GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιό 04-08-2013, 15:58
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Θελεις να μου πεις οτι σε παρομοιες περιπτωσεις στο Υπουργειο που υπηρετεις ησουν ο πρωτος που κατηγγελκες παρομοια περιστατικα ωστε να τιμωρηθουν οι υπαιτιοι παραδειγματικως αν και εφοσον γινοταν κατι τετοιο? ¨η επειδη δεν θα γινοταν τιποτε σιωπουσες οπως ολοι μας? Ποσους εχεις καλυψει ετσι.....συναδελφικα?
Η ιστορια με τον συγκεκριμενο του πρωτου ποστ παντως ηρθε απο καταγγελια εργαζομενου μεσα απο την βουλη.........

υ.γ. απευθυνομαι σε εσενα αλλα δεν εννοω προσωπικα εσενα...εννοω ολους μας και απαντω στο ''εγω παντως οχι...''
Να σου πω Ζοζ.
*Αυτόν που θα λήψει 6 μήνες δεν θα τον έχω δίπλα μου. Θα είναι απόσπαση κάπου, ίσως κάπου στο Υπ, ή σε κάποια γραμματεία ή σε γραφείο δ/ντη και απλά θα του βάζουν +. Αν ήταν μάχιμος την 3-4η ημέρα υπωχρεωτικά θα το αναφέρεις, διότι έχεις εσύ το πρόβλημα έπειτα. Γι αυτό σου είπα ``κάποιος τον καλύπτει, εγώ (ο απλός δηλ εργαζόμενος) όχι``.
*Συναδερφικά έχω καλύψει, και με έχουν, σε επίπεδο ανθρώπινο και για λόγους υγείας, που αυτό θα γίνει φαντάζομαι απ όλους. Κάποια ασθένεια παιδιού, ηλικιωμένης μάνας ή και του ίδιου, που πάντα αναγράφεται στις παρατηρήσεις. Και φυσικά θα είναι για 1 ημέρα.
Είχα βάλει κ ένα θέμα παλιότερα που ο ``προπονητής`` παραπονιόταν ότι η ``ομάδα`` του ήταν ...απροπόνητη, δηλ ο καθ ιδίαν αρμόδιος φώναζε για την δική του λειτουργία, γίνονται και αυτά .
Και πάλι το πρόβλημα ξεκινά από ψηλά, όχι από κάτω. Ψηλά δεν έχει αλλάξει σχεδόν τπτ (τα έχουμε πει και στο τηλ) και το χειρότερο δεν δίνει κανένας ρεπόρτο για τπτ. Χαμηλά διογκώνονται τα πάντα για να παρουσιάσει ...έργο το ψηλό ``κομάτι`` .
Reply With Quote
  #72  
Παλιό 05-08-2013, 06:25
peterv Ο/Η peterv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Athens
Μoto: BMW R 1200 GS
Μηνύματα: 1,668
Προεπιλογή Απάντηση: Απόλυση «κοπανατζή» υπαλλήλου της Βουλής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_366 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και πάλι το πρόβλημα ξεκινά από ψηλά, όχι από κάτω. Ψηλά δεν έχει αλλάξει σχεδόν τπτ (τα έχουμε πει και στο τηλ) και το χειρότερο δεν δίνει κανένας ρεπόρτο για τπτ. Χαμηλά διογκώνονται τα πάντα για να παρουσιάσει ...έργο το ψηλό ``κομάτι`` .
Έτσι ακριβώς !!!!

Αλλαγές στο δημόσιο !!!!!

Οτι μέτρα και να πάρουν σε λίγους μήνες θα συμβαίνουν τα ίδια ......

Άμα το κεφάλι βρωμάει ......

Και παρόλο που βρωμάει ειναι ανέγγιχτο ΑΚΟΜΑ !!!!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:06.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!