GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 10-12-2011, 21:05
Strats Ο/Η Strats βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: R 1200 GS Adv '10
Μηνύματα: 1,240
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Strats στην Πάτρα :)))))))

Παιδιά, δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω όλους για την τόσο θερμή φιλοξενία

Γιάννη (D_Artagian): αδελφέ, με έκανες να νιώσω σα στο σπίτι μου, παράτησες τη δουλειά σου, ειλικρινά αν και ο χρόνος δεν μας έδινε μεγάλα περιθώρια, την καταευχαριστήθηκα τη συνάντησή μας

Μάριε (mario): φίλε έχανα τόσο καιρό που δε σε γνώριζα Σε διάβαζα αλλά η από κοντά επαφή ήταν το κάτι άλλο. Άντε και στην Τυνησία και πρόσεξε έ, καθάρισε και καμιά φορά τη χοντρή σου ρε φίλε,

Βασίλης (billy boy): τα λόγια είναι περιττά ΤΟ ΠΑΙ-ΔΙ, ένας και μοναδικός. Μου έλειψες φίλε και χάρηκα πολύ που τα πάμε πάλι σήμερα.

Θανάσης (Jefe): Χίλια ευχαριστώ Θανάση μου, περάσαμε super, μιλήσαμε για 1000 πράματα, να χαμε κι άλλο χρόνο. Βάνα πως θα θελα να ήσουν παρέα μας!!! Σ' ευχαριστώ πολύ για τη φιλοξενία Θανάση μου, σας περιμένω στην Αθήνα.

Last but not least: Ο κυρίως λόγος της επίσκεψής μου ήταν να πω ένα τελευταίο "γεια" στον αδελφό μας Παναγιώτη (PanVas) που δεν μπόρεσα να τον χαιρετήσω πριν, λόγω του ατυχήματός μου και της εγχείρισής μου. Παναγιωτάκη, σήμερα ηρέμησα, είχα ένα μεγάλο βάρος μέσα μου αδελφέ. Πήρα και ένα κομματάκι από το χαλίκι του νέου σου σπιτιού, να το έχω εδώ μαζί μου να μας νιώθεις κοντά σου.

Να είμαστε όλοι καλά
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 11-12-2011, 02:02
teo71 Ο/Η teo71 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: ζωγραφου
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,983
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Strats στην Πάτρα :)))))))

Ο Στράτος είναι παιδί μάλαμα...

Εμείς τον αγαπάμε κι ας μας εγκατέλειψε...

Να είστε καλά παιδιά...
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 11-12-2011, 02:29
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή

Δεν υπάρχουν λόγια για το Στράτο...


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 11-12-2011, 08:35
Strats Ο/Η Strats βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: R 1200 GS Adv '10
Μηνύματα: 1,240
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Strats στην Πάτρα :)))))))

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από teo71 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Στράτος είναι παιδί μάλαμα...

Εμείς τον αγαπάμε κι ας μας εγκατέλειψε...

Να είστε καλά παιδιά...
Αγόρι μου, τι να κάνω που δεν μπορούσα να σε φτάσω με τίποτα, ότι κι αν έκανα, έτρεχες εσύ μπροστά, έστριβες, έστριβες, έστριβες, κι εγώ από πίσω καταϊδρωμένος, να μην μπορώ να ακολουθήσω με τίποτα, τι άλλο να κάνω, πες μου σε παρακαλώ!

Να αλλάξεις την υπογραφή σου σε "Τα παραπονιάρικα αγόρια"
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
πατρα, strats


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Χρόνια Πολλά στο Στράτο (Strats) !!! Arkas Ευχές - (στους εορτάζοντες ... και όχι μόνον) 54 03-09-2011 11:29
Strats - Ανταπόκριση από Άλπεις ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ταξίδια στο εξωτερικό 67 03-09-2011 11:12


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:04.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!