GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 08-01-2009, 02:49
BATIGOL Ο/Η BATIGOL βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή Επεισόδια στην Πάτρα λόγω... Κούγια




Σοβαρά επεισόδια σημειώθηκαν στο «Παμπελοποννησιακό Εθνικό Στάδιο Πατρών» στην αναμέτρηση της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, ανάμεσα στην Παναχαϊκή και τον Αίαντα Σαλαμίνας.
Συγκεκριμένα, οι οργανωμένοι οπαδοί της Παναχαϊκής, που αντιδρούν στην ανάληψη της αντιπροεδρίας της ομάδας από το γνωστό ποινικολόγο, έβριζαν από την αρχή του αγώνα. Οι αντιδράσεις των φίλων της ομάδας της Πάτρας κλιμακώθηκαν, όταν ο Αίαντας στο 85ο λεπτό πέτυχε το 0-1.
Τότε, οι σωματοφύλακες του Αλέξη Κούγια πέταξαν σιδερένιες καρέκλες εναντίον των οπαδών της Παναχαϊκής, με αποτέλεσμα οι τελευταίοι να συγκρουστούν με ομοϊδεάτες τους, που υποστηρίζουν το νυν αντιπρόεδρο της ομάδας, ενώ στον καυγά… μπλέχτηκαν και φίλοι της Σαλαμίνας, που παρακολουθούσαν τον αγώνα από τα επίσημα του σταδίου.
Αποτέλεσμα ήταν να επικρατήσει χάος στις εξέδρες και να τραυματιστούν ελαφρά αρκετοί οπαδοί.
Ο Αλέξης Κούγιας δήλωσε για τα επεισόδια στον ΣΠΟΡ FM Πάτρας:
«Με ενοχλεί που έρχονται 15 πρεζάκια στο γήπεδο και δημιουργούν αυτή την ατμόσφαιρα. Μάλιστα, με πληροφόρησαν κάποιοι σοβαροί κύριοι ότι επικεφαλής τους είναι ένας κ. Τσουκαλάς. Όλοι αυτοί δημιουργούν πρόβλημα σε εμένα και τον Μακρή. Τους φωτογραφίσαμε από τις κάμερες ασφαλείας. Στο γήπεδο ήταν και ο κ. Κωνσταντινόπουλος (εισαγγελέας). Έρχονται «ποτισμένα» στο γήπεδο. Εγώ ξέρω και βλέπω ποιος έχει πάρει τη δόση του. Eίναι υγεία πάντως, που οι υπόλοιποι τους αποδοκίμασαν.
Εγώ θέλω να έρχονται γονείς, παππούδες και όχι να δηλητηριάζουν κάποιοι την ατμόσφαιρα, εκτονώνοντας τα βίαια ένστικτά τους. Κάποιοι δεν έχουν αντιληφθεί ότι έχω το ποδόσφαιρο για την ψυχική ηρεμία μου, για το ψώνιο μου. Αυτό το άρρωστο κλίμα, πρέπει να το γιατρέψουμε».
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
BMW GS Safari στην Τασμανία KostasGS Γενικά - Μοτοσυκλέτα 11 08-01-2009 00:26


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:12.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!