GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιό 02-02-2012, 16:37
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Παντως Περικλη μου αν παραβλεψουμε το θεμα με τον ithiako που ειναι κατι μεταξυ σας και το οτι σβηστηκαν (αλλα επανηλθαν σε αυτο το νημα) 2-3 ποστ ως ασχετα με το νημα των δωρων (καλως για μενα και σχωρνα με) το άλλο θεμα, αυτο του κρανους, δεν νομιζω να δικαιολογει τον προβληματισμο σου.

Ενα κρανος αναγνωρισμενων προδιαγραφων ειναι παντα ενα κρανος χρησιμοτατο σε καθε αναβατη.
Τι σημασια εχει οτι ειναι στοκ? Για μενα καμια....μα καμια!! τα τελευταια 2 χρονια οτι χρειαζομαι (κι οχι μονον εγω) απο εξοπλισμο μοτοσυκλετας τα αγοραζω απο τα απομειναρια παρελθοντων ετων....δλδ στοκ σε τιμες προσφορας.
Δεν εχει σημασια η εταιρεια που το παραγει ουτε το μοντελο του.......διοτι παραμενει κι ειναι ενα ΑΣΦΑΛΕΣ κρανος.
Τι σημασια εχει καλε μου φιλε αν ειναι 3ετιας ¨η 5ετιας? Τι θα ξενισει τον τυχερο που θα το παρει? τα παρελθοντα γραφικα του (αν εχει), το χρωμα του....τι?
Εγω π.χ. θελώ οπωσδηποτε ενα κρανος να αντικαταστησω το απο 8ετιας αγορασμενο Lazer fiber One που εχω....οπως ξερεις λεφτα λογω ανεργιας γιοκ ¨η δεν τα διαθετω τωρα.......ξερεις τι καλα που θα μου πεσει στο κεφαλακι μου ενα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ κρανος system X made by BMW και μαλιστα τσαμπα?
Αρκει βεβαια να μην γραφει BMW επανω του!!!! (πλακα κανω)

Ενας σημαντικοτατος λογος που θα ερθω στο σοφικο την Κυριακη ειναι αυτος, ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ, κι οχι φυσικα να δω φαρμακοτριφτιδες, αεκτζηδες και κατι τυπους που ισιωνουν δοντια με τους οποιους εχω πολλακις ''φαγωθει'' στο παρελθον!!!!!!!
Καλα να ειναι ολοι οι επαγγελοντες τα παραπανω κι ανυπομονω να τους συναντησω στο Σοφικο για να ματαφαγωθουμε face to face!
Reply With Quote
  #62  
Παλιό 02-02-2012, 16:39
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
εεεεεε το μεγεθος λεει Αλεξανδρουπολη Θασσο η' Παλουκια Περαμα......αυτη ειναι η αναλογια.
Απο την αλλη χωρις να ειμαι βεβαιος ουτε την δουλεια μου δεν εχω βαλει στο προφιλ μου.
Μην νομιζει κανεις οτι ψαχνουμε για πελατες
σωστός......
το ιδανικό μάλιστα θα είναι να κερδίζεις πελάτες χωρίς να έχεις βάλει τη δουλειά σου στο προφίλ σου....
καλή τύχη
Reply With Quote
  #63  
Παλιό 02-02-2012, 16:40
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ilias vara Εμφάνιση μηνυμάτων
αποκλειεται να μαλωσουμε για το ντερπυ ,.,.,γιατι ειμαι αριανος
2. βαλε εσυ δωρα και μακαρι να παρεις εκατο πελατες απο το φορουμ και χιλιους

αν δεν θες να βαλεις δωρα.,.,., το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην σχολιαζεις καποιον που μεσα σε ολο αυτο το ρηγμαδο εβαλε εστω και ενα δωρο αξιας 0,50λεπτων.,.,.,
αυτη ειναι η διαφωνια μας φιλε μου.
Οτι σε τετοιους καιρους φροντιζουμε τους πελατες μας και κανουμε δωρα.Οχι στοκ.
Εαν εισαι Αριανος θα μαλωσουμε χειροτερα.

Γιατι δεν κανετε κατι να τους μπουκωσετε εκει πανω τους παλιο Παοκτζηδες
Reply With Quote
  #64  
Παλιό 02-02-2012, 16:40
megalopsyxos Ο/Η megalopsyxos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Deactivated Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Μoto: SUZUKI GSXF 750 YAMAHA CRYPTON SPECIAL X 135
Μηνύματα: 490
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Να πω και γω την π@π@ρι@ μου....

Αυτό που δεν μπόρεσα να καταλάβω ποτέ είναι η ραγιάδικη νοοτροπία μερικών να εμφανίζονται ως "τιμητές των πάντων" ενώ δεν τους αφορά προσωπικά η μομφή.
Έχει η BMW υπεύθυνο τύπου και marketing κι ο Νίκος λόγο και χαρακτήρα-όπως και άλλοι στο παρελθόν που θίχτηκαν-και είναι υπέρ το δέον ικανοί αν θέλουν να απαντήσουν επί προσωπικού, εάν θεωρήσουν ότι θίχτηκαν.
Σκέφτηκε ποτέ κανείς από τους αυτόκλητους υποστηρικτές ότι μη έχοντας τα απαραίτητα εφόδια έτσι μπορεί να πετυχαίνουν το αντίθετο από αυτό που επιδιώκουν τη στιγμή μάλιστα που οι τυχόν θιγόμενοι είναι ανώτεροι οργανωτικά αλλά και πνευματικά;


Y.Γ. ...και δεν εννοώ φυσικά συτούς που το κάνουν με το διαλακτικό ύφος της δημοσίευσης του GeorgeP

Last edited by megalopsyxos; 02-02-2012 at 16:45.
Reply With Quote
  #65  
Παλιό 02-02-2012, 16:40
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
τους ...θασιωτες τους ρωτησες?
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από siraxanz Εμφάνιση μηνυμάτων
Κακίες και εισαστε κ συνονοματοι...
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
εχει ωραιο ονομα ο ατιμος!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Φήμες λένε ότι ανυπομονούν να δουν τα ποδοδάχτυλα του Πρετεντέρη!!!
Δεν αντέχατε πάλι χωρίς να λυσσάξετε... εεεε???
Reply With Quote
  #66  
Παλιό 02-02-2012, 16:43
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Παντως Περικλη μου αν παραβλεψουμε το θεμα με τον ithiako που ειναι κατι μεταξυ σας και το οτι σβηστηκαν (αλλα επανηλθαν σε αυτο το νημα) 2-3 ποστ ως ασχετα με το νημα των δωρων (καλως για μενα και σχωρνα με) το άλλο θεμα, αυτο του κρανους, δεν νομιζω να δικαιολογει τον προβληματισμο σου.

Ενα κρανος αναγνωρισμενων προδιαγραφων ειναι παντα ενα κρανος χρησιμοτατο σε καθε αναβατη.
Τι σημασια εχει οτι ειναι στοκ? Για μενα καμια....μα καμια!! τα τελευταια 2 χρονια οτι χρειαζομαι (κι οχι μονον εγω) απο εξοπλισμο μοτοσυκλετας τα αγοραζω απο τα απομειναρια παρελθοντων ετων....δλδ στοκ σε τιμες προσφορας.
Δεν εχει σημασια η εταιρεια που το παραγει ουτε το μοντελο του.......διοτι παραμενει κι ειναι ενα ΑΣΦΑΛΕΣ κρανος.
Τι σημασια εχει καλε μου φιλε αν ειναι 3ετιας ¨η 5ετιας? Τι θα ξενισει τον τυχερο που θα το παρει? τα παρελθοντα γραφικα του (αν εχει), το χρωμα του....τι?
Εγω π.χ. θελώ οπωσδηποτε ενα κρανος να αντικαταστησω το απο 8ετιας αγορασμενο Lazer fiber One που εχω....οπως ξερεις λεφτα λογω ανεργιας γιοκ ¨η δεν τα διαθετω τωρα.......ξερεις τι καλα που θα μου πεσει στο κεφαλακι μου ενα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ κρανος system X made by BMW και μαλιστα τσαμπα?
Αρκει βεβαια να μην γραφει BMW επανω του!!!! (πλακα κανω)

Ενας σημαντικοτατος λογος που θα ερθω στο σοφικο την Κυριακη ειναι αυτος, ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ, κι οχι φυσικα να δω φαρμακοτριφτιδες, αεκτζηδες και κατι τυπους που ισιωνουν δοντια με τους οποιους εχω πολλακις ''φαγωθει'' στο παρελθον!!!!!!!
Καλα να ειναι ολοι οι επαγγελοντες τα παραπανω κι ανυπομονω να τους συναντησω στο Σοφικο για να ματαφαγωθουμε face to face!
Εσύ να πάρεις Vara κράνος... ακούς???
Reply With Quote
  #67  
Παλιό 02-02-2012, 16:43
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων

Ενας σημαντικοτατος λογος που θα ερθω στο σοφικο την Κυριακη ειναι αυτος, ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ, κι οχι φυσικα να δω φαρμακοτριφτιδες, αεκτζηδες και κατι τυπους που ισιωνουν δοντια με τους οποιους εχω πολλακις ''φαγωθει'' στο παρελθον!!!!!!!
Καλα να ειναι ολοι οι επαγγελοντες τα παραπανω κι ανυπομονω να τους συναντησω στο Σοφικο για να ματαφαγωθουμε face to face!

Εσύ δεν "ισιώνεις" με τίποτα! Θα φέρω τροχολιθάκι να ακονίσουμε τα δόντια μας!!!
Reply With Quote
  #68  
Παλιό 02-02-2012, 16:44
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν αντέχατε πάλι χωρίς να λυσσάξετε... εεεε???

Αφού σε αγαπάμε και είσαι κ καλό παιδί
Reply With Quote
  #69  
Παλιό 02-02-2012, 16:44
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Αμαν....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ πια.....



και λεω να καταθέσω και ΕΓΩ την γνώμη μου,......(μιας και όλοι γραφουμε και απο κατι)




Ο ,,...Παιχταδόρ έγραψε κάτι----Ναι ΜΕΝ προκλητικό ΑΛΛΑ όχι αντίθετο με τους κανονισμούς .Θεωρω εγω σαν Βασίλης οτι περισσοτερο ενοχλήθηκε για το σβήσιμο πάρά οτιδήποτε άλλο....


Πρόταση του Μπίλ.....ας Χαλαρώσουμε όλοι και Ας επωφεληθούμε ΌΛΟΙ απο τα καλά και όχι τα άσχημα.....








τα δώρα είναι ΔΩΡΑ........


και καλά θα είναι γενικότερα...να πέσουν οι τόνοι.....και....οι Γομολάστιχες




make love not war
Reply With Quote
  #70  
Παλιό 02-02-2012, 16:46
ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Ο/Η ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW K1200S BMW F800ST
Μηνύματα: 1,183
Προεπιλογή Απάντηση: Μου τι δινει......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από megalopsyxos Εμφάνιση μηνυμάτων
Να πω και γω την π@π@ρι@ μου....

Αυτό που δεν μπόρεσα να καταλάβω ποτέ είναι η ραγιάδικη νοοτροπία μερικών να εμφανίζονται ως "τιμητές των πάντων" ενώ δεν τους αφορά προσωπικά η μομφή.
Έχει η BMW υπεύθυνο τύπου και marketing κι ο Νίκος λόγο και χαρακτήρα-όπως και άλλοι στο παρελθόν που θίχτηκαν-και είναι υπέρ το δέον ικανοί αν θέλουν να απαντήσουν επί προσωπικού, εάν θεωρήσουν ότι θίχτηκαν.
Σκέφτηκε ποτέ κανείς από τους αυτόκλητους υποστηρικτές ότι μη έχοντας τα απαραίτητα εφόδια έτσι μπορεί να πετυχαίνουν το αντίθετο από αυτό που επιδιώκουν τη στιγμή μάλιστα που οι τυχόν θιγόμενοι είναι ανώτεροι οργανωτικά αλλά και πνευματικά;
θα γινεις κακος.Μην μιλας.

Ρε Γιωργο ειναι κραναρα.Εμενα με εσωσε οταν με τρακαρε το αμαξι.
Δεν λεω αυτο.Λεω οτι κανονικα για εμπορικους λογους ισως θα επρεπε να δωσει το 6.
Μου ειπε ο Νικος οτι το εδωσε και ολα οκ.
Αυτο που με ενοχλησε ειναι οτι σβησανε το σχολιο μου σαν ασχετο ενω υπηρχαν ενα καρο ασχετα.Αργοτερα τα εσβησαν και αυτα.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Μου την δινει που..... jarhead Επικαιρότητα 19 14-04-2011 23:53
Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Σ τι σημαινει!!!! lepanto Χιούμορ 21 30-03-2011 01:21
μου την δινει που δεν τον εχω στα χερια μου... γιαγια αρκουδα Μου τη δίνει που ..... 27 27-11-2010 10:06
Τι σημαινει, μπαταρια?? TASOS GS Τεχνικά θέματα διάφορα 26 04-11-2010 00:42
Απλα τυχαινει!!! xenos Τεχνικά θέματα διάφορα 15 05-09-2009 16:03


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:31.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!