GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις μοτοσυκλετών

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #23  
Παλιό 10-07-2013, 15:56
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ADV?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Giof Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση ;
Εγώ που έχω αλλάξει τα μισά πράγματα στη μηχανη πχ χούφτες, φανάρι , βιδες
Λαστιχακια διακόπτες κτλπ , αν την δείτε σε αγγελία θα νομίζετε ότι είναι τρακαρισμενη;

Και λέω να της κάνω και facelift.
Αυτα που αλλαξες τα εχεις κρατημενα σαν μανισια???Αν ναι τοτε του αλλου του βγαζεις απο το μυαλο καθε ιδεα πτωσης...Αν ΟΧΙ τοτε του βαζεις ψιλους στα αυτια...

Εγω εχω βαλει ακραπα ΑΛΛΑ την μαμα την εχω στο κουτι της,,εχω λαστιχα χωματινα ΑΛΛΑ σε αλλες ζαντες ,θελω να του αλλαξω χρωμα ΑΛΛΑ εχω παρει δευτερο φτερο και ψαχνω το καπακι του ρεζερβουαρ για να ΜΗΝ πειραξω τα μαμα κοστουμια,εχω βαλει φιμε ζελατινα αφτερ μαρκετ ΑΛΛΑ εχω την μανισια στην ακρη,εχω αλλαξει σελα με ποιο χαμιλη ΑΛΛΑ την μαμα την εχω στην ακρη και αυτην,εχω κανει μοντιφες ΑΛΛΑ οχι στα μαμα πραγματα..
Προσωπικα ΑΝ δω κατι που δεν ειναι μανισιο και δεν δω το μανισιο στην ακρη ηηηη βαμενο ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ...

Last edited by jtnakos; 10-07-2013 at 15:57.
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:16.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!