GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 21-01-2012, 19:04
chrismet Ο/Η chrismet βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: GS1150Adv
Μηνύματα: 179
Προεπιλογή πραγματάκια για GS 1100

Πωλούνται :
1. Καθρέπτης 10 euro
2. Πίσω Βάση για κεντρική βαλίτσα BMW 60 euro
3. Προστατευτικό κυλίνδρου 30 euro

Καθρέπτης και προστατευτικό κυλίνδρου με μικρές ανεπαίσθητες γρατζουνίτσες.

Σχάρα, αχρησιμοποίητη, άθικτη.

Το Προστατευτικό κυλίνδρου αναφέρεται ως δεξί. Εξαρτάται όμως πως θα το δεις. Για αυτό, και για αποφυγή οποιουδήποτε λάθους διευκρινίζω πως, όταν είσαι καβάλα στη μοτό, είναι το προστατευτικό που βρίσκεται στα αριστερά σου.

Πληροφορίες : Χρίστος , 6932-434022
Attached Images
File Type: jpg PA262342-small.jpg (60.2 KB, 22 views)
File Type: jpg P1212389-small.jpg (89.8 KB, 16 views)

Last edited by chrismet; 21-01-2012 at 19:05.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 21-01-2012, 20:22
Gasgs Ο/Η Gasgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2011
Περιοχή: Kifisia
Μoto: R1100 gs kara-Tubano
Μηνύματα: 2,870
Προεπιλογή Απάντηση: πραγματάκια για GS 1100

Καλησπέρα φίλε. Σορι για την παρατήρηση αλλα
Δεν νομίζω ότι είναι σωστό με το πρώτο ποστ αγγελία.
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 23-01-2012, 01:23
chrismet Ο/Η chrismet βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: GS1150Adv
Μηνύματα: 179
Προεπιλογή Απάντηση: πραγματάκια για GS 1100

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gasgs Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα φίλε. Σορι για την παρατήρηση αλλα
Δεν νομίζω ότι είναι σωστό με το πρώτο ποστ αγγελία.
Έχεις δίκιο αλλά για να σκεφτείς κάτι τέτοιο και να το πεις ...ξέρω εγώ ;; δεν είναι πολύ extreme. Κάτι μου θυμίζει.

Κάτι άλλο τώρα.
Αν κάποιος παλιός (αρχαίος) εδώ σε αυτό το χώρο (Forum) έχει ανάγκη πράγματι από αυτά που εγώ δίνω στην αγγελία, και τα χρειάζεται άμεσα, και τα πάρει από εδώ φθηνά, αντί να τα πληρώσει ακριβότερα ως καινούργια, μπορείς να τον ρωτήσεις αν θα τον ένοιαζε κάτι τέτοιο που αναφέρεις;

Η γνώμη μου είναι ότι σκοτίστηκε.

Παρόλα αυτά, εν μέρει έχεις δίκιο. Εγώ θα προτιμούσα να μου γράψεις : "πες αγόρι μου μια καλησπέρα, ένα χρόνια πολλά, πρώτη φορά που μπήκες σε νέο σπίτι".
Και να μου την πεις και να έχει και χιούμορ. Πολύ αυστηρός είσαι ρε αδερφάκι μου.

Το δέχομαι λοιπόν - έσφαλα, αλλά καμιά φορά μην είσαι τόσο απόλυτος με τους συνανθρώπους σου. Ποτέ δεν ξέρεις σε τι φάση μπορεί να είναι τη δεδομένη στιγμή.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 23-01-2012, 01:27
Giant Ο/Η Giant βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Athens
Μoto: 1150 gs
Μηνύματα: 291
Προεπιλογή Απάντηση: πραγματάκια για GS 1100

καλησπερα φιλε μου!το να μπαινεις σε ενα σπιτι χωρις να πεις ενα γεια δεν ειναι ευγενικο ποσο μαλλον να αρχιζεις να χαρακτηριζεις και τους κατοικους του με το καλημερα(πολυ αυστηρος αδερφακι μου,απολυτος)..αμα τον γνωρισεις θα καταλαβεις οτι μονο τετοιος δεν ειναι...καλως ηρθες!
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 23-01-2012, 01:42
chrismet Ο/Η chrismet βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2012
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: GS1150Adv
Μηνύματα: 179
Προεπιλογή Απάντηση: πραγματάκια για GS 1100

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Giant Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα φιλε μου!το να μπαινεις σε ενα σπιτι χωρις να πεις ενα γεια δεν ειναι ευγενικο ποσο μαλλον να αρχιζεις να χαρακτηριζεις και τους κατοικους του με το καλημερα(πολυ αυστηρος αδερφακι μου,απολυτος)..αμα τον γνωρισεις θα καταλαβεις οτι μονο τετοιος δεν ειναι...καλως ηρθες!

Όμορφα, δέχθηκα την παρατήρηση. Ας μείνουμε εδώ και μη δώσουμε περαιτέρω συνέχεια.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 23-01-2012, 01:44
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: πραγματάκια για GS 1100

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chrismet Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις δίκιο αλλά για να σκεφτείς κάτι τέτοιο και να το πεις ...ξέρω εγώ ;; δεν είναι πολύ extreme. Κάτι μου θυμίζει.

Κάτι άλλο τώρα.
Αν κάποιος παλιός (αρχαίος) εδώ σε αυτό το χώρο (Forum) έχει ανάγκη πράγματι από αυτά που εγώ δίνω στην αγγελία, και τα χρειάζεται άμεσα, και τα πάρει από εδώ φθηνά, αντί να τα πληρώσει ακριβότερα ως καινούργια, μπορείς να τον ρωτήσεις αν θα τον ένοιαζε κάτι τέτοιο που αναφέρεις;

Η γνώμη μου είναι ότι σκοτίστηκε.

Παρόλα αυτά, εν μέρει έχεις δίκιο. Εγώ θα προτιμούσα να μου γράψεις : "πες αγόρι μου μια καλησπέρα, ένα χρόνια πολλά, πρώτη φορά που μπήκες σε νέο σπίτι".
Και να μου την πεις και να έχει και χιούμορ. Πολύ αυστηρός είσαι ρε αδερφάκι μου.

Το δέχομαι λοιπόν - έσφαλα, αλλά καμιά φορά μην είσαι τόσο απόλυτος με τους συνανθρώπους σου. Ποτέ δεν ξέρεις σε τι φάση μπορεί να είναι τη δεδομένη στιγμή.
Δεν νομίζω να σε προσέβαλε σε κατι ο συντοπίτης από πάνω και.ναι είναι άκομψο να πωσταρης αγγελία με το καλημερα.....

Last edited by commander; 23-01-2012 at 01:45.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
διαφορα πραγματακια για gs kostasmats Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 14 07-08-2012 14:16
λασπολαστιχάκια 850-1100-1150-1200 kostas-patra Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες 0 01-04-2010 10:38
Πραγματακια για BMW R1200GS emix Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 14 10-12-2009 17:54
Πραγματακια για Xchallenge Vasilis Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 0 29-09-2009 22:21
Πραγματακια F800S Orfeus Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 4 16-06-2009 00:49


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:25.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!