GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Ελλάδα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 31-08-2011, 13:48
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Κάτι σε συνωστισμό στη Σμύρνη μου φέρνει.....
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 31-08-2011, 17:41
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Αχ, βρε Θοδωρή μου, γιατί με απογοητεύεις?!!?!??!
Μα καλά, τις φαντασιώσεις της Μερτζ!?!?!?!?!? Άντε και στο Ντένικεν με το καλό!!!!
Όχι τίποτε άλλο, αλλά άκουσε παιχνίδια και χαρές κι ο Γιαννάκης από δίπλα κι έφερε τα κουβαδάκια του να παίξει στην παραλία της... Σμύρνης!!!

Εντάξει, δεν αξίζει τον κόπο να σου χαλάσω τ' όνειρο, άμα την βρίσκεις έτσι "γούστο σου και καπέλο σου"!!!

Πάλι όμως δεν κατάλαβα, γιατί "καιγόμαστε" εμείς για την όποια καταγωγή μας; Ρητορική η ερώτηση βέβαια...
Μήπως αν πάρω κανένα πιστοποιητικό από τον Δήμο και το πάω στην Χάγη, ας πούμε, θα μου δώσουν κανένα οικοπεδάκι στην Αυστραλία?!?! Έχω και μάρτυρα την Κοντύλω του Κουτρούλη από το χωριό, που λέει πως ο παπούλης μου ξεβράσθηκε με τσουνάμι στο Περθ καβάλα στο γαΙδούρι και "καταπάτησε" όλο τον κάμπο, αλλά του τον έφαγαν οι αλήτες οι Εβραίοι στην μπιρίμπα.


Αφού βλέπεις και βιντεάκια στο Youtube, γιατί δεν βλέπεις και το προηγούμενο... συνήθως οι "απαντήσεις" στις απορίες βρίσκοντε στα εμφανή... εκτός και είσαι ο ortho οπότε τις συνωμοσίες τις παίζεις στα δάκτυλα!!!



Επίσης παιδιά (Γιάννη και Θοδωρή) να διευκρινίσω πως δεν τρέχει και τίποτα με το όλο καλαμπούρι... έτσι!??!!?
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 31-08-2011, 22:48
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αχ, βρε Θοδωρή μου, γιατί με απογοητεύεις?!!?!??!
Μα καλά, τις φαντασιώσεις της Μερτζ!?!?!?!?!? Άντε και στο Ντένικεν με το καλό!!!!
Όχι τίποτε άλλο, αλλά άκουσε παιχνίδια και χαρές κι ο Γιαννάκης από δίπλα κι έφερε τα κουβαδάκια του να παίξει στην παραλία της... Σμύρνης!!!

Εντάξει, δεν αξίζει τον κόπο να σου χαλάσω τ' όνειρο, άμα την βρίσκεις έτσι "γούστο σου και καπέλο σου"!!!

Πάλι όμως δεν κατάλαβα, γιατί "καιγόμαστε" εμείς για την όποια καταγωγή μας; Ρητορική η ερώτηση βέβαια...
Μήπως αν πάρω κανένα πιστοποιητικό από τον Δήμο και το πάω στην Χάγη, ας πούμε, θα μου δώσουν κανένα οικοπεδάκι στην Αυστραλία?!?! Έχω και μάρτυρα την Κοντύλω του Κουτρούλη από το χωριό, που λέει πως ο παπούλης μου ξεβράσθηκε με τσουνάμι στο Περθ καβάλα στο γαΙδούρι και "καταπάτησε" όλο τον κάμπο, αλλά του τον έφαγαν οι αλήτες οι Εβραίοι στην μπιρίμπα.


Αφού βλέπεις και βιντεάκια στο Youtube, γιατί δεν βλέπεις και το προηγούμενο... συνήθως οι "απαντήσεις" στις απορίες βρίσκοντε στα εμφανή... εκτός και είσαι ο ortho οπότε τις συνωμοσίες τις παίζεις στα δάκτυλα!!!

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ -ΜΕΤΑΛΛΕΙΑ ΛΑΥΡΙΟΥ - YouTube


Επίσης παιδιά (Γιάννη και Θοδωρή) να διευκρινίσω πως δεν τρέχει και τίποτα με το όλο καλαμπούρι... έτσι!??!!?

Μάλλον δε θέλεις να σου πω τι να τα κάνεις τα καλαμπούρια σου!
Οπότε σε παραπέμπω στο πρώτο σχόλιό μου στο thread.
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 31-08-2011, 22:49
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Καλά λέμε ότι θέλουμε ή έχουμε στοιχεία ???

Έχεις να δείξεις φοινικική παράσταση πλοίου αρχαιότερη των Ελληνικών?
Έχεις αποδείξεις ή ενδείξεις ότι ο λαός που μετανάστευσε και εγκαταστάθηκε στην <γη Χαναάν> και οι Έλληνες ονόμαζαν Φοίνικες, είναι παλαιότερος …των Ελλήνων ?

Το ότι μετά την παρακμή του κυκλαδικού , του Κρητικού-Μινωικού και του Μυκηναϊκού πολιτισμού …εμφανίζονται να έχουν κύριο ρόλο στην Μεσόγειο οι Φοίνικες ….έχει σχέση με αυτά που γράφεις ?

Το βίντεο για τα μεταλλεία του Λαυρίου , αποδεικνύει ότι οι Φοίνικες είναι <παλαιότεροι και εμπειρότεροι> στην ναυσιπλοΐα ?

Από όλες τις παραπομπές διάλεξες να ειρωνευτείς μια , χωρίς ούτε ένα στοιχείο. Οι πανάρχαιες ενδείξεις ναυσιπλοΐας στον Ελλαδικό χώρο, είναι του …Νταίνικεν και της Μέρτζ ή ανακάλυψη των αρχαιολόγων ?

Εάν θες να πιστεύεις ότι οι …Φοίνικες χαρτογράφησαν την Ν. Αμερική και την Ανταρκτική …..Ο.Κ.!
Εάν πιστεύεις ότι οι αρχαίοι λαοί (τουλάχιστον Έλληνες και Αιγύπτιοι) δεν είχαν περάσει το Γιβραλτάρ…Ο.Κ. !

Ουδείς καίγεται για καταγωγή κι αλλά τέτοια (εκτός εάν καίγεσαι εσύ για τους …Χαναναίους!)… μην το γυρίζουμε , ελλείψει στοιχείων, σε πολιτική….---

Να έλεγες τουλάχιστον για Αιγυπτίους …να γινότανε κουβέντα …αλλά Φοίνικες ?!


Αφού λέμε ότι θέλουμε ,και με λίγα στοιχεία …
εγώ μπορώ να προτείνω τουλάχιστον 3 πολιτισμούς , ισχυρούς ναυτικά που προφανώς όχι μόνο πέρασαν το Γιβραλτάρ , αλλά γύρισαν και χαρτογράφησαν(εκτός Ευρώπης και Μεσογείου) Δ. Αφρική, Καραϊβική , Ν. Αμερική και Ανταρκτική το…3.770 π.χ.* !!! Πολύ πριν εμφανιστούν σαν λαός οι …Φοίνικες – Χαναναίοι !

Χάρτης του Πίρι Ρέις - Βικιπαίδεια

Archive.gr - ������������: � ������ ��� ���� ����

*Εφόσον δεχθούμε «την μετατόπιση» της Ανταρκτικής μιλάμε για αυτήν την χρονολογία …γιατί αλλιώς το κομμάτι του χάρτη (από τα 20) που αντέγραψε ο ναύαρχος Ρέις και απεικονίζει την Ανταρκτική είναι τουλάχιστον 13.000 (!!!) χρόνων μιας και η Ανταρκτική μεταξύ 13.000π.χ. και 9.000π.χ. σκεπάστηκε σταδιακά με πάγο ,υπάρχει δε στοιχείο εντελώς απίστευτο μιας και τμήμα της περιοχή που φαίνεται στον χάρτη έχει σήμερα 1.500 μέτρα πάγο από πάνω της.!


….Χμμμ τι μου θυμίζει …ταξίδι έξω από το Γιβραλτάρ ….πριν το 11.000 π.χ. …..φαντασίες της Μέρτζ… Ατλάντιος πολιτισμός, …φαντασίες γέρων αιγυπτίων «παπάδων της εποχής» και του φαντασιόπληκτου Πλάτωνα …

Reply With Quote
  #35  
Παλιό 01-09-2011, 03:07
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TEOSS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά λέμε ότι θέλουμε ή έχουμε στοιχεία ???

Έχεις να δείξεις φοινικική παράσταση πλοίου αρχαιότερη των Ελληνικών?

Δεν έχω τίποτα στη βαλίτσα μου και δεν ξέρω αν θα βρω να αντιγράψω σε κανένα φόρουμ δωδεκαθεϊστών...

Έχεις αποδείξεις ή ενδείξεις ότι ο λαός που μετανάστευσε και εγκαταστάθηκε στην <γη Χαναάν> και οι Έλληνες ονόμαζαν Φοίνικες, είναι παλαιότερος …των Ελλήνων ?

Δεν με ενδιαφέρει να αποδείξω ούτε και με απασχόλησε το αν είναι παλαιότεροι ή όχι των Ελλήνων...

Το ότι μετά την παρακμή του κυκλαδικού , του Κρητικού-Μινωικού και του Μυκηναϊκού πολιτισμού …εμφανίζονται να έχουν κύριο ρόλο στην Μεσόγειο οι Φοίνικες ….έχει σχέση με αυτά που γράφεις ?

Δεν νομίζω να έγραψα κάτι τέτοιο... μάλλον στη βιασύνη σου να κάνεις τον έξυπνο και να κοντράρεις, ντε και καλά έβαλες τα λάθος γυαλιά...

Το βίντεο για τα μεταλλεία του Λαυρίου , αποδεικνύει ότι οι Φοίνικες είναι <παλαιότεροι και εμπειρότεροι> στην ναυσιπλοΐα ?

Το βίντεο μάλλον δείχνει το προφανές... από που απέκτησαν δύναμη οι Αθηναίοι...

Από όλες τις παραπομπές διάλεξες να ειρωνευτείς μια , χωρίς ούτε ένα στοιχείο. Οι πανάρχαιες ενδείξεις ναυσιπλοΐας στον Ελλαδικό χώρο, είναι του …Νταίνικεν και της Μέρτζ ή ανακάλυψη των αρχαιολόγων ?

Τι δουλειά έχουν οι πανάρχαιες ενδείξεις ναυσιπλοΐας?!?!!?!? Το να σχεδιάζω μια βάρκα (φυσικό σε παράλιο τόπο) σημαίνει πως έχω ήδη σχεδιάσει πλοίο με δυνατότητα μεταφοράς ναυτικών/οπλιτών (άγριες εποχές έτσι, μεγάλων ποσοτήτων προμηθειών (φαντάζομαι δεν θα είχαν port facilities τότε) και άλλα που δεν έχουν νόημα έτσι κι αλλιώς, γιατί στου κουφού την πόρτα...
Άσε που μετά τα κατέστρεψαν έσβησαν τα ίχνη εδώ και εκεί και ξαναγύρισαν στα χωράφια τους...


Εάν θες να πιστεύεις ότι οι …Φοίνικες χαρτογράφησαν την Ν. Αμερική και την Ανταρκτική …..Ο.Κ.!

ούτε το είπα, ούτε με νοιάζει...

Εάν πιστεύεις ότι οι αρχαίοι λαοί (τουλάχιστον Έλληνες και Αιγύπτιοι) δεν είχαν περάσει το Γιβραλτάρ…Ο.Κ. !

Ουδείς καίγεται για καταγωγή κι αλλά τέτοια (εκτός εάν καίγεσαι εσύ για τους …Χαναναίους!)… μην το γυρίζουμε , ελλείψει στοιχείων, σε πολιτική….---

Τώρα γελάσαμε... άσε που το θέμα ήταν ακριβώς πολιτικό, αλλά είπαμε... πήρες φόρα και... "μην κλαις γλυκειά μανούλα κυρα-Γεσθημανή"...

Να έλεγες τουλάχιστον για Αιγυπτίους …να γινότανε κουβέντα …αλλά Φοίνικες ?!


Αφού λέμε ότι θέλουμε ,και με λίγα στοιχεία …
εγώ μπορώ να προτείνω τουλάχιστον 3 πολιτισμούς , ισχυρούς ναυτικά που προφανώς όχι μόνο πέρασαν το Γιβραλτάρ , αλλά γύρισαν και χαρτογράφησαν(εκτός Ευρώπης και Μεσογείου) Δ. Αφρική, Καραϊβική , Ν. Αμερική και Ανταρκτική το…3.770 π.χ.* !!! Πολύ πριν εμφανιστούν σαν λαός οι …Φοίνικες – Χαναναίοι !

Χάρτης του Πίρι Ρέις - Βικιπαίδεια

Archive.gr - ������������: � ������ ��� ���� ����

*Εφόσον δεχθούμε «την μετατόπιση» της Ανταρκτικής μιλάμε για αυτήν την χρονολογία …γιατί αλλιώς το κομμάτι του χάρτη (από τα 20) που αντέγραψε ο ναύαρχος Ρέις και απεικονίζει την Ανταρκτική είναι τουλάχιστον 13.000 (!!!) χρόνων μιας και η Ανταρκτική μεταξύ 13.000π.χ. και 9.000π.χ. σκεπάστηκε σταδιακά με πάγο ,υπάρχει δε στοιχείο εντελώς απίστευτο μιας και τμήμα της περιοχή που φαίνεται στον χάρτη έχει σήμερα 1.500 μέτρα πάγο από πάνω της.!



….Χμμμ τι μου θυμίζει …ταξίδι έξω από το Γιβραλτάρ ….

Το Γιβραλτάρ, δεν θυμάμαι να είναι "ένα τσιγάρο δρόμος" από το Περού εκτός και είναι "καλαματιανό" το τσιγαράκι!!!...


πριν το 11.000 π.χ. …..φαντασίες της Μέρτζ… Ατλάντιος πολιτισμός, …φαντασίες γέρων αιγυπτίων «παπάδων της εποχής» και του φαντασιόπληκτου Πλάτωνα …


Ο Πλάτωνας δεν ήταν φαντασιόπληκτος, αλλά όταν έδειχνε τον ήλιο (Τιμαίος) εσύ κοίταζες το δάχτυλο...


Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί η πρεμούρα για την καταγωγή και το μένος να "χρίσετε" κάποιον Εβραίο?!!?!?!?

Last edited by yannis; 01-09-2011 at 03:15.
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 01-09-2011, 03:12
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάλλον δε θέλεις να σου πω τι να τα κάνεις τα καλαμπούρια σου!

Φοβάσαι μην με πονηρέψεις χαζούλη?!!?!?!?!
Να δεις που τώρα με έπιασε τρέεεμουλοοο.


Οπότε σε παραπέμπω στο πρώτο σχόλιό μου στο thread.
Βαθυστόχαστο, όπως και όλα τα σχόλιά σου!!!!
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 01-09-2011, 08:26
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Βαθυστόχαστο, όπως και όλα τα σχόλιά σου!!!!

Κάπου μπερδεύεις την ειρωνία με το χλευασμό Γιάννη! Πρόσεξέ το διότι η διαχωριστική γραμμή είναι δυσδιάκριτη. Η ειρωνία μπορεί και να συγχωρεθεί. Ο χλευασμός είναι κακόβουλος.
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 01-09-2011, 13:28
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάπου μπερδεύεις την ειρωνία με το χλευασμό Γιάννη! Πρόσεξέ το διότι η διαχωριστική γραμμή είναι δυσδιάκριτη. Η ειρωνία μπορεί και να συγχωρεθεί. Ο χλευασμός είναι κακόβουλος.
Γιατί ρε συ Γιάννη, η δική σου απάντηση ήταν ευγενική δηλαδή;;;;;
Σας λέω πως εντάξει, μπορεί να "κοντράρουμε" για να ξεδίνουμε και πως όλο αυτό το βλέπω σαν καλαμπούρι και θυμήθηκες να το παίξεις βαρύς... δηλαδή αν σου έλεγα "σιγά μην σου φύγει κανένας πόντος" θα ήταν αλλιώς?!?!!?!?!?
Τώρα αν εσύ βρίσκεις τα όσα ποστάρεις (και κυρίως με το ύφος που το κάνεις) αναγκαία για τον διαφωτισμό μας και νομίζεις πως επιτελείς κοινωνικό έργο, τι να σου πω... Σίγουρα θα βρεις υποστηρικτές, αφού μια μικρογραφία της κοινωνίας μας είναι και ο κάθε ιστότοπος, αλλά σκέψου λίγο και το αστείο του εγχειρήματος...
Όπως και να είναι εγώ δεν δίνω σημασία περισσότερη από όση θα έδινα σε μια χαζοσυζήτηση καφενείου. Τις ανησυχίες και τις απορίες μου ξέρω πως να τις ξεδιαλύνω και ξέρω πως ο κόσμος ούτε έρχεται στα μέτρα μου ή στα μέτρα κανενός, αλλά και ούτε χρειάζεται κάτι τέτοιο.
Και μιας και με συμβουλεύεις για τις εκφράσεις μου, να σου πω με τη σειρά μου, πως κανένας δεν σου χρωστάει τίποτα στη ζωή και αντί να γκρινιάζεις σαν κακομαθημένο μωρό όλη την ώρα βγες έξω και ζήσε.
'Ολα αυτά βέβαια μπορεί να μην είναι πάντα φιλικά, αλλά ποτέ δεν είναι κακοπροαίρετα... τι θα είχα να κερδίσω άλλωστε?!?!?!!?
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 01-09-2011, 14:02
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί ρε συ Γιάννη, η δική σου απάντηση ήταν ευγενική δηλαδή;;;;;
Σας λέω πως εντάξει, μπορεί να "κοντράρουμε" για να ξεδίνουμε και πως όλο αυτό το βλέπω σαν καλαμπούρι και θυμήθηκες να το παίξεις βαρύς... δηλαδή αν σου έλεγα "σιγά μην σου φύγει κανένας πόντος" θα ήταν αλλιώς?!?!!?!?!?
Τώρα αν εσύ βρίσκεις τα όσα ποστάρεις (και κυρίως με το ύφος που το κάνεις) αναγκαία για τον διαφωτισμό μας και νομίζεις πως επιτελείς κοινωνικό έργο, τι να σου πω... Σίγουρα θα βρεις υποστηρικτές, αφού μια μικρογραφία της κοινωνίας μας είναι και ο κάθε ιστότοπος, αλλά σκέψου λίγο και το αστείο του εγχειρήματος...
Όπως και να είναι εγώ δεν δίνω σημασία περισσότερη από όση θα έδινα σε μια χαζοσυζήτηση καφενείου. Τις ανησυχίες και τις απορίες μου ξέρω πως να τις ξεδιαλύνω και ξέρω πως ο κόσμος ούτε έρχεται στα μέτρα μου ή στα μέτρα κανενός, αλλά και ούτε χρειάζεται κάτι τέτοιο.
Και μιας και με συμβουλεύεις για τις εκφράσεις μου, να σου πω με τη σειρά μου, πως κανένας δεν σου χρωστάει τίποτα στη ζωή και αντί να γκρινιάζεις σαν κακομαθημένο μωρό όλη την ώρα βγες έξω και ζήσε.
'Ολα αυτά βέβαια μπορεί να μην είναι πάντα φιλικά, αλλά ποτέ δεν είναι κακοπροαίρετα... τι θα είχα να κερδίσω άλλωστε?!?!?!!?
Εξακολουθείς στο ίδιο ύφος! Και νομίζεις ότι είσαι κάτι καλύτερο. Δικαίωμά σου φυσικά, αλλά να χλευάζεις ούτε πρέπον είναι ούτε γίνεται αποδεκτό. Πως σου έχει κολλήσει ότι εσύ ζεις πραγματικά κι οι υπόλοιποι πίσω από ένα πληκτρολόγιο μόνο.....Επειδή αναφέρεσαι στο ύφος που έχουν τα ποστ μου, προφανώς δεν πρόσεξες ότι δε χτυπάω προσωπικά αλλά πάντα καταστάσεις. Κι επί προσωπικού το ύφος μου αλλάζει όταν με προκαλούν επί προσωπικού.
Τέλος πάντων, καθένας όπως του αρέσει....
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 01-09-2011, 23:41
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: «Σκυλάνθρωποι» --- Γιατί δεν θέλουν τους Έλληνες;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
......................
........ μια χαζοσυζήτηση καφενείου. ...........
Είναι προφανές ότι μέχρι εκεί είσαι …
...................
......... τι θα είχα να κερδίσω άλλωστε?!?!?!!?




Πως, πως και βέβαια κερδίζεις ….το δάκτυλο του …Πλάτωνα !!!

..........................................
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Δεν υπάρχει ανεργία - Χέρια για δουλειά δεν υπάρχουν mistos Ελλάδα 22 22-03-2011 02:08
Ο άνθρωπος που δεν αιθάνεται τον πόνο tutygs Διάφορα 10 18-03-2011 15:12
Δεν είναι αυτό που φαίνεται Hekima Διάφορα 8 19-11-2010 12:55
Δεν είναι αυτό που φαίνεται Hekima Διάφορα 22 05-11-2010 19:16
Πώς δεν θα χάνετε τα κλειδιά σας! syan Χρήσιμα 19 24-09-2010 11:02


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:14.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!