GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Ελλάδα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιό 21-04-2011, 15:27
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Μπα........δεν υπάρχει ελπίδα....
Βαρέθηκα τα "σεντονιάσματα".
Ολο το βρώμικο παιχνίδι από το 2007 και μετά θα αποκαλυφθεί σύντομα. Ο ΚΚ, ο λίγος κατά τα άλλα, έκανε ένα τραγικό "σφάλμα" για τον ίδιο και τη χώρα. Προσπάθησε να διευρύνει τα ερείσματα και προς βορειοανατολικά. Αυτό δεν το συγχώρεσαν.... Ολα τα υπόλοιπα είναι μπαρμπούτσαλα του χοντρού τραγουδιστή για να διασκεδάζουμε...
Reply With Quote
  #62  
Παλιό 21-04-2011, 15:51
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

εγώ ξέρω ότι κάποιοι κάπου πρέπει να σταματάνε να μιλάνε
Reply With Quote
  #63  
Παλιό 21-04-2011, 15:59
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
εγώ ξέρω ότι κάποιοι κάπου πρέπει να σταματάνε να μιλάνε
Συμφωνώ μαζί σου φίλε μου με την διαφορά ότι σε αυτούς τους κάποιους εγω έχω βάλει μέσα πρώτο τον εαυτό μου εδω και καιρό μιας και άκρη δεν πρόκειται να βρεις.
Reply With Quote
  #64  
Παλιό 21-04-2011, 16:00
jarhead Ο/Η jarhead βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW 1200 GS '05
Μηνύματα: 2,620
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
[/COLOR]
Ειπαμε ''για παραδειγμα'' και ''αν''!!
Μην το δενεις σχοινι κορδονι!!!!!

[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/COLOR]

η υπερβολη στα καλλυτερα της!!!
Ετσι δεν παμε πουθενα!!!

[/B][/COLOR]

Ενω ο εταιρος καλος μας ηγετης, ο πριν απο τον σημερινον, που ηξερε ΠΡΩΤΟΣ και δεν εκανε τιποτα τον ξαναεκλεξαμε το 2007 διοτι αυτα που μας ελεγε και οι αυξησεις που μας εδωσε μας βολευαν καλυτερα!! Τωρα που πτωχευουμε αντι να παμε να κανουμε καταληψη, καθιστικη διαμαρτυρια και να τον γιαουρτωσουμε ζηταμε ευθυνες απο τον σημερινον που του εκατσε η καυτη πατατα!!!!
Δεν πειραζει, να δεις που ''ΑΝ'' καταφερει και μας βγαλει απο αυτην την κριση θα τον προσκυνανε ΟΛΟΙ!!!!
[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/B][/COLOR]

Συμφωνα με δυο παιδια της ''ΔΙΑΣ'' ο ενας αδελφικος φιλος και ο άλλος ''υπαλληλος'' (κανει δυο δουλειες για να τα φερει βολτα) δεν συμβαινει κατι τετοιο!! Κατα αυτους η συγκεκριμενη ''ειδηση'' ειναι προιον των συνδικαλιστων της αστυνομιας που δυστυχως αναπτυσσονται και σε αυτην!
Αν υπαρχει καποιος απο την ΔΙΑΣ μελος αυτου του φορουμ και μπορει να μας πει που ειανι η αληθεια και που το ψεμα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΧΡΩΜΑΤΟς στο οποιο ανηκει ας μας πληροφορησει καταλληλως!!!!



Συμπεθερε, δεν πειραζει για δευτερη φορα, οπως τρωγαμε τον ΚΚ για 6 χρονια με τα ψεμματα του και την αλλοπροσαλη πολιτικη του για καντε υπομονη για τα επομενα......16 χρονια και μετα βλεπουμε!!!
[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/B][/COLOR]

η οποια ειναι συνδικαλιστικα και κοματικα κατευθυνομενη ξεχασες να πεις!!!
[/COLOR][/FONT][/SIZE]


Λιγο βαρυ αυτο το χιουμορ με δοσεις ειρωνιας......!!!!
Eγω αγαπητε ανηκω στην Ζ και μπορω να σε πω αυτο...Μαλλον ο αδελφικος φιλος και ο υπαλληλος ανηκουν σε καμια αλλη ΔΙΑΣ για να τα λενε αυτα...Αντε γιατι ολα εχουν τα ορια τους!!!

υ.γ

Δεν καπνιζω εκει ειναι η πλακα...
Reply With Quote
  #65  
Παλιό 21-04-2011, 17:00
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jarhead Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγω αγαπητε ανηκω στην Ζ και μπορω να σε πω αυτο...Μαλλον ο αδελφικος φιλος και ο υπαλληλος ανηκουν σε καμια αλλη ΔΙΑΣ για να τα λενε αυτα...Αντε γιατι ολα εχουν τα ορια τους!!!

υ.γ

Δεν καπνιζω εκει ειναι η πλακα...
Για να καταλαβω φιλε μου, που τα ορια σου εξαντλουνται τοσο γρηγορα κι ευκολα, μιας και τα δικα μου ειναι ανεξαντλητα!!!!!

Παιρνεις 1500ε (αν τα παιρνεις και αυτα), ''γραφεις'' καπου 5-6000κμ τον μηνα ( μονον στην βαρδια σου) με την υπηρεσιακη σου μοτοσυκλετα και την συντηρεις μονος σου στο 100%....ητοι λαστιχα καθε 10-12000κμ (300ε), λαδια/φιλτρο καθε 10000κμ (50ε), σερβις καθε 10000κμ (καμια 300ρια ευρο και βαλε)......αρα σε ενα μηνα το αργοτερο, αφου υπαρχουν φανταζομαι αλλες δυοπ βαρδιες, εχετε ολοι οι συναδελφοι που καβαλατε αυτην την μοτοσυκλετα δωσει ουτε λιγο ουτε πολυ 650-1000ε το λιγοτερο απο την τσεπη σας!!!!!! ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!! και δεν εχω βαλει τυχον βλαβες, εξοπλισμους κ.λ.π.

Και θελεις να σε πιστεψω????????? Και δη Δ.Υ. δινει αυτα τα λεφτα απο την τσεπη του για να συντηρησει οχημα της υπηρεσιας του........!!!
Αν γινεται αυτο τοτε θα πρέπει να μπειτε στο βιβλιο των ελληνων ευεργετων!!!!

Πες μου, θα σε ακουσω, οπως σου ειπα εμενα η υπομονη ειναι ανεξαντλητη!!!
αλλα αυτο που θα μου πεις να ειναι με στοιχεια γιατι ''λογια στον αερα'' μπορων να σου λεω ολη μερα!!!
Reply With Quote
  #66  
Παλιό 21-04-2011, 19:07
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να καταλαβω φιλε μου, που τα ορια σου εξαντλουνται τοσο γρηγορα κι ευκολα, μιας και τα δικα μου ειναι ανεξαντλητα!!!!!

Παιρνεις 1500ε (αν τα παιρνεις και αυτα), ''γραφεις'' καπου 5-6000κμ τον μηνα ( μονον στην βαρδια σου) με την υπηρεσιακη σου μοτοσυκλετα και την συντηρεις μονος σου στο 100%....ητοι λαστιχα καθε 10-12000κμ (300ε), λαδια/φιλτρο καθε 10000κμ (50ε), σερβις καθε 10000κμ (καμια 300ρια ευρο και βαλε)......αρα σε ενα μηνα το αργοτερο, αφου υπαρχουν φανταζομαι αλλες δυοπ βαρδιες, εχετε ολοι οι συναδελφοι που καβαλατε αυτην την μοτοσυκλετα δωσει ουτε λιγο ουτε πολυ 650-1000ε το λιγοτερο απο την τσεπη σας!!!!!! ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!! και δεν εχω βαλει τυχον βλαβες, εξοπλισμους κ.λ.π.

Και θελεις να σε πιστεψω????????? Και δη Δ.Υ. δινει αυτα τα λεφτα απο την τσεπη του για να συντηρησει οχημα της υπηρεσιας του........!!!
Αν γινεται αυτο τοτε θα πρέπει να μπειτε στο βιβλιο των ελληνων ευεργετων!!!!

Πες μου, θα σε ακουσω, οπως σου ειπα εμενα η υπομονη ειναι ανεξαντλητη!!!
αλλα αυτο που θα μου πεις να ειναι με στοιχεια γιατι ''λογια στον αερα'' μπορων να σου λεω ολη μερα!!!
γιωργο ετσι ακριβως συμβαινει!και μαλιστα οχι μονο σχετικα με τη συντηρηση της μηχανης οπου ουτε για βενζινη δεν τους δινουν,αλλα και με τον εξοπλισμο για την ασφαλεια του αναβατη!
αλλα τι ειναι οι αστυνομικοι συμπολιτες μας μπροστα σε κοτζαμ παπα(ρο)κωνσταντινου?
Reply With Quote
  #67  
Παλιό 21-04-2011, 19:16
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Λοιπόν,επειδή κατά την ηλικία μας καλή κι η ####### μας....
Ας δεχτούμε-για κάνουμε το χατήρι στον Γιώργο- οτι τα φάγαμε όλοι μαζί. Η ουσία είναι ότι με τα μέτρα που έχουν εφαρμοστεί, σωτηρία δεν υπάρχει. Με περικοπές συλλήβδην κι αύξηση φόρων, ανάπτυξη δεν υπάρχει, άρα δεν υπάρχουν νέες θέσεις εργασίας, δε δημιουργείται πλούτος, το κράτος δεν έχει να εισπράττει.

Οι ξένοι που προεξοφλούν την αναδιάρθρωση κι εκτινάσσουν τα spread είναι ####κες. Μόνο κάποιοι Ελληνες είναι έξυπνοι που πιστεύουν ότι με αυτό το πρόγραμμα υπάρχει έξοδος. Φυσικά κι υπάρχει....προς το τίποτα.

Ο ΓΑΠ να πέσει στη θάλασσα, να πάει κολυμπώντας ή κάνοντας κανώ στο Καστελλόριζο και να ανακοινώσει ότι έκανε λάθος, τουλάχιστον.

Αϊ σιχτίρ!
Reply With Quote
  #68  
Παλιό 22-04-2011, 14:08
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν,επειδή κατά την ηλικία μας καλή κι η ####### μας....
Ας δεχτούμε-για κάνουμε το χατήρι στον Γιώργο- οτι τα φάγαμε όλοι μαζί. Η ουσία είναι ότι με τα μέτρα που έχουν εφαρμοστεί, σωτηρία δεν υπάρχει. Με περικοπές συλλήβδην κι αύξηση φόρων, ανάπτυξη δεν υπάρχει, άρα δεν υπάρχουν νέες θέσεις εργασίας, δε δημιουργείται πλούτος, το κράτος δεν έχει να εισπράττει.
.............................................................................................
Ο ΓΑΠ να πέσει στη θάλασσα, να πάει κολυμπώντας ή κάνοντας κανώ στο Καστελλόριζο και να ανακοινώσει ότι έκανε λάθος, τουλάχιστον.

Αϊ σιχτίρ!
ενταξει να σου κανω κι εγω το χατηρι, αλλα......κανεις απο τους αντιδικουντες δεν μας λεει τι αλλο θα μπορουσε να γινει!! αν δεν μπαιναμε στο ΔΝΤ και δεν υπογραφαμε το μνημονιο περυσι τον απριλη τον Μαιο-ιουνιο η χωρα θα δηλωνε σταση πληρωμων και χρεωκοπια!
Το θελαμε κατι τετοιο? απο οτι φαινεται μαλλον το θελαμε αφου δεν ακουω και καμια αλλη λυση απο καποιον αντιδικουντα!!!
Και σαν υπευθυνοι ελληνες που ειμαστε αφου θελαμε να χρεωκοπησουμε, ξερουμε τι θα σημαινε αυτο????? Μαλλον οχι, απλα θα χρεωκοπουσαμε και ολα θα συνεχιζαν ως ειχαν!!!!! Μαλλον για ανευθυνους μας κοβω!!!!!!

Τα κλεμμενα/μιζες Γιαννη ποτε δεν γυρισανε πισω σε οποιαδηποτε χωρα κι ανα αυτο εγινε ειτε διαπραχθηκε απο Πολιτικους ειτε απο πολιτες!! Το μονο που μπορουν να τους κανουνε ειναι να τους κατηγορησουν για φοροδιαφυγη και τιποτε άλλο!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι ξένοι που προεξοφλούν την αναδιάρθρωση κι εκτινάσσουν τα spread είναι ####κες. Μόνο κάποιοι Ελληνες είναι έξυπνοι που πιστεύουν ότι με αυτό το πρόγραμμα υπάρχει έξοδος. Φυσικά κι υπάρχει....προς το τίποτα.

Οι ξένοι που προεξοφλούν την αναδιάρθρωση κι εκτινάσσουν τα spread είναι....τελειως ####κες!!!
Διοτι
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=297453&cid=8
http://www.gsforum.gr/%CE%95%CE%BB%C...1%CF%82-19737/

εχθες ασκηθηκαν και ποινικες ευθυνες μεσω της ΕΕ και της ιντερπολ!!!!

Last edited by GeorgeP; 22-04-2011 at 14:32.
Reply With Quote
  #69  
Παλιό 22-04-2011, 14:15
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
γιωργο ετσι ακριβως συμβαινει!και μαλιστα οχι μονο σχετικα με τη συντηρηση της μηχανης οπου ουτε για βενζινη δεν τους δινουν,αλλα και με τον εξοπλισμο για την ασφαλεια του αναβατη!
αλλα τι ειναι οι αστυνομικοι συμπολιτες μας μπροστα σε κοτζαμ παπα(ρο)κωνσταντινου?
Οπως ισως ΔΕΝ ξερεις τα πασης φυσεως οχηματα της αστυνομιας φουλαρουν απο τον σταθμο της ΕΛ.ΑΣ στην Συγγρου βενζινη!! Εκει γινονται και οι αλλαγες λαδιων απο προμηθειες λαδιων μεσω ΕΛΠΕ!

Οι αστυνομικοι συμπολιτες μας, που αλλοτε τους βριζουμε και άλλοτε τους λυπομαστε, δεν εχουν αναγκη απο παπαρολογιες λοιπον!!
Reply With Quote
  #70  
Παλιό 22-04-2011, 15:06
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Ο Παπακωνσταντίνου και η πτήση των 150.000 ευρώ!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
ενταξει να σου κανω κι εγω το χατηρι, αλλα......κανεις απο τους αντιδικουντες δεν μας λεει τι αλλο θα μπορουσε να γινει!! αν δεν μπαιναμε στο ΔΝΤ και δεν υπογραφαμε το μνημονιο περυσι τον απριλη τον Μαιο-ιουνιο η χωρα θα δηλωνε σταση πληρωμων και χρεωκοπια!
Το θελαμε κατι τετοιο? απο οτι φαινεται μαλλον το θελαμε αφου δεν ακουω και καμια αλλη λυση απο καποιον αντιδικουντα!!!
Και σαν υπευθυνοι ελληνες που ειμαστε αφου θελαμε να χρεωκοπησουμε, ξερουμε τι θα σημαινε αυτο????? Γιώργη το έχω ξαναβάλει, αλλά κοίταξε εδώ, σελίδες 4-7, και θα δεις για ποιό λόγο δεν ισχύουν αυτά που μας λένε. Αυτό που δε μας λένε είναι για ποιό λόγο δεν έκαναν τίποτε να αλλάξουν εγκαίρως την κατάσταση. Αν πας και σε ισολογισμούς περασμένων ετών η ίδια εικόνα υπάρχει. Το κόστος εξυπηρέτησης του εξωτερικού χρέους ποιλίλει ανάλογα με την ωρίμανση των ομολόγων. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν εννοώ να γίνουμε μπαταχτσήδες.

http://www.minfin.gr/budget/2010/iso...isolog/1.4.pdf

Μαλλον οχι, απλα θα χρεωκοπουσαμε και ολα θα συνεχιζαν ως ειχαν!!!!! Μαλλον για ανευθυνους μας κοβω!!!!!!


Τα κλεμμενα/μιζες Γιαννη ποτε δεν γυρισανε πισω σε οποιαδηποτε χωρα κι ανα αυτο εγινε ειτε διαπραχθηκε απο Πολιτικους ειτε απο πολιτες!! Το μονο που μπορουν να τους κανουνε ειναι να τους κατηγορησουν για φοροδιαφυγη και τιποτε άλλο!!!




Οι ξένοι που προεξοφλούν την αναδιάρθρωση κι εκτινάσσουν τα spread είναι....τελειως ####κες!!!
Διοτι
Zougla online - Εγγλέζικα φαντάσματα πίσω από τις φήμες
http://www.gsforum.gr/%CE%95%CE%BB%C...1%CF%82-19737/

εχθες ασκηθηκαν και ποινικες ευθυνες μεσω της ΕΕ και της ιντερπολ!!!! Ελα ρε Γιώργη, ξέρεις ότι δεν αναφέρομαι σε ηλίθιους, αν και κανείς δε μπορεί να είναι σίγουρος για το ρόλο που παίζουν οι "ηλίθιοι". Υπάρχουν πολύ πιό "σοβαροί", κυρίως Γερμανοί που υποστηρίζουν ότι πρέπει να πάμε σεαναδιάρθρωση, ακόμη και κούρεμα χρέους. Τέλος να μην ξεχνάμε του σορτάκηδες και τις θέσεις σε CDS, αυτοί έχουν το χρήμα και τη δύναμη να κάνουν το παιχνίδι αυτοεκπληρούμενη προφητεία.

Κατά τα άλλα, εύχομαι σε εσένα και την οικογένειά σου καλή Ανάσταση!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πρόστιμο 315 εκατομμύρια ευρώ στο καρτέλ των απορρυπαντικών ortho Κόσμος 5 15-04-2011 18:11
Ποιός είναι ο πρώην υπουργός των 178.000.000 ευρώ;;; babis66 Ελλάδα 25 06-04-2011 18:47
Πληρώνουμε και ιδιωτικά σχολεία των παιδιών των υπαλλήλων του υπουργείου Εξωτερικών ckk Μου τη δίνει που ..... 16 08-03-2011 15:09
'' Γενιά των 1000 ευρώ (η λύση)!!! ''SOS MARK Χιούμορ 14 01-12-2009 16:49
Παραβιάσεις των ανθρωπίνων δικαιωμάτων της μειονότητας των νήσων Ίμβρου και Τενέδου. georgekostas Κόσμος 9 11-11-2009 00:22


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:36.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!