GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Info ταξιδιών εξωτερικού (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=85)
-   -   ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ? (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=37796)

L3f 20-01-2013 21:18

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
Αν πεχτει πάντως με εισιτήρια για Ιταλία με έκπτωση ενδιαφέρομαι και εγώ αρκετά

Xarleas 22-01-2013 00:28

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
Φιλαράκια δυστυχώς έχω άσχημα νέα όσον αφορά την τιμή του γκρούπ της Χάρλεη κατά 50%.
Απο την εταιρεία μας το έκαναν σαφές ότι η έκπτωση ισχύει μόνο για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες και δεν μπορεί το εισητήριο να αλλαχτεί σε ανοιχτής ημερομηνίας.
Όποιος θέλει να αλλάξει την ημερομηνία της επιστροφής για παράδειγμα θα πρέπει να καταβάλει την διαφορά της έκπτωσης κατά 50% που πήρε. Μόνο για την επιστροφή βέβαια....
Αυτό συνέβη μετά το Σούπερ Ράλλυ της Πάτρας που όλοι αγόρασαν εισητήρια απο τη Χάρλεη και τα περισσότερα μετατράπηκαν σε ανοιχτά...
Λυπάμαι, ήθελα να βοηθήσω το φόρουμ αλλά δεν μου προέκηψε !!

THANOSEOD 22-01-2013 12:46

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
Καλημέρα . . . Φίλε μου μήπως θα σ'εξυπηρετούσε ν'ανέβεις με το καράβι Θεσαλλονίκη και μετά να πάρεις το καράβι από Ηγουμενίτσα;Δε ξέρω αλλά θεωρώ ότι θα είναι "κάτι" πιο φθηνό!

gsmaniac 22-01-2013 14:46

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Xarleas ( 828670)
Φιλαράκια δυστυχώς έχω άσχημα νέα όσον αφορά την τιμή του γκρούπ της Χάρλεη κατά 50%.
Απο την εταιρεία μας το έκαναν σαφές ότι η έκπτωση ισχύει μόνο για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες και δεν μπορεί το εισητήριο να αλλαχτεί σε ανοιχτής ημερομηνίας.
Όποιος θέλει να αλλάξει την ημερομηνία της επιστροφής για παράδειγμα θα πρέπει να καταβάλει την διαφορά της έκπτωσης κατά 50% που πήρε. Μόνο για την επιστροφή βέβαια....
Αυτό συνέβη μετά το Σούπερ Ράλλυ της Πάτρας που όλοι αγόρασαν εισητήρια απο τη Χάρλεη και τα περισσότερα μετατράπηκαν σε ανοιχτά...
Λυπάμαι, ήθελα να βοηθήσω το φόρουμ αλλά δεν μου προέκηψε !!


Δεν πειραζει φιλε........:)
Και μονο η καλη σου προθεση αρκει..........:ye02:

panagiotis.farmer 22-01-2013 16:49

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από THANOSEOD ( 828917)
Καλημέρα . . . Φίλε μου μήπως θα σ'εξυπηρετούσε ν'ανέβεις με το καράβι Θεσαλλονίκη και μετά να πάρεις το καράβι από Ηγουμενίτσα;Δε ξέρω αλλά θεωρώ ότι θα είναι "κάτι" πιο φθηνό!

Πατρα η Ηγουμενιτσα ιδια τιμη εχουν.:cool::cool:

STRATOS-GS 22-01-2013 18:50

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
Φίλε Θάνο,όπως ήδη γράφτηκε,Πάτρα - Ηγουμενίτσα έχουν την ίδια τιμή..


Φίλε Χαρλεά,σε ευχαριστώ για την προσπάθεια,αυτή και μόνο μετράει..

katsab 22-01-2013 20:07

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
ΕΙΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ .ΕΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΕΩΤΕΡΑ.:ye32:

klagenfurt 22-01-2013 22:00

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
ολες οι εταιρειες κανουν εκπτωση ακομα και 50% σε ομαδικα κλεισιματα για πανω απο 30 ατομα και οχι Αυγουστο. εμεις με τις βεσπες που βγαινουμε κατα 40-50αδες για Ευρωπη σε ημερομηνιες τελος Ιουνιου , αρχες Ιουλιου ετσι κανουμε παντα,
στελνουμε μια επιστολη στην εταιρεια και τους λεμε οτι παμε εκει τοσα ατομα
και παντα μας απαντουν θετικα, μια φορα που γυρισα αργοτερα απο το γκρουπ μου εκαναν εκπτωση 20%...
ετσι πληροφοριακα το αναφερω...

GEO_K 23-01-2013 22:29

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
Οπως και να χει μια παραπανω εκπτωση λογω forum θα ηταν ιδανικο δεδομενο του οτι πολλα μελη θελουν να ταξιδεψουν προς ιταλια και να μην τη βγαλουμε παλι στα βαλκανια......:D:D:D

intruder 23-01-2013 23:37

Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ?
 
καλο θα ηταν να φτιαχτει μια λιστα με συγκεκριμενες ημερομηνιες κ να δηλωσουν το ενδιαφερον τους οσοι θελουν εως μια ημερομηνια π.χ. 2 μηνες πριν την αναχωρηση κ να γινει προταση στην ακτοπλοικη εταιρια οτι -ξερεις εμεις ειμαστε τοσοι κ θελουμε μια εκπτωση κτλ......................


επιστροφη εννοηται οδικως απο βαλκανια γιατι ειναι κ συμφερουσα σε τιμη(βενζινες+διανυχτερευση απο εθνικη vs ακτοπλοικα κ βαρετες ωρες στο πλοιο με τιμες μπαρ φωτια) κ ωρες(περιπου το ιδιο με το καραβι) με αφετερια π.χ. τη βενετια(βενετια -θεσ/νικη περιπου 1500 χλμ με 1,40 μεσο βενζινα κ λιγα διοδια κ 16 ωρες):D:rolleyes:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:27.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!