GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Πλοήγηση - Hardware και Software (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=28)
-   -   GARMIN ZUMO 660 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=9281)

chrismet 12-06-2012 09:02

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από siraxanz ( 700326)
Τελικά βρήκες την άκρη?

Ναι την βρήκα, όπως την περιγράφω πιο πάνω. Ευχαριστώ πολύ.

frits 12-06-2012 10:09

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από chrismet ( 699846)
Καλέ μου φίλε σε ευχαριστώ πολύ. Η απάντηση σου είναι αναλυτικότατη και λεπτομερής.

Και πράγματι πρέπει να είναι έτσι (τελικά). Εγώ προσπάθησα να φορτίσω όπως έδειξα στην εικόνα. Αλλά τίποτα. Την ίδια φωτό έστειλα με email στην Garmin (Ελλάς). Μου απήντησαν πως βέβαια, πρέπει να φορτίζει. Οπότε; ρωτώ. Αν δεν το δούμε - απαντούν - τι να σας πούμε. Κατεβαίνω κάτω και εκεί τελικά "κατάλαβαν" πως από εκεί δεν φορτίζει αλλά είναι πράγματι για εξωτερική κεραία GPS.

Να συμπληρώσω επίσης πως η Mini-USB θύρα που βρίσκεται κάτω από το κάλυμμα που καλύπτει την μπαταρία χρησιμεύει και για σύνδεση του GPS με τον Υπολογιστή (PC).

Ευχαριστώ θερμά.

Οδηγίες χρήσης δεν είχε μέσα ;:Απορία:

chrismet 12-06-2012 12:20

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από frits ( 702832)
Οδηγίες χρήσης δεν είχε μέσα ;:Απορία:

Για αυτό που ρωτώ (ρώτησα) δεν είχε κάτι. Τουλάχιστον εγώ δεν μπόρεσα να βρώ. Σκέψου πως ακόμα και όταν τους έστειλα την φωτο (Βλ. προηγούμενο post) με την σύνδεση που είχα κάνει, μου απάντησαν θετικά. Δηλαδή πως θα έπρεπε να φορτίζει. Αναγκάστηκα να πάω στην αντιπροσωπεία προκειμένου να κουνηθεί το μυαλό τους και να μου απαντήσουν το σωστό. Αν και ο αγαπητός συμφορμίτης emlazo έδωσε (μας έγραψε ήδη) την σωστή απάντηση. Τώρα το θέμα έχει απαντηθεί πλήρως.

syan 12-06-2012 12:31

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από frits ( 702832)
Οδηγίες χρήσης δεν είχε μέσα ;:Απορία:

Βεβαίως και έχει...στο CD !!;)

kelas22 01-08-2012 10:06

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Καλημερα..

Γνωριζει καποιος αν μπορουμε να επιλεξουμε πια ΡΟΙ θελουμε να εμφανιζει ή οχι;;;Γιατι φτανοντας μεσα σε μια πολη μου βγαζει τοσα πολλα που δε μπορω να καταλαβω πιο ειναι τι;;;:confused: Εκτος αυτου..Στην κατηγορια μεταφορες εχει επιγιες μεταφορες αλλα δεν εχει να επιλεξω ΛΙΜΑΝΙΑ..

chrismet 23-08-2012 17:26

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Έχουμε κανα ηλεκτρολόγο να ξέρει να περάσει τα καλώδια του zumo 660 για να το βάλω στη βάση του, σε μοτο gs 1150 adv;
Ευχαριστώ.

chrismet 26-08-2012 22:25

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από chrismet ( 745320)
Έχουμε κανα ηλεκτρολόγο να ξέρει να περάσει τα καλώδια του zumo 660 για να το βάλω στη βάση του, σε μοτο gs 1150 adv;
Ευχαριστώ.

Επανέρχομαι με την παραπάνω ερώτηση. Πράγματι δεν ξέρει κάποιος, κάποιον ηλεκτρολόγο που να έκανε την παραπάνω εργασία και να έμεινε ευχαριστημένος;

siraxanz 26-08-2012 22:29

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Βρε Χρήστο σε εναν οποιδήποτε ηλεκτρολόγο αυτοκινητων να πας δεν ειναι τπτ...

Αλλά αν θες εξειδικευμενο, εγγυημενο, μερακλή, στειλε ενα πμ στον κομαντερ να σου πει;):)

kelas22 01-09-2012 12:36

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από chrismet ( 745320)
Έχουμε κανα ηλεκτρολόγο να ξέρει να περάσει τα καλώδια του zumo 660 για να το βάλω στη βάση του, σε μοτο gs 1150 adv;
Ευχαριστώ.

Εγω παντως επιασα και το περασα μονος μου στη πριζα της μηχανης η οποία περνει ρευμα απ το διακοπτη..Ειναι πολυ ευκολο!

Κλεινω διακοπτη,,, κλεινει ζουμο

Ανοιγω διακοπτη,,, ανοιγει ζουμο :cool2:

N4pSt3R 10-03-2013 14:41

Απάντηση: GARMIN ZUMO 660
 
Ερώτηση:

Παίζουν χάρτες City Nav Europe NT & NTU

Τι διαφορά έχουν οι ΝΤ από τους NTU???


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:07.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!