GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιό 23-04-2013, 01:27
Μιχάλης 1988 Ο/Η Μιχάλης 1988 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2012
Περιοχή: Μαρουσι
Μoto: R1200gs 07'
Μηνύματα: 774
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων
αλητες με τα 800αρια χωρις κρανη
Ωραία γούστα...καλά να περνάτε!!
Reply With Quote
  #72  
Παλιό 23-04-2013, 02:06
Uriah Heep Ο/Η Uriah Heep βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1,219
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!


Πίνοντας το καταπληκτικό Άγριο βουνίσιο Νάξου* που μΕ προσέφερε το συμπαθέστατο ζευγάρι Κυριακή-Πέτρος (petros1200gs), είδα το φοβερό βίντεο του Γιάννη (zandesiro)...

Γράφω, κι εγώ, αυτές τις μισοτελειωμένες κι ατελείς σκέψεις, πριν τις βρει το πρωινό φως...
Ακραιφνώς ανεπίσημη συνάντηση! Η παρέα ανένταχτη, κόντρα στην ασφυχτική τυποποίηση, τις αμήχανες φιέστες, τους ποταμούς σκηνοθετημένης αναπαράστασης και ιδεολογικού λαχανοντολμά! Πρωτογενές υλικό για να περάσεις καλά, φίλτατε αναγνώστα...

Ευτυχώς, δεν ζούμε όλοι εντός του βίπερ Νόρα...
Ευχαριστώ τους θαμώνες αυτού του thread, για τις καλές τους κουβέντες...
Ευχαριστώ όλους όσους τίμησαν αυτή την ρομαντική μέχρις εξουθενώσεως ανοιχτή πρόσκληση, πιό σπανιοφανή κι από την λευκή τίγρη της Βεγγάλης!
Ευχαριστώ, εκ βάθους καρδίας, τον Μητσάρα από τη Σάρτη, που καβαντζάρισε, μετέφερε και έψησε τις αστακοσαρδέλες! Τέλειο ψήσιμο...
.
... μπρόστα του, ο Μα μα λά κης φαντάζει σαν φοιτητής των ΤΕΙ που κάνει την πρακτική του!
Άσχετο: Ο γκουρού μου, ο Γκανές Τρωσγιαούρτι, ήτανε σαφής: την σαρδέλα την βαφτίζεις “αστακοσαρδέλα” και γίνεται νηστίσιμη!
Τελικά, έφερα φανταστικές πατέντες από την Ινδία...

Ευχαριστώ τον Γιάννη (zandesiro) και τον Μάνο που βοήθησαν στο ψήσιμο...
Ευχαριστώ τις amazing κυρίες που βοήθησαν, έπλυναν πιάτα και μΕ άφησαν μια κουζίνα μερακλαντάν, χωρίς να κάνω το παραμικρό!

Εντελώς μεταξύ μας, φίλτατε αναγνώστα, τα κάνανε όλα οι άλλοι και προς στιγμήν νόμισα ότι ήμουν καλεσμένος και παρ' ολίγον να τους αποχαιρετούσα και να έφευγα για Σαλονί, άμα δεν με ζητούσε κάποιος ...more τσίπουρο...να βγάλω από τις καβάντζες μου...
Άνοιξα το μπουκάλι του Γιάννη (JTR). Ήπιαμε για απεριτίφ, ενάμιση λίτρο στην υγειά του... Ελπίζω να έπιασε τόπο -Γιάννη- και να γίνεις καλά το συντομότερο! Το τσίπουρό σου ...αιθέρας!
Ανεπίσημη συνάντηση, λοιπόν!
Το πήρανε τοις μετρητοίς... Δεν πάτησε ούτε ένας επίσημος...
Ούτε καν ένας εξέκιουτιβ ...βρε παιδί μου! Το δάκρυ που κατρακύλησε το σφούγγισα με την ανάστροφη της παλάμης μου...
Είμαι ιδεολογικώς εναντίον των συγκινήσεων και θα το ξεπεράσω...
Ανωτέρα βία, μας στέρησε την παρουσία του "tsompani"... Ανωτέρα βία όμως - όχι της μουσταλευριάς... Με εννοείτε...
Η παρέα έχει τους θερμούς του χαιρετισμούς.


Σ΄αυτό το σημείο, ο ιδρυτής του thread, εύχεται λοξή ματιά, σέξ, εξάιτινγκ μάιλς, πόετρυ εντ ρεβολούσιον...
.
.
...και με κινήσεις αργές γεμίζει άλλο ένα νεροπότηρο με άγριο βουνίσο Νάξου, τοποθετεί το 45άρι βινύλιο του George Thorogood “bad to the bone” στο παλιό technics, μπαλαντζάρει την ένταση στη διαπασών...
.
...και με βλέμμα απλανές, βυζαίνοντας το εξαίσιο νέκταρ, γέρνει στην κουνιστή πολυθρόνα, ατενίζοντας τον νυχτερινό ορίζοντα του Θερμαϊκού...




*Παραγωγός του κρασιού ο γνωστός ηθοποιός Αντρέας Γαλάνης. Αυτή η σοδειά φίλτατε Πέτρο, ας αποτελέσει φροντιστηριακή άσκηση για επίδοξους οινοποιούς...

Last edited by Uriah Heep; 23-04-2013 at 02:28.
Reply With Quote
  #73  
Παλιό 23-04-2013, 07:35
J.T.R Ο/Η J.T.R βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Καρδιτσα
Μoto: Αφρικα Τουιν... Ματωμενος Λυκος...
Μηνύματα: 798
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!

Εντελώς μεταξύ μας, φίλτατε αναγνώστα, τα κάνανε όλα οι άλλοι και προς στιγμήν νόμισα ότι ήμουν καλεσμένος και παρ' ολίγον να τους αποχαιρετούσα και να έφευγα για Σαλονί, άμα δεν με ζητούσε κάποιος ...more τσίπουρο...να βγάλω από τις καβάντζες μου...
Άνοιξα το μπουκάλι του Γιάννη (JTR). Ήπιαμε για απεριτίφ, ενάμιση λίτρο στην υγειά του... Ελπίζω να έπιασε τόπο -Γιάννη- και να γίνεις καλά το συντομότερο! Το τσίπουρό σου ...αιθέρας!








Βασιλη ελπιζω να τα πουμε συντομα απο κοντα
Reply With Quote
  #74  
Παλιό 23-04-2013, 08:40
ilias vara Ο/Η ilias vara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: θεσσαλονικη-ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: varadero mk3
Μηνύματα: 3,514
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!

μπραβο στην παρεα .,.,,.


δυστυχως αν εχεις κακους γειτονες και ανθρωπακια που τα υλικα και το μισος ειναι η ζωη τους ,..,.,.,.,.,

σου στερουν ομορφες στιγμες με φιλους καλους!!!!!!!


στην επομενη.,.,
Reply With Quote
  #75  
Παλιό 23-04-2013, 13:59
Sakis Ο/Η Sakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Gs1200 η λευκή του 09!!
Μηνύματα: 7,888
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!

Δυστυχώς από την Κυριακή πρωί και για αρκετές ακόμα μέρες.......θα μας ταλαιπωρεί βαρύ διάστρεμμα στην περιοχή αστραγάλου της Σοφίας..... το κονόμησε στην προσπάθεια να με βοηθήσει σε κηπουρικές εργασίες.

Ελπίζω την επόμενη λευκή τίγρη να την βρούμε παρέα..
Reply With Quote
  #76  
Παλιό 23-04-2013, 14:07
paschalis Ο/Η paschalis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: thessaloniki
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 7,234
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!

Γιαννη το εχει η περιοχη σας με τα τσιπουρα
αλλα αυτο ηταν αλλο πραγμα!
Με εβγαλε OFF και με εκανε να οδηγησω OFF road
διχως προστατευτικον κεφαλης
Εις υγειαν κι απο δω!!
Reply With Quote
  #77  
Παλιό 23-04-2013, 14:09
paschalis Ο/Η paschalis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: thessaloniki
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 7,234
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ilias vara Εμφάνιση μηνυμάτων
μπραβο στην παρεα .,.,,.


δυστυχως αν εχεις κακους γειτονες και ανθρωπακια που τα υλικα και το μισος ειναι η ζωη τους ,..,.,.,.,.,

σου στερουν ομορφες στιγμες με φιλους καλους!!!!!!!


στην επομενη.,.,
απο το Θεο θα το βρει,,,

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Sakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχώς από την Κυριακή πρωί και για αρκετές ακόμα μέρες.......θα μας ταλαιπωρεί βαρύ διάστρεμμα στην περιοχή αστραγάλου της Σοφίας..... το κονόμησε στην προσπάθεια να με βοηθήσει σε κηπουρικές εργασίες.

Ελπίζω την επόμενη λευκή τίγρη να την βρούμε παρέα..
Σακη περαστικα κι αγυριστα,,
Θα ξαναπαμε γατι οι 'ανεπισημες' ειναι πλεον θεσμος
Reply With Quote
  #78  
Παλιό 23-04-2013, 14:12
J.T.R Ο/Η J.T.R βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Καρδιτσα
Μoto: Αφρικα Τουιν... Ματωμενος Λυκος...
Μηνύματα: 798
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιαννη το εχει η περιοχη σας με τα τσιπουρα
αλλα αυτο ηταν αλλο πραγμα!
Με εβγαλε OFF και με εκανε να οδηγησω OFF road
διχως προστατευτικον κεφαλης
Εις υγειαν κι απο δω!!
Χαιρομαι που σ'αρεσε

Κερναω οποτε κατεβεις προς τα εδω
Reply With Quote
  #79  
Παλιό 23-04-2013, 18:33
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ρακές στου Heep!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Uriah Heep Εμφάνιση μηνυμάτων

Πίνοντας το καταπληκτικό Άγριο βουνίσιο Νάξου* που μΕ προσέφερε το συμπαθέστατο ζευγάρι Κυριακή-Πέτρος (petros1200gs), είδα το φοβερό βίντεο του Γιάννη (zandesiro)...

Γράφω, κι εγώ, αυτές τις μισοτελειωμένες κι ατελείς σκέψεις, πριν τις βρει το πρωινό φως...
Ακραιφνώς ανεπίσημη συνάντηση! Η παρέα ανένταχτη, κόντρα στην ασφυχτική τυποποίηση, τις αμήχανες φιέστες, τους ποταμούς σκηνοθετημένης αναπαράστασης και ιδεολογικού λαχανοντολμά! Πρωτογενές υλικό για να περάσεις καλά, φίλτατε αναγνώστα...

Ευτυχώς, δεν ζούμε όλοι εντός του βίπερ Νόρα...
Ευχαριστώ τους θαμώνες αυτού του thread, για τις καλές τους κουβέντες...
Ευχαριστώ όλους όσους τίμησαν αυτή την ρομαντική μέχρις εξουθενώσεως ανοιχτή πρόσκληση, πιό σπανιοφανή κι από την λευκή τίγρη της Βεγγάλης!
Ευχαριστώ, εκ βάθους καρδίας, τον Μητσάρα από τη Σάρτη, που καβαντζάρισε, μετέφερε και έψησε τις αστακοσαρδέλες! Τέλειο ψήσιμο...
.
... μπρόστα του, ο Μα μα λά κης φαντάζει σαν φοιτητής των ΤΕΙ που κάνει την πρακτική του!
Άσχετο: Ο γκουρού μου, ο Γκανές Τρωσγιαούρτι, ήτανε σαφής: την σαρδέλα την βαφτίζεις “αστακοσαρδέλα” και γίνεται νηστίσιμη!
Τελικά, έφερα φανταστικές πατέντες από την Ινδία...

Ευχαριστώ τον Γιάννη (zandesiro) και τον Μάνο που βοήθησαν στο ψήσιμο...
Ευχαριστώ τις amazing κυρίες που βοήθησαν, έπλυναν πιάτα και μΕ άφησαν μια κουζίνα μερακλαντάν, χωρίς να κάνω το παραμικρό!

Εντελώς μεταξύ μας, φίλτατε αναγνώστα, τα κάνανε όλα οι άλλοι και προς στιγμήν νόμισα ότι ήμουν καλεσμένος και παρ' ολίγον να τους αποχαιρετούσα και να έφευγα για Σαλονί, άμα δεν με ζητούσε κάποιος ...more τσίπουρο...να βγάλω από τις καβάντζες μου...
Άνοιξα το μπουκάλι του Γιάννη (JTR). Ήπιαμε για απεριτίφ, ενάμιση λίτρο στην υγειά του... Ελπίζω να έπιασε τόπο -Γιάννη- και να γίνεις καλά το συντομότερο! Το τσίπουρό σου ...αιθέρας!
Ανεπίσημη συνάντηση, λοιπόν!
Το πήρανε τοις μετρητοίς... Δεν πάτησε ούτε ένας επίσημος...
Ούτε καν ένας εξέκιουτιβ ...βρε παιδί μου! Το δάκρυ που κατρακύλησε το σφούγγισα με την ανάστροφη της παλάμης μου...
Είμαι ιδεολογικώς εναντίον των συγκινήσεων και θα το ξεπεράσω...
Ανωτέρα βία, μας στέρησε την παρουσία του "tsompani"... Ανωτέρα βία όμως - όχι της μουσταλευριάς... Με εννοείτε...
Η παρέα έχει τους θερμούς του χαιρετισμούς.


Σ΄αυτό το σημείο, ο ιδρυτής του thread, εύχεται λοξή ματιά, σέξ, εξάιτινγκ μάιλς, πόετρυ εντ ρεβολούσιον...
.
.
...και με κινήσεις αργές γεμίζει άλλο ένα νεροπότηρο με άγριο βουνίσο Νάξου, τοποθετεί το 45άρι βινύλιο του George Thorogood “bad to the bone” στο παλιό technics, μπαλαντζάρει την ένταση στη διαπασών...
.
...και με βλέμμα απλανές, βυζαίνοντας το εξαίσιο νέκταρ, γέρνει στην κουνιστή πολυθρόνα, ατενίζοντας τον νυχτερινό ορίζοντα του Θερμαϊκού...




*Παραγωγός του κρασιού ο γνωστός ηθοποιός Αντρέας Γαλάνης. Αυτή η σοδειά φίλτατε Πέτρο, ας αποτελέσει φροντιστηριακή άσκηση για επίδοξους οινοποιούς...



Βασίλειε και όλοι οι υπόλοιποι, πάντα τέτοιες ανεπίσημες χαρές και ανταμώματα!!!!!!

Που τελικά αυτά τα ανταμώματα είχαν την επισημότητα που τους-σας άξιζε

Πάντα τέτοια λοιπόν και ακόμα καλύτερα!!!!

Όσο για μοντεράτορες είχατε και νυν και πρώην μην παραπονιέσαι βρε φίλε....

Όσο για εξέκιουτιβ, δυστυχώς έπεσες στην περίπτωση που μας τελείωσαν...

Πάρε και ένα Ηπειρώτικο για να απαλυνθεί η γλυκιά βουκολική ανάμνηση Βασίλη...



https://www.youtube.com/watch?v=kVLpY5T9dbY
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:02.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!