995....μετα αλλαξανε και φτασαμε εδω που ειμαστε σημερα. Χαιρομαι που θα ξαναγυρισουμε στο σωστο δρομο της ''εξασφαλισης''.
Τα σπιτια στα οποια αναφερεσαι ηταν μια φουσκα, οσοι δεν το ειδαν την πατησαν.........δεν φταινε αυτοι βεβαια αλλα θα επρεπε να ηταν περισσοτερο σκεπτομενοι και να διερωτηθουν ''μα 350,000ε για ενα διαμερισμα?''
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 08-11-2013, 19:39
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιωργο...Συνεχιζεις να παρουσιαζεις νουμερα κ μεσους ορους φιλε...Θα σου κανω μια απλη ερωτηση κ θελω πραγματικα να ακουσω την αποψη σου...

Καθε μερα στην δουλεια μου,βλεπω κατα μεσο ορο 30-40 ατομα σε διαφορες επιχειρησεις που πηγαινω,κ σε ολες τις βαθμιδες...Απο απλους υπαλληλους εως διευθυντικα στελεχη...Ειναι ΟΛΟΙ στον ΙΔΙΩΤΙΚΟ τομεα κ το 99% απο αυτους βλεπουν την καθημερινοτητα τους αλλα κ το ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ,δυσοιωνο κ μαυρο...Γιατι πιστευεις φιλε μου,οτι συμβαινει αυτο?Ειμαστε ολοι γκρινιαρηδες οπως λες κ ειχαμε μαθει να ζουμε στα πλουτη κ στην μασα?Μας κακοφαινεται πιστευεις που δεν μπορουμε να παρουμε καινουργιο αυτοκινητο η την καινουργια +tourer??


Ο κοσμος Γιωργο μου,δεν μπορει πλεον να ζησει ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ,την καθημερινοτητα του,γιατι απλα τα λεφτα τελειωνουν στις 10 αντε 15 καθε μηνα..Τωρα αν εσυ πιστευεις οτι ολα βαινουν καλως κ απλως εμεις ειμαστε γκρινιαρηδες,οπως αγαπας...Εμενα δεν μπορεις να με πεισεις,γιατι στην ζωη μου δεν ειχα μαθει ποτε σε πλουτη κ μεγαλεια,κ η κατασταση ειναι απλα δραματικη...

Κ τον λογαριασμο φιλε μου καλε,στο πρωτο τραπεζι πιστα ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ,δεν θα τον πληρωσω εγω...Θα μου πεις θα τον πληρωσεις θες δε θες...Αμ δε...Αφου με κλεβουν με αυτον τον προκλητικο τροπο,το ιδιο θα κανω κ εγω φιλε μου,μηδειωντας οχι σε σενα φυσικα.-
Την αποψη μου την ξερεις................

εμενα τα 1287ε συν καμαι 300αρια της συζυγου δεν μου τελειωνουν σε 15 ημερες, το αντιθετο μαλιστα μου περισσευουν και καμια 400αρια τα οποια βαζω στην παντα....και παλι κι οπως εκανα παντα.

Δραματικη ειπες η κατασταση? καλα, δεν κανεις καμια βολτα στο φορουμ να δεις ποσες βολτες παιζουν? κι ολοι οσοι συμμετεχουν στα πολιτικα γκρινιαζουν διοτι λεει πεινανε....αλαλ βολτες κι εξωτερικα πανε!!!!
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 10-11-2013, 18:58
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Την αποψη μου την ξερεις................

εμενα τα 1287ε συν καμαι 300αρια της συζυγου δεν μου τελειωνουν σε 15 ημερες, το αντιθετο μαλιστα μου περισσευουν και καμια 400αρια τα οποια βαζω στην παντα....και παλι κι οπως εκανα παντα.

Δραματικη ειπες η κατασταση? καλα, δεν κανεις καμια βολτα στο φορουμ να δεις ποσες βολτες παιζουν? κι ολοι οσοι συμμετεχουν στα πολιτικα γκρινιαζουν διοτι λεει πεινανε....αλαλ βολτες κι εξωτερικα πανε!!!!
Βλέπω τα χρόνια που ασχολήθηκες με τον συνδικαλισμό σε έκαναν μετρ στην προπαγάνδα.

Βρες μου έναν που είπε ότι πεινάει και πήγε βόλτα στο εξωτερικό.
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 10-11-2013, 19:19
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Το μαμημένο το ματόχαντρο.
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 10-11-2013, 20:12
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

GeorgeP...για μια στιγμη σε διαβαζα και το μυαλο μου πηγε στο nickname σου...δεν σε ξερω προσωπικα και σορυ κιολας για το "θαρρος" αλλά με αυτα που εγραφες νομιζα οτι διαβαζω τον GeorgePapandreou τον ιδιο...κι αυτος ηθελε να με πεισει οτι Λεφτα υπαρχουν και το ειδα καθαρα οτι οντως υπαρχουν αλλά οχι στα δικα μου ματια ουτε στο πορτοφολι μου αλλά σαφως και ουτε εσωτερικα και ανοιχτα στην Ελλαδα αλλά απο συγκεκριμενους καπου-καποιοι-καποτε και μαλιστα μαλλον δεν τους εχει αγγιξει καθολου το μνημονιο αυτους απο την αρνητικη πλευρα-μη σου πω θετικο το ειδαν κιολας αφου το χρημα που εχουν στην ακρη πηρε και αξία σημερα που καταπλακωθηκε το βιοτικο επιπεδο της συντριπτικης πλειοψηφιας....
Παντως ετσι μια και μιλαμε για καλη ζωη στην Ελλαδα πιθανον να βρισκομαστε σε αλλη γειτονια...γιατι εγω εχω εντελως αλλη εικονα στην καθημερινοτητα μου...και δε ζω ουτε Ταμπουρια ουτε Δραπετσωνα ουτε Προσφυγικα...

Last edited by mAthosalas; 10-11-2013 at 20:14.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:22.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!