GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #27  
Παλιό 17-10-2013, 09:04
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: Δολοφονία με πολιτικά κίνητρα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων



Μα καλά ρε ντενεκέ νόμιζες πως δεν θα σε καταλάβαινα και θα μάσαγα τα γλοιώδη σου;;;;;;

Ήρθες φουνταριστός να το παίξεις δικαστής!!!!!!! Άκου δικαστής!?!?!?!?! Καραβανάς και πολύ σου είναι.

Ή νομίζεις πως δεν σε κατάλαβα από τις προηγούμενες φορές που στα μουλωχτά χώθηκες. Ήρθες και τώρα ακάλεστος, να το παίξεις δήθεν αδέκαστος κριτής, αλλά στην πραγματικότητα να ρίξεις λάδι στη φωτιά. Γιατί;; Σου έπεφτε λόγος;; Σε άφησα στην αρχή, να εκτεθείς μόνος σου. Άρχισες τις αλαξοκwλιές με το μουρόχαυλο, σαν να μην "είδες" δεν "άκουσες", δεν "ήξερες"!!!! Ήρθες να με πεις κομπλεξικό, αλλά θα μου έκανες την χάρη να με συγχωρέσεις, αν έκανα την ορντινάντσα σου!!!!! Είσαι καλά ρε βρωμοποδαρά;;; Θέλω δέκα σαν και σένα!!!
Σου έδωσα το περιθώριο και αν ήξερες Ελληνικά, θα αντιλαμβανόσουν τι είπα και τι ευκαιρία σου έδωσα να επανακάμψεις με αξιοπρέπεια.
Ναι καλά... ξέρει ο βλάχος τι 'ναι ο σπόγγος?!?!!??!!?
Στο κουβά και συ με τα υπόλοιπα που κάνουν ομοιοκαταληξία με τα "καθήκια".
Μόνος σου τεκμηρίωσες τις διαπιστώσεις μου.


Χάρη, τη ρόκα σου και τα κλικ για τους ναυτοπρόσκοπους. Μάλλον είσαι πολύ κοντά και λόγω της ηλικίας μας, θολώνει η όραση. Εγώ όμως είμαι μακρυά... Έχω πέσει τόσες φορές πάνω στα ανθρωπάκια αυτά και τους είδα πως συνεννοούνται. Αν κάνεις τον κόπο να ρίξεις μια πιο ψαγμένη ματιά σε όσες φόλες αφήνει, τάχα μου αδιάφορα κάθε φορά θα καταλάβεις. Δεν σου έκανε καμιά εντύπωση, που δεν σχολίασε κανέναν άλλον;;;; Για ρίξε μια ματιά έστω και μόνον σ' αυτό το θέμα, αλλά ολόκληρο και θα καταλάβεις. Αν κάνεις και τον συνδυασμό με τα υπόλοιπα το βρήκες το στίγμα του.

Μα τόσο πολύ βρώμισε ο τόπος;;;;;;
Εντάξει, δεν τρέχει και τίποτε, Loosers, που λένε και οι Εγγλέζοι. Ή μάλλον χαμένοι κατά το καμμένοι, αφού λειτουργούν με την αρχή των συγκοινωνούντων δοχείων... καμμένος/μιχαλολιάκος. Είδαμε και τον άλλον τον πληρωμένο κοντυλοφόρο, που ήρθε να μας "ανοίξει τα μάτια".

Άντε τώρα να δω τους συνήθεις παλαμοκροτούντες να βγαίνουν σαν τους σάλιαγκες!!!!
Μόνο καθήστε στη σειρά. Για όλους έχει, αλλά επειδή έχω και σοβαρές δουλειές θα εκτονώνομαι όταν αδειάζω.

Και κάτι ακόμη Χάρη. Όπως είδες δεν "χώθηκα" σε άλλα θέματα τους επίτηδες, για να μην έχουν την δικαιολογία πως "ψάχνομαι".
Κάνε τη δουλειά σου λοιπόν και άσε τη γωνιά να έρχονται, αφού τους τρώει ο κwλος τους.

Τις αλλαξοκολιές φαίνεται πως τις συνηθίζεις, αλλά μη γενικεύεις! Μπερδεύεσαι!!!!


Πιο εκτεθιμένος από εσένα δεν έχει υπάρξει ξανά, σε Πανελλαδικό επίπεδο!!!


Ντενεκέ ξεγάνωτε!

Last edited by forester; 17-10-2013 at 09:06.
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:26.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!