GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > "Το ... κοπή τη πίττα"

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #201  
Παλιό 16-02-2009, 14:16
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του - Κυριακή 15-2-09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
Mπράβο στα παιδιά που αφιέρωσαν χρόνο και κόπο για την πετυχημένη κοπη τησ πιτας....και ενα μεγααλο ευχαριστώ σε όλη την παρέα!!!!!!τα δωρα σουπερ μπράβο και στα παιδια που τα πρόσφεραν...παντα τετοια και να καρατάτε το χαμόγελο που είχατε χθες ολοι....σας πάει πολυ!!!!!!!!
συμφωνω και επαυξανω!
ολα ανωτερα των προσδοκιων!
  #202  
Παλιό 16-02-2009, 14:41
vtheo Ο/Η vtheo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Π.Φάληρο,Αττικής
Μoto: R1200 GSA
Μηνύματα: 1,343
Προεπιλογή Απάντηση: 113 ΔΩΡΑ για την πίτα 2009 !!!

Tα δώρα μου :
  1. Πετσέτα με το Logo BMW - ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
  2. 40% Έκπτωση για αγορά ελαστικών METZELER(δωρεάν τοποθέτηση & ζυγοστάθμιση) – AAPON
Ευχαριστώ πολύ χορηγούς και διοργανωτές για τα δώρα που μου χαρίσατε!!!
Αλλά και τον φίλο Βλάσση(adv1200) ο οποίος μου χάρισε το ένα από τα δώρα του.
Κέρδισε δύο φορές το ίδιο δώρο(δωρεάν πλύσιμο από το Bike Shower)!!!
  #203  
Παλιό 16-02-2009, 14:46
souljacker Ο/Η souljacker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: πατησια
Μηνύματα: 54
Προεπιλογή Απάντηση: 113 ΔΩΡΑ για την πίτα 2009 !!!

:sm5:ευχαριστούμε...ήταν όλα άψογα!!!
  #204  
Παλιό 16-02-2009, 14:59
emix Ο/Η emix βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: ΚΤΜ 950 Super Enduro
Μηνύματα: 1,794
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του - Κυριακή 15-2-09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
Mπράβο στα παιδιά που αφιέρωσαν χρόνο και κόπο για την πετυχημένη κοπη τησ πιτας....και ενα μεγααλο ευχαριστώ σε όλη την παρέα!!!!!!τα δωρα σουπερ μπράβο και στα παιδια που τα πρόσφεραν...παντα τετοια και να καρατάτε το χαμόγελο που είχατε χθες ολοι....σας πάει πολυ!!!!!!!!
wet&dirty θα ηθελα να σε παρακαλεσω την επομενη φορα να μην γραφεις τοσο πολυ μεγαλα γραμματα, γιατι μπορει να ειμαστε 38χρονων αλλα γιατι την ωρα τα ματια μας ειναι καλυτερα κι απο αυτα της κουκουβαγιας!!!!



ΥΓ. Χαρηκα που σε γνωρισα κι απο κοντα.Ετοιμασου για χωματα και συ απο Μαρτιο.
  #205  
Παλιό 16-02-2009, 15:14
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του - Κυριακή 15-2-09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από emix Εμφάνιση μηνυμάτων
wet&dirty θα ηθελα να σε παρακαλεσω την επομενη φορα να μην γραφεις τοσο πολυ μεγαλα γραμματα, γιατι μπορει να ειμαστε 38χρονων αλλα γιατι την ωρα τα ματια μας ειναι καλυτερα κι απο αυτα της κουκουβαγιας!!!!



ΥΓ. Χαρηκα που σε γνωρισα κι απο κοντα.Ετοιμασου για χωματα και συ απο Μαρτιο.


SORRY αλλα νομιζα οτι έχετε το ίδιο προβλημα με εμενα!!!!
  #206  
Παλιό 16-02-2009, 15:20
psiloritis Ο/Η psiloritis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: 1100gs
Μηνύματα: 438
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του - Κυριακή 15-2-09

Eνα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές της εκδήλωσης όλα ήταν υπέροχα. Περάσαμε πάρα πολύ ωραία.Ευχαριστούμε και όλους τους φίλους που πρόσφεραν όλα αυτά τα δώρα!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!:sm5:
  #207  
Παλιό 16-02-2009, 16:23
epimelitisf Ο/Η epimelitisf βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: Κατακόκκινη...
Μηνύματα: 230
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του - Κυριακή 15-2-09

Έτυχε...να έχω παρευρεθεί και σε άλλες ανάλογες εκδηλώσεις...παλαιότερα!

Η συγκέντρωση όμως, που πήρε "σάρκα και οστά" με το GSForum...ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου!!!

Εύχομαι ότι κάλο...και εις ανώτερα, αφού η πορεία είναι προδιαγεγραμμένη...!!!:sm5:

Πολλά συγχαρητήρια εκ βάθους καρδίας σε αυτούς τους φίλους μου, που αφιλοκερδώς, με πολύ μεράκι και με ακόμη περισσότερη αγάπη, πρόσφεραν -στην ουσία- την ψυχή τους και όχι μόνο...!

Ακόμα ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και στα αγαπημένα πρόσωπα των οικογενειών τους, που "μπολιασμένοι" από τους "αρχηγούς"..., βοήθησαν τα μέγιστα!

Προσωπικά δεν με ενδιέφεραν τα όποια δώρα (πολλά και πολύ καλά...), αλλά το γεγονός ότι όλα, προήλθαν από "κατάθεση ψυχής", με σκοπό να εμφρανθεί η καρδούλα των μελών της παρέας μας!!!

Πιστεύω ότι όλοι έμειναν ικανοποιημένοι και φαντάζομαι περισσότερο οι διοργανωτές, αφού θεωρώ ότι επετεύχθει ο σκοπός τους, ο οποίος δεν ήταν άλλος από το να βλέπουν φίλους χαρούμενους και μία "γεμάτη", ζεστή, εγκάρδια παρέα!!!

Εμείς πάντως (η Κων/να δηλαδή...) φτιάχνουμε την προίκα μας...!Μάθαμε την πηγή...της πετσέτας!!!Περιμένουμε την επόμενη...
Να είστε καλά...και σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ πάρα πολύ για όλα!!!

Ο γυρισμός μας ζόρισε λίγο (την Κων/να δηλαδή...) αφού η "ζοηρή" αποκριάτικη βροχούλα και το τσουχτερό αποκριάτικο "κρύο", φρόντισαν να μας μασκαρέψουν εν το μέσω της Εθνικής Οδού, σε παπάκια και μετέπειτα σε στρουμφάκια...

Φανταστείτε ότι ακόμα η Κων/να λέει το γνωστό...-"Λα λα λα λα "μπρρρρ" λα λα λα..."...:sm6:

Και πάλι θερμά...
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! :sm4:


Υ.Γ.:Περιμένω να βάλετε φωτό την "...τα πάντα όλα ΚΟΚΚΙΝΑ..." μπέμπα μου, αφού εγώ είμαι "επιστήμων" στην φωτογραφία και δεν μπορώ να ασχολούμαι με τόσο "απλές" καταστάσεις...Είμαι για πιο δύσκολα...
Να σας κάνω σεμινάριο, ας πούμε, πώς να τραβάτε φωτό κάποιους φίλους, να μην καταλαβαίνετε τι κάνετε, να το "παίζεται δήθεν "ειδήμων", να κοιτάτε από το "ματάκι" σε ψηφιακή μηχανή και όχι την οθόνη...αλλά παρόλα αυτά, να βγαίνει η φωτό πολύ καλή...!
Αυτά είναι...Το παίζετε και "μούρη"...

Last edited by epimelitisf; 16-02-2009 at 16:35.
  #208  
Παλιό 16-02-2009, 17:54
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του - Κυριακή 15-2-09

Ένα μεγάλο Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου και από εμένα στους διοργανωτές !!! Νιώθω υποχρεωμένος απέναντι σ'αυτούς τους ανθρώπους και πρέπει να το πω.Ευχαριστώ επίσης όλα τα παιδιά για την όμορφη παρέα.Και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά και πάντα με υγεία!!!
  #209  
Παλιό 16-02-2009, 19:13
droggitiszak Ο/Η droggitiszak βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: zakynthos
Μoto: Africa Twin '93 + R1200 GS '08
Μηνύματα: 1,524
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του - Κυριακή 15-2-09

παιδιά να το πώ και σ αυτό το thread... συγχαρητήρια !!! πάντα τέτοια και κάθε χρόνο και καλύτερα ! συγχαρητήρια !
  #210  
Παλιό 16-02-2009, 23:22
adv1200 Ο/Η adv1200 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Μoto: 12ADV '07
Μηνύματα: 53
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum κόβει την πίτα του - Κυριακή 15-2-09

Ολα τέλεια! Άξιοι όλοι για την προσέλευση και ακόμα πιο άξιοι, όσοι εργάστηκαν με κόπο και θυσία
προσωπικού χρόνου για να προσφέρουν μάλιστα
αφιλοκερδώς στην διοργάνωση.πολύ και ευχαριστώ όλη την παρέα για αυτό!
Κλειστό θέμα

Tags
bmw, bmw moto, bmwmoto, forum, forumgs, gs forum, gs_gs, gsbmw, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Κάτω απ' την πινέζα του χάρτη της Ευρώπης gemara Καλώς ήλθατε 29 15-04-2009 20:37
Πολύ όμορφη η αρχική εικόνα του Forum vtheo Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 20 11-02-2009 00:54
Το βλέμμα του ροφού KostasGS Αστεία Video 4 27-12-2008 23:56
Audi A4 Allroad Quattro: Στην Ευρώπη την άνοιξη του 2009 arisxios Αυτοκίνητο 1 20-12-2008 19:08
Το νέο Honda Jazz ψηφίστηκε Αυτοκίνητο του 2009 teo40 Αυτοκίνητο 1 14-12-2008 18:21


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:16.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!