GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Ελλάδα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 24-08-2010, 19:02
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Το πρόβλημα και η διαφωνία μου Γιώργο είναι ότι μας έμαθε να κλέβουμε το ίδιο το κράτος και οι μηχανισμοί του, πολεοδομίες, εφορίες κ.λ.π αυτοί μας εκπαίδευσαν. Πίσω από κάθε "καλό λογιστή" υπάρχει μία κλίκα της κάθε ΔΟΥ, και πίσω από κάθε μπασμένο στα κόλπα πολιτικό μηχανικό μία κλίκα της πολεοδομίας και πάει λέγοντας....
Και θα έρθουν τώρα οι ίδιοι αυτοί μηχανισμοί που είτε συμμετείχαν είτε σιωπούσαν σε όλο αυτό και θα επιβάλλουν την τάξη;

Τα πρώτα αποτελέσματα όπως ήδη έχεις ακούσει είναι απογοητευτικά.
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 24-08-2010, 19:25
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Το πρόβλημα και η διαφωνία μου Γιώργο είναι ότι μας έμαθε να κλέβουμε το ίδιο το κράτος και οι μηχανισμοί του, πολεοδομίες, εφορίες κ.λ.π αυτοί μας εκπαίδευσαν. Πίσω από κάθε "καλό λογιστή" υπάρχει μία κλίκα της κάθε ΔΟΥ, και πίσω από κάθε μπασμένο στα κόλπα πολιτικό μηχανικό μία κλίκα της πολεοδομίας και πάει λέγοντας....
Και θα έρθουν τώρα οι ίδιοι αυτοί μηχανισμοί που είτε συμμετείχαν είτε σιωπούσαν σε όλο αυτό και θα επιβάλλουν την τάξη;

Τα πρώτα αποτελέσματα όπως ήδη έχεις ακούσει είναι απογοητευτικά.
Ναι κι ευτυχως δηλαδη!!! Διοτι αυτοι οι μηχανισμοι ξερουν το πως και το γιατι!!!!!! Θα ''δωσουν''......... με ανταλλαγμα να κατσουν σπιτι τους και οχι πισω απο τα σιδερα!!!!

Τα πρωτα αποτελεσματα ειναι ακρως ενθαρρυντικα, κι οχι απογοητευτικα, αφου το Δημοσιο ελλειμα, το οποιο και κυριως απασχολει την τροικα, μειωθηκε κατα 46% ενω ο στοχος ηταν μικροτερος!!!!
Δες τα εσοδα-εξοδα του ελληνικου Κρατους για το 7μηνο 2010 εδω http://news.in.gr/files/1/2010/pinakas.pdf
και πιο αναλυτικα εδω http://news.in.gr/files/1/2010/stoixeia.pdf

Τα εσοδα απο τον ΦΠΑ, τα οποια κι εννοεις, υστερουν σημαντικα ως προς την προβλεψη αλλα δεν ειναι και στο (-) αλλα στο +4% δες το εδω in.gr - Υστέρηση 2,4 δισ. ευρώ καταγράφουν τα έσοδα στο επτάμηνο - Ειδήσεις - Οικονομία, προσεξε την τελευταια παραγραφο!!!!!
Οποιος νομιζει οτι ενα κρατος, στην κατασταση που ειναι η Ελλαδα, και ειδικα η τροικα, δεν ειχε προβλεψει οτι τα συγκεκριμενα εσοδα (ΦΠΑ) θα ειναι μειωμενα ειναι πολυυυυυυυ γελασμενος!!!!!! Απο αλλου θα τα παρει Σταυρο μου διοτι οπως ειπε και ο Γιωργακης και φαινεται σε ολες τις παραθεσεις μου........λεφτα υπαρχουν!!!!!!!! Εννοωντας φυσικα τους φοροφυγαδες αστους, μικροαστους, επαγγελματιες, μεγαλοκαρχαριες γιατρους, δικηγορους, βιομηχανους....εσενα κι εμενα!!!! Δηλαδη ολους εμας που ΔΕΝ μας αρεσει το ''πληρωνω'' τους φορους μου!!!!!!!
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 24-08-2010, 19:30
gepol Ο/Η gepol βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: Honda ST 1300 Pan European
Μηνύματα: 1,483
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Εγώ πιστεύω πως τα αποτελέσματα είναι απογοητευτικά λόγω μείωσης του κύκλου αγοραπωλησιών, και όχι διότι κόβονται λιγότερες αποδείξεις, και μάλιστα σε εμπορικά είδη είναι αρκετά δύσκολο να πάρεις κάτι χωρίς απόδειξη. Μάλιστα πιστεύω ότι το ποσοστό του "κοψίματος" αποδείξεων αναλογικά είναι σαφώς μεγαλύτερο μετά τα μέτρα.

Το πρόβλημα στο κόψιμο των αποδείξεων κυρίως υπάρχει στην παροχή υπηρεσιών, αλλά ακόμα και εκεί το ποσοστό των αποδείξεων είναι σαφώς μεγαλύτερο απο ότι ήταν διότι τώρα ο κόσμος τις ζητάει επισταμένα...
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 24-08-2010, 22:35
Syvaris Ο/Η Syvaris βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Ρίον
Μoto: BMW R850R
Μηνύματα: 1,047
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

καλοι μου φιλοι
σαν ολιγον σχετικήμε το θέμα λόγω του επαγγέλματός μου θα ηθελα να καταθέσω τη γνώμη μου και την εμπειρία μου.
το πρ'οβλημα δεν είναι ο ελεύθερος επαγγελματίας και ο μικρομεσαιος μισθωτος η συνταξιουχος. Αυτοί είναι μια μικρή πηγή άμεσων φόρων. Το θέμα είναι πως δεν υπάρχει ανάπτυξη να υποστηρίξει την εισαγωγή χρήματος. Μάθαμε στις σχολές πως με την ακρίβεια δεν υπάρχει ανάπτυξη. ούτε με την επιβολή φόρων. Πρέπει
α. να υποστηρίξουμε την ανάπτυξη (τουρισμός, θρησκευτικός τουρισμος, αγροτοτουρισμός) και να κόψουν τα ποδια αυτών των επιδοτουμενων που φτιαχνουν εξοχικα (ω! ποσα άλλα ΕΟΤ επιδοτούμενα με τα φιλέτα σε ιδιωτικες καθολου αναπτυξιακες επιχειρησεις κουμπαρων)
β. να πληρώσουν με φυλακή και με συντομες διαδικασιες αποδυχθει ότι έκλεψαν
γ. οι τράπεζες να πληρώσουν φόρους ανάλογους των κερδών τους
δ. Οι μεγαλοεπιχειρηματιες να πληρωσουν τα βεβαιωμενα τους προστημα ειτε απο εφοριες, ειτε απο ΙΚΑ, δεν γινεται η ιδιωτικη ΔΕΗ να μην πληρωνει εισφορες αλλά να απολαμβάνουν ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ συνταξεις οι ασφαλισμένοι της
Υ.Γ. οσοι δημοσιοι δεν δεχονται τη μειωση μισθου και γκρινιαζουν ας παραιτηθουν και να βγουν στον ιδιωτικο στιβο, να καταλάβουν τι κρυο κανει εξω και να το βουλωσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 24-08-2010, 22:50
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Syvaris Εμφάνιση μηνυμάτων
καλοι μου φιλοι
σαν ολιγον σχετικήμε το θέμα λόγω του επαγγέλματός μου θα ηθελα να καταθέσω τη γνώμη μου και την εμπειρία μου.
το πρ'οβλημα δεν είναι ο ελεύθερος επαγγελματίας και ο μικρομεσαιος μισθωτος η συνταξιουχος. Αυτοί είναι μια μικρή πηγή άμεσων φόρων. Το θέμα είναι πως δεν υπάρχει ανάπτυξη να υποστηρίξει την εισαγωγή χρήματος. Μάθαμε στις σχολές πως με την ακρίβεια δεν υπάρχει ανάπτυξη. ούτε με την επιβολή φόρων. Πρέπει
α. να υποστηρίξουμε την ανάπτυξη (τουρισμός, θρησκευτικός τουρισμος, αγροτοτουρισμός) και να κόψουν τα ποδια αυτών των επιδοτουμενων που φτιαχνουν εξοχικα (ω! ποσα άλλα ΕΟΤ επιδοτούμενα με τα φιλέτα σε ιδιωτικες καθολου αναπτυξιακες επιχειρησεις κουμπαρων)
β. να πληρώσουν με φυλακή και με συντομες διαδικασιες αποδυχθει ότι έκλεψαν
γ. οι τράπεζες να πληρώσουν φόρους ανάλογους των κερδών τους
δ. Οι μεγαλοεπιχειρηματιες να πληρωσουν τα βεβαιωμενα τους προστημα ειτε απο εφοριες, ειτε απο ΙΚΑ, δεν γινεται η ιδιωτικη ΔΕΗ να μην πληρωνει εισφορες αλλά να απολαμβάνουν ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ συνταξεις οι ασφαλισμένοι της
Υ.Γ. οσοι δημοσιοι δεν δεχονται τη μειωση μισθου και γκρινιαζουν ας παραιτηθουν και να βγουν στον ιδιωτικο στιβο, να καταλάβουν τι κρυο κανει εξω και να το βουλωσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 24-08-2010, 22:58
Adamis Ο/Η Adamis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ATHINA
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 41
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Syvaris Εμφάνιση μηνυμάτων
καλοι μου φιλοι
σαν ολιγον σχετικήμε το θέμα λόγω του επαγγέλματός μου θα ηθελα να καταθέσω τη γνώμη μου και την εμπειρία μου.
το πρ'οβλημα δεν είναι ο ελεύθερος επαγγελματίας και ο μικρομεσαιος μισθωτος η συνταξιουχος. Αυτοί είναι μια μικρή πηγή άμεσων φόρων. Το θέμα είναι πως δεν υπάρχει ανάπτυξη να υποστηρίξει την εισαγωγή χρήματος. Μάθαμε στις σχολές πως με την ακρίβεια δεν υπάρχει ανάπτυξη. ούτε με την επιβολή φόρων. Πρέπει
α. να υποστηρίξουμε την ανάπτυξη (τουρισμός, θρησκευτικός τουρισμος, αγροτοτουρισμός) και να κόψουν τα ποδια αυτών των επιδοτουμενων που φτιαχνουν εξοχικα (ω! ποσα άλλα ΕΟΤ επιδοτούμενα με τα φιλέτα σε ιδιωτικες καθολου αναπτυξιακες επιχειρησεις κουμπαρων)
β. να πληρώσουν με φυλακή και με συντομες διαδικασιες αποδυχθει ότι έκλεψαν
γ. οι τράπεζες να πληρώσουν φόρους ανάλογους των κερδών τους
δ. Οι μεγαλοεπιχειρηματιες να πληρωσουν τα βεβαιωμενα τους προστημα ειτε απο εφοριες, ειτε απο ΙΚΑ, δεν γινεται η ιδιωτικη ΔΕΗ να μην πληρωνει εισφορες αλλά να απολαμβάνουν ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ συνταξεις οι ασφαλισμένοι της
Υ.Γ. οσοι δημοσιοι δεν δεχονται τη μειωση μισθου και γκρινιαζουν ας παραιτηθουν και να βγουν στον ιδιωτικο στιβο, να καταλάβουν τι κρυο κανει εξω και να το βουλωσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ


:sm5::sm4:


Επιτέλους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μια ολοκληρωμένη πρόταση !!!!!!!!!!
Γιατί όλοι κατηγορούμε ή υπερασπιζόμαστε ΧΩΡΙς να λέμε πρόταση.Μόνο παπαρολογίες
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 24-08-2010, 23:28
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Να υπερασπιστώ τους δημόσιους έτσι και μόνο διότι στην λεγόμενη δημοκρατία σας που ζούμε δεν θα έπρεπε να το βουλώνουν ......και με την βούλα της διαχείρισης .

tromaktiko: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ (Δημόσια τεμπελόσκυλα και τουρισμός)

Εμένα δάκρυα γεμίζουν τα μάτια μου κάθε φορά που ακούω πως ένας απελπισμένος άνθρωπος που έκλεισε η δουλειά του και πνίγηκε στα χρέη αυτοκτόνησε και άλλοι παρακαλάτε για να χάσουμε τη δουλειά μας;;
Διαχρονικά λειτουργούμε με την αντίληψη: «να καεί το σπίτι του δίπλα αρκεί να σωθεί το δικό μου» και αυτό οι ξένοι πιστωτές/νταβατζήδες μας το ξέρουν για αυτό και ήταν σίγουροι πως τα σχέδια τους θα πετύχουν. Και πέτυχαν. Και έχει και συνέχεια, έχουμε ιστορία μεγάλη στον αλληλοσκοτωμό και στον Εθνικό διχασμό και αυτό υποψιάζομαι πως θα το εκμεταλλευτούν στο έπακρο.
Κάποιοι ακόμα και τότε θα φωνάζουν: «ουστ στους δημόσιους υπαλλήλους» ……
ANAΓΝΩΣΤΗΣ
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 24-08-2010, 23:38
Syvaris Ο/Η Syvaris βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Ρίον
Μoto: BMW R850R
Μηνύματα: 1,047
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από S.T Εμφάνιση μηνυμάτων
Να υπερασπιστώ τους δημόσιους έτσι και μόνο διότι στην λεγόμενη δημοκρατία σας που ζούμε δεν θα έπρεπε να το βουλώνουν ......και με την βούλα της διαχείρισης .

tromaktiko: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ (Δημόσια τεμπελόσκυλα και τουρισμός)

Εμένα δάκρυα γεμίζουν τα μάτια μου κάθε φορά που ακούω πως ένας απελπισμένος άνθρωπος που έκλεισε η δουλειά του και πνίγηκε στα χρέη αυτοκτόνησε και άλλοι παρακαλάτε για να χάσουμε τη δουλειά μας;;
Διαχρονικά λειτουργούμε με την αντίληψη: «να καεί το σπίτι του δίπλα αρκεί να σωθεί το δικό μου» και αυτό οι ξένοι πιστωτές/νταβατζήδες μας το ξέρουν για αυτό και ήταν σίγουροι πως τα σχέδια τους θα πετύχουν. Και πέτυχαν. Και έχει και συνέχεια, έχουμε ιστορία μεγάλη στον αλληλοσκοτωμό και στον Εθνικό διχασμό και αυτό υποψιάζομαι πως θα το εκμεταλλευτούν στο έπακρο.
Κάποιοι ακόμα και τότε θα φωνάζουν: «ουστ στους δημόσιους υπαλλήλους» ……ANAΓΝΩΣΤΗΣ

το μόνο που θα μπορόύσα να συμπληρώσω στα προλεγόμενά μου, είναι πως δεν τα βάζω με τους δημόσιους σαν καθεστώς καθώς και ασπάζομαι τη γενικευμένη δημιουργία θέσεων εργασίας για όλους και κομματικά βρίσκομαι στο χώρο που πάντα υπερασπιζόταν τη θέση τους, αλλά τα βάζω με τους ανθρώπους του δημοσίου αυτούς τους υπαλλήλους που θέλουν να βολευτούν και όχι να εξελιχθούν.
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 24-08-2010, 23:51
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Syvaris Εμφάνιση μηνυμάτων
το μόνο που θα μπορόύσα να συμπληρώσω στα προλεγόμενά μου, είναι πως δεν τα βάζω με τους δημόσιους σαν καθεστώς καθώς και ασπάζομαι τη γενικευμένη δημιουργία θέσεων εργασίας για όλους και κομματικά βρίσκομαι στο χώρο που πάντα υπερασπιζόταν τη θέση τους, αλλά τα βάζω με τους ανθρώπους του δημοσίου αυτούς τους υπαλλήλους που θέλουν να βολευτούν και όχι να εξελιχθούν.
Αυτή είναι μια απόλυτα σωστή άποψη και την ασπάζομαι.
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 25-08-2010, 02:33
kostas_366 Ο/Η kostas_366 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Επίδαυρος-Κερατσίνι
Μoto: R 1100 gs και τώρα R 1150 gs
Μηνύματα: 7,799
Προεπιλογή Απάντηση: Τι πληρώνει τελικά σε φόρους ένας ελεύθερος επαγγελματίας.....αν κόβει ή ζη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Syvaris Εμφάνιση μηνυμάτων
καλοι μου φιλοι
σαν ολιγον σχετικήμε το θέμα λόγω του επαγγέλματός μου θα ηθελα να καταθέσω τη γνώμη μου και την εμπειρία μου.
το πρ'οβλημα δεν είναι ο ελεύθερος επαγγελματίας και ο μικρομεσαιος μισθωτος η συνταξιουχος. Αυτοί είναι μια μικρή πηγή άμεσων φόρων. Το θέμα είναι πως δεν υπάρχει ανάπτυξη να υποστηρίξει την εισαγωγή χρήματος. Μάθαμε στις σχολές πως με την ακρίβεια δεν υπάρχει ανάπτυξη. ούτε με την επιβολή φόρων. Πρέπει
α. να υποστηρίξουμε την ανάπτυξη (τουρισμός, θρησκευτικός τουρισμος, αγροτοτουρισμός) και να κόψουν τα ποδια αυτών των επιδοτουμενων που φτιαχνουν εξοχικα (ω! ποσα άλλα ΕΟΤ επιδοτούμενα με τα φιλέτα σε ιδιωτικες καθολου αναπτυξιακες επιχειρησεις κουμπαρων)
β. να πληρώσουν με φυλακή και με συντομες διαδικασιες αποδυχθει ότι έκλεψαν
γ. οι τράπεζες να πληρώσουν φόρους ανάλογους των κερδών τους
δ. Οι μεγαλοεπιχειρηματιες να πληρωσουν τα βεβαιωμενα τους προστημα ειτε απο εφοριες, ειτε απο ΙΚΑ, δεν γινεται η ιδιωτικη ΔΕΗ να μην πληρωνει εισφορες αλλά να απολαμβάνουν ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ συνταξεις οι ασφαλισμένοι της
Υ.Γ. οσοι δημοσιοι δεν δεχονται τη μειωση μισθου και γκρινιαζουν ας παραιτηθουν και να βγουν στον ιδιωτικο στιβο, να καταλάβουν τι κρυο κανει εξω και να το βουλωσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
Θα συμφωνήσω και αν μου επιτρέπετε να πω το εξής:
Οι σπατάλες δεν γίνονται στα Ν.Π.Δ.Δ. Εκεί είναι μετρημένα κουκιά τα πάντα.
Οι σπατάλες γίνονται στα Ν.Π.Ι.Δ. Εκεί χρειάζετε κόψιμο ο ποπός. Στην 2η σελίδα έβαλα ένα παράδειγμα Ν.Π.Ι.Δ.
Reply With Quote
Απάντηση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο

Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι να κάνετε αν σας πάρει ο γερανός το αυτοκίνητο... Πάνος Αστεία Video 11 08-07-2010 18:27
To σουβλάκι. Μήπως τελικά μας φτώχυναν κάποιοι VILLY Διάφορα 11 26-08-2009 19:34
Τι πρέπει να ξέρει/κάνει ένας συνεπιβάτης...........! riko46 Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης 24 28-05-2009 20:27
Τι δεν θες ν ακουσεις σε μια εγχειρηση wolferin Ανέκδοτα 6 13-03-2009 17:54


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:28.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!