GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 21-11-2009, 16:36
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MANDRAX-7 Εμφάνιση μηνυμάτων


Επίσης δεν έχω πληρώσει την μηνιαία συνδρομή των 1.000.000.000.000.000.000.000 € (καλά πόσο είναι αυτό το νούμερο;;
Την έχω βάλει σε δόσεις των 0,000000000000000001 €/χρόνο................

...τρεις μήνες χρωστάς - όχι έναν ..... μην κάνεις την "παλαβή" ....

__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 21-11-2009, 19:30
MANDRAX-7 Ο/Η MANDRAX-7 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ-ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: F 650 GS
Μηνύματα: 51
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
...τρεις μήνες χρωστάς - όχι έναν ..... μην κάνεις την "παλαβή" ....
Ωχ με ανακαλύψατε...........

Μείνε ανήσυχος, θα σας κόψω επιταγή
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 22-11-2009, 20:55
katsab Ο/Η katsab βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: GS 1200 R
Μηνύματα: 812
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

GO ON!!!Παιδιά συνεχίστε έτσι.Για εμάς που η περιπέτεια τώρα ξεκινάει, είναι πολύ σημαντικές οι εμπειρίες σας και οι συμβουλές σας.Αλλωστε είναι επιλογή του καθένα μας να είναι μέλος ή όχι σε κάποια ομάδα.Άμα κάτι δεν μας αρέσει, πολύ απλά δεν συνεχίζουμε.Είναι απλό και δημοκρατικότατο.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 23-11-2009, 17:42
antonis1150GSA Ο/Η antonis1150GSA βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Μαγουλα Αττικης-Πατρα
Μηνύματα: 643
Thumbs up Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

Ειστε οι καλητεροι και κανετε παρα πολυ καλη (προσοπικη)δουλεια για ενα θεμα που λατρευουμε ολοι..την μοτοσυκλετα...Μπραβο σας και οποιος πιστευει κατι αντιθετο απ'οτι μας αναφερες να ρωτησει ανοιχτα το gsforum και εμεις με την σειρα μας θα του απαντησουμε.....Προσοπικα ,κι ας μην εχω τα πολλα μηνυματα, κι ας μην εχω ερθει τις πολλες βολτες μαζι σας, επαινώ την προσπαθεια σας και σας συγχαιρω για οτι κανετε...
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 23-11-2009, 19:18
tsompanis Ο/Η tsompanis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ioannina
Μηνύματα: 3,084
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

εγώ απο αυτά που διάβασα,στο μόνο που θα σταθώ,έιναι στο τελευταίο που είπε το παλικάρι που έγραψε το ποστ.όταν υπάρχει ελεύθερος χρόνος,καλό θα ήταν να χώνουμε ταξιδιωτικά με τα καλά και τα κακά τους.για να μάθουμε,να γνωρίσουμε,να αυτοσχεδιάσουμε.
ποιός όμως έχει πραγματικά τον χρόνο? ή αν θέλετε το ήρεμο μυαλό και την όρεξη να γράψει?΄



ελπίζω πάντως στην πορεία να γίνει και αυτό.εξάλλου για να δημιουργηθούν αυτά τα πόστ χρειάζονται σωστοί μοτοσυκλετιστές.και αυτό υπάρχει ήδη στο φόρουμ!οπότε η αρχή έγινε!
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 24-11-2009, 01:12
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tsompanis Εμφάνιση μηνυμάτων
εγώ απο αυτά που διάβασα,στο μόνο που θα σταθώ,έιναι στο τελευταίο που είπε το παλικάρι που έγραψε το ποστ.όταν υπάρχει ελεύθερος χρόνος,


καλό θα ήταν να χώνουμε ταξιδιωτικά με τα καλά και τα κακά τους.για να μάθουμε,να γνωρίσουμε,να αυτοσχεδιάσουμε.

ποιός όμως έχει πραγματικά τον χρόνο? ή αν θέλετε το ήρεμο μυαλό και την όρεξη να γράψει?΄



ελπίζω πάντως στην πορεία να γίνει και αυτό.εξάλλου για να δημιουργηθούν αυτά τα πόστ χρειάζονται σωστοί μοτοσυκλετιστές.και αυτό υπάρχει ήδη στο φόρουμ!οπότε η αρχή έγινε!


...Κώστα ....περιμένουμε κι από σένα ....
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 04-02-2010, 09:37
gzpainter Ο/Η gzpainter βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Ένας Scouser απο την Κρήτη
Μoto: BMW R1200GS Adventure
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

συμφωνω και επαυξανω με τα λεγομενα του συντεκνου Κυριακου α.κ.α EOD-K9...
ισως ενα μηνυμα με πολλους αποδεκτες που μονο εμεις μπορουμε να το βαλουμε σε ισχυ!

BTW...και αφου το συγκεκριμενο thread μιλαει για προτροπες...θα ηθελα να προτεινω στους moderators αυτου του forum το εξης..
εχω παρατηρησει σε αλλα forum (στο εξωτερικο) οτι οταν γραφεις σε ενα thread και καποιος αλλος στην συνεχεια απαντησει σε αυτο το thread τοτε λαμβανεις ενα email που σε ενημερωνει οτι στο ταδε thread που ειχες γραψει..υπαρχει η ταδε απαντηση απο τον ταδε χρηστη...
αυτο το θεωρω πολυ χρησιμο...διοτι δεν χανεις επαφη με το το θεμα στο οποιο εχεις απαντησεις...δεν ξεχνας σε ποια thread εχεις γραψεις...και σου δινει την δυνατοτητα να πας παλι πισω στο συγκεκριμενο κομματι και να απαντησεις...
βεβαια αυτα τα γραφω χωρις να γνωριζω τι απαιτησεις εχει ενα αντιστοιχο θεμα σε γνωσεις η' ακομα και σε υλικο εξοπλισμο...απλως ειναι μια εφαρμοργη που εχω συναντησει σε ξενο φορουμ και μου αρεσε...οποτε γιατι οχι και να μην την ιοθετησουμε και στο δικο μας...αν τωρα την εχουμε αυτη την εφαρμογη και εγω... απο καθαρη ατυχια δεν την εχω κλικαρει...ζητω ταπεινα συγνωμη...και ζητω απο τους moderators να σβησουν αυτο το μηνυμα..κατι σαν να μην ειπωθηκε ποτε...
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 04-02-2010, 11:14
ace_gln Ο/Η ace_gln βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: chalkida
Μoto: gs 1200 r 2007
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

με η σειρα μου να πω πως και εγω χαιρομαι για την τοσο καλη διαχειριση και την τοσο καλη παρεα ...
απο λιγο πριν παρω τη μηχανη μου και επειτα ... (4ις μηνες περιπου) βρισκομαι μεσα στην σελιδα του gs forum καθημερινα (εκτος σ/κ) οπου διαβαζω πολλα ενδιαφεροντα .. μη ενδιαφεροντα ... καλα ή 'κακα' θεματα ... φυσικα δεν κρινω - κατακρινω και δεν κρινομαι ... χαιρομαι για την ευγενεια , την διπλωματικη πολιτικη και σοβαρη αντιμετωπιση των διαχειριστων και οσων 'τρεχουν' για το forum και το το παθος ολων μας ...
καποια στιγμη εμπαινα και σε αλλα forum αλλα διαπιστωσα πως οταν καποιος θελει , ακομα αν και το μελος ειναι οκ με αγνες προθεσεις αλλα χωρις ενδοιασμους και σκεψη για το αν πρεπει να πει αυτο που σκεφτεται (και δεν μιλαω για καποιο δικο μου post) ...
αναφερεται απο καποιον sheriff-moderator να λεει προσοχη ...την επομενη φορα ...ΔΙΑΓΡΑΦΕΣΑΙ... παθαινω σοκ και αναρωτιεμαι ποιος μαμακας ειναι αυτος και τι ρολο βαραει ...??δεν εχει τι να κανει και ειναι κομπλεξικος γιατι μικρο τον πλακωναν στις φαπες ...
εκνευριστηκα και απλα μπαινω αραια και που ,ενω εδω βρισκομαι καθημερινως ... και ας μην εχω κατι σοβαρο να ποσταρω ... ή δεν κατεβαζω ιδεες ή απλα πηζω στη δουλεια ... χαιρομαι που δεν μου ειπε κανεις ...->ποσταρε ή προσεχε τι ποσταρεις ...

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...
συνεχιστε την καλη δουλεια και βοηθηστε και εμας να γινουμε καλυτεροι ...
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 04-02-2010, 13:14
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gzpainter Εμφάνιση μηνυμάτων
συμφωνω και επαυξανω με τα λεγομενα του συντεκνου Κυριακου α.κ.α EOD-K9...
ισως ενα μηνυμα με πολλους αποδεκτες που μονο εμεις μπορουμε να το βαλουμε σε ισχυ!

BTW...και αφου το συγκεκριμενο thread μιλαει για προτροπες...θα ηθελα να προτεινω στους moderators αυτου του forum το εξης..
εχω παρατηρησει σε αλλα forum (στο εξωτερικο) οτι οταν γραφεις σε ενα thread και καποιος αλλος στην συνεχεια απαντησει σε αυτο το thread τοτε λαμβανεις ενα email που σε ενημερωνει οτι στο ταδε thread που ειχες γραψει..υπαρχει η ταδε απαντηση απο τον ταδε χρηστη...
αυτο το θεωρω πολυ χρησιμο...διοτι δεν χανεις επαφη με το το θεμα στο οποιο εχεις απαντησεις...δεν ξεχνας σε ποια thread εχεις γραψεις...και σου δινει την δυνατοτητα να πας παλι πισω στο συγκεκριμενο κομματι και να απαντησεις...
βεβαια αυτα τα γραφω χωρις να γνωριζω τι απαιτησεις εχει ενα αντιστοιχο θεμα σε γνωσεις η' ακομα και σε υλικο εξοπλισμο...απλως ειναι μια εφαρμοργη που εχω συναντησει σε ξενο φορουμ και μου αρεσε...οποτε γιατι οχι και να μην την ιοθετησουμε και στο δικο μας...αν τωρα την εχουμε αυτη την εφαρμογη και εγω... απο καθαρη ατυχια δεν την εχω κλικαρει...ζητω ταπεινα συγνωμη...και ζητω απο τους moderators να σβησουν αυτο το μηνυμα..κατι σαν να μην ειπωθηκε ποτε...
Πας στο "Εργαλεία Θεμάτων", (βρίσκεται δεξιά από το
Μετάβαση στο τελευταίο μήνυμα), επιλέγεις το "subscribe to this thread", κάνεις την "επιλογή του τύπου της ειδοποίησης" και στο τέλος "Προσθήκη συνδρομής".
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 04-02-2010, 13:16
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ace_gln Εμφάνιση μηνυμάτων
με η σειρα μου να πω πως και εγω χαιρομαι για την τοσο καλη διαχειριση και την τοσο καλη παρεα ...
απο λιγο πριν παρω τη μηχανη μου και επειτα ... (4ις μηνες περιπου) βρισκομαι μεσα στην σελιδα του gs forum καθημερινα (εκτος σ/κ) οπου διαβαζω πολλα ενδιαφεροντα .. μη ενδιαφεροντα ... καλα ή 'κακα' θεματα ... φυσικα δεν κρινω - κατακρινω και δεν κρινομαι ... χαιρομαι για την ευγενεια , την διπλωματικη πολιτικη και σοβαρη αντιμετωπιση των διαχειριστων και οσων 'τρεχουν' για το forum και το το παθος ολων μας ...
καποια στιγμη εμπαινα και σε αλλα forum αλλα διαπιστωσα πως οταν καποιος θελει , ακομα αν και το μελος ειναι οκ με αγνες προθεσεις αλλα χωρις ενδοιασμους και σκεψη για το αν πρεπει να πει αυτο που σκεφτεται (και δεν μιλαω για καποιο δικο μου post) ...
αναφερεται απο καποιον sheriff-moderator να λεει προσοχη ...την επομενη φορα ...ΔΙΑΓΡΑΦΕΣΑΙ... παθαινω σοκ και αναρωτιεμαι ποιος μαμακας ειναι αυτος και τι ρολο βαραει ...??δεν εχει τι να κανει και ειναι κομπλεξικος γιατι μικρο τον πλακωναν στις φαπες ...
εκνευριστηκα και απλα μπαινω αραια και που ,ενω εδω βρισκομαι καθημερινως ... και ας μην εχω κατι σοβαρο να ποσταρω ... ή δεν κατεβαζω ιδεες ή απλα πηζω στη δουλεια ... χαιρομαι που δεν μου ειπε κανεις ...->ποσταρε ή προσεχε τι ποσταρεις ...

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...
συνεχιστε την καλη δουλεια και βοηθηστε και εμας να γινουμε καλυτεροι ...
Μακριά από εμάς Πάνο...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:10.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!