GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #231  
Παλιό 25-10-2010, 17:01
DNIK Ο/Η DNIK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ATHENS
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Αγαπητέ, ευχαριστώ.
Reply With Quote
  #232  
Παλιό 27-10-2010, 14:35
Translatoras Ο/Η Translatoras βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς-Πειραϊκή
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 761
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Ο καιρός γαρ εγγύς!!!

Μετά και τη σύσταση γνωστού που εργάζεται στα κεντρικά της BMW να εμπιστευτώ το συγκεκριμένο συνεργείο και τον συγκεκριμένο μηχανικό δράττομαι της ευκαιρίας να απολαύσω τις υπηρεσίες τόσο του GS Forum όσο και της μαμάς BMW.

Κοινώς πάω για το σέρβις των 10Κ!!!!

Ευχαριστώ GS Forum.

Ευχαριστώ όλους όσους αφιερώνουν το χρόνο και τις προσπάθειές τους για όλους εμάς!!!
Reply With Quote
  #233  
Παλιό 27-10-2010, 14:53
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Translatoras Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο καιρός γαρ εγγύς!!!

Μετά και τη σύσταση γνωστού που εργάζεται στα κεντρικά της BMW να εμπιστευτώ το συγκεκριμένο συνεργείο και τον συγκεκριμένο μηχανικό δράττομαι της ευκαιρίας να απολαύσω τις υπηρεσίες τόσο του GS Forum όσο και της μαμάς BMW.

Κοινώς πάω για το σέρβις των 10Κ!!!!

Ευχαριστώ GS Forum.

Ευχαριστώ όλους όσους αφιερώνουν το χρόνο και τις προσπάθειές τους για όλους εμάς!!!


Η εταιρεία ενημερώθηκε .... τηλεφώνησέ τους,

για να κλείσεις ραντεβού, την ημέρα κ ώρα που σ' εξυπηρετεί ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #234  
Παλιό 27-10-2010, 14:58
Translatoras Ο/Η Translatoras βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς-Πειραϊκή
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 761
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

1170 ευχαριστώ!
Reply With Quote
  #235  
Παλιό 27-10-2010, 21:10
1200GS Ο/Η 1200GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 371
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Σημερα πηγα και αλλαξα τα grips κατοπιν ραντεβου.

Ολα μια χαρα και ο Θανασης εξυπηρετικοτατος.
Πηρα και την εκπτωση και θα παω καποια στιγμη για μια ανακληση για το ρελε της τρομπας βενζινης που δεν το εχω αλλαξει.

Για πολλοστη φορα ενα Μπραβο στους οργανωτες του φορουμ για ολες τις σχετικες ενεργειες!
Reply With Quote
  #236  
Παλιό 28-10-2010, 00:31
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

........
Μου ειπε ο Θανασης οτι στα 50.000 χλμ,θα αλλαξουμε τα υγρα των φρενων που δεν ειναι καθολου ευκολη υποθεση,λογω abs integral,ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ Η ΜΗΧΑΝΗ,για να φυγουν τα παλια λαδια μεσα απο την μοναδα του ABS για να μπουν τα καινουρια και με την ευκαιρια αυτη θα δουμε και σε τι κατασταση βρισκεται και ο δισκος και το πλατω......
Τι να πω για οσα ρωτησα.....
Για τα λαδια που βρισκονται στις εμπρος μπουκαλες....?
Για τις μπαταριες.....?
Για το διαφορικο και για γρασαρισμα στο μπρατσο του.....?
Και για τοσα αλλα.......
Και μου ελυνε τις αποριες με απλες λεξεις και παραδειγματα που καταλαβαινα....
Το κοστος...24,90 ευρω!!!!
Κ αι ο Θανασης ΑΨΟΓΟΣ.


ΤΕΛΟΣ.[/quote]

παλαιότερα είχα γράψει, στο θέμα ΄πόσο μας κλέβουν οι αντιπροσωπείες'
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι όλοι οι κατά τόπους της κεντρικής αντιπροσωπίας με ίδιο τιμοκατάλογο. Δεν του κατέβηκε του Παναγιωτόπουλου να χρεώνει τόσο. Τον βολεύει όμως. Μου έλεγε όμως ένας συμφορουμίστας το μεσημέρι ότι κλείνει ο Βαγιανέλης το ένα του μαγαζί. Δεν τιμωρεί ο Θεός. Η ζωή έρχεται και τιμωρεί. Για να μην ακολουθήσουν και άλλοι, θα πρέπει να πιέσουμε – πετύχουμε καλύτερες τιμές. Συγχαρητήρια για άλλη μια φορά στον Λεοντόκαρδο για την προσφορά, που πέτυχε στην Motion n’ Style της Κηφισιάς, αλλά service 50,000χλμ €160 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ της καλύτερης τιμής, το βρίσκω ακόμη υπερβολικό. Μας κλέβουν κατάφορα.
παιδιά διόρθωση που χρωστάω για τον Παναγιωτόπουλο. τελικά ζήτησε για το service €140 αντί των €160, που περιλαμβάνει και την έκπτωση, της MnS. Μπερδεύτηκα, πρώτα από όλα έχει σημασία αν κάνουν τα ίδια πράγματα, παρ΄ όλο που είναι και οι δύο εξουσιοδοτημένα. αν όχι, γιατί? τελικά θα ζητήσω λεπτομερή προσφορά για αναλυτικές εργασίες και ανταλλακτικά και από τους δύο και θα ενημερώσω το forum.

επίσης κατάλαβα σωστά ότι μπορούμε να πηγαίνουμε δικά μας ανταλλακτικά?

Last edited by ckk; 28-10-2010 at 00:33.
Reply With Quote
  #237  
Παλιό 29-10-2010, 09:44
mjtir Ο/Η mjtir βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ GS1200ADV
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 373
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από 1200GS Εμφάνιση μηνυμάτων
Σημερα πηγα και αλλαξα τα grips κατοπιν ραντεβου.

Ολα μια χαρα και ο Θανασης εξυπηρετικοτατος.
Πηρα και την εκπτωση και θα παω καποια στιγμη για μια ανακληση για το ρελε της τρομπας βενζινης που δεν το εχω αλλαξει.

Για πολλοστη φορα ενα Μπραβο στους οργανωτες του φορουμ για ολες τις σχετικες ενεργειες!
Φανταζομαι ειναι θερμενομενα... Θελεις να μας πεις τιμουλα ???
Reply With Quote
  #238  
Παλιό 29-10-2010, 15:25
fguy Ο/Η fguy βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Μoto: R1200GS 2005-2006
Μηνύματα: 373
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Γυρισα απο Αθηνα προχθες, μετα απο αλλαγη στα λαστιχα (Περισταρας, μιλαμε οτι δεν παιζονται σε δουλεια, γρασαρισμα, καθαρισματα, και οτι αλλο χρηζει αμεσης φροντιδας).
Πηγα και στο MNS, βρηκα το Θαναση (και γ..ω τα παιδια ο φιλος!!!) αλλαξα λαδια-φιλτρα-βαλβολινες διαφορικου-μπουζι-πισω δισκοφρενο (το πηγα εγω)-και
το καπακι εμπρος του κινητηρα (το πηγα εγω), καινουρια ποδια (δικη μου).
Παρα μα παρα πολυ καλη δουλεια, του εκανα και 20-30 ερωτησεις γενικες για τη μηχανη, μου επισημανε και 1-2 σημεια που θελουν προσοχη και βγαζουν προβληματα οι 1200.
Παντα κατι παραπανω βγαινει, καποια ζημια που ειναι σε εξελιξη, καμια φλαντζα, κανενα κομμενο λαστιχακι φουσκας.............αλλα τι να γινει! Για τωρα ειναι παραπανω απο "κομπλε" που λενε!
Reply With Quote
  #239  
Παλιό 29-10-2010, 17:42
1200GS Ο/Η 1200GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 371
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mjtir Εμφάνιση μηνυμάτων
Φανταζομαι ειναι θερμενομενα... Θελεις να μας πεις τιμουλα ???

Θερμαινομαινα ειναι αλλα αλλαξα μονο τα λαστιχα οχι και τις αντιστασεις.

Τιμη: εργασια (24 ευρω -25%) 18 & γκριπς (49.12 ευρω -15%) 41,75
Συνολο: 59,75 + φπα = 73,49 ευρω
Reply With Quote
  #240  
Παλιό 02-11-2010, 09:58
γιαγια αρκουδα Ο/Η γιαγια αρκουδα βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ν. φιλαδελφεια
Μoto: BMW K 1200 LT NEXUS 500 AX1 HONDA KABASAKI ZX636RR GSR600 SUZUKI
Μηνύματα: 396
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For

εχτες παρελαβα την μοτο απο τον θαναση. τελικα αυτος οπως και εγω δεν πιστευουμε σε εξωγηινους , ουτε οτι αυτοι μου πεταξαν τα λαδια στο διαφορικο .
αν και στον β######## μου ειπαν (επισιμαμε εγραφο) οτι η μοτο δεν εχει διαροη λαδιου αυτην που ειδατε στην φωτο ο θανασης βρικε οτι εχανα λαδια απο την τσιμουχα εξωδου του αξωνα. λογο του οτι ηταν ελλατοματικη.
οποτε ουτε φαντασια μου,κατα β########. ειναι ουτε τα ψηχολογικα προβληματα που πρεπει να ξεπερασω, κατα τον υπευθηνο τησ bmw hellas του μ###.
βλεπετε υπαρχουν μαστοροι με αρχ###α που ειναι αγνωστοι στον κοσμο , και αρχ###α μαστοροι που ειναι επωνιμοι και τρανοι. που ολοι αυτοι οι επωνυμοι δεν αξιζουν ουτε μια τριχα απο τα αρχ###α του.
τωρα ειναι δικια μας επιλογη σε πιον θα εμπιστευτουμε στην ασφαλεια μας.
εγω μερχη τωρα ψηφιζω θαναση δαγκοτο. και οχι επωνυμουσ καραγκιοζηδες...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρόγραμμα για το πώς θα "τηρήσουμε" το αρχείο αποδείξεων της Εφορίας ! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χρήσιμα 165 09-05-2011 21:06
MOTION & STYLE THANASIS Τεχνικά θέματα διάφορα 6 31-05-2010 11:32
Στην "αγκαλιά" της Τζούλιας το "αυγό του φιδιού" MARK Επικαιρότητα 0 13-03-2010 12:45
Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου" nek21 Γενικά - Αναβάτης 126 19-07-2009 00:53
φόβοι των ευρωπαίων ότι το "κλίμα της αθήνας" θα φτάσει και σε αυτούς Vakalos Επικαιρότητα 6 16-01-2009 12:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:10.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!