GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 16-11-2012, 09:56
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Αυτοκτονησε 20χρονη ανεργη...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν είσαι χορτάτος δεν μπορείς να καταλάβεις την απόγνωση του διπλανού σου.Μέχρι ενός σημείου είναι κατανοητό.Αυτό που δεν είναι κατανοητό είναι η σκληράδα με την οποία μερικοί αντιμετωπίζουν τους συνανθρώπους τους.
Τα έχω ξαναδιαβάσει εδώ . Αυτοί που αυτοκτονούν έναι τρελοί, αδύναμοι χαρακτήρες , αυτοκαταστροφικοί κλπ.Τώρα διαβάζω ότι είναι ανύπαρκτοι και σαν θύματα.
Τι να πω!!!!!Ζητάμε άλλοθι για να δικαιολογήσουμε την βολεμένη θέση μας.....
Πόσο δίκιο έχεις φίλε μου αλλά που να το βρείς. Εδώ μέσα σε κάποιο νήμα αναφέρεται ότι τα σκουλήκια, οι αγιογδύτες, οι τοκογλύφοι και κοντραμπαντίερηδες του χρυσού που απλώθηκαν σαν τα μανιτάρια είναι απλά έμποροι μεταχειρισμένων αντικειμένων που προσδοκούν σε κάποιο κέρδος, δηλαδή κάτι σαν "ebay"
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 16-11-2012, 10:43
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Αυτοκτονησε 20χρονη ανεργη...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Πόσο δίκιο έχεις φίλε μου αλλά που να το βρείς. Εδώ μέσα σε κάποιο νήμα αναφέρεται ότι τα σκουλήκια, οι αγιογδύτες, οι τοκογλύφοι και κοντραμπαντίερηδες του χρυσού που απλώθηκαν σαν τα μανιτάρια είναι απλά έμποροι μεταχειρισμένων αντικειμένων που προσδοκούν σε κάποιο κέρδος, δηλαδή κάτι σαν "ebay"
Γιατί φίλτατε Παναγιώτη δεν γράφεις την άποψη σου "εκει μέσα σε κάποιο νήμα";
Απο το να ειρωνευεσαι και να κατακρίνεις απόψεις άλλων μελών ίσως θα ταν καλύτερα να λες και τη δική σου,αλλα και να τη στηριζεις βέβαια...
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 16-11-2012, 11:33
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Αυτοκτονησε 20χρονη ανεργη...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί φίλτατε Παναγιώτη δεν γράφεις την άποψη σου "εκει μέσα σε κάποιο νήμα";
Απο το να ειρωνευεσαι και να κατακρίνεις απόψεις άλλων μελών ίσως θα ταν καλύτερα να λες και τη δική σου,αλλα και να τη στηριζεις βέβαια...
Φίλε Κώστα, μου ήρθε να γράψω εδώ, γιατί ευαισθητοποιήθηκα περισσότερο από το θέμα των αυτοκτονιών, που το συνέδεσα αν θέλεις και με τις κοντραπάντες που πραγματοποιούν οι "εμπόροι" μεταχειρισμένων αντικειμένων. Δεν ειρωνεύτικα κανέναν εδώ μέσα αλλά θα συνεχίσω να κατακρίνω την συγκεκριμένη επαγγελματική κλίκα. Τώρα αν σε κάποιους δεν αρέσει ας με συγχωρήσουν, τι να κάνουμε.
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 16-11-2012, 12:10
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Αυτοκτονησε 20χρονη ανεργη...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Κώστα, μου ήρθε να γράψω εδώ, γιατί ευαισθητοποιήθηκα περισσότερο από το θέμα των αυτοκτονιών, που το συνέδεσα αν θέλεις και με τις κοντραπάντες που πραγματοποιούν οι "εμπόροι" μεταχειρισμένων αντικειμένων. Δεν ειρωνεύτικα κανέναν εδώ μέσα αλλά θα συνεχίσω να κατακρίνω την συγκεκριμένη επαγγελματική κλίκα. Τώρα αν σε κάποιους δεν αρέσει ας με συγχωρήσουν, τι να κάνουμε.
καμια σχεση το ενα με το αλλο...
δεκτο οτι ο καθε ανθρωπος αντιλαμβανεται διαφορετικα τισ καταστασεις που προκυπτουν στη ζωη του και κατα συνεπεια αντιδρα διαφορετικα...
οχι ομως και να βλεπουμε φαντασματα...
πως μπορει να εχει σχεση καποιος που αγοραζει χρυσο,κοσμηματα,αυτοκινητα,σπιτι η οτιδηποτε αλλο,με τισ αυτοκτονιες?
ειναι σα να λεμε οτι αν παρω δανειο να παρω σπιτι και μη μπορωντας να καλυψω τισ δοσεις,μου το παρει η τραπεζα κι εγω αυτοκτονησω,θα φταιει η ...τραπεζα!
μας κανεις δε σε υποχρεωνει να αγορασεις,να πουλησεις,να δανειστεις...
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 16-11-2012, 12:53
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Αυτοκτονησε 20χρονη ανεργη...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
καμια σχεση το ενα με το αλλο...
δεκτο οτι ο καθε ανθρωπος αντιλαμβανεται διαφορετικα τισ καταστασεις που προκυπτουν στη ζωη του και κατα συνεπεια αντιδρα διαφορετικα...
οχι ομως και να βλεπουμε φαντασματα...
πως μπορει να εχει σχεση καποιος που αγοραζει χρυσο,κοσμηματα,αυτοκινητα,σπιτι η οτιδηποτε αλλο,με τισ αυτοκτονιες?
ειναι σα να λεμε οτι αν παρω δανειο να παρω σπιτι και μη μπορωντας να καλυψω τισ δοσεις,μου το παρει η τραπεζα κι εγω αυτοκτονησω,θα φταιει η ...τραπεζα!
μας κανεις δε σε υποχρεωνει να αγορασεις,να πουλησεις,να δανειστεις...
Ευχομαι να μην "κάτσει" σε κανέναν η στραβή γιατί τότε θα δεις αν έχει σχέση ή όχι, τότε θα δούμε αν υπάρχουν φαντάσματα ή όχι.
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 16-11-2012, 13:14
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Αυτοκτονησε 20χρονη ανεργη...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχομαι να μην "κάτσει" σε κανέναν η στραβή γιατί τότε θα δεις αν έχει σχέση ή όχι, τότε θα δούμε αν υπάρχουν φαντάσματα ή όχι.
ε τι να σου πω τωρα...?
μπορει να φταιει κι η πouτανα η ζωη...,ολα τ αλλα εκτος απο μας...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:44.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!