GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Ελλάδα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιό 16-03-2010, 17:18
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι αραγε κανουμε εμεις για να βοηθησουμε την χωρα μας???
Ας διαβασουμε το επισυναπτομενο και ας δουμε τι απο ολα αυτα που λεει ο Καθηγητης μπορουμε να εφαρμοσουμε!1 Το κερδος παντως ειναι μεγάλο!
Tώρα θες να μας πεις ότι μπορούμε να το διαβάσουμε;
Reply With Quote
  #52  
Παλιό 16-03-2010, 17:32
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Tώρα θες να μας πεις ότι μπορούμε να το διαβάσουμε;
ναι εχεις δικιο, αλλα εσεις οι αντμιν που εχερτε τα εργαλεια μπορειτε να το μεγενθυνετε!! Εμενα δεν μου επετρεψε το συστημα να το βαλω μεγαλυτερο!!
Reply With Quote
  #53  
Παλιό 16-03-2010, 17:48
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

εμεις καλα τα λεμε αλλα δυστυχως δε μας ακουει κανεις.εχετε καταλαβει οτι οι μεγαλοκαναλαρχες σιωπουν?γιατι δεν τρεχει κανεις δημοσιογραφος τωρα στις λαικες(παρεπιπτωντος ειδα χθες 1,55ε το μαρουλι,να τρελαινεσαι) η εξω απο τα βενζιναδικα να κανει ρεπορταζ?δεν ειναι στημενα ολα?εδω ρε παιδια βγηκε ο γιωργακης και μας ειπε οτι τον σταματανε στους δρομους και του χαριζουν το μισθο τους για το καλο της χωρας και τα μεσα μας το παρουσιασαν με τετοιο τροπο που καποιοι το πιστεψαν.ειναι δυνατον?
Reply With Quote
  #54  
Παλιό 16-03-2010, 21:38
Mexicanos Ο/Η Mexicanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ξυλόκαστρο-Πάτρα
Μoto: BMW R 1150 GS ADV-KAWASAKI KLR 600
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nek21 Εμφάνιση μηνυμάτων
εμεις καλα τα λεμε αλλα δυστυχως δε μας ακουει κανεις.εχετε καταλαβει οτι οι μεγαλοκαναλαρχες σιωπουν?γιατι δεν τρεχει κανεις δημοσιογραφος τωρα στις λαικες(παρεπιπτωντος ειδα χθες 1,55ε το μαρουλι,να τρελαινεσαι) η εξω απο τα βενζιναδικα να κανει ρεπορταζ?δεν ειναι στημενα ολα?εδω ρε παιδια βγηκε ο γιωργακης και μας ειπε οτι τον σταματανε στους δρομους και του χαριζουν το μισθο τους για το καλο της χωρας και τα μεσα μας το παρουσιασαν με τετοιο τροπο που καποιοι το πιστεψαν.ειναι δυνατον?
Κι όμως είναι.....όλα τα κομματόσκυλα που ελπίζουν σε ρουσφέτι................άντε βρε Έλληνες μετά από χρόνια ρεμούλας και κλεψιάς καιρός είναι να ζοριστείτε για τη χώρα για να μπορέσουν οι πολιτικοί να τα βγάλουν πέρα......πολλά φάγαμε,καιρός να δώσουμε κάτι στους πολιτικούς....κάποια στιγμή θα διοριστείτε όλοι στο δημόσιο.
Reply With Quote
  #55  
Παλιό 16-03-2010, 23:10
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mexicanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι όμως είναι.....όλα τα κομματόσκυλα που ελπίζουν σε ρουσφέτι................άντε βρε Έλληνες μετά από χρόνια ρεμούλας και κλεψιάς καιρός είναι να ζοριστείτε για τη χώρα για να μπορέσουν οι πολιτικοί να τα βγάλουν πέρα......πολλά φάγαμε,καιρός να δώσουμε κάτι στους πολιτικούς....κάποια στιγμή θα διοριστείτε όλοι στο δημόσιο.
αν απαξιωνουμε τον καθενα που γινεται πρωθυπουργος τοτε μια ζωη θα τα ακουμπαμε και θα μας τον ακουμπανε!!!!

Εγω απο την πλευρα μου παντα θα ελπιζω, ειναι η φυση μου τετοια!!!!!

Στιο κατω κατω ειναι η πρωτη φορα που απεργοι οι οποιοι εκελισαν τις Εθνικες οδους, το κεντρο της Αθηνας, παρελυσαν το κρατος και τους εισπρακτικους κι ελεκτικους του μηχανισμους δεν πηραν φραγκο τσακιστό!!!!!!
Ειναι ενα μεγαλο, τεραστιο βημα αυτο προς το καλυτερο νομιζω!

Η βουλη εδωσε πρωτη το παραδειγμα και κανεις απο τους εργαζομενους σε αυτην (1000+ υπαλληλους εχουν) δεν απηργησε!! Εν αντιθεση με τους άλλους που ενω διεκδικουσαν και επαιρναν, με οπλο την απεργια φυσικα, σε βαρος των υπολοιπων που ειχαν το θρασος να κατεβουν στους δρόμους να απαιτησουν τι? Την μη επιστροφη μερους των αδικαιολογητως αυξηθεντων επιδοματων τους!!! να απαιτησουν αυτοι να περνουν τους αυξημενους μισθους τουςκαι να καθονται σε μια καρεκλα χωρις να κανουν τιποτε (οχι ολοι) ενω αλλοι με πτυχια εξαναγκαζονται σε εργασια stage των 400ε,¨η στην καλυτερη στον ιδιωτικο τομεα με 700ε και το ανεργιας να παραμενει στα 400ε κι εναν χρόνο μονον!! γιαυτο απηργησαν και απεργουν αυτοι οι ανθρωποι!!! Για να μην εχει το κρατος να αυξησει τα παραπανω και προσλαβει κανα νεο επιστημονα και χασουν την καρεκλα τους!!!!
Δεν τους νοιαζει αν οι λιγοστες βιομηχανιες (καποτε ηταν εκατονταδες με χιλιαδες εργαζομενους) μετακομιζουν στην Βουλγαρια αφου εδω τα συνδικατα φροντιζουν να ζητανε, να ζητανε και να ματαζητάνε για το καλο λεει των εργαζομενων!!! Ετσι εκλεισαν η triumph, Pirelli, Nissan, η ΣΒΕΚΗ (τσοπανη μ'ακους?) και δεν ξερω ποσες άλλες!!! Αντι να συμετεχουν σε διαδυκασίες περαιτερω αναπτυξης για το καλο ολων μας αυτοι εσπρωχναν τον κοσμο σε απεργιες.... γιατι? για να παρουν μεγαλυτερους μισθους καποιοι!! Ενω αυτοι δεν εχουν δουλεψει σχεδόν ποτε!! Τουλαχιστον απο την στιγμη που συνδικαλιστηκαν!! Το κεφαλαιο λεει δυναστευει τον λαο!! Μα βρε ηλιθιοι αν δεν υπηρχε το κεφαλαιο που θα δουλευαμε ολοι μας? Στο δημοσιο??? Εξαιτιας ΟΛΩΝ αυτων καποιοι πετυχαινουν, μεσω επιδοματων, μισθους 2000, 3000.......5000 ευρο κι αλλοι που φαγανε την ζωη τους στα θρανια και γινηκανε επιστημονες να περιοριζονται στα 400, 700!!! Αφου δεν εχει κυριοι το κρατος να δωσει άλλα αφου τα παιρνετε εσεις!!!! Που να τα βρει το κρατος οταν καθε συμετοχη σε επιτροπη αμοιβεται με 2000ε το λιγοτερο? πας για 2 ωρες και 5 ημερες ....παιρνει 2000ε!!! Που να τα βρει το κρατος οταν κατι προεδροι ΕΡΤ παιρνουν 700,000ε τον χρονο? Που να τα βρει το κρατος οταν η εκφωνητρια του κεντρικου δελτιου την ΝΕΤ παιρνει 416.000ε τον χρονο? ξερετε οτι αυτοι οι δυο της πρωην Πρωινης γραμμης της ΝΕΤ επαιρναν 400,000 ο καθενας και τωρα στον σκαι βολευονται με 3500ε μηνιαιως??? Παρτε τα τωρα κυριοι για να μαθετε!!

Εχω να πω κι αλλα...αλλά βαλτε μου φρενο γιατι θα κρασσαρει το φορουμ!!!

Η ελπιδα πρέπει να πεθαινει τελευταια συναδελφοι!!

Last edited by GeorgeP; 16-03-2010 at 23:12.
Reply With Quote
  #56  
Παλιό 17-03-2010, 01:34
Mexicanos Ο/Η Mexicanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ξυλόκαστρο-Πάτρα
Μoto: BMW R 1150 GS ADV-KAWASAKI KLR 600
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

Ποια ελπίδα Γιώργο????
Έχεις νύχια???Ξύσου...όπως λέμε κι εμείς στα χωριά......
Reply With Quote
  #57  
Παλιό 17-03-2010, 01:39
KAS Ο/Η KAS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: athens
Μoto: GS 1200
Μηνύματα: 2,436
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

Έχω την εντύπωση ότι όλοι τα έχουν με τους δημόσιους υπαλλήλους . Λες και αυτοί φταίνε για το κατάντημα της χώρας μας . Ασφαλώς και υπάρχουν κάποιοι που αμοίβονται πλουσιοπάροχα , αλλά αυτοί δεν είναι η πληοψηφία και μάλιστα ούτε δημόσιοι υπάλληλοι .Συνάπτουν σύμβαση έργου με το δημόσιο .Οι περισσότεροι έχουν ως βασικό μισθό 700 ευρώ και με τα επιδόματα φτάνουν τα 1200 . Προσωπικά έγινα δημόσιος υπάλληλος το καλοκαίρι του 2009 , καθυστερόντας την πρόσληψή , μόνος μου , για 5 χρόνια περίπου από τότε που μου ανακοινώθηκε .Πριν συμπληρωθεί χρόνος σκέφτομαι να φύγω .Έχω GeorgeP δύο πτυχία ένα μεταπτυχιακό , ετοιμάζομαι για άλλο ένα(και γνωρίζω έναν μεγάλο αριθμό υπαλλήλων με παρόμοια και μεγαλύτερα προσόντα ) , εφημερεύω 5-7 νύχτες τον μήνα , ακούω σε κάθε εφημερία ότι μπορείς να φανταστείς , και ο μισθός μου είναι 700 ευρώ .Με τα επιδόματα και με τα νυχτερινά σύνολο 1500 ευρώ , και τώρα μου κόβουν και αυτά .Στον ασθενή που θα έρθει στις 3 τα ξημερώματα θα του πω ότι το πλαφόν των 700 ευρώ έκλεισε , πήγαινε σε άλλο νοσοκομείο ;Όσο για τους υπαλλήλους της Βουλής δεν είμαι τόσο σιγουρος ότι απώλεσαν τα κεκτημένα τους . Δυστυχώς αυτά (τα περισσότερα)τα αποκτήσαν μέσω συνταγματικών ρυθμίσεων , και για να τους τα πάρουν πρέπει να γίνει αναθεώρηση (το βλέπω πολύ δύσκολο ).
Δεν φταίνε οι δημόσιοι υπάλληλοι για το χάλι της χώρας μας .Τα λαμόγια φταίνε που κάνανε δουλειά με το δημόσιο εις βάρος όλων των Ελλήνων .
Reply With Quote
  #58  
Παλιό 17-03-2010, 03:05
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

αντε λοιπον και λεμε ολα καλα για το καλο της χωρας και γενικοτερα ολων μας κοψε μας ρε γιωργακη(ψευτη γιατι αλλα εταζες,και τωρα το γυριζεις οτι δεν ηξερες το μεγεθος του χρεους,λες και ζουσες σε αλλη χωρα,λες και δεν συγκυβερνουσες)επιδοματα και μισθους,πολυ καλα κανεις αλλα ρε συ μη μας πινεις το αιμα.ειδη ολα γυρω μας γινονται πανακριβα και κυριως τα ειδη πρωτης αναγκης.πως θα τα βγαλει περα ο κοσμακης?καντε κατι να παρει ανασα ο λαος ο οποιος ζει χρονια καταπιεσμενος.




υ.γ δεν κομματικοποιω το θεμα απλως γιωργακη εχουμε τωρα αυτος πρεπει να τα ακουσει.αν ηταν καποιος αλλος στη θεση του δε θα χα προβλημα να του τα χωσω.
Reply With Quote
  #59  
Παλιό 17-03-2010, 13:28
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από KAS Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω την εντύπωση ότι όλοι τα έχουν με τους δημόσιους υπαλλήλους . Λες και αυτοί φταίνε για το κατάντημα της χώρας μας . Ασφαλώς και υπάρχουν κάποιοι που αμοίβονται πλουσιοπάροχα , αλλά αυτοί δεν είναι η πληοψηφία και μάλιστα ούτε δημόσιοι υπάλληλοι .Συνάπτουν σύμβαση έργου με το δημόσιο .Οι περισσότεροι έχουν ως βασικό μισθό 700 ευρώ και με τα επιδόματα φτάνουν τα 1200 . Προσωπικά έγινα δημόσιος υπάλληλος το καλοκαίρι του 2009 , καθυστερόντας την πρόσληψή , μόνος μου , για 5 χρόνια περίπου από τότε που μου ανακοινώθηκε .Πριν συμπληρωθεί χρόνος σκέφτομαι να φύγω .Έχω GeorgeP δύο πτυχία ένα μεταπτυχιακό , ετοιμάζομαι για άλλο ένα(και γνωρίζω έναν μεγάλο αριθμό υπαλλήλων με παρόμοια και μεγαλύτερα προσόντα ) , εφημερεύω 5-7 νύχτες τον μήνα , ακούω σε κάθε εφημερία ότι μπορείς να φανταστείς , και ο μισθός μου είναι 700 ευρώ .Με τα επιδόματα και με τα νυχτερινά σύνολο 1500 ευρώ , και τώρα μου κόβουν και αυτά .Στον ασθενή που θα έρθει στις 3 τα ξημερώματα θα του πω ότι το πλαφόν των 700 ευρώ έκλεισε , πήγαινε σε άλλο νοσοκομείο ;Όσο για τους υπαλλήλους της Βουλής δεν είμαι τόσο σιγουρος ότι απώλεσαν τα κεκτημένα τους . Δυστυχώς αυτά (τα περισσότερα)τα αποκτήσαν μέσω συνταγματικών ρυθμίσεων , και για να τους τα πάρουν πρέπει να γίνει αναθεώρηση (το βλέπω πολύ δύσκολο ).
Δεν φταίνε οι δημόσιοι υπάλληλοι για το χάλι της χώρας μας .Τα λαμόγια φταίνε που κάνανε δουλειά με το δημόσιο εις βάρος όλων των Ελλήνων .
Κατ'αρχην δεν μιλω για ΟΛΟΥΣ τους Δ.Υ. , μιλάω για καποιους Δ.Υ. Φυσικα και δενε φεραν αυτοι την χωρα σε αυτο το χαλι αλλα.....ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ!!!!! Μαζι με ολους εμας τους υπόλοιπους ΜΗ Δ.Υ. αλλα και τις σπαταλες του Ελληνικου Κρατους για να τρωνε καποιοι!!!!
Ομως αγαπητε φίλε και συναδελφε θα μπορουσα να γινω αιχμηρος και να ρωτησω, οχι μονον εσενα αλλα ολους τους σαν εσενα χιλιομορφωμενους επιστημονες, γιατι στο Δημοσιο βρε παιδια? Γιατι τοση καϊλα γιαυτο το ρημαδι το Δημοσιο? Με τοσα πτυχια περαν οτι μπορουσατε να διαπρεψετε στο εσωτερικο θα μπορουσατε να κανετε παπαδες και στο εξωτερικό!!! Την απαντηση την δινω μονος μου παρακατω και δεν απευθυνομαι σε εσενα και τον εταιρο επιστημονα carduelis αλλα σε ''άλλους'' επιστημονες....ξερουν αυτοι!!!! Απευθυνομαι σε αυτους τους Δημοσιους σπουδαγμενους επιστημονες που χρησιμοποιωντας σαν δικαιολογια τα 10-11 χρόνια σπουδης των και το χαμηλο μηνιατικο ζητανε 8000ε για 3πλο by pass!! 500-1000ε για εγχειρηση καταρακτη!!!! και παει λεγοντας!!! Τα ξερουμε ολοι δεν ειναι κατι καινουριο!!
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σας οτι δεν ειανι ολοι οι επιστημονες ετσι, ναι συμφωνω απόλυτα! Ειναι ομως αρκετοι οπως αρκετοι/αρκετότεροι ειναι η χρηζοντες την βοηθεια αυτων των επιστημονων!!! Θα μου πεις ''και τι σχεση εχουν αυτοι με αυτο που συζηταμε εδω?'' Εχουν και παραέχουν θα σου απαντησω......, στο μετρο και τον βαθμο που τους αναλογει εχουν!!!! Διότι αυτα τα 8000, τα 2000, τα 3000 δεν εχει σημασια ποσα που ζητανε αυτοι οι κυριοι απο που βγαινουν? εχει ο καθενας μας τοσα για να δινει? αν τα ειχε δεν θα πηγαινε σε Δημοσιο Νοσοκομειο θα πηγαινε σε ιδιωτικό!!! Αυτα τα λεφτα βγαινουν απο καταναλωτικα δανεια τα οποια αυξανουν το εξωτερικο μας χρεος!! Θα μου πεις ''μα ποσα ειναι αυτα τα λεφτα?'' ειναι ελαχιστα μπροστα στα 300,000,000,000 που χρωσταμε αλλα σε συνολο και μαζι με το γεγονος οτι ειναι ''μαυρα'' και αφορολογητα φτιαχνουν ενα σεβαστο ποσο το οποιο θα ηταν ενας κοκκος αμμου στα 300δις!!!
Ναι αλλα, αν μια οι επιστημονες δεν περνανε μαυρα, την αλλη οι εργοδοτες που πληρωνανε τις ασφαλιστικες εισφορες τους και τους φορους τους στο ακεραιο, οι Πολιτικοι αν εκοβαν τις μιζες και την υερτιμολογηση των εργων για να παρουν αυτες τις μιζες, και τελος ολοι εμεις Ιδιωτικοι και Δημοσιοι ζουσαμε με αυτα που βγαζαμε και δεν δανειζομασταν για να παρουμε αυτοκινητο-μοτοσυκλετα-κι αλλο αυτοκινητο-εξοχικο- μια φορα την εβδομαδα την Ρωσιδα/Ουκρανεζα, και να παμε και διακοπες στην Disneyland ξερεις που θα ειμαστε τωρα???
Θα μιλαγαμε για την κακομοίρα την αμερικη και την Ευρωπη που ποσο αλυπητα τις χτυπησε η τυχη με αυτην την κριση!!!!


Υ.Γ. δουλευω στο Ιδιωτικο Τομεα (Ναυτιλια) 29 χρόνια ανελλιπως, ειμαι απο τους τυχερους!! Ακομα και στον Στρατό δουλευα, ειχα παραδοξως Τσατσική θεση!! Ποτε μου δεν δανειστηκα και ποτε δεν πηρα τιποτα ¨η πηγα διακοπες με δανεικα!!! Πρωτα μαζευα τα λεφτα και αν εφταναν, κι εγω περνουσα καλα εν τω μεταξυ, προχωρουσα στην αγορα των!!! Θα μου πεις, ''μα τοτε βγαζεις πολλα''!! Τωρα και μετα απο 29 χρόνια και αφου παντρευτηκα μπαινουν καλα λεφτα στο σπιτι, αλλα πριν οχι μονον καλα δεν ηταν αλλα......! Κι ομως και μοτοσυκλετες ειχα ολη μου την ζωη και το πρωτο μου αυτοκινητο το πηρα μετα τον γάμο μου!! Δεν λεω περιμενα... και περιμενα καιρό για να αποκτησω κατι, αλλα προκειμενου να παρω δανειο προτιμουσα να περιμενω!!!

Last edited by GeorgeP; 17-03-2010 at 13:32.
Reply With Quote
  #60  
Παλιό 17-03-2010, 13:49
Mexicanos Ο/Η Mexicanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ξυλόκαστρο-Πάτρα
Μoto: BMW R 1150 GS ADV-KAWASAKI KLR 600
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή Απάντηση: Πρέπει να μας το πουν οι ξένοι για να το καταλάβουμε...

Ναι Γιώργο συνέχιζε να ελπίζεις..........το πάγωμα της αύξησης φορολογίας και κρατήσεων σε δικηγόρους και γιατρούς το είδες????
Ωραία μέτρα..........ζορίσου τώρα εσύ για να οικονομάνε οι ''έξυπνοι''.....
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι άλλο θα κάνουν οι διαφημιστές για να μας τραβήξουν την προσοχή ;;;; ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Αστεία Video 94 25-02-2010 17:22
Αντε να περνουμε τα πανω μας οι 800ρηδες!! Kwstas_kef Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό) 20 06-10-2009 04:44
Πως να κάνετε το ταιρι σας να πέσει απ'το κρεβάτι! georgekostas Χιούμορ 10 28-09-2009 20:45
Όλα όσα πρέπει να ξέρουμε για το λάδι της μοτοσυκλέτας μας.!!! riko46 Τεχνικά θέματα διάφορα 9 24-05-2009 05:45
Τι είπαν οι ξένοι για την γλώσσα μας syan Πολιτισμός 16 02-05-2009 01:43


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:13.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!