GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιό 10-10-2013, 13:34
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gandreas Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικά δεν ξερω καμιά μικρή τουλάχιστον επιχείρηση που να εχει κέρδος. Εγω ειμαι κατι δεκαδες χιλιαδες μέσα και προς το παρών ειμαι σωστός σε ολες τις υποχρεώσεις μου. Για πες μου όμως πόσο θα αντέξω; τι να κανω οταν δεν πάει άλλο; να την κλείσω και να πετάξω με μία πτώχευση 9 παιδια στο δρομο ή να τα κανονίσουμε με τους τροπους που δεν συμφωνείς και να δώσουμε παράταση ζωής σε ολους μας. (Ο αντίλογος ειναι υποθετικος αλλα το λεω για να δεις και στην αντίπερα όχθη) . Δυστυχώς αλλα αν ηταν όλοι σωστοί η ανεργία θα ηταν στο 50%. Προς θεου δεν λεω να κλέβουν απο τους υπαλλήλους, μπερδεμένη κατάσταση

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου
σε ολα αυτα που γραφεις συμφωνω απολυτα,αλλωστε οπως σου εγραψα υπαληλος ειμαι καο βαζω και εγω πλατη.
Δεν δινω υπερωριες ακομα και να εχω,απλες και γρηγορες βλαβες δεν τις δινω για να πληρωθω και οι αγγαρειες απο τους πελατες πανε και ερχονται που τις κανω απλα για να εχει καλο προσωπο η εταιρεια.
Πολυ καλα κανεις σαν κινηση.οποτε με αυτα που μου γραφεις εσυ δεν ανηκεις στη καστα καθηκιων που εγραψα.απο οτι καταλαβ εσυ κανεις καποιες μειωσεις μονο και μονο για να μην διωξεις κοσμο,το παλευεις ρε φιλε και μπραβο...αλλα ακομα δεν καταλαβα την πρωτη σου απαντηση,η τοποθετηση μου ηταν γενικη και αναφερομουν σε οσους επικοινωνησα,μια και οταν ζητας υπαλληλους δεν γινετε να εχεις προβλημα,αλλα και σε πολλους απατεωνες.οποτε και περνω την δευτερη οργισμενη μου απαντηση πισω καο ζητω συγνωμη.
Reply With Quote
  #62  
Παλιό 10-10-2013, 14:09
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
χχμμμμ αν ηθελες να μην σου απαντησω προσωπικα να μην μου απαντουσες με οτι εγραψες....τωρα για τους ποσους τονους χημικα και πετρες εχω φαει και ποσες ωρες για να φωναξω αυτα που δικαιουμαι προφανος δεν μπορεις να το ξερεις.
Μια και αναφερεσε ομως οτι γραφω και ειμαι φαφλατας,μπορεις να κανεις το κοπο να δεις σε αλλα θεματα πως και τι γραφω.
Φιλε μου καποια στιγμη φτανουμε στο αμην.ειχα φτασει και στο παρελθον..φωναξα,εκλαψα απο τα χημικα,θυμωσα,εβρισα,τρελαθηκα,ψυχοπλακωθηκα,οργανωθηκα σε ομαδες πολιτων,τιμωρησα τον εαυτο μου για την ψηφο που κατα διαστηματα εδωσε,βλεπε Γιωργακη..,καπου κουραστηκα καπου βαρεθηκα να τρεχω εγω που ειχα δουλεια και οι ανεργοι να αδιαφορουν και χαλαρωσα.
Ομως η ζωη μας αλλαζει συνεχως...περασαν 6-7 μηνες τα πραγματα συνεχως χειροτερευουν για ολους εμας τους απλους ανθρωπους(για τα παπαγαλακια αυτο δεν ισχυει ταιζονται καλα και με ακριβη τροφη)ερχετε και ενα παιδι,η ανεργια ειναι μεσα στο σπιτι μου,η εταιρεια που δουλευω ,και βαζω και εγω πλατη οπου και οσο πραγματικα μπορω,σημερα ειναι αυριο μπορει να μην ειναι,τα χρηματα ειναι λιγα,η δεη,εφορια,τραπεζα κ τα καθημερινα εξοδα σε πνιγουν και εχω και τον ανεραστο υπαλληλο της τροικα και του δντ στουρναρα να βγαινει κ να λεει του κοσμου τις ηλιθιοτητες.
Εχω και εσενα να προκαλεις περιεργα και να απαντας σε κατι που μαλον ανηκεις.αν κανω λαθος ,γραψε λαθος και συγνωμη,αν δεν κανω και ανηκεις δεν περνω πισω ουτε γραμμα.
Να ξεκαθαρισω και κατι.ξερω πολυ καλα οτι και ο εργοδοτης εστησε με κοπο και αιμα και αγωνιες και ρισκο την επιχειριση του.ξερω πολυ καλα οτι τα βγαζει και αυτος πολυ δυσκολα περα,ξερω ομως και πολυ καλα οτι το μεγαλυτερο ποσοστο πατανε στο λαιμο ανθρωπους που εχουν αναγκη και ξερω πολυ καλα οτι με 500 ευρω 8ωρο,και πολλα λεω,δεν ζει ανθρωπος στην Ελλαδα.ολα τα αλλα ειναι θεωριες επαγγελματιων παπαγαλων που μολις τους στριμωξεις με λογικα επιχειρηματα σου πετανε το κλασικο¨ε ωραια πες μου εσυ μια λυση¨
αυτα φιλε και να εισαι παντα καλα
Μιας και μιλας για παπαγάλους......εσυ ποιανου τα λεγομενα παπαγαλιζεις? Καποιον μου θυμιζεις.......α, ναι......δεν το λεω, δεν το λεω.

Δεν πειραζει, παλι καλα που καταλαβες τουλαχιστον οτι οι ανεργοι και λογικοι ανθρωποι καθονται σπιτι τους, αντιλαμβανομενοι οτι δεν μπορει να γινει τιποτε αλλο στην παρουσα φαση, και δεν τρεχουν να φανε χημικα σαν κατι αριστεριστες της πλακας που παρακινουν σε επανασταση.........αυτοι οι αριστεριστες της πλακας θα ειναι οι πρωτοι που θα εξαφανιστουν απο το προσκηνιο οταν η πρωτη σφαιρα, που εκεινοι ευαγγελιζονται απο το σπιτι τους, σφυριξει στον αερα.......
Ισως ετσι καταλαβεις οτι αδικα ελπιζεις σε αιμα αγαπητε φιλε Μπαμπη.

Α, και να μην ξεχασω, καταλαβε επιτελους οτι δεν εισαι ο μονος με ανεργο στο σπιτι και παιδι να ερχεται...υπαρχουν κι αλλοι με οχι μονον εναν ανεργους στο σπιτι και παιδια που ζουν και βασιλευουν.......αυτοι θελουν να τα δουν να μεγαλωνουν εστω μεσα στην φτωχεια, αλλα να μεγαλωνουν.......

Η συγνωμη πιο πανω για ποιον ειναι?
Reply With Quote
  #63  
Παλιό 10-10-2013, 14:18
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε mpampis,
θα σε παρακαλέσω να είσαι πιο ήπιος και πιο ευπρεπής στους χαρακτηρισμούς σου,
ιδιαιτέρως όταν απευθύνεσαι σε συναδέλφους μοτοσυκλετιστές
και δη συμφορουμίτες !
"Καθήκια, παπαγαλάκια και ντροπές",
είναι λέξεις που δεν ταιριάζουν στο κλίμα και στην ιδιοσυγκρασία της μεγάλης παρέας του GS Forum !
Ίσως η μόλις δίμηνη παραμονή σου στην παρέα μας,
δεν σου έδωσε τον απαραίτητο χρόνο να αντιληφθείς
τη συντροφικότητα και αλληλεγγύη που διακρίνει την πλειονότητα των μελών μας !
Ελπίζω να έγινα σαφής και κατανοητός.
.
λοιπον μια και βλεπω μονομερη παρεμβαση στα γραφομενα ολων μας εδω,θα απαντησω για να ειμαι καθαρος με την συνειδηση μου.
Μαλον η παρατηρηση και το μαλωμα ΜΟΝΟ σε εμενα εγινε επειδη ειμαι διμηνο μελος.
Αν εκανες το κοπο να διαβασεις τα πολλα μυνηματα που εχω γραψει θα παρατηρουσες οτι εκτος του Γιωργου ,που εχει και παιζει συγκεκριμενο ρολο εδω μεσα,σε κανενα δεν εχω αναφερθει με ασχημους προσωπικους χαρακτηρισμους.ακομα και τον Γιωργο απλα τον χαρακτηριζω παπαγαλο του συστηματος μια και παντα κανει copy- paste οτιδηποτε λεει και ανακοινωνει το πολιτικο συστημα.
Επισης θα παρατηρουσες οτι γραφω σε πολλα πεδια και σε ολα ειμαι κοσμιος.
Επισης θα παρατηρουσες οτι εχουν γραφτει πολυ πιο χοντρα και βαρια λογια.
Αν παρακολουθεις τα γραφομενα ΣΙΓΟΥΡΑ θα εχεις δει προσωπικες επιθεσεις με βρισιες και απειλες.
Ομως σχολιασες και μαλωσες ΜΟΝΟ τον διμηνο μελος.που μαλιστα ο χαρακτηρισμος ηταν γενικος και γραφτηκε σε αλλο συμφουριτη μονο και μονο επειδη μου απαντησε αναλογα που τελικα οφειλοταν σε παρεξηγηση.
Τελος δεν καταλαβα για πιο λογο σε πειραξε η λεξη ντροπη....αν δεν βαριομουν θα σου αντιγραφα τουλαχιστον 1000 πιο δυνατες και βαριες λεξεις που εχουν γραφτει σε αντιπαραθεσης-συζητησης.
Αλλα εγω ειμαι διμηνο μελος και δεν δικαιουμαι να γραφω την καταπληκτικα βαρια λεξη ¨ντροπη¨.
Με στεναχωρησε πολυ αυτη η παρεμβαση σου,που μαλιστα ηταν καθαρα προσωπικη.
Αν θελετε φορουμ ¨φαρμακειο¨ με το σεις κ με το σας διαγραψε οτι θεμα δεν εχει σχεση με μοτοσικλετες.αν νομιζεις οτι εγω το διμηνο μελος χαλαω το φορουμ μπορειτε να με διαγραψετε.
Μαλον θελετε μελη προβατα,εγω προβατο δεν ειμαι.ειχα καταλαβει οτι οι υπευθηνοι του φορουμ ηταν δικαιοι προς ολους,εδω δεν το βλεπω αυτο.
Να εισαι καλα.

Υ.γ. Επισης εδω και κανα μηνα εχω στειλει αναφορα για ενα μυνημα που εχει γραφτει στη κατηγορια ζωα.μαλιστα εστειλα και προσωπικο μυνημα στο συμφορουμιτη που το εγραψε.το μυνημα περιεγραφε,ειρωνικα και μονο βεβαια,πως φτιαχνουμε φολα για σκυλους(πιστος σκυλος!!!!!!!!!!!!!!!!! Το νημα αν δεν κανω λαθος σελιδα 2).ειχα ζητησει ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ στην αναφορα μου να διαγραφει αυτο το μυνημα και οποιο αλλο το εχει κανει παραθεση μια και αθελα του ο συγγραφεας περιγραφει πως φτιαχνουμε φολες.σας εγραφα οτι εχω σκυλο και λογο των πολλων ανεγκεφαλων καλο ειναι να μην δινουμε μονοι μας οδηγιες.
Ακομα το μυνημα δεν εχει διαγραφει και απαντηση δεν ελαβα....ομως ειναι πιο επειγον να μαλωσουμε το διμηνο μελος για 3 λεξεις.
Φιλικα,μπαμπης
Reply With Quote
  #64  
Παλιό 10-10-2013, 14:23
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιας και μιλας για παπαγάλους......εσυ ποιανου τα λεγομενα παπαγαλιζεις? Καποιον μου θυμιζεις.......α, ναι......δεν το λεω, δεν το λεω.

Δεν πειραζει, παλι καλα που καταλαβες τουλαχιστον οτι οι ανεργοι και λογικοι ανθρωποι καθονται σπιτι τους, αντιλαμβανομενοι οτι δεν μπορει να γινει τιποτε αλλο στην παρουσα φαση, και δεν τρεχουν να φανε χημικα σαν κατι αριστεριστες της πλακας που παρακινουν σε επανασταση.........αυτοι οι αριστεριστες της πλακας θα ειναι οι πρωτοι που θα εξαφανιστουν απο το προσκηνιο οταν η πρωτη σφαιρα, που εκεινοι ευαγγελιζονται απο το σπιτι τους, σφυριξει στον αερα.......
Ισως ετσι καταλαβεις οτι αδικα ελπιζεις σε αιμα αγαπητε φιλε Μπαμπη.

Α, και να μην ξεχασω, καταλαβε επιτελους οτι δεν εισαι ο μονος με ανεργο στο σπιτι και παιδι να ερχεται...υπαρχουν κι αλλοι με οχι μονον εναν ανεργους στο σπιτι και παιδια που ζουν και βασιλευουν.......αυτοι θελουν να τα δουν να μεγαλωνουν εστω μεσα στην φτωχεια, αλλα να μεγαλωνουν.......

Η συγνωμη πιο πανω για ποιον ειναι?
παντος οχι για σενα....
Αστο Γιωργη....καλημερα....με προβατα δεν κουβεντιαζω ξανα,ενα τροπο επικοινωνιας εχουν το μπεεεε.
εγω παπαγαλιζω την αληθινη κοινωνια αφιλοκερδος,εσυ το υποθετικο,μελοντικο,πιθανο αλλα σιγουρα αποτυχημενο πολιτικο πουλημενο συστημα.δουλεια σου ομως ειναι και την κανεις πολυ καλα.
Τελος ξερω πολυ καλα μια και ζω μεσα στην καθημερινη αληθινη κοινωνια ποσοι ειναι οι ανεργοι και πως περνανε.....αλλοι κατοικουν στα συννεφα,αλλοι κοιτανε μονο να περνανε αυτοι καλα και οι αλλοι να πανε να πνιγουνε.
Καλησπερα Γιωργο και μια φιλικη πληροφορια,εδω,κατω απο τα συννεφα, βρεχει....

Last edited by mpampis; 10-10-2013 at 15:00.
Reply With Quote
  #65  
Παλιό 10-10-2013, 14:36
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ θετική προσεγκιση σε ολα τα επίπεδα.
Μπράβο για τον λόγο σου και τις απόψεις σου και μπράβο που μπορείς και ρίχνεις τους τόνους συμφωνώ σε όσα γράφεις και για τα αφεντικά και για τους υπαλλήλους απλα πιστευω οτι και οι 2 μεριές αυτή την εποχή ειναι χαμένες άλλοι περισσότερο και άλλοι λιγότερο
χαμενοι ακη ειμαστε λιγο πολλοι ολοι.
Αλλα αλλο ειναι να χανεις τις διακοπες σου πεντε φορες το χρονο στο εξωτερικο,και να τις κανεις μονο μια,και αλλο να χανεις την δουλεια σου,την αξιοπρεπεια σου,το γελιο σου.
Να εχεις και τον πρωτο να σου λεει οτι ολα καλα ειναι,ετσι πρεπει να γινει,να σωθει η χωρα...μια χωρα με νεκρους πολιτες ειναι νεκροταφειο...απλα θα ειναι σωσμενο νεκροταφειο.
Αλλα θα ηθελα να δω το καθε μαγκα που τα λεει αυτα να ζει με 500 το μηνα με ανεργους διπλα του,με το πατερα του να περνει 420 ευρω συνταξη,με τα εξοδα να τρεχουν,με την εφορια να τον κατακλεβει κ να τον φτανει να χρωσταει,με τα ρευματα και τα προιοντα πρωτης αναγκης στα υψη ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΘΕΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΕΣ.
Ο σοφος λαος λεει
¨οποιος ειναι απεξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεει¨
Reply With Quote
  #66  
Παλιό 10-10-2013, 14:53
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
παντος οχι για σενα....
Αστο Γιωργη....καλημερα....με προβατα δεν κουβεντιαζω ξανα,ενα τροπο επικοινωνιας εχουν το μπεεεε.
εγω παπαγαλιζω την αληθινη κοινωνια αφιλοκερδος,εσυ το υποθετικο,μελοντικο,πιθανο αλλα σιγουρα αποτυχημενο πολιτικο πουλημενο συστημα.δουλεια σου ομως ειναι και την κανεις πολυ καλα.
Καλη σου μερα.
Εισαι τρελος για δεσιμο.........
Αν παπαγαλιζεις την σημερινη κοινωνια τοτε αυτη ειναι τοσο μικρη που ειναι αναξια συζητησης. Αν ηταν αλλιως θα ειχε βγει στα κεραμιδια η ιδια και οι πολιτικοι αντιπροσωποι της θα κυβερνουσαν απο περυσι.............
Αλλα ουτε περυσι, ουτε φετος ουτε του χρονου θα το καταφερουν απο οτι φαινεται.......
Η δικη μου κοινωνια μαλλον ειναι εκεινη που κραταει το τιμονι σημερα κι αντιλαμβανεται οτι η επαναστασεις εχουν αιμα και μετα την ληξη τους τα πραγματα ειναι χειροτερα.
αντιλαμβανεται επισης οτι σημερα δεν μπορει να γινει κατι αλλο διοτι το ''αλλο'' θα μας σπρωξει πιο βαθεια.......

Ευτυχως ειμαστε πολλοι περισσοτεροι....

Ολα τα ζωα, για να παμε και στα προβατα, επικοινωνουν στην γλωσσα τους.......Το ανθρωπινο ζωο ομως εχει την ικανοτητα να μιλαει σε πολλες και να συνενοειται εστω και διαφωνωντας....εσυ ομως δεν μιλας καμια απο τις γλωσσες του ζωου αυτου.......αποφασισε λοιπον σε πιο ζωικο βασιλειο θες να ανηκεις ωστε να συνεννοησαι με τα ομοια σου οντα.

Καλο σου απογευμα....
Reply With Quote
  #67  
Παλιό 10-10-2013, 14:59
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
χαμενοι ακη ειμαστε λιγο πολλοι ολοι.
Αλλα αλλο ειναι να χανεις τις διακοπες σου πεντε φορες το χρονο στο εξωτερικο,και να τις κανεις μονο μια,και αλλο να χανεις την δουλεια σου,την αξιοπρεπεια σου,το γελιο σου.
Να εχεις και τον πρωτο να σου λεει οτι ολα καλα ειναι,ετσι πρεπει να γινει,να σωθει η χωρα...μια χωρα με νεκρους πολιτες ειναι νεκροταφειο...απλα θα ειναι σωσμενο νεκροταφειο.
Αλλα θα ηθελα να δω το καθε μαγκα που τα λεει αυτα να ζει με 500 το μηνα με ανεργους διπλα του,με το πατερα του να περνει 420 ευρω συνταξη,με τα εξοδα να τρεχουν,με την εφορια να τον κατακλεβει κ να τον φτανει να χρωσταει,με τα ρευματα και τα προιοντα πρωτης αναγκης στα υψη ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΘΕΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΕΣ.
Ο σοφος λαος λεει
¨οποιος ειναι απεξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεει¨
Καημένε μου....ποοοοοοσο υποφερεις.........λες και εισαι ο μοναδικος στην χωρα αυτη που περνα δυσκολα.

εμεις δεν υπηρξαμε ανεργοι?
εμεις δεν εχουμε παιδια?
εμεις δεν περναμε 500ε και ζουσαμε?
τι καναμε δλδ εμεις οι ''αλλοι'' ανεργοι τοτε που ειμασταν ανεργοι???

Ασε τις κλαψες και πιασε και μια δευτερη δουλεια να κανεις........

Εχθες εμαθα απο φιλο που δουλευει σε συνεργειο το πρωι οτι το απογευμα μετα τις 15:00 δουλευει και σαν κλειδαρας μεχρι της 22:00, κι ενιοτε κανει και διανυκτερευσεις σαν κλειδαρας......οποιος εχει αναγκη τρεχει και κανει και δυο δουλειες, η κλαψα φαι δεν δινει.......
Reply With Quote
  #68  
Παλιό 10-10-2013, 15:10
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕ!!!!!
Μπε μπεε μπε μπεεεε και μπεεεεε

καλησπεεερααααα

Last edited by mpampis; 10-10-2013 at 15:12.
Reply With Quote
  #69  
Παλιό 10-10-2013, 15:10
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

Μπάμπη, είτε συμφωνώ είτε διαφωνώ με τις απόψεις σου, έχω να πω πως η μαχητικότητα στη ζωή είναι προτέρημα.

Κάτι ακόμα, άνευ ιδιαιτέρας σημασίας, είναι πως ίσως εκπλαγείς όταν δεις τι χορό έχουμε ρίξει και συνεχίζουμε να ρίχνουμε. Κατανοούμε την πίεση σου, όμως για αρκετούς από μας όσα γράφεις είναι παιδική χαρά μπροστά στα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε. Φυσικά δεν πρόκειται να απλώσουμε τις αγωνίες μας στο παζάρι. Πάντως να ξέρεις, πως όποιος τα έχει τα φράγκα, δεν κουβεντιάζει με μπατίρια.
Reply With Quote
  #70  
Παλιό 10-10-2013, 15:17
mpampis Ο/Η mpampis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2013
Περιοχή: αγιοι αναργυροι
Μoto: Funduro 650st
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΣΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ...

αδερφε Γιαννη ισως να μην το ξεκαθαρισα καλα.
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
Τα γραφομενα μου ειναι για τους υπουργους-βουλευτες-συμφεροντα τα παπαγαλακια και σια τους....
Εννοειτε οτι συμφωνω σε οτι γραφεις,αλλωστε παραπανω εγραψα την αποψη μου για τους εργοδοτες και ξεκαθαρισα τι εννοουσα.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:07.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!