GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #191  
Παλιό 14-09-2013, 19:50
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Επιμένω συγκεντρώνεστε σε λάθος πράγμα.
Ηλιθιότητες έχουμε κάνει όλοι και πιθανά όλοι θα ξανακάνουμε κιόλας.

Επίσης άλλο ελευθερία, άλλο δεν έχω κανένα κανόνα (ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΝΑ ΖΩ - ας πάνε στα βουνά αλλιώς) και η ελευθερία μου αυτή να ξεπερνά στα όρια την ελευθερία του άλλου δίπλα μου.

Επίσης άλλο "κάνουμε και μια χαζομαρίτσα" άλλο το στυλάκι που είδα, ότι κάπου είναι και "μαγκιά" να είσαι έτσι ...και ο περίεργος είναι αυτός που του φαίνεται στραβό (το.... ΣΤΡΑΒΟ).
Καταλαβαίνετε τι επιμένω εγώ ότι μου τη δίνει;
Είπαμε για τέτοιους έχω μόνο τη ροχάλα μου.

Γιατί κάπου από κάποιους "πολύ ελεύθερους" βγήκε και ότι "εγώ ΠΟΤΕ δεν βάζω και πρόβλημα μου και πρόβλημα έχεις εσύ που σε ενοχλεί". Μπα ναι; Και εγώ από την πολύ ελευθερία λέω να κάνω τον ελεύθερο σκοπευτή. Καλό; Τι έγινε, εγώ δεν μπορώ να είμαι όσο ελεύθερος θέλω; Ναι μωρέ στο κέντρο της Αθήνας. Εγώ εκεί θέλω.

Δεν ξέρω αν τόσο πολύ δεν μπορώ να μεταφέρω το τι εννοώ. Ή απλά τώρα στο θέμα πρέπει όλοι να βγάλετε το ότι αν ήσασταν 50+ θα είχατε κάνει και στη Μακρόνησο.
Μάλλον έχετε μπερδέψει κάποια πράγματα.
Μάλλον έχεις μπερδέψει πολλα πράγματα.
Η ελευθερία εχει μια έννοια και αν εσυ πιστεύεις οτι η σαγιοναρα ειναι κίνδυνος θάνατος προς εσένα τοτε αν πιάσουμε κινητά hansfree τσιγάρα βρώμικες ζελατινα ληγμενα λάστιχα προβληματικά φρένα επικίνδυνα αξεσουάρ επικίνδυνα μυαλα ,και αλλα αλλα πολλα ο δρόμος ειναι ένας .καναπες και nova είπαμε πιπερατα λόγια αλλα όχι κατα πρόσωπο...
Κάθε μέρα φορω το κράνος μου και κατηγορώ μέσα μου όσους δε φοράνε αλλα μέσα μου δε έχω κανένα δικαίωμα πάνω τους ......
Αν σε 20 χρονια όλοι οι μηχανοβιοι φοράνε στολές με αεροσακους οι μηχανές δε πέφτουν και οι ταχύτητες ειναι περιορισμένες στα 80 χλμ να είστε σίγουροι οτι θα μας θυμούνται σαν ομάδες αυτοκτονίας οπως οταν βλέπω ταξιδιωτικά του 60 με κράνος αυγό και στολές απο πανιά .......


Προς θεού όλοι τα έχουμε κάνει και τα κάνουμε δε πιστεύω οτι δε μπορείτε να σηκώνεται την μηχανη στο διπλό με σαγιοναρα εγω το έχω κάνει κα ξύπολητος

Last edited by AKIS_21; 14-09-2013 at 19:52.
Reply With Quote
  #192  
Παλιό 14-09-2013, 19:55
Papadopaidi Ο/Η Papadopaidi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Patras
Μoto: R 1150 GS '00
Μηνύματα: 813
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Carduelis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν και με λάθος αφορμή (τον τραυματισμό του φίλου του NLS) είναι μια καλή ευκαιρία για κουβέντα.
Οχι βέβαια για τη χρησιμότητα του κράνους και του εξοπλισμού (κανείς εδώ μέσα δεν υπονόησε καν οτι δεν είναι απαραίτητος!), αλλά για μερικά άλλα πράγματα και μάλιστα δίχως ειρωνείες και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς.
Το ένα είναι αυτό που τέθηκε ήδη: αν μπορεί κάποιος να φέρνεται ανόητα, απερίσκεπτα κλπ στον δρόμο και το άλλο (εξίσου σημαντικό για μένα) αν δικαιούμαστε οι υπόλοιποι να επιδιώκουμε το δημόσιο διασυρμό του γιατί δεν μας αρέσει ο τρόπος οδήγησής του.
Πέρα από συμπεριφορές που βάζουν προφανώς σε κίνδυνο τις ζωές των άλλων το πως θα διαχειριστεί κανείς τη ζωή του στο δρόμο μας αρέσει ή όχι είναι και δικό του θέμα.
Μακάρι να μπορούσαμε να "διαγνώσουμε" τον κακό οδηγό από τον τρόπο που είναι ντυμένος. Απόδειξη τα δυο παραδείγματα, του φίλου του που κινδυνεύει να χάσει το πόδι του και του κάγκουρα όπως τον "στολίζει" ο NLS.
Το άλλο θέμα όμως είναι οτι πέρα από παραδείγματα προς αποφυγήν (και οι δυό τους), δεν μπορούν να χρησιμέψουν για στοχοποίηση και δημόσια διαπόμπευση από μας τους υπόλοιπους τους οδηγικά "ορθούς".
Το τι οφείλουμε να κάνουμε σαν οδηγοί με το τι πραγματικά συμβαίνει στους δρόμους είναι εντελώς άλλο πράγμα και για αυτο εξάλλου υπάρχουν οι νόμοι και τα αρμόδια όργανα για να επιβάλλουν τις ποινές. Οι υπόλοιποι καλό είναι να παραδειγματιζόμαστε από ανάλογες συμπεριφορές στο δρόμο αλλά από εκεί μέχρι το να κάνουμε τους αυτόκλητους σερίφηδες ή να επιδιώκουμε δημόσιο διασυρμό στο δίκτυο και με φωτο μάλιστα υπάρχει τεράστια απόσταση!
Και μάλιστα από ανθρώπους όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα φαντάζομαι, που θέλουν το δίκτυο να είναι πραγματικό εργαλείο γνώσης, επικοινωνίας, ψυχαγωγίας κλπ
Ας αρχίσει ο NLS, μια και το θεωρεί σωστό, με τη φωτο του άτυχου φίλου του. Δεν ήταν ουσιαστικά εξίσου "παράνομος"; σαγιονάρες ο ένας, σαγιονάρες κι ο άλλος. Μια βόλτα στις φωτο του φόρουμ και θα βρεις αρκετούς ακόμα "εκτός νόμου".
Κι επειδή μόνο ο αναμάρτητος μπορεί να καταγγέλει, ξαφνικά όλοι γίναμε οδηγάρες που δεν έχουμε κάνει ποτέ παπαριά στο δρόμο;; ντρεπόμαστε να παραδεχθούμε όπως ο Capitain (και μπράβο του από μένα) οτι κάποιες φορές όλοι οδηγήσαμε έτσι όπως ξέραμε οτι δεν θάπρεπε; (ενδεχομένως... το απολαύσαμε κιόλας; )
Το ερώτημα που έβαλε το aeriko τον αδικεί και θα του το εξηγήσω κατ ιδίαν στην επόμενη τσιπουροσυνάντησή μας. Δεν μας κοστίζει σε χρήμα μόνο ο ανόητος που δεν έβαλε κράνος αλλά κι αυτός που επέλεξε να κάνει σεξ δίχως προφυλακτικό κι έπαθε Aids, κι αυτός που δεν έκοψε το τσιγάρο και έπαθε καρκίνο, κι ο άλλος που χλαπάκιαζε 5 πιττόγυρα στην καθισιά και έπαθε εγκεφαλικό ή έμφραγμα, μέχρι κι αυτός που για τους λόγους του αμέλησε τα σέρβις της μοτο με αποτέλεσμα να εμπλακεί σε ατύχημα κοκ
Μπορεί ασφαλώς να επιλέξει κανείς να μην ακολουθήσει τον τρόπο τους, να μην συνταξιδέψει μαζί τους ή να τους μην κάνει παρέα, αλλά άλλο πράγμα το να επιδιώκει το δημόσιο κράξιμο σαν μέτρο πρόληψης ατυχημάτων!
ΥΓ Επίσης Paschalis έχω συνταξιδέψει με αναβάτες που καβαλούνε χρέπια, δεν έχουν πάντα πλήρη εξοπλισμό, δεν κατέχουν το στρίβειν, γουστάρουν να πίνουν και να τρώνε κάτι παραπάνω αλλά ποτέ με κακοήθεις!.

Νότη συμφωνώ με πολλά από αυτά που γράφεις διαφωνώ όμως
με το ύφος που εισπράττω από το τρόπο που τα γράφεις.
Δικαίωμά σου κ δικαίωμά μου.
Όμως να εξετάσουμε κ μια άλλη παράμετρο αυτή της ψυχολογικής
βίας που ασκείται από μερίδα αναβατών που θεωρούν κατακριτέο να
μην τονίζεται η παράβαση που αφορά ΑΜΕΣΑ την ζωή των υπολοίπων.
Φιλοσοφήστε το λίγο! Βλέπετε άγνωστο άρρενα (κατέχουμε την
πρωτιά σε πολλά κ στη ΒΛΑΚΕΙΑ) με δίτροχο ("μονόγκαζο" ή
"παπί") κ στο γόνατο το βρέφος κ φυσικά ο γνωστός
"καλοκαιρινός εξοπλισμός", ανέμελο το μαλλί, γυαλί ηλίου,
αμάνικη, δίχαλη κ άμα λάχει κ τσιγάρο...
Μα δεν θα ειδοποιήσεις τα όργανα (έτσι δεν αναφέρθηκε κάπου )
να επιληφθούν της ζωής του βρέφους;;;;
Ή θα ακούσω καμιά κορυφαία ατάκα του στυλ
"κοίτα τη δουλειά σου ρε μεγάλε ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ το
παιδί"... 'ντάξει εκεί δεν σας λέω τι συμβαίνει...
"καταστάσεις άμεσης-αυτόματης αγιοποίησης"

Όχι, τον ηλίθιο, τον φονιά, θα τον καταγγείλω όπως
ΠΡΕΠΕΙ κ αυτός να κάνει το ίδιο αν είμαι στην θέση του.
Θα σώσω κάποια ζωή κ αυτό είναι το ζητούμενο.
Reply With Quote
  #193  
Παλιό 14-09-2013, 19:59
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Εντάξει έχω μπερδέψει πράγματα.

Είναι πολλές οι καταπατήσεις της ελευθερίας "μου" επειδή κάποιοι άλλοι είναι πιο... ελεύθεροι (ή αδιάφοροι ή πονηροί ή ή ή).
Ήδη είπα ότι δεν είναι μόνο θέμα μηχανής και κράνους.

Όσο για δικαιώματα επάνω τους όχι δεν έχω. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί δεν μπορώ να κρίνω. Γιατί δεν μπορώ να χλευάσω. Δεν είναι ότι έβγαλα χειροπέδες να τον συλλάβω. Γιατί μου αρνείται το δικαίωμα της κριτικής, ενώ εκείνος που κάνει τη βλακεία μια χαρά έχει τα δικά του δικαιώματα και λίγο παραπάνω. Λίγο άδικο δεν είναι αυτό;

Παρατήρησε ότι πιο πολλοί βγήκαν να υπερασπιστούν τα (υπέρμετρα) δικαιώματα του "μάγκα" και πλασάροντας και το λάθος ως "μαγκιά", από όσους βγήκαν να υπερασπιστούν το δικαίωμα όλων των άλλων αυτός ο "μάγκας" να (κατα)κριθεί. Κρίνοντας μάλιστα... εμένα που το κάνω.

Βλέπεις το πόσο αυτό το πράγμα δεν στέκει;
Reply With Quote
  #194  
Παλιό 14-09-2013, 20:02
mario Ο/Η mario βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R1200GS Adv.
Μηνύματα: 6,828
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ευχηθώ... καλή σεζόν και επίσημα, γύρισα πριν λίγες μέρες και εγώ.

Όπως ίσως κάποιοι θα θυμάστε ήμουν Λέσβο (πατρίδα της γυναίκας) και δυστυχώς μόνο με αυτοκίνητο (το οποίο παραλίγο να μου την κάνει κιόλας την ώρα που έφευγα για να επιστρέψω - άλλο θέμα αυτό όμως).

Εφόσον λείπει section "Σε είδα" να πω ότι είδα τα εξής και να μου πείτε αν είναι κανείς σας...

1) Είδα λίγο μετά το 15αύγουστο αν θυμάμαι στο Μανταμάδο δυο GS, μια 1200 και μια 1150, θυμάμαι κόκκινες και οι δυο και σε άριστη κατάσταση (το 1150 παραλίγο να το περάσω για 1200).

2) Είδα... στο Αιβαλΐ ένα 1200 δικό μας που πέρασε εκεί με το καραβάκι.

Anybody?
Παίδες ας μην ξεφεύγουμε από το αρχικό σκοπό που άνοιξε το θρεντ γιατί χάνουμε την μπάλα και εμείς που θέλουμε να συμμετάσχουμε κατά τον ίδιο τρόπο. Καθώς επίσης μην ξεχνάμε πως είναι στις "Εκδρομες εντός Ελλάδας"

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

Last edited by mario; 14-09-2013 at 20:14.
Reply With Quote
  #195  
Παλιό 14-09-2013, 20:04
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Papadopaidi Εμφάνιση μηνυμάτων
Νότη συμφωνώ με πολλά από αυτά που γράφεις διαφωνώ όμως
με το ύφος που εισπράττω από το τρόπο που τα γράφεις.
Δικαίωμά σου κ δικαίωμά μου.
Όμως να εξετάσουμε κ μια άλλη παράμετρο αυτή της ψυχολογικής
βίας που ασκείται από μερίδα αναβατών που θεωρούν κατακριτέο να
μην τονίζεται η παράβαση που αφορά ΑΜΕΣΑ την ζωή των υπολοίπων.
Φιλοσοφήστε το λίγο! Βλέπετε άγνωστο άρρενα (κατέχουμε την
πρωτιά σε πολλά κ στη ΒΛΑΚΕΙΑ) με δίτροχο ("μονόγκαζο" ή
"παπί") κ στο γόνατο το βρέφος κ φυσικά ο γνωστός
"καλοκαιρινός εξοπλισμός", ανέμελο το μαλλί, γυαλί ηλίου,
αμάνικη, δίχαλη κ άμα λάχει κ τσιγάρο...
Μα δεν θα ειδοποιήσεις τα όργανα (έτσι δεν αναφέρθηκε κάπου )
να επιληφθούν της ζωής του βρέφους;;;;
Ή θα ακούσω καμιά κορυφαία ατάκα του στυλ
"κοίτα τη δουλειά σου ρε μεγάλε ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ το
παιδί"... 'ντάξει εκεί δεν σας λέω τι συμβαίνει...
"καταστάσεις άμεσης-αυτόματης αγιοποίησης"

Όχι, τον ηλίθιο, τον φονιά, θα τον καταγγείλω όπως
ΠΡΕΠΕΙ κ αυτός να κάνει το ίδιο αν είμαι στην θέση του.
Θα σώσω κάποια ζωή κ αυτό είναι το ζητούμενο.
Πολυ σωστός και εγω είχα αναφερθεί σε αλλο πόστ να αναλάβουμε μια πρωτοβουλία για αυτή την δολοφονική συμπεριφορα αυτο ξεφεύγει απο οτιδήποτε λογικής και συγκαταλέγεται στο ποινικό ......
Reply With Quote
  #196  
Παλιό 14-09-2013, 20:13
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mario Εμφάνιση μηνυμάτων
Ας μην ξεφεύγουμε από το αρχικό σκοπό που άνοιξε το θρεντ γιατί χάνουμε την μπάλα και εμείς που θέλουμε να συμμετάσχουμε κατά τον ίδιο τρόπο.

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!
Ε οκ δεν πειράζει. Ένα thread είναι ζωντανό και αφού δεν πειράζει αυτόν που το ξεκίνησε (δηλ. εμένα - είχε μάλιστα το thread την βδομάδα που μας πέρασε γενέθλια 2 ετών!), ε οκ.

Εξάλλου θα ξαναπάρει το δρόμο του.
Reply With Quote
  #197  
Παλιό 14-09-2013, 20:26
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Άσε τις εξορίες και τις υπεκφυγές.

Ξέρεις καλά πως δεν υπερασπίστηκε κανείς κανένα "μάγκα".

Εν τω μεταξύ και αφού κατάλαβες την πατάτα σου, στην αρχή συμφωνείς και μετά τα γυρνάς για να μας πείσεις πως έχεις δίκιο...

Αν επιμένεις να μην θέλεις να δεκτείς τα αυτονόητα,

κάτσε στην ουρά... υπάρχουν πιο έμπειροι στην επιμονή που σεντονιάζουν...

όταν κουραστούν... ανέλαβε εσύ!!!!



Έδρα, όπου ξημερώσει...

Last edited by siraxanz; 14-09-2013 at 23:47.
Reply With Quote
  #198  
Παλιό 14-09-2013, 23:48
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Όλα σου καλά αλλά αυτό έδρα όπου ξημερώσει?....


Αφιερωμένο με αγάπη :

https://www.youtube.com/watch?v=jVbZrCWSs9Q
Reply With Quote
  #199  
Παλιό 15-09-2013, 12:31
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Άσε τις εξορίες και τις υπεκφυγές.

Ξέρεις καλά πως δεν υπερασπίστηκε κανείς κανένα "μάγκα".

Εν τω μεταξύ και αφού κατάλαβες την πατάτα σου, στην αρχή συμφωνείς και μετά τα γυρνάς για να μας πείσεις πως έχεις δίκιο...

Αν επιμένεις να μην θέλεις να δεκτείς τα αυτονόητα,

κάτσε στην ουρά... υπάρχουν πιο έμπειροι στην επιμονή που σεντονιάζουν...

όταν κουραστούν... ανέλαβε εσύ!!!!



Έδρα, όπου ξημερώσει...
Μια χαρά και υπεράσπιση είδα και τους ίδιους τους μάγκες να μιλάνε είδα.

Και επειδή δεν μου αρέσει και το στυλάκι που μου μιλάς και δεν στο επιτρέπω, "δεν μας χ*ζεις ρε Νταλάρα";

Άντε συνεχίστε μόνοι σας το μαγαζάκι πάλι.
Reply With Quote
  #200  
Παλιό 15-09-2013, 13:45
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: "Σε είδα"...

Τι ωραία να μη μπορούμε να ανταλασσουμε απόψεις χωρίς να τσακωθουμε λέτε να ειναι στο DNA μας?
Τελικα ειμαστε ξερωλες
.?παντως σίγουρα μας λείπει λίγο η ευγένεια
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
..."ανεβαίνουν" συνεχώς "πολιτικά" threads... CPretenteriS Μου τη δίνει που ..... 38 26-05-2011 11:08
Η Sony θα "κλειδώνει" τα "σπασμένα" PS3 dagpa Consoles - Games 6 17-02-2011 17:53
Τι σημαίνει "κόλαση" και τι "Παράδεισος" .... ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Διάφορα 11 07-07-2010 23:56
"El Caminito del Rey" "Το δρομάκι του βασιλιά " georgekostas Διάφορα 14 22-08-2009 00:08
Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου" nek21 Γενικά - Αναβάτης 126 19-07-2009 00:53


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:52.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!