GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 23-12-2009, 17:13
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS;108474


[COLOR=red
όμως αφού δεν έχετε (ή δεν θέλετε) πια αυτά τα... χρέπια, απορώ με την παρουσία σας εδώ [/COLOR]

το forum είναι ανοιχτό και είμαι ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ που θα αντιδρούσα με την παρουσία όποιου γουστάρει (και με τι δύναμη να αντιδρούσα εξάλλου), αλλά πραγματικά το πάω σε εσάς τους ίδιους... οκ ίσως οι παρέες σας είναι εδώ, υπάρχει και το facebook, τα messengers, τα γενικά moto fora... εδώ τι σας αρέσει τόσο πολύ... το να προσπαθείτε να μας πείτε τι δεν βλέπουμε μπροστά μας και πως εσείς έχετε δει το φως;

τόσους Ρομπέν των Δασών πια αυτό το gsforum;
Αγαπητέ Νίκο, το να αναρωτιέσαι για το τι κάνει εδώ και γιατί παραμένει μέλος στο GSforum ο φίλτατος Τάκης, ένα μέλος με δυναμική παρουσία σε εκδρομές και λοιπές συναντήσεις μελών μας, είναι το λιγότερο άτοπο...

Θα σε παρακαλέσω θερμά λοιπόν να επιτρέψεις στα ιδρυτικά μέλη, τους διαχειριστές και τα υπόλοιπα ενεργά μέλη του φόρουμ να συνεχίσουν να συναναστρέφονται με όποιον φίλο επιθυμούν, ανεξάρτητα αν είναι κάτοχοι BMW ή όχι...
  • Δεν θα πάρω θέση για τις απόψεις σας πάνω στο θέμα που ''συζητάτε'' απλά μπορείτε να το κάνετε χωρίς να έρχεστε σε προσωπική αντιπαράθεση...
Το τελευταίο αφορά Τάκη και Νίκο

Φιλικά Βασίλης

Last edited by skippybi; 23-12-2009 at 17:17.
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 23-12-2009, 18:23
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

αντί να προτιμάς να κοκκινίζεις εκείνα τα κομμάτια της παραγράφου, δες πως την ξεκινάω (έπρεπε να το βάλω και εγώ με bold και κόκκινα μάλλον)

δεν με προβληματίζει τίποτα από αυτά, δεν έχω ένσταση στο ποιος είναι εδώ, γιατί κλπ.
δεν ξέρω γιατί δεν είναι σαφές αφού το λέω ευθέως
η... περιέργεια μου είναι αν τελικά ο σκοπός είναι η παρέα (και διευκρίνισα μερικούς τρόπους ακόμα για να υπάρχει και να συνεχίζει αυτή η παρέα) ή το πως θα κάνουμε... αντιπολίτευση

ακόμα και αυτό, ακόμα και αυτό (το λέω δυο φορές μπας και το πιστέψετε) δεν με νοιάζει - αλλά να φτάνουμε να είμαι εγώ ο... συνοδοιπόρος (οκ πλάκα κάνω στη λέξη που διάλεξα αλλιώς θα έβαζα "γραφικός") επειδή λέει ΚΑΛΑ για την μηχανή που καβαλάει μέσα στο φόρουμ που φτιάχτηκε βασικά για αυτή ακριβώς τη μηχανή... ε οκ, τι να πω μετά από αυτό

για να το πιάσουμε λίγο "απ' έξω" εδώ βλέπουμε 1-2-3 "συνοδοιπόρους" να λένε ελεύθερα το θάψιμο τους (και καλά κάνουν δημοκρατία έχουμε), αλλά δεν είναι τόσο ελεύθερος αυτός που θα πει το... αντίθετο! ήδη σε ένα thread έχω βγει υπάλληλος της BMW και μη-μοτοσυκλετιστής επειδή το έκανα αυτό

προσωπική αντιπαράθεση δεν υπάρχει από την πλευρά μου γιατί τουλάχιστον από εδώ, ξέρω (και θέλω) να ξεχωρίζω τη παρουσία μέσα σε ένα forum από τον άνθρωπο όταν τον ζεις από κοντά
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 23-12-2009, 18:32
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

Απόσπασμα:
ήδη σε ένα thread έχω βγει υπάλληλος της BMW και μη-μοτοσυκλετιστής επειδή το έκανα αυτό
όπως είδες πιο πάνω το σχολίασα και εγώ αυτό
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 23-12-2009, 18:48
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

αλλο ειναι το θαψιμο και αλλο ειναι η άποψη..τωρα για χαρη αντιπόσεων αν καποιος θελει να κανει την τριχα τριχια αυτο το ξαναλέω ειναι δικο του πρόβλημα.το τι εχω γράψει εγω το γνωρίζω πολυ καλα και καλα θα κανει καποιος να διαβάσει και αυτος..μην ξεχνάμε οτι και εγω ειχα bmw και μπορει να ξαναπάρω ποτε δεν ξερεις.. δεν μπορει να λεει ο καθενας ενα ατομο γραφικο χωρις να τον γνωριζει απο κοντα η τουλάχιστων τον τροπο σκέψης του..κατα τα αλλα καθετρ και γράφει...................................................................................................................(προσωπική αντιπαράθεση δεν υπάρχει από την πλευρά μου γιατί τουλάχιστον από εδώ, ξέρω (και θέλω) να ξεχωρίζω τη παρουσία μέσα σε ένα forum από τον άνθρωπο όταν τον ζεις από κοντά


τα σχολεια δικά σας
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 23-12-2009, 18:56
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
τωρα για χαρη αντιπόσεων αν καποιος θελει να κανει την τριχα τριχια αυτο το ξαναλέω ειναι δικο του πρόβλημα
αυτό το επιστρέφω σε... πολλά επίπεδα
περί αξιοπιστίας BMW
περί του πόσο βαριές είναι οι κουβέντες μου
κλπ.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
αλα θα κανει καποιος να διαβάσει και αυτος..μην ξεχνάμε οτι και εγω ειχα bmw και μπορει να ξαναπάρω ποτε δεν ξερεις.. δεν μπορει να λεει ο καθενας ενα ατομο γραφικο χωρις να τον γνωριζει απο κοντα η τουλάχιστων τον τροπο σκέψης του..κατα τα αλλα καθετρ και γράφει...................................................................................................................(προσωπική αντιπαράθεση δεν υπάρχει από την πλευρά μου γιατί τουλάχιστον από εδώ, ξέρω (και θέλω) να ξεχωρίζω τη παρουσία μέσα σε ένα forum από τον άνθρωπο όταν τον ζεις από κοντά
εγώ δεν νιώθω εν μέσω παρεξήγησης, αν εσύ θες να νιώθεις έτσι, ελεύθερα (θα φτάσω να χρωστάω και συγνώμη σε λίγο - αλλά το λέω από τώρα μην το περιμένετε)

για να ξαναερχόμαστε στο πως ξεκινήσαμε: άποψη δεν είναι "η γενική άποψη οτι κλπ. κλπ." (από πότε η δικιά σου - ή η δικιά μου - είναι ΓΕΝΙΚΗ, δεν ξέρω)... το να λέμε τέτοιες γενικότητες, είναι θάψιμο, τώρα εσύ βάφτισε το όπως θέλεις

Last edited by NLS; 23-12-2009 at 18:58.
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 23-12-2009, 18:59
mlock Ο/Η mlock βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Άγιος Μηνάς
Μoto: BMW C-1 200cc
Μηνύματα: 145
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

WOLFPACK, φιλε παρε το καινουριο, απο αξιοπιστια.. τι παρεις 2009 τι 2010 το ιδιο ειναι...εχεις 2 χρονια εγγυηση οποτε στα balls.

Απλα αν εχεις καλοσυνη σε 2 χρονια μετα, γραψε τη δικη σου εντυπωση για το αν ειναι ζημιαρικα υπερβολικα η οχι...

Αν μπορουσα να παρω τωρα ktm θα το κανα...

ναι βγαζουν ολα τα μηχανακια προβληματα αλλα οταν δινεις μεσα σε 1 χρονο κοντα στα 10 χιλιαρικα για επισκευες και σερβις τοτε ειναι να τραβας τα βυζια σου

Παρε καινουριο 2010 σκιστο και ασε τη BMW να πληρωνει τα σπασμενα σου....

Reply With Quote
  #37  
Παλιό 23-12-2009, 19:01
mlock Ο/Η mlock βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Άγιος Μηνάς
Μoto: BMW C-1 200cc
Μηνύματα: 145
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

NLS μαλλον δουλευεις σε καμια BMW απο οτι καταλαβα...οποτε μπορεσεις στειλε μου μια προσφορα για 2010 gs adv σε ασπρο και αν παιζει και τραμπα ακομα καλυτερα

ευχαριστω

Reply With Quote
  #38  
Παλιό 23-12-2009, 19:01
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

καλά τα λες
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 23-12-2009, 19:07
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

δεν υπαρχει καμια περίπτωση να συνεχεισω την κουβεντα μαζι σου..
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 23-12-2009, 19:17
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: GS1200 Adv - πότε να την πάρω ;;;

καλά τα λες και εσύ
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Καλώς σας βρήκα... panGS Καλώς ήλθατε 21 10-06-2009 18:04
Καλώς σας βρήκα και εγω!!! Vasilis Καλώς ήλθατε 20 15-04-2009 09:11
Καλημέρα & Καλώς σας βρήκα και πάλι !!! pkar Καλώς ήλθατε 23 24-01-2009 23:28
Καλώς σας βρήκα Bmwnek Καλώς ήλθατε 23 16-01-2009 09:17
Καλώς σας βρήκα !!!! Adrian Καλώς ήλθατε 9 27-12-2008 19:20


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:39.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!