GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 10-08-2011, 23:54
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Dr.KC Εμφάνιση μηνυμάτων












ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ.........
‪Lazopoulos - Plaka me kaneis ?‬‏ - YouTube

Ακόμα και σε διαφημιστικό της BMW είναι πιο φειδωλοί.....

Anyway....να την πάρεις φίλε, όπως την πήραμε όλοι....και ο χρόνος θα δήξει... το τι λέμε εμείς έχει πολύ μικρή σημασία.

Κώστα μην το παίρνεις προσωπικά!

Τα λέγαμε την άλλη φορά στον Γέρακα για το 800 σου και τι σου είχε βγάλει, αλλά αυτές είναι σπάνιες περιπτώσεις, δεν τις ακούς συχνά.
Παρ' όλα αυτά, BMW πήρες και συ μετά, έλεγες τα καλύτερα και ο χρόνος στο έχει δείξει.

Καλώς ήρθες και πάλι και σε αυτό το BMW Forum!
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 11-08-2011, 00:39
Dr.KC Ο/Η Dr.KC βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: Δάφνη
Μoto: R1200GS (09)
Μηνύματα: 37
Smile Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Κώστα μην το παίρνεις προσωπικά!
Εννοείτε ότι δεν παίρνω τίποτα προσωπικά.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα λέγαμε την άλλη φορά στον Γέρακα για το 800 σου και τι σου είχε βγάλει, αλλά αυτές είναι σπάνιες περιπτώσεις, δεν τις ακούς συχνά.
Η σειρά F800S/ST είναι ωρολογιακή βόμβα….όλοι το ξέρουν…λίγοι το παραδέχονται…πλέον τα μηχανάκια που δεν έχουν θεμα είναι οι λιγοστές εξαιρέσεις…..όποιος θέλει μπαίνει στο BMW F800 Riders Forum & Registry

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρ' όλα αυτά, BMW πήρες και συ μετά, έλεγες τα καλύτερα και ο χρόνος στο έχει δείξει.
Στο R1200GS κατέληξα καθαρά λόγω διαστάσεων και ακόμα πιο απλά διότι η ανταλλαγή ήταν πολύ συμφέρουσα…και σχεδόν μονόδρομος…μιας και το ST δεν μπορούσα να το πουλήσω με τίποτα.

Από εκεί και πέρα η σειρά R έχει τα θέματα της…..και ΔΕΝ μπορούμε να εθελοτυφλούμε και να μιλάμε για τα μηχανάκια μας σαν διαφημιστικές εταιρείες……

Όσοι με ξέρουν καλύτερα, γνωρίζουν ότι δεν είμαι ούτε BMWδάκιας αλλά ούτε και αντιBMWδάκιας.....εμένα απλά μου αρέσουν οι μηχανές. Του χρόνου μπορεί να δώσω το ματρακά και να πάρω καμιά HD μοτοσόμπα......κοινός δεν έχω τέτοια κολλήματα....και το βασικότερο είναι ότι τη μηχανή τη θέλω να δουλεύει για μένα και όχι εγώ για αυτή......και σε αυτό το κεφάλαιο η BMW τα έχει σκ@τώσει τα τελευταία 7-8χρόνια....καλά να είναι ο Όσιος Αντώνης...που τα περνά όλα σε εγγύηση...διότι τα μισά BMW που κυκλοφορούν στην Αθήνα τουλάχιστον θα έμεναν για πάντα σε μάντρες και γκαράζ.

Αλλά παίδες, μη χρυσώνουμε τα χάπια…..για τα λεφτά που δίνουμε αγοράζουμε πολύ λίγη αξιοπιστία…..μην ξεχνάμε ότι η BMW σήμερα έχει καταφέρει τα μηχανάκια της, να βγάζουν προβλήματα που άλλες εταιρείες τα έβγαζαν πριν από 20-25 χρόνια……

Και για του λόγου του αληθές….απλά πάρτε ένα καφέ και καθίστε για 4 ώρες έξω από τον Παναγιωτόπουλο…..και απλά ακούστε….η στιχομυθίες είναι τρελές…..


Moral: 'Οσο δουλεύουν ακόμα οι ματρακάδες μας να τους ταξιδεύουμε παίδες, για να βγάζουν τα λεφτά τους.
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 11-08-2011, 00:55
ablithik Ο/Η ablithik βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Ψυρρη Αθηνα
Μoto: BMW R1200GS Adv '07
Μηνύματα: 124
Προεπιλογή Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Προσωπικα εχω απογοητευτει καπως οσον αφορα το τομεα αξιοπιστιας και σχεση τιμης-ποιοτητας. Εχε στο νου, οτι ειναι αναμενομενο στα φορουμς να ακους κυριως τα ασχημα και καποιους που εθελοτυφλουνε οπως σωστα εγραψε ο Dr.KC
Προσωπικα εχω ευχαριστηθει απο οδηγηση, ανεση, ταξιδια κτλπ....
Προσωπικα την αγορασα επειδη με επαιρνε η τσεπη μου...

Αν η τσεπη μου συμφωνουσε, θα αλλαζα μηχανακι καθε χρονο

Last edited by ablithik; 11-08-2011 at 00:59.
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 11-08-2011, 01:54
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Dr.KC Εμφάνιση μηνυμάτων
Εννοείτε ότι δεν παίρνω τίποτα προσωπικά.



Η σειρά F800S/ST είναι ωρολογιακή βόμβα….όλοι το ξέρουν…λίγοι το παραδέχονται…πλέον τα μηχανάκια που δεν έχουν θεμα είναι οι λιγοστές εξαιρέσεις…..όποιος θέλει μπαίνει στο BMW F800 Riders Forum & Registry



Στο R1200GS κατέληξα καθαρά λόγω διαστάσεων και ακόμα πιο απλά διότι η ανταλλαγή ήταν πολύ συμφέρουσα…και σχεδόν μονόδρομος…μιας και το ST δεν μπορούσα να το πουλήσω με τίποτα.

Από εκεί και πέρα η σειρά R έχει τα θέματα της…..και ΔΕΝ μπορούμε να εθελοτυφλούμε και να μιλάμε για τα μηχανάκια μας σαν διαφημιστικές εταιρείες……

Όσοι με ξέρουν καλύτερα, γνωρίζουν ότι δεν είμαι ούτε BMWδάκιας αλλά ούτε και αντιBMWδάκιας.....εμένα απλά μου αρέσουν οι μηχανές. Του χρόνου μπορεί να δώσω το ματρακά και να πάρω καμιά HD μοτοσόμπα......κοινός δεν έχω τέτοια κολλήματα....και το βασικότερο είναι ότι τη μηχανή τη θέλω να δουλεύει για μένα και όχι εγώ για αυτή......και σε αυτό το κεφάλαιο η BMW τα έχει σκ@τώσει τα τελευταία 7-8χρόνια....καλά να είναι ο Όσιος Αντώνης...που τα περνά όλα σε εγγύηση...διότι τα μισά BMW που κυκλοφορούν στην Αθήνα τουλάχιστον θα έμεναν για πάντα σε μάντρες και γκαράζ.

Αλλά παίδες, μη χρυσώνουμε τα χάπια…..για τα λεφτά που δίνουμε αγοράζουμε πολύ λίγη αξιοπιστία…..μην ξεχνάμε ότι η BMW σήμερα έχει καταφέρει τα μηχανάκια της, να βγάζουν προβλήματα που άλλες εταιρείες τα έβγαζαν πριν από 20-25 χρόνια……

Και για του λόγου του αληθές….απλά πάρτε ένα καφέ και καθίστε για 4 ώρες έξω από τον Παναγιωτόπουλο…..και απλά ακούστε….η στιχομυθίες είναι τρελές…..


Moral: 'Οσο δουλεύουν ακόμα οι ματρακάδες μας να τους ταξιδεύουμε παίδες, για να βγάζουν τα λεφτά τους.
Γενικεύεις και σε καμία περίπτωση δεν είναι έτσι.
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 11-08-2011, 01:59
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Ακριβώς, αλλά είπα να μην το πω πρώτος.

Ρε παιδιά αν δεν τα πιστεύετε αυτά τα μηχανήματα μην τα καβαλάτε.
ΟΧΙ ΔΕΝ είναι από τύχη που δεν σας έχουν βγάλει τίποτα, ΝΑΙ είναι από τύχη αν κάτι σας έχουν βγάλει.
Το ίδιο και κάθε μηχανή κάθε κατασκευαστή.

Με κάνετε να αναρωτιέμαι γιατί 5 χρόνια έχω δει μόνο ζημιές φθοράς και αναλώσιμα (και ΟΣΟΙ ξέρω εκτός forum).

Τέσπα. Ο καθένας με τη γνώμη του (και ένας με την παντογνωσία του).
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 11-08-2011, 02:08
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Dr.KC Εμφάνιση μηνυμάτων
Εννοείτε ότι δεν παίρνω τίποτα προσωπικά.



Η σειρά F800S/ST είναι ωρολογιακή βόμβα….όλοι το ξέρουν…λίγοι το παραδέχονται…πλέον τα μηχανάκια που δεν έχουν θεμα είναι οι λιγοστές εξαιρέσεις…..όποιος θέλει μπαίνει στο BMW F800 Riders Forum & Registry



Στο R1200GS κατέληξα καθαρά λόγω διαστάσεων και ακόμα πιο απλά διότι η ανταλλαγή ήταν πολύ συμφέρουσα…και σχεδόν μονόδρομος…μιας και το ST δεν μπορούσα να το πουλήσω με τίποτα.

Από εκεί και πέρα η σειρά R έχει τα θέματα της…..και ΔΕΝ μπορούμε να εθελοτυφλούμε και να μιλάμε για τα μηχανάκια μας σαν διαφημιστικές εταιρείες……

Όσοι με ξέρουν καλύτερα, γνωρίζουν ότι δεν είμαι ούτε BMWδάκιας αλλά ούτε και αντιBMWδάκιας.....εμένα απλά μου αρέσουν οι μηχανές. Του χρόνου μπορεί να δώσω το ματρακά και να πάρω καμιά HD μοτοσόμπα......κοινός δεν έχω τέτοια κολλήματα....και το βασικότερο είναι ότι τη μηχανή τη θέλω να δουλεύει για μένα και όχι εγώ για αυτή......και σε αυτό το κεφάλαιο η BMW τα έχει σκ@τώσει τα τελευταία 7-8χρόνια....καλά να είναι ο Όσιος Αντώνης...που τα περνά όλα σε εγγύηση...διότι τα μισά BMW που κυκλοφορούν στην Αθήνα τουλάχιστον θα έμεναν για πάντα σε μάντρες και γκαράζ.

Αλλά παίδες, μη χρυσώνουμε τα χάπια…..για τα λεφτά που δίνουμε αγοράζουμε πολύ λίγη αξιοπιστία…..μην ξεχνάμε ότι η BMW σήμερα έχει καταφέρει τα μηχανάκια της, να βγάζουν προβλήματα που άλλες εταιρείες τα έβγαζαν πριν από 20-25 χρόνια……

Και για του λόγου του αληθές….απλά πάρτε ένα καφέ και καθίστε για 4 ώρες έξω από τον Παναγιωτόπουλο…..και απλά ακούστε….η στιχομυθίες είναι τρελές…..


Moral: 'Οσο δουλεύουν ακόμα οι ματρακάδες μας να τους ταξιδεύουμε παίδες, για να βγάζουν τα λεφτά τους.


Τι να σου πω αδερφέ, πραγματικά με εκπλήσσεις με την φιλαλήθεια σου.
Είναι δυνατόν να σπάνε οι βαλβίδες να τρυπάνε οι κύλινδροι και ο NLS να μου λέει ότι είναι φυσιολογικό αυτό και συμβαίνει σε όλες τις bmw.
Τι ζητάμε γαμώτο μου. Να έχει ποιότητα κατασκευής και αξιοπιστία. Τι να τα κάμω τα ηλεκτρονικά καλούδια αφού δεν δουλεύουν.
Μπράβο σου πάντως που έχεις το θάρρος να τα γράφεις
:sm5:
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 11-08-2011, 02:48
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακριβώς, αλλά είπα να μην το πω πρώτος.

Ρε παιδιά αν δεν τα πιστεύετε αυτά τα μηχανήματα μην τα καβαλάτε.
ΟΧΙ ΔΕΝ είναι από τύχη που δεν σας έχουν βγάλει τίποτα, ΝΑΙ είναι από τύχη αν κάτι σας έχουν βγάλει.
Το ίδιο και κάθε μηχανή κάθε κατασκευαστή.

Με κάνετε να αναρωτιέμαι γιατί 5 χρόνια έχω δει μόνο ζημιές φθοράς και αναλώσιμα (και ΟΣΟΙ ξέρω εκτός forum).

Τέσπα. Ο καθένας με τη γνώμη του (και ένας με την παντογνωσία του).

Μα καλά σε άλο forum είσαι. Δεν βλέπεις τι γράφουν οι φίλοι.
Απορώ που τα βλέπεις όλα τέλεια. Μου φαίνεται ότι δεν έχεις ανέβει σε Γερμανική.
Δεν βλέπεις που όλοι πάνε διακοπές για να συνέλθουν από τους κραδασμούς. Το σύνολο των ατόμων η έχει αυχενικό η σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα. Και δεν φταίει η μηχανή γιαυτό (ο ΓΑΠ φταίει).
Τι να πω τώρα με εκπλήσσεις πραγματικά…………
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 11-08-2011, 03:21
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Dr.KC Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για του λόγου του αληθές….απλά πάρτε ένα καφέ και καθίστε για 4 ώρες έξω από τον Παναγιωτόπουλο…..και απλά ακούστε….η στιχομυθίες είναι τρελές…..


Moral: 'Οσο δουλεύουν ακόμα οι ματρακάδες μας να τους ταξιδεύουμε παίδες, για να βγάζουν τα λεφτά τους.
Αχ,ένα απο τα λάθη που είχα κάνει...το χα διαπιστώσει και στην Αθήνα και στην Κρήτη αυτο που λες....και δε χρειάζεται να κάτσει κάποιος με τις ώρες,ένα μισάωρο φτάνει...
Πριν το κάνω αυτο ούτε που είχα ψαχτει για το αν βγάζει προβλήματα η όχι...μετα???μετα άρχισα να ξεψαχνιζω το Ίντερνετ σε εξωτερικό κι Ελλάδα...καλύτερα ειναι να μην το ψάχνει κανείς.μπαίνουν αμφιβολίες.
Ναι,η αξιοπιστία της γερμανικής εταιρείας σε πολλές περιπτώσεις ειναι αδικαιολόγητη.βγάζουν πολλές και σίγουρα υπάρχουν λάθη,όμως τι τον νοιάζει αυτο τον κάθε άνθρωπο που Θα παει και θα σκάσει ένα 20αρικο σχεδόν για να κάνει το κεφι του,σαφώς δεν τον νοιάζει.ψωνίζει απο την αφρόκρεμα των μοτοσικλετών,ζητάει λοιπόν το τέλειο σχεδόν σε όλα.
Όμως επειδή ειναι έρωτας κι άμα την καβαλησεις μια φορά την θες συνέχεια........συνεχίζω να λέω gs στα on/off.κι έχει ο θεός.ελπίζω να με λυπηθει αυτή την φορά,δεν αντέχω κι άλλο πλήγμα.
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 11-08-2011, 08:20
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι δυνατόν να σπάνε οι βαλβίδες να τρυπάνε οι κύλινδροι και ο NLS να μου λέει ότι είναι φυσιολογικό αυτό και συμβαίνει σε όλες τις bmw.

είπα εγώ ότι είναι φυσιολογικό και συμβαίνει σε όλες τις BMW;

τι λέτε μωρέ θα με τρελάνετε

όσο για τι ακούς αν κάτσεις μισή ώρα σε ένα συνεργείο ...ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΟ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΑΝ ΚΑΘΙΣΕΤΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ;
για τον καιρό;

(πάντως όσες φορές έχω κάτσει - αρκετές αλήθεια αφού την τελευταία δική μου ΜΗ BMW την είχα πριν 10 χρόνια - δεν μπορώ να πω ότι έχω ακούσει ΤΟΣΑ σοκαριστικά... μπορώ να πω ότι εδώ μέσα έχω διαβάσει τα πολλαπλάσια)

πρόσφατα (προηγ. βδομάδα) ήμουν παρόν στο σέρβις συγγενή μου που ΔΕΝ έχει BMW... να πω τι άκουγα και εκεί; και τι θα σημαίνει;

Last edited by NLS; 11-08-2011 at 08:24.
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 11-08-2011, 08:50
Dr.KC Ο/Η Dr.KC βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: Δάφνη
Μoto: R1200GS (09)
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή Απάντηση: gs1200 andveture αξιοπιστια

Απλά να πούμε, όπως και έχω πει και άλλες φορές…..αυτές η μηχανές έχουν:

1. Φοβερή ενεργητική ασφάλεια (πλην της σειράς F….το ABS της απλά σε σκοτώνει)
2. Οδηγούνται πολύ εύκολα.
3. Λόγο tele/para lever ο μέτριος αναβάτης φαίνεται τρομερός….και;
4. Έχουν πρεστίζ / κύρος όπως ανέκαθεν είχαν όλα τα Γερμανικά προιόντα….


Από εκεί και πέρα, σε ότι αφορά την αξιοπιστία υπάρχει θέμα…και πολύ μεγάλο μάλιστα…..σε μηχανολογικό / ηλεκτρονικό αλλά και ηλεκτρολογικό επίπεδο…..

Αυτό που σώνει λίγο την κατάσταση είναι ότι το after sales της BMW δουλεύει πολύ καλύτερα από των υπολοίπων εταιριών μοτοσικλέτας (που και καλά οι μηχανές τους δε χαλάνε ποτέ…what a joke)….και σε κάνει να νιώθεις κάποια ασφάλεια…..και πάλι το λέω….καλά να είναι ο Αντώνης….διότι άμα και κάνει κανένα τσαφ και το κλείσει το μαγαζί….καλά 40ντα σε όλους μας.


Ποτέ δεν αποθαρρύνω κάποιο να πάρει BMW μηχανή, απλά του λέω και τι παίζει….και οφείλουμε να το κάνουμε όλοι.

Προσωπικά με ανακουφίζει να διαβάζω ότι υπάρχει κόσμος που δεν έχει κανένα πρόβλημα με την μηχανή του….αυτό μου δίνει μια κάποια ελπίδα βρε αδερφέ.

Και επαναλαμβάνω……να τα ταξιδεύετε τα μηχανάκια σας να βγάζουν γρήγορα τα λεφτά τους…..

Last edited by Dr.KC; 11-08-2011 at 08:51.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Αυτή είναι αξιοπιστία... ortho Επικαιρότητα 0 09-06-2011 00:07
Ελεγχόμενη Αξιοπιστία.... tsompanis Γενικά - Μοτοσυκλέτα 5 05-09-2010 20:29
Αξιοπιστη η bmw τελικα? yamdoc Τεχνικά θέματα διάφορα 24 06-05-2010 11:07
Αξιοπιστία.. Carduelis Διάφορα 4 19-01-2010 01:27
Αξιοπιστία μοτοσυκλετών BMW GS_maniac Γενικά - Μοτοσυκλέτα 6 24-01-2009 00:04


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:39.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!