GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιό 19-09-2013, 16:09
f1shf1nder33 Ο/Η f1shf1nder33 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Μαρουσι
Μoto: R1150GS
Μηνύματα: 794
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Και γιατι αρπαζεσαι Πανο μου, η ΧΑ θελει κρεμασμα και παρελαση ανθρωπων ολων των πολιτικων πεποιθησεων να τους φτυνουν.........
Το ιδιο πρεπει να γινει στην Γερμανια;, στην Γαλλια και οπουδηποτε αλλου δρουν τετοια στοιχεια.........

Αν συμφωνεις το δηλωνεις ξεκαθαρα αν οχ απλα δεν απαντας και καταλαβαινω..........

χε χε!!!Θέλεις νέο γύρο "εχθροπραξιών" απ'ότι φαίνεται, σε ενδιαφέρει η τηλεθέαση και όχι η ουσία Γιώργο μου.

Ευτυχώς πάντως έστω και καθυστερημένα εξέφρασες μία άποψη περί χ.α γιατί εχθές το πρώτο σου πόστ δεν το κόσμησες με σχόλιο όπως συνήθως κάνεις αλλά το άφησες φλου,στην πορεία ζορίστηκες με την αναπαραγωγή που παρέθεσε ο Κώστας και σε στόλισε γιατί την Δημοκρατία και την πρόοδο δεν την ορίζεις εσύ και στην συνέχεια έκλεισες και το μάτι λέγοντας ότι οι κατσαρίδες χρειάζονται.

Δεν ξέρω πια ταμπέλα θέλεις να μου βάλεις αυτή τη φορά όπως έχεις κάνει στο παρελθόν, ίσως κάτι πιο ακραίο αλλά πάλι έξω θα πέσεις,εγώ αντιδρώ σε κάποια πράγματα αλλά ακολουθώ όπως όλοι μας ,δεν θα κάθομαι να χαιδεύω όμως και τα αυγά των κυβερνώντων,θα τους τα χώνω,δεν μπορώ,έχω αλλεργία στην εξουσία,προσπαθώ να το κρατώ σε ύπνωση αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα.

Εγώ εξέφρασα την άποψη μου για τους συγκεκριμένους στην σύντομη ανταλλαγή απόψεων που είχα μετά το δικό μου πόστ που παραθέτεις με τον αγαπητό Γιάννη και ας μην καταλήξαμε κάπου συγκεκριμένα πέραν της πολιτισμένης συζήτησης που πρέπει να λαμβάνει χώρα δημόσια.
Reply With Quote
  #72  
Παλιό 19-09-2013, 17:56
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από f1shf1nder33 Εμφάνιση μηνυμάτων
χε χε!!!Θέλεις νέο γύρο "εχθροπραξιών" απ'ότι φαίνεται, σε ενδιαφέρει η τηλεθέαση και όχι η ουσία Γιώργο μου.

Ευτυχώς πάντως έστω και καθυστερημένα εξέφρασες μία άποψη περί χ.α γιατί εχθές το πρώτο σου πόστ δεν το κόσμησες με σχόλιο όπως συνήθως κάνεις αλλά το άφησες φλου,στην πορεία ζορίστηκες με την αναπαραγωγή που παρέθεσε ο Κώστας και σε στόλισε γιατί την Δημοκρατία και την πρόοδο δεν την ορίζεις εσύ και στην συνέχεια έκλεισες και το μάτι λέγοντας ότι οι κατσαρίδες χρειάζονται.

Δεν ξέρω πια ταμπέλα θέλεις να μου βάλεις αυτή τη φορά όπως έχεις κάνει στο παρελθόν, ίσως κάτι πιο ακραίο αλλά πάλι έξω θα πέσεις,εγώ αντιδρώ σε κάποια πράγματα αλλά ακολουθώ όπως όλοι μας ,δεν θα κάθομαι να χαιδεύω όμως και τα αυγά των κυβερνώντων,θα τους τα χώνω,δεν μπορώ,έχω αλλεργία στην εξουσία,προσπαθώ να το κρατώ σε ύπνωση αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα.

Εγώ εξέφρασα την άποψη μου για τους συγκεκριμένους στην σύντομη ανταλλαγή απόψεων που είχα μετά το δικό μου πόστ που παραθέτεις με τον αγαπητό Γιάννη και ας μην καταλήξαμε κάπου συγκεκριμένα πέραν της πολιτισμένης συζήτησης που πρέπει να λαμβάνει χώρα δημόσια.
απόψεις, ολες σεβαστες...κανενα προβλημα.......

οσο για το ''στολισμα'' του Κωστα..........ουδεν σχολιον.......πιστευω οτι το εχει μετανοιωσει και ο ιδιος.

Last edited by GeorgeP; 19-09-2013 at 18:10.
Reply With Quote
  #73  
Παλιό 19-09-2013, 18:30
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
απόψεις, ολες σεβαστες...κανενα προβλημα.......

οσο για το ''στολισμα'' του Κωστα..........ουδεν σχολιον.......πιστευω οτι το εχει μετανοιωσει και ο ιδιος.
Ηταν πολυ ηπιο....μπροστα σε αυτο που εγραψες εσυ
Ξαναδιαβασε τι εγραψες...προσεκτικα

Με αυτο που εγραψα εγω.....σε προστατεψα
Οπως εχω ξανακανει
Reply With Quote
  #74  
Παλιό 19-09-2013, 18:52
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Χαλαρώστε, εσείς οι δύο, χθες με στεναχωρήσατε....
Reply With Quote
  #75  
Παλιό 19-09-2013, 22:06
Carduelis Ο/Η Carduelis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Mπραχάμι - Αθήνα
Μoto: Τη "Χιονάτη"
Μηνύματα: 2,286
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων


Καλά παππούλη, ξέρουμε πως στον καιρό σου, ο κόσμος ήταν όμορφος και δέναν τα σκυλιά με τα λουκάνικα. Μετά ήρθαν ξαφνικά από τον Άρη τα νεφελίμ, μεταμορφώθηκαν σε πολιτικούς και μας αλλοτρίωσαν με σκοπό να μας απαλλοτριώσουν τα εκτός σχεδίου και να τα δώσουν στο ξανθό γένος που θα μας σώσει!!!!
Σε ποιά δεκαετία πάνω κάτω έγινε αυτό;;; Πότε ο Έλληνας είχε όλα αυτά που λες και πότε τα 'χασε;;;; Οι Εβραίοι συμμετείχαν στην αρπαγή ή τους είχε ήδη κατατροπώσει ο καζαντζίδης με τον πρέκα και τον κατσαριδιάρη?!!?!?!?

Α, ξέχασα... σηκωθείτε από τους καναπέδες!!!!!!
Εγώ πάντως για να κάτσω μισή ώρα το μήνα στον καναπέ μου, βάζω "μέσον"!!!!
Είπα να κάνω μια πυροσβεστική παρέμβαση και.. ξεσάλωσες!
Στα δικά μου μάτια το κράτος (αυτό που ποτέ δεν στήσαμε σωστά όπως οι υπόλοιποι ευρωπαίοι) είχε και έχει τις μεγαλύτερες ευθύνες για όλα, και για τη χρεωκοπία και για το ότι δεν έφτιαξε καλύτερους πολίτες διαχρονικά.
Τα ίδια θα τα ξαναζήσουνε οι επόμενες γενιές αν δεν επενδύσουν στην παιδεία (προφανώς δεν αναφέρομαι μόνο στη μόρφωση) και απλώς περιοριστούν στην οικονομική διαχείρηση του πράγματος. Η προσωπική ευθύνη του καθενός μας είναι να είναι "καλύτερος" μέχρι εκεί που φθάνει.
Εγώ καλού κακού πάντως παρακολουθώ Λιακόπουλο και τα Νεφελίμ, τις νεότερες προφητείες του γέροντα Παίσιου περί Συρίας και Gsforum για τα υπόλοιπα.
Ποτέ δεν ξέρεις από που θα προκύψει η λύση!
Reply With Quote
  #76  
Παλιό 20-09-2013, 03:20
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

χμμμ δυσκολο και κακο θεμα ανοιξατε.
Για εμενα ΚΑΚΟΣ και το ανοιξε οποιος το ανοιξε...
ειμαι σιγουρος οτι στο τελος θα πεσουν χοντρα μπινελικια...βεβαια το επιπεδο σε αυτο το φορουμ ειναι πολυ υψηλο και ελπιζω να πεσω εξω.
Παντα μεσα απο αυτα τα χοντρα θεματα,αργα αλλα σταθερα πεφτουν οι μασκες...ξερετε ποιος ειναι ποιος...τι ρολο βαραει κλπ.
Στην Ελλαδιτσα που την οδηγησαν σε αυτο το χαλι οι ΠΛΟΥΣΙΟΙ της και μονο,οι καραμελες ειναι πολλες και μεγαλες.
Σιγα σιγα λυωνουν βεβαια και αυτο ειναι καλο.
Το ``οι πλουσιοι της και μονο ``δεν ειναι μια αριστερη σοφια αλλα ειναι η αληθεια.
Αυτοι φουσκωσαν τα παντα,αυτοι ανεβοκατεβαζουν κυβερνησεις με τα καναλια τους και της εφημεριδες τους,αυτοι στηνουν εκλογες και γκαλοπ,αυτοι κατα κλεψανε τα παντα.
Κανενας μικρομεσαιος δεν ειχε οφελος απο ολες αυτες τις ρεμουλες.ΠΑΝΤΑ και ΜΟΝΟ οι μαγκες που τα μαζευουν.
Οι μαγκες με τις επαυλεις,με τα γυαλιστερα πανακριβα τουτου και τις διπλες μοτοσυκλετες μπρος πισω για συνοδεια,και βεβαια τα τσιρακια τους οι πολιτικοι.
Ευθυνη εχουν ΟΛΟΙ οι πολιτικοι ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ.Ουτε ενα δεν βγαζω εκτος.Καποιοι εκανα ρεμουλες,καποιοι τους καλυπταν και καποιοι ηξεραν και δεν μιλαγαν.Αρα ειναι ολοι μεσα.Το ιδιο και τα τσιρακια των τσιρακιων οι δημοσιογραφοι.
Εκαναν λοιπον αυτοι οι ανθρωποι,που ολοι μαζι το 10% του ελληνικου πλυθησμου δεν το φτανουν,μια τεραστια φουσκα που την εσκασαν στα μουτρα του υπολοιπου 90%.
Ποιος τους τιμωρησε???
ΚΑΝΕΝΑΣ.
Ποιος τιμωρηθηκε??
ΚΑΝΕΝΑΣ(ελα τωρα μην ακουω για τον Ακη...ελεος)
Ο αμορφωτος και απαιδευτος ελληνας τι σκεφτηκε λοιπον...
αφου αυτοι μας δουλευουν να τους κανω και εγω πλακα.Προσοχη αυτο το σκεπτικο υπαρχει μονο και μονο γιατι δεν αφηνει αυτη η κλικα να βγει μπροστα ενας αξιος ανθρωπος.Οποτε και ηγετης γιοκ....
Εκανε λοιπον πλακα και ψηφισε τα ρεμαλια με τα μαυρα...τους βοηθους των γεροντων...
Βεβαια για να κανεις πλακα με την χρυση αυγη μια μικρη δοση των χαρακτηριστικων του φασιστα την εχεις μεσα σου.Σε αυτο ειμαι απολυτος..
Οποτε η θα εισαι κρυφο ναζιστης
Η χουντικος
Η Βασιλικος(μια απο τα ιδια δηλαδη)
Η θα εχεις ξενοφοβια
Η βλακας και αμορφωτος(αυτα τα δυο πανε μαζι).
Οσοι εχετε ψηφισει χρυση αυγη αυτα ειναι καπου βαθεια μεσα σας χωμενα.Ισως τοσο βαθεια που και οι ιδιοι δεν το ξερετε.
Α και μην ακουσω οτι ΟΛΟΙ εμεις που ψηφισαμε τους αχρηστους τΟυ ΠΑΣΟΚ(εδω ειμαι εγω..ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ) και της Νδ ειμαστε υπευθηνοι για το κακο της Ελλαδος οποτε γιατι μιλαμε....
Ναι ειμαστε υπευθηναοι ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ για αυτο,αλλα προσοχη...εγω ψηφιζοντας την πρασινη απατεωνια,δεν ψηφισα αυτο που εκαναν...με πουλησαν,με δουλεψαν ,μου ειπαν ψεματα και εκαναν αλλα....
εσεις ΞΕΡΑΤΕ τι ψηφιζατε...
Ψηφιζατε τραμπουκους ναζιστες,δολοφονους,ηλιθιους ανεγκεφαλους ανθρωπους.Το ξερατε...απο τοτε ντε που εδειραν τον ΕΛΛΗΝΑ πατερα μπροστα στα ματια του 3χρονου παιδιου του,που ηθελε να το βαλει να κανει κουνια στην πλατεια του Αγ. Παντελεημονα... και οι βοηθοι γεροντων του το απαγορεψαν ...και επειτα απο επιμονη του των εδειραν....θυμαστε?
ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΤΕ...αρα εισατε και εσεις μικροι συνενοχοι για την πολιτικη δολοφονια του παλικαριου.
Πολιτικη δολοφονια λεγετε γιατι το παλικαρι το εφαγαν μονο και μονο γιατι ηταν Ανταρσυα.Τωρα τι δηλαδη....20 μαρτυρες λενε βλακειες και εμεις ξερουμε τι εγινε???η μηπως και οι αστυνομικοι(αλλη λεξη ταιριαζει εδω για τους συγκεκριμενους...)ηρθαν μετα και δεν ηταν εκει...
στημενος και ο κοσμος που τους ειδε...ΟΛΟΙ??!! ...τι κερδος εχουν να πανε κοντρα στην αστυνομια μας??Τι εγινε λεει φοβηθηκαν ??? ηταν πολλοι??
ΜΠΑ οπλα δεν ειχαν για εκφοβισμο??? για το παλικαρακι στα εξαρχεια ειχαν εεεε???
Οποτε μαλον και η αστυνομια φοραει μαυρα?Πολλα λαθη της Αστυνομιας οπου ειναι μπλεγμενη η Χρυση Αυγη...
Παντα υπηρχατε τριγυρω...παντα χωμενοι σε λακους..παντα ντρεποσασταν..αλλα τα ρεμαλια(το 10% που λεγαμε ντεε) σας εκαναν μαγκες....σας εδωσαν λαο διπλα σας...σας εκαναν κομμα και ..ΤΣΟΥΠ!! βγηκατε στην επιφανεια.
Αν δεν κανατε τρομαχτικα ακραια πραγματα δεν με πειραζε να εισασταν τριγυρω...οι γραφικοι παντα διασκεδαζουν τον κοσμο.Δυστυχως ομως κανετε.....
Ελπιζω να τρομαξαν οι μικρο-ψευτο-φασιστες που σας ψηφισαν(βλεπετε με τα χαστουκια στην Κανελλη γελαγαν...δεν καταλαβεναν την συνεχεια οι ανοητοι)και να μην το ξανακανουν.
Ελπιζω γρηγορα να γυρισετε στις μαυρες τρυπες σας και αυτη την φορα να χωθειτε πολυ πιο βαθεια.
Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΣΕ ΚΩΜΑ_________
Reply With Quote
  #77  
Παλιό 20-09-2013, 07:21
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή

Έν γένει συμφωνώ πολύ με την πραγματικότητα που περιγράφεις έτσι ειναι τα πράγματα.

Όμως ασε ένα παράθυρο στο να έχουν ξεγελαστεί αρκετοι και από τους ψηφοφόρους της Χρυσής Αυγής (όπως και εσυ άλλωστε , και εγω απο την ΝΔ) διότι τότε ψήφιζαν ΧΑ σαν αντίδραση στα μνημόνια του Παπανδρέου όχι για δολοφονίες.

Άλλωστε όλο αυτό έχει πάρει τέτοια έκταση για ψηφοθηρικούς λόγους καθαρά (απο ΝΔ - ΠΑΣΟΚ) αφού βλέπουν ότι δεν βγαίνουν και θέλουν πίσω τους ψηφοφόρους που έχασαν στις προηγούμενες εκλογές απο την ΧΑ.



Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Last edited by peterv; 20-09-2013 at 07:31.
Reply With Quote
  #78  
Παλιό 20-09-2013, 08:13
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Λυπάμαι για άλλη μια φορά για αυτούς τους έλληνες που βλέπουν μέχρι τα δάκτυλα των ποδιών τους.........
Λυπάμαι για τους ανθρώπους που δε έχουν δορυφορική να δουν λίγο τσοντα εκτός των ελληνικών τσοντοκαναλων.......
Λυπάμαι που σκοτώνονται ακόμα και το 2013 άτομα σε αυτή τη χωρα για τα πολιτικά ......
Λυπάμαι που κάποιος μπορει να ξεχωρίσει τοσο πολυ απο όλους τους άλλους μονο για αυτα που πιστεύει.......
Τέλος λυπάμαι για όσους πιστεύουν οτι καποιος πολιτικός σε αυτο το χώρο κοιτάει για το καλο του κοσμου και όχι για το δικό του

Υ.γ τέλος καλο ολα καλα κύριε ΣΑΜΑΡΑ. Το πετύχαμε το succes story
Reply With Quote
  #79  
Παλιό 20-09-2013, 08:41
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Διαφωνώ αγαπητοί Νότη, Μπάμπη και Πέτρο. Όχι για τα πιθήκια, αλλά για την υπόλοιπη συλλογιστική. Την προσέγγιση του Akis21 δεν την σχολιάζω, γιατί δεν την κατανοώ πλήρως.
Δυστυχώς από το κινητό δεν μπορώ να γράψω πολλά, οπότε έχετε κάποιες μέρες καιρό μέχρι να σας ξαναζαλίσω με τα ξεσαλώματά μου!!!!!
Παππούλη δεν είδα κανένα προσδιορισμό εποχής... μήπως ήταν επί Περικλή;!;!;!!!!!!
Reply With Quote
  #80  
Παλιό 20-09-2013, 12:24
italos Ο/Η italos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Athens-Gerakas
Μoto: R1200GSadv
Μηνύματα: 987
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Κρίμα να χαθεί μια ζωή έτσι για το τίποτα....αυτό με λυπεί πάνω απο όλα......

Αναρωτιέμαι ταυτόχρονα....και προβληματίζομαι πολύ με την ΧΑ.....

Προσπαθώ όμως και σκεφτόμενος λιγάκι...βγάζω ένα συμπέρασμα καθαρά δικό μου.....

Τα τελευταία 4 χρόνια στην ελλάδα νοιώθω ότι έχουμε συνταγματική φασιστική κυβέρνηση.... φασιστικά έχουνε καταλυθεί τα πάντα.... απο τα 2 μεγάλα κόμματα....

Αναρωτιέμαι τι είναι πιο φασιστικό....η δολοφονία αυτού του νέου παιδιού???? η δολοφονία των εργαζομένων της marfin???? το ποσοστο αυτοκτονιών της ελλάδας λόγω της κατάστασης???? τι είναι πιο φασιστικό δεν ξέρω.....η προσπάθεια να φτωχύνουν όλοι οι έλληνες και να τα πάρουν όλα οι λίγοι????

Νοιώθω ότι υπάρχει φασισμός στην εξουσία αυτή τη στιγμή αντίστοχη με αυτή τησ ΧΑ μόνο που αυτοί λένε ότι είναι νόμιμοι.....και δεν δολοφονούνε......δεν αναφέρω τα τάγματα κάθε κόμματος ΝΔ-ΠΑΣΟΚ-ΣΥΡΙΖΑ-ΚΚΕ που όλοι έχουνε τα βανάκια τους και όταν κάτι γίνει τσουπ εμφανίζονται και τα γνωστά.......

Ειμαι 1000% ενάντια στη ΧΑ και θέλω να εξαλειφθεί.....δεν με φοβίζει όμως....

Πιο πολύ φοβάμαι που θα μας πάει ο φασισμός των κομμάτων του δημοκρατικού τόξου....

Last edited by italos; 20-09-2013 at 13:05.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:04.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!