GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Εκδρομές εντός Ελλάδος (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=33745)

sid2011 21-08-2012 19:58

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από siraxanz ( 744216)
Αυτό σου έγραψα πιο πάνω,

οι αλλαγες πριν δημοσιευτουν συζητήθηκαν με τον Πασχάλη τηλεφωνικώς

γιατι δεν ειχε προσβαση στο διαδυκτιο...:ye33:

Χάρη το μπέρδεμα λύθηκε εγώ ήξερα την διαδρομή απο Στυλίδα ως επικρατέστερη :ye33::ye33: όλα καλά λοιπόν !!!

phoenix 21-08-2012 20:48

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
παιδια εγω παντως ουτε την διαδρομη εχω καταλαβει που ειναι αλλα και δεν με ενδιαφερει
αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι θα βρεθω με φιλους και οτι και να γινει θα περασω ομορφα
οσον αφορα το πως θα ερθω και που θα παω για να σας βρω αφου πραγματικα δεν την εχω διαβασει την διαδρομη και λογο μνημης χρυσοψαρου θα παρω τηλ το κωστα τον μανιακ θα δωσουμε ραντεβου και θα ερθουμε μαζι:sm7::sm7::sm7::sm3::sm3::sm3:
με λιγα λογια χαλαρα :ye33:
γιατι !!!!αυτο ειναι το GSFORUM ....... ΒΜW KAI ΧΑΛΑΡΑ

ΑΝΤΕ ΜΗ ΚΑΝΩ ΓΙΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ (αυτο ειναι ασχετο αλλα μου αρεσει)

gsmaniac 21-08-2012 20:55

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από phoenix ( 744272)
παιδια εγω παντως ουτε την διαδρομη εχω καταλαβει που ειναι αλλα και δεν με ενδιαφερει
αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι θα βρεθω με φιλους και οτι και να γινει θα περασω ομορφα
οσον αφορα το πως θα ερθω και που θα παω για να σας βρω αφου πραγματικα δεν την εχω διαβασει την διαδρομη και λογο μνημης χρυσοψαρου θα παρω τηλ το κωστα τον μανιακ θα δωσουμε ραντεβου και θα ερθουμε μαζι:sm7::sm7::sm7::sm3::sm3::sm3:
με λιγα λογια χαλαρα :ye33:
γιατι !!!!αυτο ειναι το GSFORUM ....... ΒΜW KAI ΧΑΛΑΡΑ

ΑΝΤΕ ΜΗ ΚΑΝΩ ΓΙΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ (αυτο ειναι ασχετο αλλα μου αρεσει)


Έτσι.....γιατι οι άντρες απο 2 πράγματα ξεχωριζουμε;)
Άσχετο.....αλλα μου αρεσει :cool2:

staga1200 21-08-2012 22:27

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από phoenix ( 744272)
παιδια εγω παντως ουτε την διαδρομη εχω καταλαβει που ειναι αλλα και δεν με ενδιαφερει
αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι θα βρεθω με φιλους και οτι και να γινει θα περασω ομορφα
οσον αφορα το πως θα ερθω και που θα παω για να σας βρω αφου πραγματικα δεν την εχω διαβασει την διαδρομη και λογο μνημης χρυσοψαρου θα παρω τηλ το κωστα τον μανιακ θα δωσουμε ραντεβου και θα ερθουμε μαζι:sm7::sm7::sm7::sm3::sm3::sm3:
με λιγα λογια χαλαρα :ye33:
γιατι !!!!αυτο ειναι το GSFORUM ....... ΒΜW KAI ΧΑΛΑΡΑ

ΑΝΤΕ ΜΗ ΚΑΝΩ ΓΙΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ (αυτο ειναι ασχετο αλλα μου αρεσει)

Αν είσαι καλό παιδί θα σε πάρουμε μαζί μας !!!! :D:thumbup:

-DHMHTRHS- 21-08-2012 22:27

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
[QUOTE=sid2011;744136]
Επειδή ψήνομαι τι λέω σχεδόν ψήθηκα να συμμετάσχω στην εκδρομή ! θα πρότεινα να καταλήξουν επιτελούς οι διοργανωτές σε ποια διαδρομή θα καταλήξουν γιατί μέχρι τώρα συνέχεια αλλάζει ! θα προτιμούσα τον αρχικό σχεδιασμό που εκανε ο Πασχάλης με διανυκτέρευση Γατζεα , Πρέβεζα και οχι Λευκάδα ! :ye33:


επειδη πιστευω οτι οι παρεα και η συναντηση ειναι που κανει την προσμονει να ειναι στα υψη οποτε ασε τους διοργανωτες να αποφασισουν που ,πως και γιατι....ΤΟ ΤΑΞΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ:ye33::ye33::ye33::ye33::ye02::ye02::ye02:

-DHMHTRHS- 21-08-2012 22:36

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kostasx ( 744093)
υπάρχει περίπτωση να βρούμε κανένα σκηνάκι ελεύθερο ??
γιατί το δικό μου πνέει τα λοίσθια..:o






ΚΑΛΑ αμα περιμενεις απο τον Κωστα για να κοιμηθεις κλεισε καλυτερα ενα δωματιο:D:D:D
χωρια που βρωμανε και τα ποδια του:sm3::sm3:
α ξεχασα υπνοβατη και το βραδυ:lo19::lo19:

ckk 22-08-2012 00:58

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από phoenix ( 744272)
παιδια εγω παντως ουτε την διαδρομη εχω καταλαβει που ειναι αλλα και δεν με ενδιαφερει
αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι θα βρεθω με φιλους και οτι και να γινει θα περασω ομορφα
οσον αφορα το πως θα ερθω και που θα παω για να σας βρω αφου πραγματικα δεν την εχω διαβασει την διαδρομη και λογο μνημης χρυσοψαρου θα παρω τηλ το κωστα τον μανιακ θα δωσουμε ραντεβου και θα ερθουμε μαζι:sm7::sm7::sm7::sm3::sm3::sm3:
με λιγα λογια χαλαρα :ye33:
γιατι !!!!αυτο ειναι το GSFORUM ....... ΒΜW KAI ΧΑΛΑΡΑ

ΑΝΤΕ ΜΗ ΚΑΝΩ ΓΙΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ (αυτο ειναι ασχετο αλλα μου αρεσει)


:ye02:


[quote=-DHMHTRHS-;744317]
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από sid2011 ( 744136)
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Magenta]Επειδ.............................................................υ ,πως και γιατι....ΤΟ ΤΑΞΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ:ye33::ye33::ye33::ye33::ye02::ye02::ye02:


Και συ ιστιοπλοικό έχεις...? :u55:

gsmaniac 22-08-2012 08:54

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από -DHMHTRHS- ( 744325)
ΚΑΛΑ αμα περιμενεις απο τον Κωστα για να κοιμηθεις κλεισε καλυτερα ενα δωματιο:D:D:D
χωρια που βρωμανε και τα ποδια του:sm3::sm3:
α ξεχασα υπνοβατη και το βραδυ:lo19::lo19:

Δικη του σκηνή θα έχει ο άνθρωπος.....:p
Αυτο με την υπνοβασια.....είναι σωστο και αν έρθεις, θα πρέπει να βρεις τροπο να κλειδωσεις καλα:p

kostasx 22-08-2012 09:44

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από siraxanz ( 744192)
:D:):)
Κωστάκη δεν χρειάζεσε σκηνάκι καρντια μου,

αφού είσαι ροκ...
υπνόσακο στο φούλ κατω απο τις ελιές η και πανω στις ξαπλωστρες:lo20:

ας έχω το σκηνάκι καβάτζα και βλέπουμε..
θα πρέπει βέβαια να περιμένω τον Κώστα να γυρίσει από την μανιακή ρεγκάτα..:p
άσε που στον γυρισμό ψήνομαι να χαθώ στα βουνά και να το ξαναχρειαστώ..:ha15:

giamil 22-08-2012 12:00

Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!
 
εν μεσω θαλασσινου χωματινου...με ψησανε κ μενα να φυγω για λιγο μακρυα απ την θαλασσα καλοκαιριιατικα...οποτε κ γω μεσα!!!!!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:12.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!