GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 09-10-2013, 20:28
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τοτε όμως πως θα τα ξεπουλούσαμε ολα βρε Γιώργο μου

Τοτε θα ειχαμε το πανω χερι Ακη.....και δεν θα πουλουσαμε τιποτε, το οποιο δεν ειναι και καλο ξερεις.
Reply With Quote
  #42  
Παλιό 09-10-2013, 20:30
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων

Τοτε θα ειχαμε το πανω χερι Ακη.....και δεν θα πουλουσαμε τιποτε, το οποιο δεν ειναι και καλο ξερεις.
Με χιούμορ το είπα αληθεια θέλω να σχολιάζεις τα νεα 6,5 δις μέτρα που μέσα ζητάει η τρόικα για να μας πει καλη χρονια
Reply With Quote
  #43  
Παλιό 09-10-2013, 20:36
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από f1shf1nder33 Εμφάνιση μηνυμάτων

ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ



ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΡΕΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ «ΜΝΗΜΟΝΙΟΥ» (2014)

.................................................................................................
τευτικές δυνατότητες της χώρας η έγκαιρη εκπλήρωση των πιο κρίσιμων προαπαι-
τούμενων.

http://www.naftemporiki.gr/cmsutils/...aspx?id=713049


ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!Η ΑΝΟΙΞΗ ΑΡΓΕΙ!!!!ΠΟΛΥ!!!!
και ο αντιλογος..............


''Η αναμενόμενη από το βασικό σενάριο της τρόικα αύξηση του λόγου χρέους-ΑΕΠ της Ελλάδας κατά 18 περίπου μονάδες το 2013 προβλέπεται να προέλθει, ως επί το πλείστον, από τη μείωση του πραγματικού ΑΕΠ της χώρας το τρέχον έτος καθώς και το γεγονός ότι ο ρυθμός μεταβολής του ακαθάριστου εθνικού προϊόντος συνεχίζει να υπολείπεται σημαντικά του μέσου επιτοκίου επί του συνόλου του χρέους.

- Η εξέλιξη αυτή που είναι γνωστή ως «φαινόμενο χιονοστιβάδας» αναμένεται να αντιστραφεί από το 2015 και εντεύθεν, συμβάλλοντας έτσι στην αυτόματη μείωση του λόγου χρέους-ΑΕΠ.

- Η πρόβλεψη αυτή ενισχύεται από σειρά πρόσφατων μακροοικονομικών στοιχειών που υποδηλώνουν ότι το ΑΕΠ της χώρας βρίσκεται σε τροχιά ανάκαμψης, με τα στοιχεία του 2ου τριμήνου να δείχνουν τριμηνιαία αύξηση σε κυκλικά προσαρμοσμένους όρους - περίπου 0,6%, σύμφωνα με τις εκτιμήσεις μας - για πρώτη φορά τα 3½ τελευταία έτη.

Επιπλέον, τονίζεται ότι εάν επιβεβαιωθούν οι εκτιμήσεις μας για παρόμοιο ρυθμό μεταβολής το τρίτο τρίμηνο του έτους, δεν αποκλείεται ο ετήσιος πραγματικός ρυθμός συρρίκνωσης του εθνικού προϊόντος το 2013 να αποδειχθεί μικρότερος από τις τρέχουσες επίσημες προβλέψεις (δηλ. -3,5% ή καλύτερος).

- Πέραν των ανωτέρω επισημάνσεων σχετικά με τους προσδιοριστικούς παράγοντες της μελλοντικής εξέλιξης του λόγου χρέους-ΑΕΠ, επισημαίνεται ότι, σύμφωνα με πρόσφατες εκτιμήσεις της Ευρωπαϊκής Επιτροπής, το πρωτογενές πλεόνασμα της Ελλάδας σε κυκλικά προσαρμοσμένους όρους αναμένεται να υπερβεί το 6%-του-ΑΕΠ το τρέχον έτος (κατά πολύ υψηλότερο σε σχέση με αυτό άλλων χωρών της Ε.Ε.), καθιστώντας επιτεύξιμο το στόχο δημιουργίας πρωτογενούς πλεονάσματος 4.5%-του-ΑΕΠ το 2016.

- Παρά τον τρέχοντα υψηλό λόγο δημοσίου χρέους-ΑΕΠ της Ελλάδας, οι δανειακές ανάγκες της Γενικής Κυβέρνησης αναμένεται να υποχωρήσουν σημαντικά μετά το 2016 και να παραμείνουν σε επαρκώς διαχειρίσιμα επίπεδα για μεγάλο χρονικό διάστημα, κυρίως λόγω των μέτρων που ανακοινώθηκαν στο Eurogroup του Νοεμβρίου του 2012 αλλά και του νέου πακέτου ελάφρυνσης χρέους που αναμένεται να ανακοινωθεί έως την άνοιξη του επόμενου έτους.

Ενδεικτικά αναφέρεται ότι το μέσο προβλεπόμενο επιτόκιο επί του συνόλου του δημοσίου χρέους της Ελλάδας για την επόμενη 10ετία θα διαμορφωθεί σε περίπου 3%, ποσοστό που είναι μεταξύ των χαμηλότερων στην Ευρωζώνη.

- Τέλος, τονίζεται η ανάγκη αποφυγής ενός νέου μεγάλου πακέτου οριζόντιων δημοσιονομικών περικοπών. Ένα τέτοιο πακέτο θα μπορούσε να αποδειχθεί αντιπαραγωγικό, υπό το πρίσμα των αρνητικών κοινωνικών, οικονομικών αλλά δημοσιονομικών επιπτώσεων που ενδεχομένως είχε, μεταξύ άλλων λόγω και των υψηλότερων δημοσιονομικών πολλαπλασιαστών σε περιόδους ύφεσης.''


απο εδω Newsbeast.gr | ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Στρεβλή η εικόνα της βιωσιμότητας του ελληνικού χρέους
Reply With Quote
  #44  
Παλιό 09-10-2013, 20:42
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Με χιούμορ το είπα αληθεια θέλω να σχολιάζεις τα νεα 6,5 δις μέτρα που μέσα ζητάει η τρόικα για να μας πει καλη χρονια
εσενα κι εμενα αυτα τα 6,5 δις δεν θα μας αγγιξουν........
Πρωτον δεν ειναι νεα, εχουν ψηφισθει απο το 2011 και δευτερον δεν αφορουν εμας........αφορουν διαρθρωτικες αλλαγες στο δημοσιο κυριως.
Reply With Quote
  #45  
Παλιό 09-10-2013, 20:57
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαλα μην τρελαινεσαι........πες μονον που να βρεθουν τα λεφτα για να γινουν ολα οπως πρεπει να ειναι, ¨η οπως τα θελουμε να ειναι.....

....ασε τα αλλα, πες μου μονον αυτο.....

απαντησεις του τυπου ''δεν με ενδιαφερει'', ''δεν ειναι δικη μου δουλεια'' δεν ειναι αποδεκτες.

Το μελλον ΗΤΑΝ αβεβαιο, τωρα ειναι λιγοτερο αβεβαιο.......
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ-ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΑΣΑΝΣΕΡ.
ΑΥΤΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ 10ΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΟΝ ΛΑΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ.ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΛΥΣΗ.
ΛΥΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΦΑΝΙΣΜΟΣ ΜΑΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι αλλα οχι μονον οφειλε η μια πλευρα να προβλεψει, επρεπε και η αλλη να προβλεψει οτι το να απλωνει το χερι μακρυτερα απο οσο φτανει δεν θα βγει σε καλο.

Να μην φοβασαι για το μελλον, δεν θα γινουν ολα αυτα που φοβασαι οτι θα γινουν..........

Ευχαριστηση μου να απαντω σε ολους, κανενας κοπος.....
Αλλωστε Γιωργη μου αυτος ειναι και ο σκοπος σου.

Γιωργη σηκω απο την δερματινη πανακριβη καλοβολεμενη καρεκλα σου και κοιτα περα απο αυτα ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ να λες.
Σηκω οσο ειναι καιρος,αυτο που πρεπει να φοβασε δεν ειναι τα ξενα κεφαλαια και οι αγορες αλλα να μην ξεσπασει ταξικος εμφυλιος πολεμος.
Δεν παιζω με την λεξη ``ταξικος`` οπως κανουν οι ακροαριστεροι πιτσιρικαδες...αλλα την εννοω με ολη την σημασια...να δεις λιτζαρισματα που ερχονται.....να δεις φραγκατους να εξαφανιζονται και να κρυβονται...
συντομα θα μας φτασετε στο αμην ...πολυ συντομα,εγω ειδικα εχω σκυψει για να παρω πετρα....να ξεριες εκατονταδες χιλιαδες ειναι σαν και εμενα...εσυ απο την ομορφη θεση σου δεν τα βλεπεις...για ελα να δεις τι γινετε στην πιατσα...
μαζευετε ξυλα κυριοι...θα ξεσπασει συντομα μεγαλη φωτια...
Reply With Quote
  #46  
Παλιό 09-10-2013, 22:16
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ-ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΑΣΑΝΣΕΡ.
ΑΥΤΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ 10ΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΟΝ ΛΑΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ.ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΛΥΣΗ.
ΛΥΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΦΑΝΙΣΜΟΣ ΜΑΣ
KΑΚΩΣ, ΚΑΚΙΣΤΑ...
Εισαι μερος αυτης της κοινωνιας, με τις δικες σου ευθυνες αφου ψηφιζες αυτο που ψηφιζες ¨η δεν ψηφιζες τιποτα και δεν σου πρέπει να λες δεν ακουσα, δεν ειδα......που ζεις? σε αλλη χωρα? Οταν οι δουλειες πηγαιναν καλα ηταν οπλα καλα και δεν ρωτουσαμε το τι και το πως και τωρα που ηρθαν αναποδα λεμε ''δεν ειναι δικια μου δουλεια, εγω φτιαχνω καλαποδια?''
Πεταμε την οποια ευθυνη απο επανω μας? αδικο για τους υπολοιπους που προσπαθουν να επαναφερουν την χωρα με δικες τους στερησεις και την ψηφο τους ακομα και σημερα. Αυριο θα καρπωθεις κι εσυ την αλλαγη προς το καλυτερο αυτου που συμβαινει σημερα......
τοτε τι θα λες? ''συνεβαλα κι εγω.........'', θα λες ψεματα ομως!!!


Αλλωστε Γιωργη μου αυτος ειναι και ο σκοπος σου.

Γιωργη σηκω απο την δερματινη πανακριβη καλοβολεμενη καρεκλα σου και κοιτα περα απο αυτα ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ να λες.
Σηκω οσο ειναι καιρος,αυτο που πρεπει να φοβασε δεν ειναι τα ξενα κεφαλαια και οι αγορες αλλα να μην ξεσπασει ταξικος εμφυλιος πολεμος.
Δεν παιζω με την λεξη ``ταξικος`` οπως κανουν οι ακροαριστεροι πιτσιρικαδες...αλλα την εννοω με ολη την σημασια...να δεις λιτζαρισματα που ερχονται.....να δεις φραγκατους να εξαφανιζονται και να κρυβονται...
συντομα θα μας φτασετε στο αμην ...πολυ συντομα,εγω ειδικα εχω σκυψει για να παρω πετρα....να ξεριες εκατονταδες χιλιαδες ειναι σαν και εμενα...εσυ απο την ομορφη θεση σου δεν τα βλεπεις...για ελα να δεις τι γινετε στην πιατσα...
μαζευετε ξυλα κυριοι...θα ξεσπασει συντομα μεγαλη φωτια...[/QUOTE]

Δεν υπαρχει καμια περιπτωση να συμβει αυτο και μην το ευαγγελιζεσαι για χαρη της εκδικησης.....
Υπάρχουν πολλοι φραγκατοι εδω μεσα που ειναι αξια παιδια και βοηθουν κοσμο......
Οσο για τις εκατονταδες χιλιαδες....ουτε για μερικες δεκαδες δεν σας κοβω......αν ηταν οπως τα λες ¨η αλλοι θα ηταν στην εξουσια ¨η θα ειχαμε γινει Αιγυπτος......αλλα δεν γιναμε και δεν προκειται να γινουμε.
Φανταζομαι δεν θελεις να δεις το παιδι σου να σκοτωνεται οπως εβλεπαν να γινεται στην χρεωκοπια της Βραζιλιας οταν κατι ''εξυπνοι'' με τα ιδια αγανακτισμενα μυαλα παρεσσυραν στον εμφυλιο την χωρα αυτη......40,000 ηταν τα θυματα αυτα, ολοι απλοι πολιτες και παιδια, ουτε ενας πολιτικος......ολοι πηγαν απο το χερι του γειτονα.......και οχι πολυ μακρια, μολις το 1999
Reply With Quote
  #47  
Παλιό 09-10-2013, 22:31
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
η κατασταση δεν ειναι απλα αθλια εινα ΓΕΛΟΙΑ.
Λογο εγκυμοσυνης της ανεργης εδω και 2 χρονια κοπελιας μου,ψαχνω ΜΠΑΣ και βρω δευτερη δουλεια....
ΞΕΦΤΥΛΕΣ ΕΡΓΟΔΟΤΕΣ ΚΑΘΗΚΙΑ,που ψαχνουν να εκμεταλευτουν τον καθενα μας που εχει αναγκη.
Να χεσω ΓΙΩΡΓΗ ολα οσα μας εκθετεις καθε φορα εδω μεσα.
Εχουν κανει μια Ελλαδα ##### χωρις κανενα οριο.
ΥΓΕΙΑ ανυπαρκτη...κοψανε ΟΛΑ τα επιδοματα στις εγκυους,ΣΕ ΜΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΥΠΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ,που ειναι μακροχρονια ανεργες.
Αναγκαστηκαμε να αλλαξουμε γυναικολογο μονο και μονο για να γεννησουμε στο Ελενα λογο χρηματων....2 γυναικολογους επισκεφτηκα εκει για να τους δουμε και να μας δουν και οι 2 γλυτωσαν τις σφαλιαρες στο τσακ.
ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ,ΑΓΕΝΕΙΣ(ειδικα προς την εγκυο),ΨΥΧΡΟΙ.Ψαχνουν μονο και μονο τα ΜΑΥΡΑ.
ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟ των 50-50...
50 χαρα για το παιδακι
και 50 στεναχωρια,αγχος,προβληματα,στρες στους γονεις.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΒΑΤΩΝ ΚΑΛΟΒΟΛΕΨΑΚΙΔΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ.
ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΑ ΗΛΙΘΙΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ Μ-Α_Λ-Α-Κ-Α πολιτικου,βουλευτη.
βαρεθηκα την καθε δικαιολογια του στυλ....Ε!! ΠΕΣ ΤΕ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΛΥΣΗ.
ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΗΛΙΘΙΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΕ.ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΑΣΑΝΣΕΡ.
εσυ εισαι υποχρεωμενος να βρεις μια λυση σε αυτο το μπαχαλο που δημιουργησαν στην χωρα μου οι ΚΛΕΦΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ και οι ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ,το αγχος μου στο πορτοκαλι και εχω τον ανεραστο,πουλημενο,γεσερακια ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ(που ας δουμε πια θεση ειχε στην Ελλαδα λιγα χρονια πριν την κριση.....)να λεει του κοσμου τις ΠΑΠΑΡΕΣ.
Α ΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΟΛΟΙ ΣΑΣ,ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ ΚΑΘΙΚΙΑ
Μια και ειμαι ενα απο τα παραπάνω, πρώτα καθηκια, εσυ εχεις σκεφτεί ποσα καθηκια περνανε , βλέπουν τον ανελκυστήρα, περνούν 80 ευρω και δεν κανουν τιποτα βαζοντας μας σε κίνδυνο ;
είμαστε ολοι καθηκια;

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 4
Reply With Quote
  #48  
Παλιό 09-10-2013, 22:41
AKIS_21 Ο/Η AKIS_21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: athina
Μoto: Gs 1200 adv 07 K1200 rs. 97
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Μαλλον στα νεύρα του τα λέει η εχει δικιά του επιχείρηση
Reply With Quote
  #49  
Παλιό 09-10-2013, 23:05
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

ενας ΑΠΛΟΣ υπαληλος ειμαι...και αφου εισαι ενα τετοιο καθικι και το δεχεσε
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ ΠΟΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΕ ΤΟ ΦΤΩΧΟ ΚΟΣΜΟ,
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ.ΟΣΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ (ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ)ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ.

....αν εχεις τετοια συνεργεια ΔΙΩΞΤΑ η κανε καταγγελια....



ΓΙΩΡΓΟ ΠΑΛΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ ΠΑΠΑΓΑΛΟ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΩΡΓΟ ...ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ...ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΑΠΟΤΟΜΑ...ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΘΑΡΑΛΕΟ ..
Reply With Quote
  #50  
Παλιό 09-10-2013, 23:16
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
...................................

ΓΙΩΡΓΟ ΠΑΛΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ ΠΑΠΑΓΑΛΟ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΩΡΓΟ ...ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ...ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΑΠΟΤΟΜΑ...ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΘΑΡΑΛΕΟ ..
Μα τον Δια δεν μπορω να σε καταλαβω..........
Ειναι παπαγαλοι οσοι δεν συμφωνουν μαζι σου? Συγχαρητηρια........
Ειναι παπαγαλοι οσοι κανουν διαλογο? Συγχαρητηρια δις.......

Καλα, οταν σφυριζουν απο πανω σου οι σφαιρες να σε δω εγω εσενα τι θαρρος, στα σκελια, θα εχεις..........θα ψαχνεις για παμπερς αλλα δεν θα υπαρχουν!!! Θα τα εχουν παρει οι ''θαρραλεοι επαναστατες φιλοι σου''....οι αγνακτισμενοι που ξε-αγανακτησαν ξαφνικα και την εκαναν απο το Συνταγμα......
Σαν την ''αγανακτισμενη'' την Σκορδελη του Αγ.Παντελεημονα ενα πραμα.......πρωτοστατουσα στο συνταγμα με τους ''αγανακτισμενους''' και στον Αγ.Παντελεημονα εναντια στους μεταναστες. Τωρα με την ουρα στα σκελια ειναι.....και χωρις σφαιρες να σφυριζουν πανω απο το κεφαλι της, σκεψου να σφυριξει και καμια.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:42.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!