GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 01-03-2012, 11:53
vasilis_gs Ο/Η vasilis_gs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2012
Περιοχή: pagrati
Μoto: BMW 1200GS
Μηνύματα: 7
Question wd livewire powerline το έχει κανείς;;;;

Επειδή από το ρούτερ μέχρι το σαλόνι μου είναι σχετικά μεγάλη απόσταση και παρεμβάλονται τοίχοι, έχω μόνο ένα μπαράκι σήμα δικτύου και καμιά φορά κανένα
Δεν θέλω να βάλω λόγω οικογένειας πιο μεγάλο ρούτερ ούτε και ριπίτερ. Έχει κανένας χρησιμοποιήσει δίκτυο μέσω της ΔΕΗ ;;;
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 01-03-2012, 11:57
vasilis_gs Ο/Η vasilis_gs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2012
Περιοχή: pagrati
Μoto: BMW 1200GS
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή Απάντηση: wd livewire powerline το έχει κανείς;;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasilis_gs Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή από το ρούτερ μέχρι το σαλόνι μου είναι σχετικά μεγάλη απόσταση και παρεμβάλονται τοίχοι, έχω μόνο ένα μπαράκι σήμα δικτύου και καμιά φορά κανένα
Δεν θέλω να βάλω λόγω οικογένειας πιο μεγάλο ρούτερ ούτε και ριπίτερ. Έχει κανένας χρησιμοποιήσει δίκτυο μέσω της ΔΕΗ ;;;

Είναι αυτό WD Livewire
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 01-03-2012, 16:26
sliv Ο/Η sliv βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW GS 1200 Adventure 07
Μηνύματα: 933
Προεπιλογή Απάντηση: wd livewire powerline το έχει κανείς;;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasilis_gs Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή από το ρούτερ μέχρι το σαλόνι μου είναι σχετικά μεγάλη απόσταση και παρεμβάλονται τοίχοι, έχω μόνο ένα μπαράκι σήμα δικτύου και καμιά φορά κανένα
Δεν θέλω να βάλω λόγω οικογένειας πιο μεγάλο ρούτερ ούτε και ριπίτερ. Έχει κανένας χρησιμοποιήσει δίκτυο μέσω της ΔΕΗ ;;;
Βασίλη έχω εγώ σπίτι , (πάνω- κάτω) οχι το ιδιο ...!!!! παίζει μια χαρά !!!!!

Last edited by sliv; 01-03-2012 at 16:27.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Έχει βάλει κανείς WP σε GS1200 Adv ;;;; AlexisK Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 1 03-02-2011 17:17
Τι βήματα πρέπει να κάνουμε αν θεός φυλάξει το κινητό μας έρθει σε επαφή με νερό! MARK Χρήσιμα 17 30-10-2010 19:16
Powercommander... έχει βάλει κανείς στη μοτό του? Alfa7 Τεχνικά θέματα διάφορα 3 06-03-2010 23:20
Τι πρέπει να ξέρει/κάνει ένας συνεπιβάτης...........! riko46 Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης 24 28-05-2009 20:27
Τι πρέπει να κοιτάξει κανείς όταν αγοράζει ένα ΚΡΑΝΟΣ!!!!!!!!! riko46 Κράνη 11 28-04-2009 11:35


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:39.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!