GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 04-02-2010, 13:35
ace_gln Ο/Η ace_gln βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: chalkida
Μoto: gs 1200 r 2007
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μακριά από εμάς Πάνο...
Πραγματικα μακρυα απο εμας φιλε Δημητρη...
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 04-02-2010, 13:58
xvitos Ο/Η xvitos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 546
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ace_gln Εμφάνιση μηνυμάτων
με η σειρα μου να πω πως και εγω χαιρομαι για την τοσο καλη διαχειριση και την τοσο καλη παρεα ...
απο λιγο πριν παρω τη μηχανη μου και επειτα ... (4ις μηνες περιπου) βρισκομαι μεσα στην σελιδα του gs forum καθημερινα (εκτος σ/κ) οπου διαβαζω πολλα ενδιαφεροντα .. μη ενδιαφεροντα ... καλα ή 'κακα' θεματα ... φυσικα δεν κρινω - κατακρινω και δεν κρινομαι ... χαιρομαι για την ευγενεια , την διπλωματικη πολιτικη και σοβαρη αντιμετωπιση των διαχειριστων και οσων 'τρεχουν' για το forum και το το παθος ολων μας ...
καποια στιγμη εμπαινα και σε αλλα forum αλλα διαπιστωσα πως οταν καποιος θελει , ακομα αν και το μελος ειναι οκ με αγνες προθεσεις αλλα χωρις ενδοιασμους και σκεψη για το αν πρεπει να πει αυτο που σκεφτεται (και δεν μιλαω για καποιο δικο μου post) ...
αναφερεται απο καποιον sheriff-moderator να λεει προσοχη ...την επομενη φορα ...ΔΙΑΓΡΑΦΕΣΑΙ... παθαινω σοκ και αναρωτιεμαι ποιος μαμακας ειναι αυτος και τι ρολο βαραει ...??δεν εχει τι να κανει και ειναι κομπλεξικος γιατι μικρο τον πλακωναν στις φαπες ...
εκνευριστηκα και απλα μπαινω αραια και που ,ενω εδω βρισκομαι καθημερινως ... και ας μην εχω κατι σοβαρο να ποσταρω ... ή δεν κατεβαζω ιδεες ή απλα πηζω στη δουλεια ... χαιρομαι που δεν μου ειπε κανεις ...->ποσταρε ή προσεχε τι ποσταρεις ...

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...
συνεχιστε την καλη δουλεια και βοηθηστε και εμας να γινουμε καλυτεροι ...



respect !!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 06-02-2010, 12:34
gzpainter Ο/Η gzpainter βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Ένας Scouser απο την Κρήτη
Μoto: BMW R1200GS Adventure
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΜΟΙ και προτροπες

thanks Arka....χιλια συγνωμη αλλα τωρα το παρατήτρησα αυτο το κουμπακι...και παλι χιλια ευχαριστω....

οσο για τον sherrif-moderator...ελεος βρε παιδια...ζουμε υποτιθεται σε μια "δημοκρατικη" χωρα με ελευθερια λόγου...(εννοείται οτι δεν αναφέρομαι σε περιπτώσεις που πλήτουν το κοινό και αδελφικό κλίμα αυτης της παρέας...)
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:02.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!