GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Εκδρομές εντός Ελλάδος (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=15244)

CPretenteriS 10-11-2010 02:23

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Φίλοι μου...

Επειδή με το μεσημεριανό συμβάν -λόγω των έκτακτων επαγγελματικών υποχρεώσεων- έχω στεναχωρεθεί αρκετά...:(:( και επειδή πραγματικά δεν ήθελα σε καμία περίπτωση ούτε να προκαλέσω αναστάτωση ακυρώνοντας την εκδρομή... αλλά το κυριότερο όλων... επειδή θελω να γράψω και μερικά βουνίσια χλμ... :D σκεφτηκα το εξής...

Το Σάββατο... φτάνω στο Ελ.Βεν. στις 15:00... από Πράγα... με CZ airlines... (συνήθως δεν έχει καθυστέρηση)

Μέχρι τις 15:45 θα έχω βγει απ'το αεροδρόμιο γιατί θα ταξιδεύω μόνο με βαλίτσα καμπίνας μόνο...και άρα μέχρι τις 16:30 θα είμαι Βριλήσσια...

Ενα γρήγορο μπάνιο... τα πράγματα θα είναι έτοιμα στις βαλιτσουλες του GS από την Πέμπτη... και 17:00-17:30 μπορώ να αναχωρήσω... να έρθω να σας βρω... αν υπάρχει ακόμα θέση... :rolleyes: και αρκετά τριγωνάκια...:hmmm:

Θα 'ναι λίγο κουραστικό μετά από αεροπορικό ταξίδι... αλλά μπρος στα κάλλη (moto-εκδρομή)... τι ειν' ο πόνος....
.
.
.
.
.
.
Υ.Γ. Μόνο όσοι εργάζονται στον Ιδιωτικό τομέα, μπορούν να καταλαβουν...

dimitrisb 10-11-2010 02:33

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 246777)
Φίλοι μου...

Επειδή με το μεσημεριανό συμβάν -λόγω των έκτακτων επαγγελματικών υποχρεώσεων- έχω στεναχωρεθεί αρκετά...:(:( και επειδή πραγματικά δεν ήθελα σε καμία περίπτωση ούτε να προκαλέσω αναστάτωση ακυρώνοντας την εκδρομή... αλλά το κυριότερο όλων... επειδή θελω να γράψω και μερικά βουνίσια χλμ... :D σκεφτηκα το εξής...

Το Σάββατο... φτάνω στο Ελ.Βεν. στις 15:00... από Πράγα... με CZ airlines... (συνήθως δεν έχει καθυστέρηση)

Μέχρι τις 15:45 θα έχω βγει απ'το αεροδρόμιο γιατί θα ταξιδεύω μόνο με βαλίτσα καμπίνας μόνο...και άρα μέχρι τις 16:30 θα είμαι Βριλήσσια...

Ενα γρήγορο μπάνιο... τα πράγματα θα είναι έτοιμα στις βαλιτσουλες του GS από την Πέμπτη... και 17:00-17:30 μπορώ να αναχωρήσω... να έρθω να σας βρω... αν υπάρχει ακόμα θέση... :rolleyes: και αρκετά τριγωνάκια...:hmmm:

Θα 'ναι λίγο κουραστικό μετά από αεροπορικό ταξίδι... αλλά μπρος στα κάλλη (moto-εκδρομή)... τι ειν' ο πόνος....
.
.
.
.
.
.
Υ.Γ. Μόνο όσοι εργάζονται στον Ιδιωτικό τομέα, μπορούν να καταλαβουν...

Καλά... Κώστα είσαι "θηρίο"!
Όταν έχει την τρέλα για βόλτες, ταξίδια και τέτοια... δεν κρατιέσαι!!
Ωραίος!

CPretenteriS 10-11-2010 02:43

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από dimitrisb ( 246783)
Καλά... Κώστα είσαι "θηρίο"!
Όταν έχει την τρέλα για βόλτες, ταξίδια και τέτοια... δεν κρατιέσαι!!
Ωραίος!

Την ήθελα πολύ αυτή την εκδρομή... για πολλούς λόγους... Κι αν δεις το παλιό θέμα... είχα κάνει αρκετή δουλειά... και δε θέλω να πάει στο βρόντο...:(

dimitrisb 10-11-2010 02:47

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 246777)
Φίλοι μου...

Επειδή με το μεσημεριανό συμβάν -λόγω των έκτακτων επαγγελματικών υποχρεώσεων- έχω στεναχωρεθεί αρκετά...:(:( και επειδή πραγματικά δεν ήθελα σε καμία περίπτωση ούτε να προκαλέσω αναστάτωση ακυρώνοντας την εκδρομή... αλλά το κυριότερο όλων... επειδή θελω να γράψω και μερικά βουνίσια χλμ... :D σκεφτηκα το εξής...

Το Σάββατο... φτάνω στο Ελ.Βεν. στις 15:00... από Πράγα... με CZ airlines... (συνήθως δεν έχει καθυστέρηση)

Μέχρι τις 15:45 θα έχω βγει απ'το αεροδρόμιο γιατί θα ταξιδεύω μόνο με βαλίτσα καμπίνας μόνο...και άρα μέχρι τις 16:30 θα είμαι Βριλήσσια...

Ενα γρήγορο μπάνιο... τα πράγματα θα είναι έτοιμα στις βαλιτσουλες του GS από την Πέμπτη... και 17:00-17:30 μπορώ να αναχωρήσω... να έρθω να σας βρω... αν υπάρχει ακόμα θέση... :rolleyes: και αρκετά τριγωνάκια...:hmmm:

Θα 'ναι λίγο κουραστικό μετά από αεροπορικό ταξίδι... αλλά μπρος στα κάλλη (moto-εκδρομή)... τι ειν' ο πόνος....
.
.
.
.
.
.
Υ.Γ. Μόνο όσοι εργάζονται στον Ιδιωτικό τομέα, μπορούν να καταλαβουν...

Μόνο ένας ... CPretenteriS μπορεί να το κάνει αυτό!!!
Καλά τι να πούμε... RESPECT!!!
Μέσα και εγώ τότε !

dimitrisb 10-11-2010 02:48

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 246788)
Την ήθελα πολύ αυτή την εκδρομή... για πολλούς λόγους... Κι αν δεις το παλιό θέμα... είχα κάνει αρκετή δουλειά... και δε θέλω να πάει στο βρόντο...:(

Το θυμάμαι και πολύ καλά μάλιστα!!

pirate 10-11-2010 12:48

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nivam ( 246751)
Πεθύμησες τσιπουράκι γιατρέ μου?:sm7::sm7:

και καλή παρέα .....!!!!!

nivam 10-11-2010 13:56

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από pirate ( 247007)
και καλή παρέα .....!!!!!

:sm8::sm8:

ARGI 10-11-2010 15:13

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Αρα, αφού υπάρχει συνέχεια, της "ταλαιπωρημένης" εκδρομή μας, και σε κόντρα, της κοκοτυχίας, ας βγάλει κάποιος από τους "νέους διοργανωτές", ένα πρόγραμμα, που και πότε, ώστε να συντονιστούμε και εμείς οι υπόλοιποι...
Προτάσεις υπάρχουν, plans υπάρχουν, άρα ας τα συντονίσει κάποιος μεταξύ τους!!
Οπου θέλετε βοήθεια, "κτυπήστε τη πόρτα μου"!!!!
:cool::cool::cool:

Jefe 10-11-2010 15:27

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ARGI ( 247129)
Οπου θέλετε βοήθεια, "κτυπήστε τη πόρτα μου"!!!!
:cool::cool::cool:

Είδες Αργύρη που τελικά θα βρεθούμε σύντομα? Δεν έγινε την προηγούμενη φορά που πέρασα με τον Μάριο, αλλά τώρα...
Να γιατί GS Forum! ;)


Jefe

ARGI 10-11-2010 15:32

Απάντηση: Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Jefe ( 247149)
Είδες Αργύρη που τελικά θα βρεθούμε σύντομα? Δεν έγινε την προηγούμενη φορά που πέρασα με τον Μάριο, αλλά τώρα...
Να γιατί GS Forum! ;)


Jefe

Jefe μου, σκόρδα στα μάτια μου, αλλά μην βιάζεσαι....
Ο δαίμων της κοκοτυχίας, μπορεί να ξαναχτυπήσει..!!! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΔΑΡΙΑ..!!!
:sm7:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:51.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!