GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Τι μας έτυχε

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 24-04-2010, 20:28
MIKEVIII Ο/Η MIKEVIII βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ
Μoto: BMW R1150GS
Μηνύματα: 151
Unhappy ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΠΕΊ ΤΟ ΧΈΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΕΊ ΤΟ Π***Ι

το πρωί είπαμε με την κοπελια μου να κατεβουμε στο μοναστηράκι να πιούμε ένα καφεδάκι και να κάνουμε μια βόλτα...
φτάνουμε, δεν παρκάρω ανάμεσα στα 3000 παρκαρισμένα μηχανάκια,αλλα προτίμησα να το βάλω μπροστά από κατάστημα απέναντι πάνω στο πεζοδρόμιο..βάζω κριπτοναιτ και κλειδώνω τα κράνη στην βαλίτσα πίσω και φεύγω ξένοιαστος...
μετα απο μια ώρα περίπου γυρνάω ανοίγω την βαλίτσα και άφαντα τα κράνη μας...(κανένα ίχνος παραβίασης) δυστυχώς μέσα στο κράνος είχα και τα αγαπημένα μου γαντακια bmw GS τα οποια κάναν φτερά και αυτά...ευτυχώς δεν άνοιξαν το καπακάκι μέσα στην βαλίτσα(maxia 50lit) να μου πάρουν και τα χαρτιά τις μηχανής)

αφού κοκάλωσα για 2 λεπτά λέω στην κοπέλα μου ανέβαααα...πάμε να πάρουμε καινούρια κράνη...πάω επιτόπου σε μαγαζί stock και χτυπάω ένα xr1000 και ένα καλοκαιρινό dainese μπουφάν και σκάω 500e
αντέδρασα για πρώτη φορα στην ζωή μου έτσι και νομίζω ήταν το καλύτερο... αν καθόμουνα να ψάξω internet να βρω φτηνότερα από το εξωτερικό κτλ κράνος η στεναχώρια μου θα ήταν διπλή και θα αργούσα να ξεχάσω την ατυχία μου...
η απορία μου μέσα σε όλα είναι το τι στα κομμάτια σέρνω όλη την ώρα αυτό το άθλιο κουτί που τρίζει και μου την σπάει..αν μπορεί να περάσει ο κάθε ένας και σε μερικά sec να ανοίξει να μου πάρει το περιεχόμενο τις ???
πως την άνοιξε και την ξανά εκλεισε σαν κύριος ???

συγγνώμη για το μεγάλο post αλλα ήθελα να τα γράψω να ξεθυμάνω..

ΥΓ: ελπίζω στον βαρύ τίτλο που έγραψα...

Last edited by MIKEVIII; 24-04-2010 at 20:29.
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πού θα πάμε και πότε .....(ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ GS Forum) ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Πρόγραμμα - Που πήγαμε, που θα πάμε κ πότε 6 04-05-2011 15:35
ΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ..... staren Χιούμορ 8 25-02-2010 23:34
ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΡΑΔΙΟΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ... georgekostas Διάφορα 16 19-12-2009 09:53
ΤΟ ΦΙΛΙ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ EOD-K9 Βιβλίο 4 05-12-2009 19:58
ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ… georgekostas Χιούμορ 13 06-06-2009 13:09


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:38.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!