GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 28-09-2013, 22:43
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απορω ποτε θα λειωσει αυτη η καραμαλα...
οκ ρε παιδια ΟΛΟΙ οι αλλοι ειναι κλεφτες..ΟΛΟΙ οι αλλοι ειναι απατεωνες και ψηφιζουν πουλημενα μνημονια...οποτε τι???
ΒΟΥΡΡΡ στο φασισμο?
ΠΟΣΟ βλακας και αμορφωτος μπορει να εισαι για να το κανεις αυτο??
Ποσο ηλιθιος και ανιστορητος εισαι που ψηφιζεις ΤΟΜΑΡΙΑ ΧΙΜΠΑΤΖΙΔΕΣ που ομοιδεατες τους σκοτωσαν τον παππου σου και τον θειο σου...εκτος αν η οικογενεια σου ανηκε στα τυπακια με τις μαυρες κουκουλες....
Οκ εχετε δικιο ΟΛΟ αυτο ειναι στημενο..
Αυτα τα τομαρια εχουν σκοτωσει και βασανισει ανθρωπος,εχουν απειλησει πολυ κοσμο.
ΟΛΟΙ οι κυβερνιτικοι το ηξεραν,ειχαν στοιχεια πολλα και μαζεμενα και περιμεναν ποτε θα τους συμφερει να τα ενεργοποιησουν.Αυτο εγινε τωρα.ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟ.
Αλλα εγινε και ξερετε τι ακομα ειδα??
καμια 300 χιμπατζηδες ηταν εξω απο την ΓΑΔΑ(αληθεια τα ΜΑΤ ουτε που τους πειραξαν...φανταστητε να ηταν καποιοι αλλοι εκει μαζεμενοι.....θα ειχαν πεσει τονοι χημικα...αλλα πως να τους χτυπησουν..αλλωστε μαζι πεταγαν πετρες στους απλους διαδηλωτες...μαζι εσπαγαν βιτρινες και εβαζαν φωτιες...αδερφα σωματεια ειναι....),αυτοι και μονο αυτοι ειναι η αληθινη δυναμη τους...το 0,0001 % οπως παντα.
Αντε και παλι στα λαγουμια σας,αντε μπας και ξυπνησει ο βλακας ο Ελληνας που απο φιλοξενος εγινε ρατσιστης και ξενοφοβικος.Οι χιμπατζηδες στα κλουβια και εμεις οι υπολοιποι ανοιγουμε ματακια και βλεπουμε γυρω μας..πολλα ακομα γινονται εκτος της Χρυσης βλακειας..οκ αυτους του μαγκωσαν ,παμε παρακατω,ατρε να μαγκωσουν και τους υπολοιπους 200
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 28-09-2013, 22:45
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Εγω θα σου πω να κοψεις τις ρακες τα αλλα θα τα μάθεις απο την ιστορία
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 28-09-2013, 22:49
nikosgs Ο/Η nikosgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Byronas
Μoto: GSA
Μηνύματα: 244
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απλα μια προσωπικη παρενθεση ...επειδη ετυχε ή πετυχε οπως θελεις πεστο... Ημουν στην αλεξανδρας εκεινη την ωρα. Προφανως και τα ματ δεν τους πειραξαν γιατι οι διαδηλωτες δεν εσπρωχναν ουτε πεταγαν καφεδες πετρες κτλ κτλ... Φωναξαν συνθηματα κρατουσαν σημαιες και ειρηνικα τους ωθησαν τα ματ στη λεωφορο κηφισιας... Μην δημιουργουμε θεμα χωρις λογο και πανω απολα χωρις να ξερουμε.


Σεντ φρομ αιφον
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 28-09-2013, 22:53
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nikosgs Εμφάνιση μηνυμάτων
Απλα μια προσωπικη παρενθεση ...επειδη ετυχε ή πετυχε οπως θελεις πεστο... Ημουν στην αλεξανδρας εκεινη την ωρα. Προφανως και τα ματ δεν τους πειραξαν γιατι οι διαδηλωτες δεν εσπρωχναν ουτε πεταγαν καφεδες πετρες κτλ κτλ... Φωναξαν συνθηματα κρατουσαν σημαιες και ειρηνικα τους ωθησαν τα ματ στη λεωφορο κηφισιας... Μην δημιουργουμε θεμα χωρις λογο και πανω απολα χωρις να ξερουμε.


Σεντ φρομ αιφον
νικο μου πλακα μου κανεις...ξερει ποσες φορες απλα εχουμε κατσει ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΠΕΣΑ,απλα εχουμε κατσει ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ και χωρις πανο και μας εχουν παρει στο κυνηγι με χημικα και πετρες,απλα για να αδειασει ο δρομος...
Ασε ρε Νικο τι να μην ξερουμε??
ποσες φορες εχεις δει χρυσαυγιτες μαζι με τα ματ??
ΚΑΜΙΑ?να σου θυμισω τι εγινε προπερσι με τον οδηγο των λεοφορειων που χτυπαγε κοσμο στις απεργιες και μετα ετρεχε και κρυβοταν στα ματ στο φυλακιο της αστυνομιας...ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ ΕΙΝΑΙ νικολα μου αυτος...γνωστος σε ολους τους οδηγους..
ΡΕ δεν κοιμαμαστε,ξερουμε τι γινετε στην πιατσα εχουμε φαει ΤΟΝΟΥΣ ΧΗΜΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΙΤΙΑ.
Δεν γουσταρω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟ ΠΑΜΕ αλλα αν ηταν το παμε εκει και οποια αλλη αριστερη παραταξη θα ειχε φαει μπολικες
οποτε νικολα μου αστο
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 28-09-2013, 23:00
nikosgs Ο/Η nikosgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Byronas
Μoto: GSA
Μηνύματα: 244
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Τα προσωπικα βιωματα του καθενος δεν μπορω να τα κρινω . Αυτο που μπορω να κρινω και να σχολιασω ειναι η προσωπικη μου εμπειρια ΔΕΚΑΔΕΣ φορες σε πορειες.. Αριστερους να προσποιουνται οτι τους χτυπουν αστυνομικοι , να πετανε απροκλητα πετρες και διαφορα αντικειμενα .. Οπως επισης εχω πετυχει αυτο που λες εσυ. Να προκαλουν τα ματ. Καθε νομισμα εχει δυο οψεις. Καλο ειναι παντα να βλεπουμε και τις δυο. Μην ταραζεσαι χωρις λογο. Κουβεντα κανουμε. Και να σου υπενθυμισω οτι καμια σχεση δεν εχω με τους χρυσαυγιτες. Σου παραθετω τη προσωπικη μου εικονα απο τα γεγονοτα. Καλη συνεχεια!


Σεντ φρομ αιφον
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 28-09-2013, 23:22
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Και να μαι κι εγω που ψηφισα ΧΑ και δεν το μετανιωσα και θα το ξανακανω αν υφισταται σαν κομα ακομα, ειμαι ενα πιθικι κι εγω ενας αμορφωτος (sic) που δε παραπλανηθηκα γιατι γνωριζα τι ψηφιζω κι ετσι εκρινα αριστεροι δημοκρατες μου (με γεματες τσεπουλες μερικοι απο σας βεβαιως βεβαιως) που τοσο εχετε παλεψει για το καλο μας εσεις, δεξιοι φιλελευθεροι πασοκοι που ολοι τα λεγατε αλλα δε σας ακουγε κανενας δυναμεις του συνταγματικου (sic) τοξου ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ?? ΚΙ ΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑ ΤΟΤΕ ΑΥΡΙΟ ΠΟΙΟΣ???
Παω στο κλαδι μου προσπαθω να πλυνω το αιμα του Π. Φυσσα απο τα χερια μου (αν και δεν το βλεπω πανω) γιατι συμφωνα με σας ΟΛΟΙ εμεις τον σκοτωσαμε, κοιταξτε μηπως κι εσεις εχετε σκωτωσει καποιον και ονειρα γλυκα. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ!!!
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 28-09-2013, 23:32
stukas Ο/Η stukas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: athens
Μoto: 1200 adv 07
Μηνύματα: 293
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

λεει αυτο που θελω να πω,πως ειναι πασιφανες οτι ολο αυτο ειναι καθοδηγουμενο,οποτε αρχ/α ανεξαρτητη δικαιοσυνη,κ δεν γινεται να μπερδευεις ενα θεμα που απτεται της πολιτικης με θεματα του κοινου ποινικου δικαιου,τις βουρτσες με τις π@υτσες δηλαδη(οχι οτι ειναι κ τιποτα καλοπαιδα),αλλα τετοια απροκαλυπτη προπαγανδα ειναι οντως να σε κανει να απορεις,

α)μα καλα για τοσο μ@λ@κες μας εχουν?

κ

β)οντως υπαρχουν κ μαλακες που εχουν παρει στα σοβαρα ολη αυτη τη φαση?...

ωραια τον εκοψε παντως στο τελος,ε?
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 28-09-2013, 23:34
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PITS Εμφάνιση μηνυμάτων
Και να μαι κι εγω που ψηφισα ΧΑ και δεν το μετανιωσα και θα το ξανακανω αν υφισταται σαν κομα ακομα, ειμαι ενα πιθικι κι εγω ενας αμορφωτος (sic) που δε παραπλανηθηκα γιατι γνωριζα τι ψηφιζω κι ετσι εκρινα αριστεροι δημοκρατες μου (με γεματες τσεπουλες μερικοι απο σας βεβαιως βεβαιως) που τοσο εχετε παλεψει για το καλο μας εσεις, δεξιοι φιλελευθεροι πασοκοι που ολοι τα λεγατε αλλα δε σας ακουγε κανενας δυναμεις του συνταγματικου (sic) τοξου ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ?? ΚΙ ΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑ ΤΟΤΕ ΑΥΡΙΟ ΠΟΙΟΣ???
Παω στο κλαδι μου προσπαθω να πλυνω το αιμα του Π. Φυσσα απο τα χερια μου (αν και δεν το βλεπω πανω) γιατι συμφωνα με σας ΟΛΟΙ εμεις τον σκοτωσαμε, κοιταξτε μηπως κι εσεις εχετε σκωτωσει καποιον και ονειρα γλυκα. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ!!!
μπραβο τουλαχιστον ξερεις τι κανεις.να εισαι παντα καλα για να θυμασαι ολους αυτους του συμπατριωτες σου που εκτελεσανε,σφαξανε,βιασανε τα ναζιστικα γουρουνακια που στηριζεις.
Αιμα στα χερια σου δεν εχεις μια και δεν περιμενες να φτασουν εως εκει,πιστευω...,το αιμα αρχιζει να φαινετε τωρα στα χερια σου που μετα απο τα οσα μαθαινουμε ακομα τους στηριζεις...
αλλα ξερεις κατι....η ανθρωπινη βλακεια δεν εχει ορια,οποτε τι λεω...
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 28-09-2013, 23:38
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

[QUOTE=stukas;952185λεει αυτο που θελω να πω,πως ειναι πασιφανες οτι ολο αυτο ειναι καθοδηγουμενο,οποτε αρχ/α ανεξαρτητη δικαιοσυνη,κ δεν γινεται να μπερδευεις ενα θεμα που απτεται της πολιτικης με θεματα του κοινου ποινικου δικαιου,τις βουρτσες με τις π@υτσες δηλαδη(οχι οτι ειναι κ τιποτα καλοπαιδα),αλλα τετοια απροκαλυπτη προπαγανδα ειναι οντως να σε κανει να απορεις,

α)μα καλα για τοσο μ@λ@κες μας εχουν?

κ

β)οντως υπαρχουν κ μαλακες που εχουν παρει στα σοβαρα ολη αυτη τη φαση?...

ωραια τον εκοψε παντως στο τελος,ε?[/QUOTE]

μα φιλε μου ολες οι διωξεις που γινοται ειναι για ποινικα αδικηματα ...γιατι μπλεκεις την πολιτικη...απο ποτε εγιναν πολιτικοι τα μαιμουδια ψευτομαγκες της Χρυσης Αυγης?
Και για πες μου ΕΝΑ πραγμα που εκαναν απο το τε που τους βαλατε στη βουλη??
Α ναι ξεχασα εκαναν λαθρεμποριο μαζι με πακιστανους και μοιραζαν ρουχα που ειχαν κλεψει απο αυτους...σωστα ...σπαουδαια δραση..
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 28-09-2013, 23:40
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο

Η δημοκρατία τι σχέση έχει;;;;;;;;;; Και τι σε κόφτει εσένα τι θα κάνει η "δημοκρατία";;;;

Αν υποστήριζες οποιαδήποτε ιδέα, σεβόμενος την προσωπικότητα των άλλων, κανείς δεν θα σε ενοχλούσαι και όλοι θα τρέχαμε να συμπαρασταθούμε σε τυχόν ενόχλησή σου.
Εσύ και οι όμοιοί σου όμως θέλετε να επιβάλετε με την βία τις ιδέες σας. Δεν έχει σημασία αν συμφωνούμε ή όχι. Είναι δεδομένο πως διαφωνούμε με την πρακτική.
Αυτά βέβαια είναι βαθιά νοήματα και ψιλά γράμματα για τους κοινούς ποινικούς. Όπως σωστά περιγράφεις ανήκετε σε μακρυνούς (κατά τον Δαρβίνο) συγγενείς, τους οποίους δεν γουστάρουμε. Ψάξτε να βρείτε κανένα τόπο που να σας ανέχοντε και με τις ευχές μας να πάτε στο διάολο.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:27.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!