GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιό 19-05-2011, 21:54
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

τί μου λέτε μωρέ ???
τουλάχιστον, άν με καθαρίσουν στο δρόμο πχ για το ZUMO που έχω στη μηχανή, οι δικοί μου θα ξέρουν μέσα σε 2 βδομάδες ποιός με έβαλε να κοιτώ τα ραδίκια ανάποδα....
κάτι είναι κι αυτό.........θα είναι μια ανακούφιση για τους δικούς μου αλλά εγώ θα είμαι αλλού....

και να μου πείτε τώρα ποιός κερδίζει από την εκ των υστέρων απονομή δικαιοσύνης.......τα 2 μου κορίτσια, η σύζυγός μου, η μάνα μου, ο πατέρας μου ο αδελφός μου ????
Reply With Quote
  #32  
Παλιό 19-05-2011, 21:56
jarhead Ο/Η jarhead βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW 1200 GS '05
Μηνύματα: 2,620
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
τί μου λέτε μωρέ ???
τουλάχιστον, άν με καθαρίσουν στο δρόμο πχ για το ZUMO που έχω στη μηχανή, οι δικοί μου θα ξέρουν μέσα σε 2 βδομάδες ποιός με έβαλε να κοιτώ τα ραδίκια ανάποδα....
κάτι είναι κι αυτό.........θα είναι μια ανακούφιση για τους δικούς μου αλλά εγώ θα είμαι αλλού....

και να μου πείτε τώρα ποιός κερδίζει από την εκ των υστέρων απονομή δικαιοσύνης.......τα 2 μου κορίτσια, η σύζυγός μου, η μάνα μου, ο πατέρας μου ο αδελφός μου ????
πεστααααααααααααααα
Reply With Quote
  #33  
Παλιό 19-05-2011, 22:00
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jarhead Εμφάνιση μηνυμάτων
πεστααααααααααααααα

καλά.....δεν είναι και τόόόόσο αστείο να το σκέφτεσαι......
η μόνη βέβαια που θα στεναχωρηθεί σίγουρα είναι η BMW γιατί χρωστάω ακόμα πολλές δόσεις...
Reply With Quote
  #34  
Παλιό 19-05-2011, 22:03
jarhead Ο/Η jarhead βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW 1200 GS '05
Μηνύματα: 2,620
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
καλά.....δεν είναι και τόόόόσο αστείο να το σκέφτεσαι......
η μόνη βέβαια που θα στεναχωρηθεί σίγουρα είναι η BMW γιατί χρωστάω ακόμα πολλές δόσεις...
Αυτο που ειπες τωρα για τις δοσεις ειναι σοβαρο....Πως κυριε θες να ριξεις κανονι? Την ρωτησες την μαμα????
Reply With Quote
  #35  
Παλιό 19-05-2011, 22:44
geolag Ο/Η geolag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ELLINIKO
Μηνύματα: 1,316
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Κανονικά θα πρέπει να τους τιμωρήσουν με τον νόμο της χώρας τους .Δηλ. σκότωμα .
Οσο για την αστυνομία η δουλειά της δεν είναι μόνο η καταστολή αλλά και η πρόληψη.
Και μην μου πει κανείς θεωρίες για δημοκρατία και αρλούμπες γιατί θέλω να τον δω όταν καθαρίσουν κάποιον δικό του τα αποβράσματα αυτά.
Εχει γεμίσει η χώρα με όλους τους βρωμιάρηδες με αρρωστημένα μυαλά και υποανάπτυκτους.


Και σκεφτείτε όσοι θα τους υποστηρίξετε ότι σκότωσαν για μια κάμερα από την οποία πήραν 120 ευρώ.

Σκεφτείτε όταν τους δίνετε χρήματα στα φανάρια και όταν αγοράζετε τα κλεμμένα ποδήλατα που πουλάνε στην Ομόνοια ότι αυτοί καλούν και άλλα αποβράσματα από τις χαβούζες που γεννήθηκαν γιατί εδώ λένε ότι έχει χρήμα
και φαί.
Reply With Quote
  #36  
Παλιό 19-05-2011, 22:48
geolag Ο/Η geolag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ELLINIKO
Μηνύματα: 1,316
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
  • Σε δυο μηνες επιασαν τους δολοφονους των παιδιων στο Ρεντη.
  • Σε μια εβδομαδα επιασαν τους δολοφονους του 44χρονου στα Πατησια.
  • Σε 10 ημερες επιασαν τον τυπο που πυροβολουσε με καλασνικοφ σε συμπλοκη οπαδων Ολυμπιακου-Παναθηναικου στην Κορινθο οπου απο τις σφαιρες τραυματιστηκαν δυο ατομα.
  • Σε συμπλοκη στην Πευκη προχτες οι αστυνομικοι, πηγαν να πεσουν σε ενεδρα (μαλλον) αναρχοαυτονομων ''επαναστατων'', δυο απο αυτους τραυματιστηκαν αλλα καταφεραν και επιασαν εναν απο τους δραστες.
Τεσσερα μονον, και μαλιστα απο τα πιο σοβαρα, περιστατικα που συνεβησαν προσφατως εξιχνιαστηκαν ¨η στεφθηκαν απο επιτυχια για την ΕΛΑΣ.

Αντι να τους λεμε και μπραβο καθομαστε και λεμε ο καθενας το μακρυ και το κοντο του!!!!

Ας ειμαι ο πρωτος που θα πει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στην ΕΛΑΣ ειτε πιανει δολοφονους, ειτε στελνει στην εντατικη εν δυναμη μελλοντικους δολοφονους!!!!!
Αγαπητέ συγχαίρω την αστυνομία που έπιασε όλους αυτούς τους παράνομους αλλά την κατηγορώ διότι δεν πρόλαβε τα εγκλήματα αυτά.Και όταν λέω αστυνομία δεν εννοώ τους αστυνομικούς που ρισκάρουν κάθε μέρα τη ζωή τους στο δρόμο αλλά αυτούς που είναι ψηλά στην ιεραρχία και περισσότερο τους πολιτικούς προισταμένους τους.
Η ευθύνη για την αναποτελεσματικότητα της αστυνομίας είναι στα υψηλά κλιμάκια.
Σε αυτό το θέμα δεν μιλάμε κομματικά αλλά σαν έλληνες διότι αύριο θα είμαστε εμείς στη θέση των σημερινών θυμάτων

Last edited by geolag; 19-05-2011 at 22:51.
Reply With Quote
  #37  
Παλιό 19-05-2011, 23:08
Fuji Ο/Η Fuji βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Βόλος - Σκόπελος
Μoto: BMW F650GS/DAKAR
Μηνύματα: 2,856
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από geolag Εμφάνιση μηνυμάτων
Κανονικά θα πρέπει να τους τιμωρήσουν με τον νόμο της χώρας τους .Δηλ. σκότωμα .
Οσο για την αστυνομία η δουλειά της δεν είναι μόνο η καταστολή αλλά και η πρόληψη.
Και μην μου πει κανείς θεωρίες για δημοκρατία και αρλούμπες γιατί θέλω να τον δω όταν καθαρίσουν κάποιον δικό του τα αποβράσματα αυτά.
Εχει γεμίσει η χώρα με όλους τους βρωμιάρηδες με αρρωστημένα μυαλά και υποανάπτυκτους.


Και σκεφτείτε όσοι θα τους υποστηρίξετε ότι σκότωσαν για μια κάμερα από την οποία πήραν 120 ευρώ.

Σκεφτείτε όταν τους δίνετε χρήματα στα φανάρια και όταν αγοράζετε τα κλεμμένα ποδήλατα που πουλάνε στην Ομόνοια ότι αυτοί καλούν και άλλα αποβράσματα από τις χαβούζες που γεννήθηκαν γιατί εδώ λένε ότι έχει χρήμα
και φαί.
Με βρίσκεις σύμφωνο. Μακάρι να γινόταν να τους στείλουν από 'κει που 'ρθανε.
Κι όσο για διεθνείς συμφωνίες περί λαθρομεταναστών και πολιτικού ασύλου, να τους στείλουμε πακέτο στους εμπνευστές των.
Reply With Quote
  #38  
Παλιό 19-05-2011, 23:38
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Σάββατο (14-5) πρωί (7:45) στα Εξάρχεια, (Σολωμού & Κάννιγγος) 2 Μαροκινοί, τραβούν την αλυσίδα από τον λαιμό ενός ηλικιωμένου και το βάζουν στα πόδια, αλλά συνελήφθησαν, ο ένας από περαστικούς και ο άλλος έπεσε πάνω στη φρουρά του ΥΠ.ΠΟΛ.

Έ, σήμερα μου είπε σεκιουριτάς μεγάλου μαγαζιού που συμμετείχε στην σύλληψη ότι ο ένας απο αυτούς περιφέρονταν πάλι στην γειτονιά...


Κρίμα πάντως στον άνθρωπο ........

Last edited by frits; 19-05-2011 at 23:43.
Reply With Quote
  #39  
Παλιό 19-05-2011, 23:43
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jarhead Εμφάνιση μηνυμάτων
Respect αδελφε...δεν ξαναμιλαω
Καλησπέρα Σωκράτη! Απ'ότι φαίνεται βγήκαν οι μάγκες στο σεργιάνι!
Reply With Quote
  #40  
Παλιό 19-05-2011, 23:46
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: επιασαν τους βαρβαρους

Και παρεπιπτώντως, κάποιοι γνωστοί και μη εξαιρετέοι έχουν
υπογράψει το Δουβλίνο ΙΙ κι εκτός αυτού η χώρα εισπράττει και κάποιο ποσό για κάθε λαθρομετανάστη που "φιλοξενεί". Τώρα που πάνε αυτά τα χρήματα.....

Οσο για τους φονιάδες του παλληκαριού, σε μπουντρούμι για όσο ζήσουν ακόμα....
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τους τέντωσαν τους ιμάντες και μετά τους πήραν και το σώβρακο.!!! pkiriakos Διάφορα 32 26-04-2011 19:16
Για τους 800άρηδες Neo Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 11 16-03-2011 12:08
Άμα έχεις τέτοιους φίλους, τι τους θέλεις τους εχθρούς; georgekostas Κόσμος 1 09-12-2009 02:31
Πως τους λένε αυτούς τους οδηγούς ?? Carduelis Αστεία Video 9 05-12-2009 22:29
Έχασαν τη ζωή τους, αλλά, χάρισαν μια νέα ζωή σε συνανθρώπους τους skippybi Κοινωνική ευαισθησία 12 26-01-2009 16:48


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:28.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!