GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Εξοπλισμός μοτοσικλέτας

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #491  
Παλιό 19-07-2012, 09:33
THANOSG Ο/Η THANOSG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Μoto: K1200GT
Μηνύματα: 371
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών

Το έχω ξαναπεί αρκετές φορές αλλά επειδή το πιστεύω θα το πώ άλλη μία,
οι βαλίτσες είναι φοβερές !!!!!
Όμως ακόμη μεγαλύτερη αξία έχει η άποψη των παιδιών που τις πήραν για τις μηχανές τους που πλέον κρίνουν σαν καταναλωτές (αν και η λέξη καταναλωτής στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν μου αρέσει μιας και το κλίμα και η σχέση μεταξύ αγοραστή και πωλητή βρίσκεται σε άλλο επίπεδο , στο ιδανικό)

Και πάλι μπράβο στους κατασκευαστές και εύχομαι να έχουν τόσες παραγγελίες ώστε να προλαβαίνουν ίσα ίσα να κάνουν μια βόλτα το μήνα

Γιάννη και Αντώνη σας εύχομαι καλοτάξιδες και πάντα να τις γεμίζετε με όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα και πολλές και όμορφες αναμνήσεις από τα ταξίδια σας.

Τρικολοκαρδιτσόπουλα ελπίζω σύντομα να πιούμε καιφέ!!!
  #492  
Παλιό 19-07-2012, 11:01
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών

Εγω αυτο που θα συμληρωσω ειναι οτι σαν ‘’καταναλωτης‘’ ειναι ενα.
Εμπιστευτικα τα παιδια με κλειστα τα ματια χωρις να εχω δει δουλεια τους live και ο λογος ηταν οτι οτι και να γινει τα παιδια θα ειναι παντα κοντα μας και σε δυσκολους καιρους προτιμω τα πολυτιμα λευτακια μου να πηγαινους σε Ελληνικα χερια , οχι σε ξενα προιοντα και σε ανθρωπους οπως ο Βαγγελης και ο Φωτης....
Τωρα οσο για το κατασκευαστικο κομματι... πραγματικα περα απο καθε προσδοκια περα απο.... παιδια δεν βρισκω λογια...με ταχ 120-160 στο δρομο των Φαρσαλων με αερα δεν καταλαβαινα τπτ... το χαμογελο μου και η χαρα μου δεν περιγραφονται... Πραγματικα οποιος θελει να δει την δουλεια απο τα παιδια ειμαι στη διαθεση του...
  #493  
Παλιό 19-07-2012, 11:16
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών


Oμορφη παρέα,
Oμορφες στιγμές,
ΝΑ ΓΙΑΤΙ GSFORUM!!!
(μπράβο Βαγγελάρα..)
  #494  
Παλιό 19-07-2012, 16:44
arnhths Ο/Η arnhths βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ
Μoto: GS 1200
Μηνύματα: 106
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών

Πήρα ένα Aprilia Caponord παρατημένο και σκέφτομαι restoring σε άψογη κατάσταση... Η μηχανή είναι μοντέλο 2005 με ABS αλλά είχε παρατηθεί στο ύπαιθρο.

Original στο σύστημα Aprilia Caponord οι βαλίτσες της βγαίνουν με μεντζεσέ απευθείας με μία κίνηση απ τις βάσεις χωρίς ξεβιδώματα κλπ και δεν μπορεί να τις βρεί κάποιος κάτω από €2500.

Είμαι έτοιμος να το αναθέσω σε σας και με σιγουριά ότι η ποιότητα είναι καλύτερη απ ότι είναι μαμά!

Να αγοράσω τα κάγκελα ή να έρθω απευθείας; (Σημειωτέον έχω και σχεδιάγραμμα απ τα μαμά κάγκελα).

Ας μη βγαίνουν με μία κίνηση, μου αρκεί να λειτουργούν όπως BMW
  #495  
Παλιό 19-07-2012, 17:03
sid2011 Ο/Η sid2011 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: trikala
Μoto: transalp xlv 650
Μηνύματα: 1,312
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από arnhths Εμφάνιση μηνυμάτων
Πήρα ένα Aprilia Caponord παρατημένο και σκέφτομαι restoring σε άψογη κατάσταση... Η μηχανή είναι μοντέλο 2005 με ABS αλλά είχε παρατηθεί στο ύπαιθρο.

Original στο σύστημα Aprilia Caponord οι βαλίτσες της βγαίνουν με μεντζεσέ απευθείας με μία κίνηση απ τις βάσεις χωρίς ξεβιδώματα κλπ και δεν μπορεί να τις βρεί κάποιος κάτω από €2500.

Είμαι έτοιμος να το αναθέσω σε σας και με σιγουριά ότι η ποιότητα είναι καλύτερη απ ότι είναι μαμά!

Να αγοράσω τα κάγκελα ή να έρθω απευθείας; (Σημειωτέον έχω και σχεδιάγραμμα απ τα μαμά κάγκελα).

Ας μη βγαίνουν με μία κίνηση, μου αρκεί να λειτουργούν όπως BMW
στείλε μου σχεδιάγραμμα η φώτο να τα δω και να σου πω !
  #496  
Παλιό 21-07-2012, 11:48
SHARK Ο/Η SHARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2012
Περιοχή: ΨΥΧΙΚΟ
Μoto: VARADERO 1000-2011
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
  #497  
Παλιό 21-07-2012, 17:20
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από THANOSG Εμφάνιση μηνυμάτων
Το έχω ξαναπεί αρκετές φορές αλλά επειδή το πιστεύω θα το πώ άλλη μία,
οι βαλίτσες είναι φοβερές !!!!!
Όμως ακόμη μεγαλύτερη αξία έχει η άποψη των παιδιών που τις πήραν για τις μηχανές τους που πλέον κρίνουν σαν καταναλωτές (αν και η λέξη καταναλωτής στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν μου αρέσει μιας και το κλίμα και η σχέση μεταξύ αγοραστή και πωλητή βρίσκεται σε άλλο επίπεδο , στο ιδανικό)

Και πάλι μπράβο στους κατασκευαστές και εύχομαι να έχουν τόσες παραγγελίες ώστε να προλαβαίνουν ίσα ίσα να κάνουν μια βόλτα το μήνα

Γιάννη και Αντώνη σας εύχομαι καλοτάξιδες και πάντα να τις γεμίζετε με όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα και πολλές και όμορφες αναμνήσεις από τα ταξίδια σας.

Τρικολοκαρδιτσόπουλα ελπίζω σύντομα να πιούμε καιφέ!!!
Θάνο ευχαριστώ από καρδιάς. (ξέρεις εσύ).

Γιατί δεν λες ότι ζήλεψες και προχθές δοκίμασες και εσύ τα σουβλάκια του παππού?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω αυτο που θα συμληρωσω ειναι οτι σαν ‘’καταναλωτης‘’ ειναι ενα.
Εμπιστευτικα τα παιδια με κλειστα τα ματια χωρις να εχω δει δουλεια τους live και ο λογος ηταν οτι οτι και να γινει τα παιδια θα ειναι παντα κοντα μας και σε δυσκολους καιρους προτιμω τα πολυτιμα λευτακια μου να πηγαινους σε Ελληνικα χερια , οχι σε ξενα προιοντα και σε ανθρωπους οπως ο Βαγγελης και ο Φωτης....
Τωρα οσο για το κατασκευαστικο κομματι... πραγματικα περα απο καθε προσδοκια περα απο.... παιδια δεν βρισκω λογια...με ταχ 120-160 στο δρομο των Φαρσαλων με αερα δεν καταλαβαινα τπτ... το χαμογελο μου και η χαρα μου δεν περιγραφονται... Πραγματικα οποιος θελει να δει την δουλεια απο τα παιδια ειμαι στη διαθεση του...
Είναι ένα από τα στοιχεία που μας κάνουν να αισθανόμαστε διπλή την ευθύνη και την προσπάθεια να βρισκόμαστε δίπλα σου σε ότι χρειαστείς Αντώνη.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ARGI Εμφάνιση μηνυμάτων

Oμορφη παρέα,
Oμορφες στιγμές,
ΝΑ ΓΙΑΤΙ GSFORUM!!!
(μπράβο Βαγγελάρα..)
Έτσι ακριβώς Αργυράκο !!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από arnhths Εμφάνιση μηνυμάτων
Πήρα ένα Aprilia Caponord παρατημένο και σκέφτομαι restoring σε άψογη κατάσταση... Η μηχανή είναι μοντέλο 2005 με ABS αλλά είχε παρατηθεί στο ύπαιθρο.

Original στο σύστημα Aprilia Caponord οι βαλίτσες της βγαίνουν με μεντζεσέ απευθείας με μία κίνηση απ τις βάσεις χωρίς ξεβιδώματα κλπ και δεν μπορεί να τις βρεί κάποιος κάτω από €2500.

Είμαι έτοιμος να το αναθέσω σε σας και με σιγουριά ότι η ποιότητα είναι καλύτερη απ ότι είναι μαμά!

Να αγοράσω τα κάγκελα ή να έρθω απευθείας; (Σημειωτέον έχω και σχεδιάγραμμα απ τα μαμά κάγκελα).

Ας μη βγαίνουν με μία κίνηση, μου αρκεί να λειτουργούν όπως BMW
Είμαστε εδώ φίλε για να συζητήσουμε και να βρούμε λύση για όλα. Τα τηλ μας είναι στα προφιλ μας
  #498  
Παλιό 21-07-2012, 17:24
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από SHARK Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
Θανάση μου, σου ετοιμάζω τέτοια έκπληξη που μάλλον πρέπει να κοιτάζεις χάρτες από τώρα, για να πας στο μέρος που θα απεικονίζουν οι βαλίτσες σου .
Ευχαριστούμε και εσένα αλλά και τον Κώστα για την εμπιστοσύνη που μας δείχνετε για να εξοπλίσουμε τις αγάπες σας.
  #499  
Παλιό 21-07-2012, 17:26
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών



  #500  
Παλιό 21-07-2012, 17:36
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Κατασκευή Μεταλλικών Βαλιτσών

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Vagelis Gar Εμφάνιση μηνυμάτων


Καλή επιτυχία μακρυμμάλη κ σία
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερώτηση για χούφτες και βάσεις βαλιτσών.... Aggelos-Syros Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 5 16-05-2011 08:19
ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ: Μετρήσαμε τις συσκευές που συνήθως χρησιμοποιούμε σε μια ημέρα SenseiG Υγεία 23 12-03-2011 14:40
ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ: Μετρήσαμε τις συσκευές που συνήθως χρησιμοποιούμε σε μια ημέρα MARK Υγεία 2 09-03-2011 18:09
βασεις πλαστικών βαλιτσών 850-1100-1150 kostas-patra Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες 0 29-04-2010 08:50
Δείτε τον τρόπο κατασκευής των ελαστικών skippybi Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό) 9 04-12-2009 10:18


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:08.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!