GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Καλημέρες - Ευχολόγια > Κοινωνική ευαισθησία

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #191  
Παλιό 23-12-2011, 10:57
Sokolatas Ο/Η Sokolatas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: bmw f650gs twin
Μηνύματα: 309
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Για τους φίλους του Gs Forum... Ξύλινα κουφώματα, ξύλινα δάπεδα και σκάλες εσωτερικού χώρου (ξύλινες και μεταλλικές) σε τιμές χονδρικής ή κοντά σε αυτή και σε κάποια προϊόντα και κάτω από την χονδρική. Είμαι σχεδιαστής μηχανικός μεγάλης ελληνικής εταιρίας του χώρου και έχουμε οδηγία να κάνουμε εκπτώσεις σε γνωστούς, φίλους και μόνο... Λόγω κρίσης...Η προσφορά ισχύει για το forum και για όλη την Ελλάδα... Ελπίζω να βοηθήσω κάποιο φίλο που κάνει σπίτι... Περισσότερες πληροφορίες με π.μ. (μην θεωρηθεί απλά διαφήμιση...)
Reply With Quote
  #192  
Παλιό 23-12-2011, 11:05
Sakis Ο/Η Sakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Gs1200 η λευκή του 09!!
Μηνύματα: 7,888
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Sokolatas Εμφάνιση μηνυμάτων
Για τους φίλους του Gs Forum... Ξύλινα κουφώματα, ξύλινα δάπεδα και σκάλες εσωτερικού χώρου (ξύλινες και μεταλλικές) σε τιμές χονδρικής ή κοντά σε αυτή και σε κάποια προϊόντα και κάτω από την χονδρική. Είμαι σχεδιαστής μηχανικός μεγάλης ελληνικής εταιρίας του χώρου και έχουμε οδηγία να κάνουμε εκπτώσεις σε γνωστούς, φίλους και μόνο... Λόγω κρίσης...Η προσφορά ισχύει για το forum και για όλη την Ελλάδα... Ελπίζω να βοηθήσω κάποιο φίλο που κάνει σπίτι... Περισσότερες πληροφορίες με π.μ. (μην θεωρηθεί απλά διαφήμιση...)

Ευχαριστούμε Θανάση!!!

Reply With Quote
  #193  
Παλιό 23-12-2011, 11:10
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

να ρωτησω εαν αυτες οι εκπτωσεις ειναι για τα μελη του φορουμ μονο η' και σε καποια ιδρυματα?

το ειχα ως δεδομενο οτι αναμεσα στα μελη πουλαγαμε σε καλυτερες τιμες ενεκα φιλιας.
Η ιδεα παντως του ''μασωνισμου'' εμενα με βρισκει 1000000% συνφωνο.
Το θεορω πολυ καλο σαν πλανο και εαν φτιαχτει σε υγειη βαση θα ειναι ''ιδεα'' για πολλα συνολα.
Μπραβο
Reply With Quote
  #194  
Παλιό 23-12-2011, 11:34
Sokolatas Ο/Η Sokolatas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: bmw f650gs twin
Μηνύματα: 309
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Φϊλε Καγκελάριε, όπως ήδη έγραψα εργάζομαι στην εταιρία και δεν είμαι ιδιοκτήτης. Η οδηγία για καλύτερες τιμές είναι για τους γνωστούς των εργαζομένων στην εταιρία. Κάτι που δεν υπήρχε μέχρι σήμερα. Δεν έχω κάποιο γνωστό που να θέλει ανάλογα προϊόντα... Έτσι ακέφτηκα ότι μπορώ και θα χαρώ να βοηθήσω κάποιο φίλο του φόρουμ...

Υ.Γ. αν θέλεις μπορείς να διευκρινήσεις τι εννοείς 'ιδρύματα'??
Reply With Quote
  #195  
Παλιό 23-12-2011, 12:59
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

κοινωνικες προσφορες.
Π.χ. εστω καποιος πουλαει σεντονια η' παιδικα πα######κια.

χτυπαει την κριση οταν βγει και πει στο ''χαμογελο του παιδιου'' εγω σας κανω αυτη την εκπτωση -10%
Reply With Quote
  #196  
Παλιό 23-12-2011, 13:21
Sokolatas Ο/Η Sokolatas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: bmw f650gs twin
Μηνύματα: 309
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Τα προϊόντα για τα οποία μιλάμε είναι όλα ειδικές κατασκευές... Με διαφορετικές διαστάσεις σε κάθε έργο... Δεν είναι τυποποιημένο προϊον που υπάρχει στις αποθήκες...Δεν έχω καταλάβει ακόμη τι εννοείς... Εν πάση περιπτώση... Να βοηθήσω θέλω... Προσωπικά... Δεν μιλάω ως εταιρία... Έχω αυτή τη δυνατότητα ως υπάλληλος της εταιρίας, να βοηθήσω κάποιον φίλο που κάνει σπίτι... Δεν έχω κάποιον δικό μου...και είπα να γράψω στο forum... Ούτε πωλητής είμαι... Σχεδιαστής είμαι... Αυτά... Ευχαριστώ...
Reply With Quote
  #197  
Παλιό 23-12-2011, 13:24
XCHALLENGE Ο/Η XCHALLENGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 892
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Το παρον θρεντ -θελω να πιστευω- δεν ειναι για να κανουμε ''τζιρους'' ή ''επαγγελματικες-επισημες'' προσφορες, απλα οποιος εχει τις ''ακρες'' να βοηθησει με special τιμες/εξυπηρετηση κλπ.

Αν ειναι ν'αρχισουν καποιοι το ...γνωστο τροπαρι της απαξιωσης καλυτερα να κλειδωθει!
Οποιοι πραγματικα μπορουν και ενδιαφερονται θα ...''βρεθουν'' με αλλους τροπους!

Φιλικα

Τα λεμε...
Reply With Quote
  #198  
Παλιό 23-12-2011, 13:37
Sokolatas Ο/Η Sokolatas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: bmw f650gs twin
Μηνύματα: 309
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Ακριβώς... Από τη θέση του υπαλλήλου... και όχι του αφεντικού...έχω την δυνατότητα να βοηθήσω κάποιο φίλο... Τα υπόλοιπα δεν τα κατάλαβα... Συγνώμη... Και για άλλη μαι φορά ευχαριστώ...
Reply With Quote
  #199  
Παλιό 23-12-2011, 13:43
XCHALLENGE Ο/Η XCHALLENGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 892
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Sokolatas Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακριβώς... Από τη θέση του υπαλλήλου... και όχι του αφεντικού...έχω την δυνατότητα να βοηθήσω κάποιο φίλο... Τα υπόλοιπα δεν τα κατάλαβα... Συγνώμη... Και για άλλη μαι φορά ευχαριστώ...
Μαζι σου ειμαι...
Τα ...αλλα θα τα καταλαβουν -πιστευω- αυτοι που πρεπει!

Τα λεμε..
Reply With Quote
  #200  
Παλιό 23-12-2011, 13:54
emix Ο/Η emix βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: ΚΤΜ 950 Super Enduro
Μηνύματα: 1,794
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Παιδιά και από την δική μου την πλευρά θα ήθελα να κάνω μια προσφορά, που έχει να κάνει με διαφήμιση στο internet και συγκεκριμένα στο google.

Όποιος επιχειρηματίας λοιπόν έχει ιστοσελίδα και θα ήθελε μια διαφήμιση στο internet, μπορώ να αναλάβω την διαφημιστική του καμπάνια στο google, μέσω του εργαλείου google adwords.

Ακόμα και αν δεν έχει κάποιος ιστοσελίδα, μπορώ να αναλάβω την κατασκευή της μέσω συνεργάτη μου και μετά να προχωρήσουμε στην διαφήμιση.

Το κόστος της διαφημιστικής καμπάνιας χωρίζεται σε δύο μέρη. Το πρώτο έχει να κάνει με το πόσα χρήματα θες να δίνεις στην google για την διαφήμιση (π.χ 3ευρώ/ημέρα ή 5 ή 10) και το δεύτερο έχει να κάνει με το αν κάποιος θέλει να έχει κάποιον σε μηνιαία βάση για να διαχειρίζεται την καμπάνια του, δηλαδή κάποιον σαν εμένα.

Για να σας δώσω μια ενδεικτική τιμή θα σας πω απλά ότι μια λογική και με προοπτικές απόδοσης καμπάνια δεν πρέπει να πέφτει κάτω από τα 3ευρώ/ημέρα. Δηλαδή 90ευρώ/μήνα. Αυτά τα χρήματα πληρώνονται στην google.

Τα διαχειριστικά έξοδα της καμπάνιας, ειδικά για τους χρήστες του gsforum διαμορφώνονται σε 50ευρώ/μήνα.

Αρα ένα μηνιαίο κόστος διαφημιστικής καμπάνιας υπολογίζεται στα 140ευρώ.

Για λίγες μέρες υπάρχει η δυνατότητα να αξιοποιηθεί εκτπωτικό κουπόνι της google αξίας 50ευρώ. Οπότε για λίγες μέρες και αναλόγα σε πόσο χρονικό διαστήμα θα "φαγωθεί" αυτό το κουπόνι ο πελάτης δεν πληρώνει τίποτα!!!

Για οποιον ενδιαφέρεται θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά και να τους εξηγήσω πιο αναλυτικά.

Ευχαριστώ πολύ.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Οικονομικές λύσεις για την κρίση. Xanthi Επικαιρότητα 9 11-12-2010 14:10
Οι Γερμανοί επωφελούνται από την ελληνική κρίση MARK Επικαιρότητα 0 01-06-2010 15:41
Η κρίση χτύπησε και την KTM!!!!!! arisxios Διάφορα 44 18-12-2009 08:03
Πώς θα βγούμε απ' την κρίση ;;;; ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Διάφορα 14 25-07-2009 14:24


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:05.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!