GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 26-07-2011, 00:27
FANISGS Ο/Η FANISGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: SITIA
Μoto: bmw1200gs 2008
Μηνύματα: 1,147
Thumbs down Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

φιλε εσυ θα μας τρελανεις.μηπως οπως λεει και παραπανω καποιος εισαι βιτσιοζος?η μηπως εχεις τοσα πολλα που τα σκορπας ΤΟΣΟ ΑΠΛΟΧΕΡΑ?αυτες σου οι κινησεις ειναι ερειστικες στις δυσκολες για πολλους μερες που περναμε.και τωρα στο κυριως πιατο.ποιος θα δωσει ρε φιλε 14000 να παρει yamaha και μαλιστα tenere?ειναι χειροτερο kai απο varadero.σε ολα τα τεστ πιανει πατο.αν βρεις κανα 12αρι χιλιαρικα θα σαι τυχερος!
  #12  
Παλιό 26-07-2011, 00:30
leandros Ο/Η leandros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Χανιά
Μoto: BMW R1200GS 2011 Honda PCX-150 2013
Μηνύματα: 709
Προεπιλογή Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

καλοπούλητη.
σου συνιστώ τα λεφτά που σκορπάς να τα επενδύσεις και σε ένα καλό ψυχολόγο σε πρώτη φάση και ψυχίατρο σε δεύτερη αν δεν βάλεις μυαλό.
φιλικά!
  #13  
Παλιό 26-07-2011, 00:33
FANISGS Ο/Η FANISGS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: SITIA
Μoto: bmw1200gs 2008
Μηνύματα: 1,147
Προεπιλογή Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από leandros Εμφάνιση μηνυμάτων
καλοπούλητη.
σου συνιστώ τα λεφτά που σκορπάς να τα επενδύσεις και σε ένα καλό ψυχολόγο σε πρώτη φάση και ψυχίατρο σε δεύτερη αν δεν βάλεις μυαλό.
φιλικά!
πεστα γιατι θα μας καραφλιασει ο τυπος!!!
  #14  
Παλιό 26-07-2011, 00:52
ilias vara Ο/Η ilias vara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: θεσσαλονικη-ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: varadero mk3
Μηνύματα: 3,514
Προεπιλογή Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΤΟΣΗ ΠΡΕΜΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΑΛΗΚΑΡΙΟΥ ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΗΡΕ?


ΤΕΛΩς ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΟΠΟΥΛΗΤΗ ΑΔΕΡΦΕ...........
  #15  
Παλιό 26-07-2011, 00:54
264George Ο/Η 264George βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΘεσσαLονίκη
Μηνύματα: 1,655
Προεπιλογή Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ilias vara Εμφάνιση μηνυμάτων
...
  #16  
Παλιό 26-07-2011, 00:59
erasel Ο/Η erasel βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Κέρκυρα
Μoto: f650gs 2007
Μηνύματα: 1,372
Προεπιλογή Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

Πάντως ρε φίλε να σαι καλά οι απόψεις σου γενικά μια χαρά είναι ...!!! όμως τι σε πιάνει με τα μηχανάκια. Να μου πείς και γω αν μπορούσα μπορεί να το κάνα..αλλά και πάλι λίγο υπερβολή!!

Οπως και να έχει καλοπούλητη !!!!
  #17  
Παλιό 26-07-2011, 01:19
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

Μπα εγώ και να μπορούσα αυτό δεν θα το έκανα.
  #18  
Παλιό 26-07-2011, 01:30
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή

Να λύσω τυχων απορίες αν και δεν νομίζω ότι αφορά και κανεναν μιας και το θέμα αφορά μόνο την αγγελια και παρακαλω πολυ άσχετα post να διαγράφουν.
Το μηχανάκι πολυ απλά δεν μου κάνει,δεν κουμπωνω,ο ήχος του κινητήρα μου μοιάζει ξένος,τόσα χρόνια με boxer είχα συνηθίσει.επισης άσχετα με το ότι γράφουν τα περιοδικά το μηχανάκι επιμένω ότι ειναι καλό όπως και πόλλοι άλλοι που το έχουν η που το έχουν οδηγήσει.
Τώρα για τις αλλαγές.δεν είμαι και ο μοναδικός που κάνει αλλαγές,άλλωστε κάθε αλλαγή για καλο ειναι,ανανέωση guys.
  #19  
Παλιό 26-07-2011, 01:43
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

Εντάξει κανείς δεν διαφωνεί.
Αυτό που ξενίζει κάποιους είναι οι αλλαγές με πενταψήφια νούμερα μέσα σε δίμηνα...

Άσε που μας λες ότι τόσα χρόνια με boxer (άρα μας προϊδεάζεις ότι και το GT... δεν;...).

Εγώ είμαι της άποψης ότι αφού δεν τα έφαγες από μένα (και θέλω να πιστεύω ούτε στην πλάτη κάποιων) πρόβλημα σου τι τα κάνεις τα χρήματα. Μπορεί να σου αρέσει να καις διχίλιαρα.

Σκέψου βέβαια (και το λέω και χιουμοριστικά αλλά και σοβαρά) τις αγαθοεργείες. Με τα χρήματα που χάνεις μόνο από την αλλαγή μοτό μέσα σε 1.5 μήνα (πόσο χάνεις 2-3 χιλιάρικα;...), έτρωγε φαγάκι αρκετός κόσμος κάποιες μέρες. Μπορεί βέβαια να τα κάνεις και να μη το λες. Αν έτσι, συνέχισε.

Κουτσομπολίστικα (και δεν είμαι ο μόνος) όλοι έχουν την απορία (είναι και καιροί κρίσης) για το πως κλπ. - μη κάνουμε ότι δεν έχουμε απορία.

BTW μια και είπες περί διαγραφών. Εγώ προτείνω ο Νίκος να ΣΠΑΣΕΙ το thread, είναι κακό να γίνονται διαγραφές μηνυμάτων.
  #20  
Παλιό 26-07-2011, 02:33
squad Ο/Η squad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2011
Περιοχή: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Μoto: R1200GS'11 - Gilera vx125'05
Μηνύματα: 3,484
Προεπιλογή Απάντηση: Yamaha super tenere 1200 new

για να παρω την gs (με προκαταβολη)δλδ την χρωσταω ακομα... εκανα χωρις υπερβολη το σκατο μου παξιμαδι...ζοριστικα πολυ ασχημα για να την παρω,τωρα τα κανω βολτα..στις μερες μας αυτα που κανει το παλικαρι τα κανει ενας στο 2.000.000 και μαλλον ειναι ο συγκεκριμενος,μαλλον δεν ξερεις να (ψωνιζεις)...
φιλικα (παντα) καλοπουλητη η μηχανη σου,και να σκεφτεσαι πριν αγορασεις..αν και δεν εχεις αναγκη εσυ..
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Την μετέφεραν με φέρετρο για να γεννήσει! MARK Κόσμος 16 28-02-2011 20:36
Ρε και να σου βγει ο γιος σου έτσι!!!!!!!!!!!!! bogart Αστεία Video 12 14-07-2010 07:35
Ετσι,για την παρεα... vasorfa Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 40 21-01-2010 16:46
Φτάνει για σήμερα .... τώρα θα κάθησει Ο αντικαταστάτης μου. zastava Χιούμορ 4 19-10-2009 17:03
να ‘μαι και εγώ. για να δω ποιος θα με αναγνωρίσει. Κύρος Γρανάζης Καλώς ήλθατε 13 30-12-2008 20:32


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:28.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!