GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ομαδικές Αγορές

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #371  
Παλιό 31-01-2011, 09:48
nivam Ο/Η nivam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Βόλος
Μoto: R1200GS 07 ΚawasakiTOP48(χορτοκοπτικό)
Μηνύματα: 3,193
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

Νικόλα καλημέρα
και η δική μου είναι έτοιμη να παραδώσει πνεύμα, έχεις pm.
Reply With Quote
  #372  
Παλιό 04-02-2011, 11:21
lenny Ο/Η lenny βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: athens
Μoto: r1200gsa 08
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

καλημερα
μολις γυρισα απο θαναση για το σερβις που ειχα κανονισει απο εδω μεσα
(μονο τα καλυτερα εχω να πω...)
και μου συνεστηθει αμεση αλλαγη μπαταριας...
οποτε μια 535 κ για μενα παρακαλω..

ευχαριστω
Reply With Quote
  #373  
Παλιό 04-02-2011, 12:08
nivam Ο/Η nivam βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Βόλος
Μoto: R1200GS 07 ΚawasakiTOP48(χορτοκοπτικό)
Μηνύματα: 3,193
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

Νικόλα θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι τότε μάλλονOdyssey PC 535 ενισχυμένη μπαταρία BMW R 1200 GS/Adv/R/ST by: Odyssey - MotoRAID
Σωστά?
Reply With Quote
  #374  
Παλιό 05-02-2011, 22:35
silvestros Ο/Η silvestros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Σερρες
Μoto: GS 1200
Μηνύματα: 1,945
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

καλησπερα... θα ζητησω και εγω μπαταρια τυπου 535.... στελνω pm
Reply With Quote
  #375  
Παλιό 07-02-2011, 23:55
Κωστας Γ Ο/Η Κωστας Γ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη<=>Σάρτι
Μoto: τζι ες χίλια διακόσια
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

Γεια σας Παίδες , έχω και εγω πρόβλημα με την μπαταρία μου τώρα τελευταία (τα 2 τελευταία χρόνια).Πριν 2 χρ. άλλαξα την πρώτη με μια yassa, άντεξε ακριβώς 1χρ.,ε , είπα εγώ το μοτόρι είναι απαιτητικό θέλει τα αμπέρια τα σέα και τα μέα πάρε μια της μαμάς.Την πείρα την πλήρωσα βαπορίσια στον τοπικό μας αντιπρόσωπο και έκανε νέο ρεκόρ αντοχής 1χρ.και 1 μηνα.Την φόρτισα 2 φορες μέσα σε 1 μήνα στον μηχανικό μου.Εν τω μεταξύ το LIDL βγάζει φορτιστές με 20€ , πάρε έναν δεν ξέρεις ποτέ ........ (έχω ποστάρη σχετικά), δεν έπαιζα κάνα λαχείο ΠΡΟΠΟ λότο.Τσουπ σε μια βδομάδα περίπου των χρειάστηκα ξανά για 3 φορα!!!! Τώρα, ο μηχανικός που φόρτισε και μέτρησε την μπαταρία μέτρησε το ηλ. κύκλωμα μου είπε οτι δεν υπάρχει κάποιο εμφανές πρόβλημα (απώλεια ρευμάτων, βραχυκυκλώματα, αστοχία υλικών δυναμό κλπ, κλπ, κλπ,).Το ερώτημα μου είναι μπορώ να ζητήσω αντικατάσταση της μπαταρίας απο την αντιπροσωπία που την αγόρασα (δεν ξέρω εάν καλύπτεται από εγγύηση και να μπω στην λούμπα της αναμονής το μοτόρι το κυκλοφορώ καθημερινά και μου είναι απαραίτητο) ή να παραγγείλω απο το φόρουμ?
Ευχαριστώ για την υπομονή σας .
Reply With Quote
  #376  
Παλιό 08-02-2011, 00:02
tramgs Ο/Η tramgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: αθ.
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 24
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Κωστας Γ Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας Παίδες , έχω και εγω πρόβλημα με την μπαταρία μου τώρα τελευταία (τα 2 τελευταία χρόνια).Πριν 2 χρ. άλλαξα την πρώτη με μια yassa, άντεξε ακριβώς 1χρ.,ε , είπα εγώ το μοτόρι είναι απαιτητικό θέλει τα αμπέρια τα σέα και τα μέα πάρε μια της μαμάς.Την πείρα την πλήρωσα βαπορίσια στον τοπικό μας αντιπρόσωπο και έκανε νέο ρεκόρ αντοχής 1χρ.και 1 μηνα.Την φόρτισα 2 φορες μέσα σε 1 μήνα στον μηχανικό μου.Εν τω μεταξύ το LIDL βγάζει φορτιστές με 20€ , πάρε έναν δεν ξέρεις ποτέ ........ (έχω ποστάρη σχετικά), δεν έπαιζα κάνα λαχείο ΠΡΟΠΟ λότο.Τσουπ σε μια βδομάδα περίπου των χρειάστηκα ξανά για 3 φορα!!!! Τώρα, ο μηχανικός που φόρτισε και μέτρησε την μπαταρία μέτρησε το ηλ. κύκλωμα μου είπε οτι δεν υπάρχει κάποιο εμφανές πρόβλημα (απώλεια ρευμάτων, βραχυκυκλώματα, αστοχία υλικών δυναμό κλπ, κλπ, κλπ,).Το ερώτημα μου είναι μπορώ να ζητήσω αντικατάσταση της μπαταρίας απο την αντιπροσωπία που την αγόρασα (δεν ξέρω εάν καλύπτεται από εγγύηση και να μπω στην λούμπα της αναμονής το μοτόρι το κυκλοφορώ καθημερινά και μου είναι απαραίτητο) ή να παραγγείλω απο το φόρουμ?
Ευχαριστώ για την υπομονή σας .

Εάν η μοτοσυκλέτα είναι μέσα στην εγγύηση να πας και θα στην αλλάξουν χωρίς χρέωση!!!
Reply With Quote
  #377  
Παλιό 08-02-2011, 00:10
Κωστας Γ Ο/Η Κωστας Γ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη<=>Σάρτι
Μoto: τζι ες χίλια διακόσια
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

Μπα, είναι ανεξάρτητη μεταχειρισμένη εισαγωγή (τι όρος και αυτός).
Reply With Quote
  #378  
Παλιό 08-02-2011, 00:32
tramgs Ο/Η tramgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: αθ.
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 24
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Κωστας Γ Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπα, είναι ανεξάρτητη μεταχειρισμένη εισαγωγή (τι όρος και αυτός).

Τότε μην ασχοληθείς.Πάρε μια yuasa ή μια odysey
Reply With Quote
  #379  
Παλιό 08-02-2011, 19:54
paschalis Ο/Η paschalis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: thessaloniki
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 7,234
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Κωστας Γ Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας Παίδες , έχω και εγω πρόβλημα με την μπαταρία μου τώρα τελευταία (τα 2 τελευταία χρόνια).Πριν 2 χρ. άλλαξα την πρώτη με μια yassa, άντεξε ακριβώς 1χρ.,ε , είπα εγώ το μοτόρι είναι απαιτητικό θέλει τα αμπέρια τα σέα και τα μέα πάρε μια της μαμάς.Την πείρα την πλήρωσα βαπορίσια στον τοπικό μας αντιπρόσωπο και έκανε νέο ρεκόρ αντοχής 1χρ.και 1 μηνα.Την φόρτισα 2 φορες μέσα σε 1 μήνα στον μηχανικό μου.Εν τω μεταξύ το LIDL βγάζει φορτιστές με 20€ , πάρε έναν δεν ξέρεις ποτέ ........ (έχω ποστάρη σχετικά), δεν έπαιζα κάνα λαχείο ΠΡΟΠΟ λότο.Τσουπ σε μια βδομάδα περίπου των χρειάστηκα ξανά για 3 φορα!!!! Τώρα, ο μηχανικός που φόρτισε και μέτρησε την μπαταρία μέτρησε το ηλ. κύκλωμα μου είπε οτι δεν υπάρχει κάποιο εμφανές πρόβλημα (απώλεια ρευμάτων, βραχυκυκλώματα, αστοχία υλικών δυναμό κλπ, κλπ, κλπ,).Το ερώτημα μου είναι μπορώ να ζητήσω αντικατάσταση της μπαταρίας απο την αντιπροσωπία που την αγόρασα (δεν ξέρω εάν καλύπτεται από εγγύηση και να μπω στην λούμπα της αναμονής το μοτόρι το κυκλοφορώ καθημερινά και μου είναι απαραίτητο) ή να παραγγείλω απο το φόρουμ?
Ευχαριστώ για την υπομονή σας .
Κωστα η μπαταρια που εχεις ειναι μεσα στην εγγυηση εφοσον εχεις την αποδειξη αγορας της.
Πανε πρωτα στα καλα παιδια και πες τους οτι απαιτεις αντικατασταση γιατι η κινεζικη μπαταριουλα που ακριβοπληρωσες για γνησια τα επαιξε..
Παντως η μπαταρια odyssey ειναι η μοναδικη αξιοπιστη λυση...
Reply With Quote
  #380  
Παλιό 09-02-2011, 00:43
mpelimpasis Ο/Η mpelimpasis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: PEIRAIAS
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 75
Προεπιλογή Απάντηση: Ομαδική αγορά μπαταρίας Odyssey

θελω να παραγγειλω και εγω μια Odyssea PC535 12V for R1200GS

Last edited by ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ; 09-02-2011 at 00:48. Λόγος: Διόρθωση ....
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1150, 1200, battery, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs1100, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw, odyssey, pc535, pc680


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Ομαδική Αγορά ;;; Schuberth C3. Arkas Κράνη 23 12-04-2010 00:25
Ομαδική αγορά ενδοσυνεννόησης Midland BT2. Arkas Ομαδικές Αγορές 343 19-01-2010 22:58
Μοναδικά οφέλη στην αγορά ΒΜW Alext Γενικά - Μοτοσυκλέτα 11 11-06-2009 07:00
Ομαδική Αγορά! Arkas Ιδέες και σχόλια. 7 08-06-2009 13:27


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:24.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!