GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=33023)

southern 12-07-2012 11:05

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Ο γνωστός μας (ειδικά στους Νότιους) αρχιμηχανικός και υπεύθηνος συνεργείου της Motogenesis επί 13 χρόνια Νίκος Κατρίνης δημιούργησε το δικό του συνεργείο μοτοσυκλετών BMW.
Το συνεργείο βρίσκεται στην οδό Χαμοστέρνας 6 και ονομάζεται BMW ART SERVICE. Το επισκέφτηκα και ομολογώ ότι είναι πλήρως εξοπλισμένο με όλα τα ειδικά εργαλεία, και στημένο με πολύ μεράκι και πολύ προσωπική εργασία. Ένας τέλειος χώρος φροντίδας των μοτοσυκλετών μας. Φωτογραφίες που έβγαλα θα ακολουθήσουν σύντομα.
Καλή επιτυχία φίλε Νίκο σου εύχομαι από καρδιάς γιατί το αξίζεις. :ye02::ye02::ye02:

george-k1 12-07-2012 16:32

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.
Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΕΣΤΑΤΟΣ..!!!

dskazan 12-07-2012 17:12

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Από ότι βλέπω κατέβασαν τις φωτογραφίες και το link μου γιατί φοβούμενοι, έκαναν παρατήρηση στο φόρουμ ότι διαφημίζει κάποιο κατάστημα.

Λυπάμαι για την μικρότητα που δείχνουν άλλη μία φορά εμείς οι ΕΛΛΗΝΕΣ :confused:,

αλλά παράλληλα αν άθελα μου παραβίασα κάποιους από του όρους του φόρουμ, ζητώ συγνώμη από το διαχειριστή και το φόρουμ για αυτό, αφού δεν υπήρχε τέτοια πρόθεση από εμένα.

Ναι όντως το μαγαζί αφορά το νέο εγχείρημα του μηχανικού Νίκου Κατρίνη.
Από τους πιο έμπειρους & εκπαιδευμένους, πιστοποιημένος μηχανικός της BMW.
Από όσο λίγο προσωπικά τον γνωρίζω μπορώ να πω πως σαν άνθρωπος πάντα σεμνός στη δουλειά του, ειλικρινής, τίμιος οικογενειάρχης με 2 παιδιά.

Αφού λοιπόν όλοι μας γνωρίζουμε την αγορά, ξέρουμε πως υπάρχει πάντα χώρος για όλους & για όλα τα γούστα.
Η αγορά πιστεύω πως έχει πολλά περιθώρια για νέα καταστήματα με εκπαιδευμένο προσωπικό, μετά τις πολύ επιτυχημένες πωλήσεις της BMW τα τελευταία χρόνια.


Επίσης θα ήθελα να παραθέσω πως δεν ονομάζομαι Νίκος Κατρίνης και είμαι στην διάθεση οποιουδήποτε θέλει, να επικοινωνήσει μαζί μου για να του το επιβεβαιώσω.;)




ΥΓ ούτε κάποιου Α’ ή Β’ βαθμού συγγένεια

:ye33:

NLS 12-07-2012 17:26

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Α ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ! ΈΧΕΙΣ Γ' ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ!

Καλές δουλειές στον Νίκο και χαιρετίσματα από το Σαρδελιάνο αν πάει κανείς σας.

dskazan 12-07-2012 17:28

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από NLS ( 722962)
Α ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ! ΈΧΕΙΣ Γ' ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ!

Καλές δουλειές στον Νίκο και χαιρετίσματα από το Σαρδελιάνο αν πάει κανείς σας.

lol:lo19:

staga1200 12-07-2012 18:31

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Nικόλα καλές δουλειές !!!
Τις καλύτερες ευχές μου για ένα καινούριο ξεκίνημα !!!! :)

commander 12-07-2012 19:16

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από dskazan ( 722955)
Από ότι βλέπω κατέβασαν τις φωτογραφίες και το link μου γιατί φοβούμενοι, έκαναν παρατήρηση στο φόρουμ ότι διαφημίζει κάποιο κατάστημα.

Λυπάμαι για την μικρότητα που δείχνουν άλλη μία φορά εμείς οι ΕΛΛΗΝΕΣ :confused:,

αλλά παράλληλα αν άθελα μου παραβίασα κάποιους από του όρους του φόρουμ, ζητώ συγνώμη από το διαχειριστή και το φόρουμ για αυτό, αφού δεν υπήρχε τέτοια πρόθεση από εμένα.

Ναι όντως το μαγαζί αφορά το νέο εγχείρημα του μηχανικού Νίκου Κατρίνη.
Από τους πιο έμπειρους & εκπαιδευμένους, πιστοποιημένος μηχανικός της BMW.
Από όσο λίγο προσωπικά τον γνωρίζω μπορώ να πω πως σαν άνθρωπος πάντα σεμνός στη δουλειά του, ειλικρινής, τίμιος οικογενειάρχης με 2 παιδιά.

Αφού λοιπόν όλοι μας γνωρίζουμε την αγορά, ξέρουμε πως υπάρχει πάντα χώρος για όλους & για όλα τα γούστα.
Η αγορά πιστεύω πως έχει πολλά περιθώρια για νέα καταστήματα με εκπαιδευμένο προσωπικό, μετά τις πολύ επιτυχημένες πωλήσεις της BMW τα τελευταία χρόνια.


Επίσης θα ήθελα να παραθέσω πως δεν ονομάζομαι Νίκος Κατρίνης και είμαι στην διάθεση οποιουδήποτε θέλει, να επικοινωνήσει μαζί μου για να του το επιβεβαιώσω.;)




ΥΓ ούτε κάποιου Α’ ή Β’ βαθμού συγγένεια

:ye33:





Και ήταν ένα απο τα ποιο ήσυχο κατέβασμα θέματος που έγινε ποτέ,και κάτι ακόμα σε είδα απο το πρώτο λεπτό δεν κάνανε κατι λάθος και στο λέω αυτό γιατί ΡΕ ΣΥΝΤΟΠΊΤΗ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ........Και αυτά τα λέω γιατί η πρώτη παράγραφος δεν χρειαζόταν.






Να έχει καλές δουλειά το παλικάρι ........

LOUKASECON 12-07-2012 22:16

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Νικόλα σου εύχομαι κάθε επιτυχία στο νέο σου ξεκίνημα!!!
Σίγουρα η οικονομική κατάσταση σήμερα δεν είναι και η καλύτερη δυνατή, αλλά είμαι σίγουρος οτι ο επαγγελματισμός και οι γνώσεις που διαθέτεις πάνω στο αντικείμενο, θα στέψουν με επιτυχία την προσπάθειά σου αυτή!!!
Γερά και καλές δουλειές!!!

frits 12-07-2012 22:27

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 723050)
Και ήταν ένα απο τα ποιο ήσυχο κατέβασμα θέματος που έγινε ποτέ,και κάτι ακόμα σε είδα απο το πρώτο λεπτό δεν κάνανε κατι λάθος και στο λέω αυτό γιατί ΡΕ ΣΥΝΤΟΠΊΤΗ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ........Και αυτά τα λέω γιατί η πρώτη παράγραφος δεν χρειαζόταν.

Να έχει καλές δουλειά το παλικάρι ........

:ye02:

Ο χρόνος θα δείξει τις προθέσεις του νέου φίλου μας...:)

Καλές Δουλειές και Καλή Τύχη στον Νίκο..

siraxanz 12-07-2012 23:33

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Καλές δουλειές!:)

katsab 13-07-2012 16:10

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ.

squad 13-07-2012 16:23

Θέλει μεγάλο κεφάλαιο,για να ανοίξεις δικό σου συνεργειο,καλές δουλειές,στο παλικαρι!!

gsmaniac 13-07-2012 17:00

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Καλές δουλειές....αν και τα BMW, δεν χαλανε:D

lepanto 13-07-2012 18:55

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Καλές δουλειές κ καλη επιτυχία στο νέο σου ξεκίνημα

Major_Goose 13-07-2012 22:11

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 723730)
Καλές δουλειές....αν και τα BMW, δεν χαλανε:D

Γιαυτό τα ανταλλακτικά έχουν τιμές χρυσού, επειδή είναι ...αχρείαστα !:sm7::sm7::sm7::sm3::sm3::sm3::sm3::lo19::lo19:

NLS 14-07-2012 00:41

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
διαφωνώ χήνα μου

της Honda είναι ΑΙΣΘΗΤΑ ακριβότερα

(όντας κάτοχος και από εκεί...)

afias 14-07-2012 10:08

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Καλες δουλειες στο παλικαρι.

kostaskyriakos 14-07-2012 11:06

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
καλες δουλειες κ καλο ξεκινημα!!!

dskazan 14-07-2012 18:56

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Καλή επιτυχία!:sm2:

Major_Goose 14-07-2012 23:16

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από NLS ( 723934)
διαφωνώ χήνα μου

της Honda είναι ΑΙΣΘΗΤΑ ακριβότερα

(όντας κάτοχος και από εκεί...)

φιλέ μου δεν ξέρω ειλικρινά, γιατί όσα Honda είχα δεν πάθανε κάτι οπότε δεν χρειάστηκα ποτέ ανταλλακτικά (δεν θεωρώ τα αναλώσιμα ανταλλακτικά), απλά απ ότι ακούω απο τα παιδιά το είπα ...ελπίζω να μην χρειαστεί να το διαπιστώσω. Και το 1200 adve βεβαια που χα δεν μου βγαλε τίποτα μια χαρά ήταν , για να είμαστε ειλικρινείς !!!!:ye33:

NLS 15-07-2012 02:37

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
σημείωση και εγώ δεν θεωρώ τα αναλώσιμα ανταλλακτικά

όπως ΠΧ. ΚΑΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ

bmwgogagis 15-07-2012 20:18

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
καλες δουλειες :ye33:

southern 16-07-2012 15:42

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Μερικές φωτογραφίες από το συνεργείο που είχα υποσχεθεί.
http://desmond.imageshack.us/Himg841...g.jpg&res=crop

http://desmond.imageshack.us/Himg29/...u.jpg&res=crop

Καλές δουλείες Νίκο.



http://desmond.imageshack.us/Himg254...p.jpg&res=crop

NLS 16-07-2012 15:56

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Λίγο πιο μικρές βάλε γιατί αυτές είναι τεράστιες.

tsmets 16-07-2012 15:58

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Δύσκολες εποχές για τέτοια ανοίγματα:cool:

phoenix 17-07-2012 17:13

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από tsmets ( 725056)
Δύσκολες εποχές για τέτοια ανοίγματα:cool:

για ολους ξημερωνει η μερα καθε πρωι
καλη δυναμη στον ανθρωπο

jmar 17-07-2012 17:14

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από NLS ( 725054)
Λίγο πιο μικρές βάλε γιατί αυτές είναι τεράστιες.

:lo19:

Καλες δουλειες στα παιδια!! :ye02:

dionysisgs 17-07-2012 20:29

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
ΝΙΚΟΛΑ σου ευχομαι τα καλυτερα. Καλη αρχη φικαρακι....

stukas 20-07-2012 08:03

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
εμενα δεν ξερω πως,μου ηρθε στο κινητο μου ενα διαφημιστικο μηνυμα απο το εν λογω νεο συνεργειο.Καλες δουλεις να εχεις φιλε κ αν με διαβαζεις κ θες πες μου ετσι περιληπτικα ποσο θα πηγαινε μια αλλαγη λαδιων,φιλτρου,μπουζι κ ρυθμιση βαλβιδων κ συγχρονισμος πεταλουδων στα σωματα ψεκασμου αν θες.Ευχαριστω,stukas.

NLS 20-07-2012 10:10

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Και εμένα μου ήρθε μήνυμα.
Ο Νίκος προφανώς πήρε τα στοιχεία πελατολογίου της Motogenesis (που κανονικά δεν έπρεπε να "κυκλοφορούν").
Λίιιιγο προσοχή σε τέτοια θέματα Νίκο μην βγεις εκτεθειμένος πριν καν αρχίσεις.

adventure 20-07-2012 11:13

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 


Καλές Δουλειές.

:ye02: :ye02:

dionysisgs 20-07-2012 11:16

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από NLS ( 727464)
Και εμένα μου ήρθε μήνυμα.
Ο Νίκος προφανώς πήρε τα στοιχεία πελατολογίου της Motogenesis (που κανονικά δεν έπρεπε να "κυκλοφορούν").
Λίιιιγο προσοχή σε τέτοια θέματα Νίκο μην βγεις εκτεθειμένος πριν καν αρχίσεις.

Στα πλαίσια του αθέμιτου ανταγωνισμού, αλλά και ως γνώστης περί αυτού, ο κ. Κατρίνης έχει καταλήξει σε συμφωνία με τον πρώην "εργοδότη" του.;)

NLS 20-07-2012 11:34

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Ναι το φαντάζομαι, καλό που διευκρινίζεται.

Πάντως αν πάμε και πιάσουμε το πράγμα στην ουσία του, τα στοιχεία μας (πχ. εμένα η motogenesis έχει το ΑΦΜ μου, τη διεύθυνση σπιτιού μου κλπ.) ΔΕΝ έπρεπε να κυκλοφορούν (και απαγορεύεται δηλαδή) ΑΚΟΜΑ και με συμφωνία τέτοια.

Βέβαια εγώ (πχ.) δεν ενοχλήθηκα από το θέμα (έχουμε πολύ χειρότερα φακελώματα), αλλά παραμένει ότι θέλει προσοχή αυτό, γιατί κάποιος άλλος μπορεί (και έχει και νομική βάση) να ενοχληθεί.

Αφού έχεις επαφή καλό είναι να του το μεταφέρεις (μαζί με τα χαιρετίσματα που έλεγα πιο πάνω).

King C. 20-07-2012 11:42

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
και γιατι να κατεβεί το θέμα και οι φωτογραφιες λεω γω; δε μπορει να πιγαινει ο καθενας σε οπιο συνεργιο θελει; υπαρχει γραμη για αλλου;

King C. 20-07-2012 11:44

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
καλες δουλειες ευχομαι.

frits 20-07-2012 12:14

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από King C. ( 727552)
και γιατι να κατεβεί το θέμα και οι φωτογραφιες λεω γω; δε μπορει να πιγαινει ο καθενας σε οπιο συνεργιο θελει; υπαρχει γραμη για αλλου;

Το ότι το θέμα υπάρχει και γράφεις σε αυτό νομίζω δίνει την απάντηση στο ερώτημά σου.

Είναι τουλάχιστον άκομψο να μπαίνει κανείς στο φόρουμ και για πρώτο μήνυμα να κάνει διαφήμιση...

dionysisgs 20-07-2012 13:37

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από NLS ( 727542)
Ναι το φαντάζομαι, καλό που διευκρινίζεται.

Πάντως αν πάμε και πιάσουμε το πράγμα στην ουσία του, τα στοιχεία μας (πχ. εμένα η motogenesis έχει το ΑΦΜ μου, τη διεύθυνση σπιτιού μου κλπ.) ΔΕΝ έπρεπε να κυκλοφορούν (και απαγορεύεται δηλαδή) ΑΚΟΜΑ και με συμφωνία τέτοια.

Βέβαια εγώ (πχ.) δεν ενοχλήθηκα από το θέμα (έχουμε πολύ χειρότερα φακελώματα), αλλά παραμένει ότι θέλει προσοχή αυτό, γιατί κάποιος άλλος μπορεί (και έχει και νομική βάση) να ενοχληθεί.

Αφού έχεις επαφή καλό είναι να του το μεταφέρεις (μαζί με τα χαιρετίσματα που έλεγα πιο πάνω).

Νίκολα (NLS) το έκανα όπως είπες....Ο κ. Κατρίνης δεν διαθέτει δημογραφικά ούτε εφοριακά στοιχεία όπως ΑΦΜ, παρά μόνο τηλέφωνα δικων του πελατών (που γνωρίζουν μόνο αυτόν και οχι την πρωην εταιρεία - απλά ο άνθρωπος δουλευε εκεί),..Ελπίζω να σας έχω καλύψει...όπως σε όλους τους μηχανικούς που ασχολούνται με τις BMW μηχανές μας, έτσι και σε αυτόν του ευχόμαστε καλές δουλειές!!!:ye33:

dionysisgs 20-07-2012 13:40

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από frits ( 727564)
Το ότι το θέμα υπάρχει και γράφεις σε αυτό νομίζω δίνει την απάντηση στο ερώτημά σου.

Είναι τουλάχιστον άκομψο να μπαίνει κανείς στο φόρουμ και για πρώτο μήνυμα να κάνει διαφήμιση...


Απόλυτα σωστό. Η ίδια συνταγή έχει ακολουθηθεί με όλους τους μηχανικούς ..καλή συνέχεια σε όλους..:ye33:

dionysisgs 20-07-2012 14:03

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
:ye33::ye35::):sm7:

phoenix 20-07-2012 18:09

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από King C. ( 727552)
και γιατι να κατεβεί το θέμα και οι φωτογραφιες λεω γω; δε μπορει να πιγαινει ο καθενας σε οπιο συνεργιο θελει; υπαρχει γραμη για αλλου;

αγαπητε φιλε οι ανθρωποι που οδηγουν bmw μονο οταν πηγαινουν πολλοι μαζι μπαινουν στην ασφαλη γραμμη πορειας (χιαστη) και σε καμια αλλη
απλα οπως ολες οι ανοιχτες οικογενειες ετσι και το φορουμ μας εχει ενα πνευμα και εναν ρυθμο πολυ ελαστικο που με οργανωμενο τροπο βοηθαει και μεσοπροθεζμα αλλα και μακροπροθεζμα σε πολλους τομεις της μοτοσυκλετικης καθημερινοτητας και μη

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ GS FORUM


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:05.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!