GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Ελλάδα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 17-05-2011, 21:16
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

Ας μην ξεχνάμε τις εκλογές που έβγαλαν για δεύτερη φορά πρωθυπουργό το Σημίτη.....
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 18-05-2011, 00:21
REK Ο/Η REK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: ΚΑΝΤΖΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μoto: BMW GS1200 ADV
Μηνύματα: 3,923
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

o πρωτος που θα προτείνει(εαν δεν το έχει κάνει ήδη) να πουληθούν νησάκια,βραχονησίδες και διάφορα άλλα..είναι ο εικονιζόμενος..
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 20-05-2011, 20:08
kostasmats Ο/Η kostasmats βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: hlioupolh Athina
Μoto: δεν εχω
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για το 41% που τον ψηφισε υβρις εισαι εσυ που υπαρχεις και λες αυτα που λες!!!!!! Καρακητσο ε Καρακητσο!!!!

Λες αυτο το 41% υβριστες της χωρας????

Αν δεν σου αρεσουν οι Δημοκρατικοι θεσμοι που εκλεγουν Πρωθυπουργους σε αυτην την χωρα......εμπρος..., η Κουβα, η Ρουμανια η Αργεντινη κ.α. ειναι φτιαγμενες για εσενα!!!
to 41% το θεωρω θυματα και ρουσφετογλυφτες.που θα με κραξεις επειδη σου προσβαλαμε τον εθνοσωτηρα.
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 20-05-2011, 23:50
lempoi Ο/Η lempoi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για το 41% που τον ψηφισε υβρις εισαι εσυ που υπαρχεις και λες αυτα που λες!!!!!! Καρακητσο ε Καρακητσο!!!!

Λες αυτο το 41% υβριστες της χωρας????

Αν δεν σου αρεσουν οι Δημοκρατικοι θεσμοι που εκλεγουν Πρωθυπουργους σε αυτην την χωρα......εμπρος..., η Κουβα, η Ρουμανια η Αργεντινη κ.α. ειναι φτιαγμενες για εσενα!!!
..δεν πας να πιασεις δουλεια στο ΠΑΣΟΚ να σωθουμε..
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 21-05-2011, 04:08
Xarleas Ο/Η Xarleas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Άλιμος
Μoto: H-D Road King 1450cc
Μηνύματα: 1,045
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

Απο αυτόν ΌΛΑ να τα περιμένετε φιλαράκια.... Κρίμα τα χρόνια που έφαγα για αυτούς τους ΛΕΧΡΙΤΕΣ.... Έχω ξαπλώσει ανάσκελα και μουντζώνομαι με χέρια και με πόδια.... Ποιός να μου το λέγε πριν απο 20 χρόνια και να τον πίστευα ....
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 21-05-2011, 08:56
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostasmats Εμφάνιση μηνυμάτων

Το να μας ζητούν ένα νησί ή ένα μνημείο ως εγγύηση, είναι σχεδόν ύβρις.
Σωστά, τους τα δίνουμε και μόνοι μας ...
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 21-05-2011, 09:16
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για το 41% που τον ψηφισε υβρις εισαι εσυ που υπαρχεις και λες αυτα που λες!!!!!! Καρακητσο ε Καρακητσο!!!!

Λες αυτο το 41% υβριστες της χωρας????

Αν δεν σου αρεσουν οι Δημοκρατικοι θεσμοι που εκλεγουν Πρωθυπουργους σε αυτην την χωρα......εμπρος..., η Κουβα, η Ρουμανια η Αργεντινη κ.α. ειναι φτιαγμενες για εσενα!!!
Ο άνθρωπος (Kostasmats), δεν έκανε προσωπική επίθεση σε κάποιον απλό πολίτη, που αναζητά απεγνωσμένα έναν αξιόλογο ηγέτη, ή τουλάχιστον τον μονόφθαλμο μέσα στους τυφλούς. Υβριστές, είναι εκείνοι που ήξεραν την αλήθεια και τι μας περίμενε, και χαμογελάγαν αθώα, και κάναν μούγκα, γιατί είναι στο σύστημα. Και μην κάνουμε πως ξεχνάμε τα προεκλογικά φούμαρα που φουσκώνουν τα μυαλά του απλού κοσμάκη, του ποσοστού αυτού που γέρνει κάθε φορά τη ζυγαριά υπέρ της μιας ή της άλλης παράταξης (αναλόγως τα φούμαρα και τους λαγούς με πετραχήλια δηλαδή). Στο "λεφτά υπάρχουν" και στο "όχι στο ΔΝΤ" καταφέρεται, δηλ στη κοροϊδία. Και με την ίδια ευκολία που ξεστόμισε ο ΓΑΠ τα παραπάνω, ξεστομίζει το "προσβολή η πώληση των Ελληνικών νησιών". Είδες να ιδρώνει το αφτί κανενός απ' τους ηγέτες μας, όταν δεν πραγματοποιεί αυτά που υπόσχεται, αλλά κάνει τα ακριβώς αντίθετα που στηλίτευε;

Δεν υπάρχουν δημοκρατικοί θεσμοί πια, πεθάναν και φάγαμε και τα κόλυβά τους ... η μόνη δημοκρατία, είναι να μπορείς να τους τα χώνεις, πίσω απ' τη πλάτη τους βέβαια, γιατί θυμόμαστε τι έπαθε ο άνθρωπος που κούνησε το κεφάλι του έξω απ' τη λιμουζίνα του Πάγκαλου.

Last edited by Fuji; 21-05-2011 at 09:23.
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 21-05-2011, 12:01
kostasmats Ο/Η kostasmats βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: hlioupolh Athina
Μoto: δεν εχω
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

φιλε Fuji δεν γραφω συχνα αλλα οσες φορες και αν εχω γραψει προσπαθω να γραφω προσεκτικα και να μην προσβαλω αφου αυτο ειχαν ζητησει οι υπευθυνοι του φορουμ.ακομα ομως και οταν εχω μιλησει ασχημα ,ιδιαιτερα σε θεματα που αφορουν την αστυνομια ,δε βγηκε ουτε ενας φιλος αστυνομικος να μου πει "υβρις εισαι εσυ που υπαρχεις και λες αυτα που λες!!!!!! Καρακητσο ε Καρακητσο!!!!" αντιθετως ο καθε φιλος προσπαθει να αποφυγει τις προσβολες και να στηριξει την αποψη του κοσμια.
κανονικα μιλαω πολυ ασχημα(βριζω πολυ)αλλα ο γραπτος λογος σου δινει το περιθωριο να σκεφτεις και να προσεξεις τι θα πεις και πως.




Reply With Quote
  #19  
Παλιό 21-05-2011, 12:29
babis66 Ο/Η babis66 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: 1200GS
Μηνύματα: 194
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostasmats Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε Fuji δεν γραφω συχνα αλλα οσες φορες και αν εχω γραψει προσπαθω να γραφω προσεκτικα και να μην προσβαλω αφου αυτο ειχαν ζητησει οι υπευθυνοι του φορουμ.ακομα ομως και οταν εχω μιλησει ασχημα ,ιδιαιτερα σε θεματα που αφορουν την αστυνομια ,δε βγηκε ουτε ενας φιλος αστυνομικος να μου πει "υβρις εισαι εσυ που υπαρχεις και λες αυτα που λες!!!!!! Καρακητσο ε Καρακητσο!!!!" αντιθετως ο καθε φιλος προσπαθει να αποφυγει τις προσβολες και να στηριξει την αποψη του κοσμια.


κανονικα μιλαω πολυ ασχημα(βριζω πολυ)αλλα ο γραπτος λογος σου δινει το περιθωριο να σκεφτεις και να προσεξεις τι θα πεις και πως.




Respect φίλε μου.Και ΕΤΣΙ να συνεχίσεις.Υπάρχουν πολλοί εδω μέσα που το αναγνωρίζουν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 21-05-2011, 15:19
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: Παπανδρέου: “Προσβολή η πώληση των ελληνικών νησιών”

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από babis66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Respect φίλε μου.Και ΕΤΣΙ να συνεχίσεις.Υπάρχουν πολλοί εδω μέσα που το αναγνωρίζουν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μαζί σου!

Αν δε μπορούμε να τους τα χώνουμε κι από 'δω, θα σκάσουμε ...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
διαφορα προς πώληση mathioudakis nikos hania Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 31 22-03-2011 15:40
F650 Funduro προς πώληση tkata101 Πωλήσεις μοτοσυκλετών 6 14-03-2011 19:29
Α. Παπανδρέου ----> Γ.Παπανδρέου-άλλο του είπε & άλλο άκουσε gthes Ελλάδα 11 11-01-2011 21:23
Παπανδρέου-τυχαίο;;;;; hontakias Χιούμορ 11 28-09-2010 11:15
Ο Καραμανλής στο ειδικό δικαστήριο είπε ο Παπανδρέου. gsrob Ελλάδα 12 13-09-2010 22:02


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:41.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!