GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   GS Forum - Road & Enduro Training (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=72)
-   -   GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=39727)

Lepanto ii 02-06-2013 23:15

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές Πάντα τέτοια !Περασαμε υπέροχα σύντομα και στο level 2!

giamil 02-06-2013 23:36

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 

giamil 02-06-2013 23:37

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 

sagini.sail 02-06-2013 23:42

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 
Sagini.sail και Μαρία στη βάση τους ασφαλείς..
Είδα φίλους, γνώρισα καινούργιους και πέρασα ένα υπέροχο σχολείο..
τώρα, έχω μείνει με ένα τεράστιο χαμόγελο και με την απορία, πώς οδηγούσα κι έστριβα τόσα χρόνια.. :confused::confused::confused:

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συνφορουμίτες που με τη συμμετοχή τους υλοποιήθηκε αυτό το σχολείο..
ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στους εκπαιδευτές και το προσωπικό της πίστας, για την ωραία διδασκαλία, την υπομονή και την ευγένειά τους..
μα κυρίως ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κι ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Αρκά, το Λεοντόκαρδο
και όλους όσους τους βοήθησαν να υλοποιήσουν αυτή την πολύ μεγάλη διοργάνωση!
Προσωπικά το ευχαριστήθηκα όσο δε λέγεται.. κι αν πω οτι δεν περιμένω την επόμενη... θα πω ψέματα!

Να είμαστε όλοι καλά, γεροί και να ανταμώνουμε..


todor 02-06-2013 23:47

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 
πίσω στην βάση μας κουρασμένος μεν αλλά γεμάτος από τόσες εμπειρίες και γνώσεις......τέλεια ημέρα, απίστευτες εμπειρίες (μοναδικές), γνωριμία με πολλά άτομα από εδώ και ολόκληρη μέρα καβάλα στην μηχανή μου (ακούτε ρεμάλια Βολιώτες???δεν τελείωσε η μοτοσυκλετιστική μου καριέρα ακόμα...)

άντε και στο Level 2 :ye33:

staga1200 02-06-2013 23:51

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 
Ενα μεγάλο μπράβο και από εμένα στον Νίκο (Λεοντόκαρδο ) και Δημήτρη (ΑΡΚΑ ) για την επιτυχημένη αυτή οργάνωση σε μια πίστα ελληνικού πρωταθλήματος και με χαμηλό κόστος !!!
Μπράβο και στον Θανάση Χούντρα και τους εκπαιδευτές του που έκαναν όλους να έχουν ένα μεγάλο χαμόγελο στο τέλος του μαθήματος !!!
Χάρηκα που ξαναείδα φίλους από αρκετά μέρη της Ελλάδος !!!
Ενα μπράβο σε όλους !!!! :re25::re25:

LakisGS 03-06-2013 01:50

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 
Ζαλισμένος από τα στροφιλίκια της πίστας, του πήγαινε-έλα Λάρισα από επαρχιακούς, αλλά και τις μπύρες που καταναλώσαμε φτάνοντας στην έδρα μας, μόλις μπήκα σπίτι. Αύριο θα γράψω εντυπώσεις. Προς το παρόν θα γράψω μόνο δύο πραγματάκια, αφού πρώτα πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δημήτρη και στον Νίκο για ΟΛΑ!!!
1ον. Ενα από 3-4 καλύτερα και πιο στριφτερά ΣΚ που προσωπικά θυμάμαι! ( Teo, θέλω κι άλλο λέμεεεεε) :ye02:

2ον. Οργάνωση ΑΨΟΓΗ. Δεν έχω κάνει μαθήματα στο εξωτερικό, αλλά συγκρίνοντας το με άλλο xstream σπορ που έκανα μαθήματα, η οργάνωση ήταν τέτοιου, ίσως και καλύτερου επιπέδου!!
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Θανάση και το team του!!!
Εις αύριον τα σπουδαία! Απόψε με βλέπω να στρίβω και στον ύπνο μου... :p:)

LakisGS 03-06-2013 02:01

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από LakisGS ( 904433)
Ζαλισμένος από τα στροφιλίκια της πίστας, του πήγαινε-έλα Λάρισα από επαρχιακούς, αλλά και τις μπύρες που καταναλώσαμε φτάνοντας στην έδρα μας, μόλις μπήκα σπίτι. Αύριο θα γράψω εντυπώσεις. Προς το παρόν θα γράψω μόνο δύο πραγματάκια, αφού πρώτα πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δημήτρη και στον Νίκο για ΟΛΑ!!!
1ον. Ενα από 3-4 καλύτερα και πιο στριφτερά ΣΚ που προσωπικά θυμάμαι! ( Teo, θέλω κι άλλο λέμεεεεε) :ye02:

2ον. Οργάνωση ΑΨΟΓΗ. Δεν έχω κάνει μαθήματα στο εξωτερικό, αλλά συγκρίνοντας το με άλλο xstream σπορ που έκανα μαθήματα, η οργάνωση ήταν τέτοιου, ίσως και καλύτερου επιπέδου!!
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Θανάση και το team του!!!
Εις αύριον τα σπουδαία! Απόψε με βλέπω να στρίβω και στον ύπνο μου... :p:)


Μην ξεχάσω να επισημάνω κάτι... Ηταν ή ιδέα μου, ήταν που είχα να σας ανταμώσω καιρό, (από τις πίτες), ή το κλίμα ήταν τρομερά παρεΐστικο και χαρούμενο, παρά τις πολλές συμμετοχές; Το χάρηκα όσο δεν πάει μιλάμε!! Παντού χαμογελαστά και χαρούμενα πρόσωπα!! :re25:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 03-06-2013 02:08

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από LakisGS ( 904433)
Απόψε με βλέπω να στρίβω και στον ύπνο μου... :p:)

Για καλό κ για κακό,

η Σοφιάνα ας πάρει δικά της σκεπάσματα απόψε,

γιατί εσύ απ' τα στριψίματα, θα την αφήσεις ξεσκέπαστη σήμερα το βράδυ ... :sm3:

nordkapp 03-06-2013 02:18

Απάντηση: GS Forum Road Training - Κυριακή 2 Ιουνίου 2013 - Πίστα Μεγάρων !!!
 
Αντε και στο επομενο Level


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:31.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!