GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Καλημέρες - Ευχολόγια > Μια καλημέρα είναι αυτή

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 18-07-2009, 08:41
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από georgekostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μη μου πειτε οτι προσεξατε κατι αλλο εκτος απο το περιστερι!!

α!!!ειναι και μια κοπελα στη φωτο!οποτε θα ελεγα οτι εχουμε ενα περιστερι που καθεται στο χερι μιας κοπελας!
ετσι!ετσι!βαλτε κι αλλα πουλια!
  #12  
Παλιό 18-07-2009, 10:20
VILLY Ο/Η VILLY βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: Varadero XL1000V '07
Μηνύματα: 548
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

Καλημέρα φίλοι μου.
  #13  
Παλιό 18-07-2009, 10:47
EOD-K9 Ο/Η EOD-K9 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ R1200GS
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 7,584
Question Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!

Καλημέρα με ένα προβληματισμό :
Εχθές κατά πάγια τακτική μου με τον πρωινό καφέ έκανα και την πρωινή γύρα στο "καφενέ μας "
Μια και είχα ώρα έψαχνα για μια αισθησιακή φώτο μιας κυρίας να την βάλω για καλημέρα (σαν πρωτεργάτης του στιλ )
Παλαμήδι 1ο

Με πλευρίζουν οι γιοι μου (11 & 8 χρονών)
"Στο φόρουμ με τις μηχανές είσαι πάλι ?"
"ναι"
"όλο γυμνές γυναίκες βλέπετε εκεί " γελάκια και από τους δυο ....
"για κατέβασε λίγο να δούμε και τις άλλες ..."

Παλαμήδι 2ο

Το απόγευμα αρκετά προβληματισμένος (από το πρωινό ) άρχισα να ψάχνω και να παρατηρώ τις καλημερες γενικά .....
Ερχεται ο σάρακας (γυναίκα )
" Καλά για τις μηχανές λέτε ? ή τσόντες ανταλλάζετε ?? "
................................
Της εξηγώ τι κάνουμε .......
"Εγώ δεν θα έγραφα καλήμερα εδώ ........"

ΡΕΖΟΥΜΕ παρατήρησης :

Το φόρουμ είναι ένα "μηχανοκίνητο" φόρουμ στην πλειοψηφία ανδροκρατούμενο ..αλλά τον τελευταίο καιρό έχουμε και είσοδο γυναικών (ευτυχώς ) για να έχουνε και μια άλλη άποψη και την ευχάριστη παρέα και παρουσία τους .Μήπως τις Φέρνουμε σε δύσκολη θέση ???
Κύριοι νομίζω ότι είναι ώρα να αραιώσουμε τις καλλίγραμμες και αισθησιακές κυρίες .....................

Και τέλος τις εξερεύνησης έχω να παρατηρήσω ότι όλοι ποσταρουμε ΜΕΓΑΛΕΣ φωτογραφίες με αποτέλεσμα να πιάνουμε χώρο άσκοπα θα ήταν καλύτερο να βάζαμε την διάσταση 800χ600

Τα ΥΠΟΛΟΙΠΑ τα αφήνω στην κρίση σας

  #14  
Παλιό 18-07-2009, 11:24
vp_68 Ο/Η vp_68 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Βριλήσσια - Άρτα
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 1,148
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

Καλημέρα σε όλη την παρέα.

Παρεπιπτόντως να σας παρουσιάσω και νο νέο μοντέλο την BMW R 1300 GSA:




Διατίθεται και με τριβάλιντζο...!!!!!
  #15  
Παλιό 18-07-2009, 12:11
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

.






.
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
  #16  
Παλιό 18-07-2009, 12:23
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από EOD-K9 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!


Καλημέρα με ένα προβληματισμό :
Εχθές κατά πάγια τακτική μου .
.
.
.
.
.
.
.
.
Μήπως τις Φέρνουμε σε δύσκολη θέση ???
Κύριοι νομίζω ότι είναι ώρα να αραιώσουμε τις καλλίγραμμες και αισθησιακές κυρίες .....................

Και τέλος τις εξερεύνησης έχω να παρατηρήσω ότι όλοι ποσταρουμε ΜΕΓΑΛΕΣ φωτογραφίες με αποτέλεσμα να πιάνουμε χώρο άσκοπα θα ήταν καλύτερο να βάζαμε την διάσταση 800χ600

Τα ΥΠΟΛΟΙΠΑ τα αφήνω στην κρίση σας


ΟΚ Κυριάκο,
θα προσπαθήσουμε ......



.
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
  #17  
Παλιό 18-07-2009, 12:26
leonidas Ο/Η leonidas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: GSA 1200
Μηνύματα: 1,324
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

Καλημέρες στην παρέα!!
  #18  
Παλιό 18-07-2009, 12:30
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από EOD-K9 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!


Καλημέρα με ένα προβληματισμό :
Εχθές κατά πάγια τακτική μου με τον πρωινό καφέ έκανα και την πρωινή γύρα στο "καφενέ μας "
Μια και είχα ώρα έψαχνα για μια αισθησιακή φώτο μιας κυρίας να την βάλω για καλημέρα (σαν πρωτεργάτης του στιλ )
Παλαμήδι 1ο

Με πλευρίζουν οι γιοι μου (11 & 8 χρονών)
"Στο φόρουμ με τις μηχανές είσαι πάλι ?"
"ναι"
"όλο γυμνές γυναίκες βλέπετε εκεί " γελάκια και από τους δυο ....
"για κατέβασε λίγο να δούμε και τις άλλες ..."

Παλαμήδι 2ο

Το απόγευμα αρκετά προβληματισμένος (από το πρωινό ) άρχισα να ψάχνω και να παρατηρώ τις καλημερες γενικά .....
Ερχεται ο σάρακας (γυναίκα )
" Καλά για τις μηχανές λέτε ? ή τσόντες ανταλλάζετε ?? "
................................
Της εξηγώ τι κάνουμε .......
"Εγώ δεν θα έγραφα καλήμερα εδώ ........"

ΡΕΖΟΥΜΕ παρατήρησης :

Το φόρουμ είναι ένα "μηχανοκίνητο" φόρουμ στην πλειοψηφία ανδροκρατούμενο ..αλλά τον τελευταίο καιρό έχουμε και είσοδο γυναικών (ευτυχώς ) για να έχουνε και μια άλλη άποψη και την ευχάριστη παρέα και παρουσία τους .Μήπως τις Φέρνουμε σε δύσκολη θέση ???
Κύριοι νομίζω ότι είναι ώρα να αραιώσουμε τις καλλίγραμμες και αισθησιακές κυρίες .....................

Και τέλος τις εξερεύνησης έχω να παρατηρήσω ότι όλοι ποσταρουμε ΜΕΓΑΛΕΣ φωτογραφίες με αποτέλεσμα να πιάνουμε χώρο άσκοπα θα ήταν καλύτερο να βάζαμε την διάσταση 800χ600

Τα ΥΠΟΛΟΙΠΑ τα αφήνω στην κρίση σας
τωρα που αρχισα εγω να γραφω στις καλημερες προτεινεις να σταματησουν οι φωτογραφιες αυτες?
παντως χωρις πλακα κυριακο,νομιζω οτι δεν ειναι τσοντες ουτε γυμνες φωτογραφιες αλλα απλα καλλιτεχνικες φωτογραφιες με εσωρουχα η μαγιο,και ειναι εικονες που βλεπει καποιος απο το πρωι στα πρωιναδικα ως το μεσημερι στις μεσημεριανες εκπομπες,στα καλλιστεια,στις ειδησεις,στα αθλητικα γεγονοτα(π.χ beach volley),καθως και σε ολα τα περιοδικα απο αυτα με το προγραμμα της tv ως αυτα με μοδα και τα ποικοιλης υλης!και οπως αυτες που συνανταμε στις παραλιες!
δε νομιζω καποιος να εχει ξεφυγει με αποστολη καποιας χυδαιας φωτογραφιας!
και μπορει να εχουμε και γυναικες εδω αλλα μην ξεχναμε οτι η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι αντρες!οποτε ειναι σαν να πας με τη γυναικα σου η με το παιδι σου στο γηπεδο και να πεις στο διπλανο σου΄σε παρακαλω μη βριζεις γιατι εχουμε και γυναικοπαιδα εδω!
  #19  
Παλιό 18-07-2009, 13:02
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

Καλημέρα!!!
  #20  
Παλιό 18-07-2009, 14:07
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 18 Ιουλιου 09 !!!

Χαιρετώ κι εγώ
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες – Σαββατο 11 Ιουλιου 09 !!! arisxios Μια καλημέρα είναι αυτή 25 12-07-2009 02:00
Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες - Τρίτη 07 Ιουλιου 09 !!! riko46 Μια καλημέρα είναι αυτή 39 08-07-2009 01:48
Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες - Δευτέρα 06 Ιουλιου 09 !!! syan Μια καλημέρα είναι αυτή 38 07-07-2009 01:00
Καλημέρες, καλησπέρες & καληνύχτες - Τεταρτη 01 Ιουλιου 09 !!! EOD-K9 Μια καλημέρα είναι αυτή 46 02-07-2009 03:14
Καλημέρες, καλησπέρες και καληνύχτες !!! Σαββατο 24-01-09 arisxios Μια καλημέρα είναι αυτή 19 24-01-2009 22:53


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:35.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!