GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Νέα μοντέλα BMW

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιό 04-08-2009, 13:40
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

εγώ πάντως δεν έχω τη μύγα και δεν μυγιάζομαι

το μηχανάκι μου μέχρι στιγμής δεν έχει κάνει κιχ
και δεν καλοπαιρνάει μαζί μου κιόλας

πιστέψτε και αναλύστε όσο θέλετε
ελεύθερα
Reply With Quote
  #62  
Παλιό 04-08-2009, 13:44
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
εγώ πάντως δεν έχω τη μύγα και δεν μυγιάζομαι

το μηχανάκι μου μέχρι στιγμής δεν έχει κάνει κιχ
και δεν καλοπαιρνάει μαζί μου κιόλας

πιστέψτε και αναλύστε όσο θέλετε
ελεύθερα
varadero εχεις?
Reply With Quote
  #63  
Παλιό 04-08-2009, 14:10
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Βλέπω την ειρωνία μην ανυσηχείς αλλα όποιος εχει την μυγα μυγιάζεται!!!!
Κι αυτό διότι οτι και να ειπωθει μεταξυ των δύο μοτοσυκλετών (αλλα και σε τρίτη σφηνα το ιδιο θα γινοτανε) εκλαμβανεται σαν ο ενας παει να επιβληθει του άλλου, η ολη συζητηση (και καθε συζητηση του ειδους) εκλαμβανεται σαν debate λες και μας δινει ψωμι να φαμε η Honda / BMw και τα οποια ειναι τελειως λαθος φυσικά!!

Αν καθησουμε και συζητησουμε σε μια πραγματικη βαση δεδομένων (δες το τελευταίο ποστ του GSMAN) τοτε θα δουμε τις αληθειες, καλες και κακες και για τα δυό μοντέλα, και οι ειρωνιες / διαφωνιες θα εκλυψουν!!


φιλε μου καλε αν καποιος ειναι αυτος που γραφει λες και καποια εταιρεια τον χρηματοδοτει εισαι εσυ.σορυ αλλα μου φαινεσαι σαν ο υπερασπιστης τις honda.
Reply With Quote
  #64  
Παλιό 04-08-2009, 14:11
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
varadero εχεις?
Reply With Quote
  #65  
Παλιό 04-08-2009, 14:24
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Τελικα ο SEITMAN νομιζω μετα απο ολα αυτα που διαβασε στην ερωτηση του,ουτε GS θα παρει ουτε VARA.μηπως του κοπηκε η ορεξη για μηχανη γενικα δεν ξερωμονο προβληματα βλεπουμε,νομιζω οτι ειμαστε ετοιμοι για ΔΙΑΚΟΠΕΣ
Reply With Quote
  #66  
Παλιό 04-08-2009, 14:45
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

θα παρει κανα βεσπακι να κανει τη δουλεια του ο ανθρωπος και θα γραφτει στο σκουτερ κλαμπ!
Reply With Quote
  #67  
Παλιό 04-08-2009, 14:50
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nek21 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου καλε αν καποιος ειναι αυτος που γραφει λες και καποια εταιρεια τον χρηματοδοτει εισαι εσυ.σορυ αλλα μου φαινεσαι σαν ο υπερασπιστης τις honda.
Αντιστρέφεις την αληθεια χωρις αποδειξεις καλε μου ανθρωπε!!

Εγω ο ''υπερασπιστης'' των Χοντα (αποτασσω τον Σατανα, φτου!!!) εκατσα κι εγραψα τα προβληματα των Βαραντερο ανα μοντέλο και χρονολογία, όπως αυτα εχουν δημοσιευθει στα διαφορα φορουμς και βιωθεί απο αναβατες αυτων των μοτοσυκλετων σε όλον τον κοσμο (International varadero forum - 13.000 μέλη, http://www.honda-varadero-uk.org/forum/index.php - 2000μέλη) αλλα και στην ελλαδα (www.varaderomania.gr-2500 μελη, varaderoforum.gr -500 μέλη) και μετά απο ενασχόληση 10 χρόνων με ΑΥΤΟ το μοντέλο. Ακομα πηρα στοιχεια απο την επισημη αντιπροσωπεια και την βαση δεδομένων πώλησης ανταλλακτικων (μην με ρωτάς πως), π.χ. ο Σαρακακης δεν εχει ουτε ενα γραναζι σαζμάν, γιατί? διότι αν δεν το πεθάνεις στην σουζα και στις καρφωτές δεν παθαινει τίποτε, ενω η BMW ειναι απο τα πρωτα ανταλλακτικα που παραγγέλνει εχοντας κι αποθεμα. Γιατί? τρελλη ειναι να εχει ανταλλακτικα να τις καθονται αν δεν εχει κατανάλωση???

Δεν ειδα κανεναν σας να κανει κατι αναλογο!!! Δεν ειδα να ψαχνετε στο advider.com (εκτος ελαχιστων εξαιρέσεων), και σε άλλα ελληνικα και ξενα φορουμς για την GS, να συγκεντρωνετε τις όποιες βλαβες και να τις ποστάρετε εδω ετσι για να μαθαινουν οι νεωτεροι ¨η και oi μελλοντικοι κατοχοι GS!! Ουτε καν τις επισημες ανακλησεις της GS δεν μπηκε κάποιος στον κοπο να ποστάρει!! Ειναι μηπως τοσες πολλες (ανακλησεις και βλαβες) που...ασε καλυτερα ¨η ειναι το ''δεν βαριεσαι βρε αδερφέ, μηχανημα ειναι και θα χαλασει....καμια φορά!!''

Αρα ποιος ειναι ο ‘’υποστηριχτής’’ εγω που δημοσιευω ολα τα ‘’κακα της μοιρας της’’ ¨η οι ‘’άλλοι’’ που δεν δημοσιευουν τιποτε μην τυχόν και μαθευτουν και θιχτεί η εταιρεία? (η όποια εταιρεία!!)


Για συγκεντρωσε ολα αυτα τα στοιχεία και μετά ας ''κυρηξουμε τον πόλεμο'' μεταξυ μας, αν και δεν θα έπρεπε!!!

Μονον λογια του ''εμενα δεν μου εχει κανει κιχ΄'' κ.λ.π.! Ναι αλλα σε ποσους δεν εχει κανει κιχ και σε πόσους άλλους εχει? Για να τα βάλουμε κατω να δουμε!!

Ο Gsman εγραψε:

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GSMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν θέλεις αξιοπιστία κρατήματα φρένα BMW R1150GS μέχρι 2002(χωρίς σέρβο)

Αν θες επιδόσεις κρατήματα φρένα ΒΜW R1200GS δε συμπεριλαμβάνεται η αξιοπιστία όπως βλέπεις(χωρίς σέρβο κατά προτίμηση)

ίσως μετά το 2007 τα μοντέλα να συμπεριλαμβάνουν και την αξιοπιστία.

Τέλος το Varadero είναι μία καταπληκτική μοτοσικλέτα όμως έχει ελαστικότητες λόγω πλαισίου που δε θα νοιώσεις ποτέ στη Μπέμπα(Την είχα για 48000 χιλιόμετρα σε συνθήκες απίστευτες μου φάνηκε σκυλί όμως το 1150 είναι άλλο πράγμα)
το παραπάνω προερχεται απο ιδιωκτητη GS και λεει σε 4 παραγραφους όλη την αληθεια!!! Η πρωτη του παραγραφος ηταν το σλογκαν εκεινης της εποχης απο χιλιαδες στοματα ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ πηρα κι εγω την 1150!! Επεσα στην περίπτωση? Ναι το δεχομαι εν μερει!!! Αλλα....παγωσα!!
Μιλαει και για ελαστικοτητες του πλαισίου του Βαραντερο, ναι ειναι αληθεια κατω απο συνθηκες βεβαια!! Δεν ειναι φτιαγμενο να πηγαινει με 200 ολη την ωρα για να ειναι βράχος, ειναι φτιαγμενο να πηγαινει ΚΑΙ 200 κάποιες φορές!!!

Αλλα παλι μακρηγόρησα..........

Last edited by GeorgeP; 04-08-2009 at 14:53.
Reply With Quote
  #68  
Παλιό 04-08-2009, 15:06
nek21 Ο/Η nek21 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200ADV
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Αντιστρέφεις την αληθεια χωρις αποδειξεις καλε μου ανθρωπε!!

Εγω ο ''υπερασπιστης'' των Χοντα (αποτασσω τον Σατανα, φτου!!!) εκατσα κι εγραψα τα προβληματα των Βαραντερο ανα μοντέλο και χρονολογία, όπως αυτα εχουν δημοσιευθει στα διαφορα φορουμς και βιωθεί απο αναβατες αυτων των μοτοσυκλετων σε όλον τον κοσμο (International varadero forum - 13.000 μέλη, http://www.honda-varadero-uk.org/forum/index.php - 2000μέλη) αλλα και στην ελλαδα (www.varaderomania.gr-2500 μελη, varaderoforum.gr -500 μέλη) και μετά απο ενασχόληση 10 χρόνων με ΑΥΤΟ το μοντέλο. Ακομα πηρα στοιχεια απο την επισημη αντιπροσωπεια και την βαση δεδομένων πώλησης ανταλλακτικων (μην με ρωτάς πως), π.χ. ο Σαρακακης δεν εχει ουτε ενα γραναζι σαζμάν, γιατί? διότι αν δεν το πεθάνεις στην σουζα και στις καρφωτές δεν παθαινει τίποτε, ενω η BMW ειναι απο τα πρωτα ανταλλακτικα που παραγγέλνει εχοντας κι αποθεμα. Γιατί? τρελλη ειναι να εχει ανταλλακτικα να τις καθονται αν δεν εχει κατανάλωση???

Δεν ειδα κανεναν σας να κανει κατι αναλογο!!! Δεν ειδα να ψαχνετε στο advider.com (εκτος ελαχιστων εξαιρέσεων), και σε άλλα ελληνικα και ξενα φορουμς για την GS, να συγκεντρωνετε τις όποιες βλαβες και να τις ποστάρετε εδω ετσι για να μαθαινουν οι νεωτεροι ¨η και oi μελλοντικοι κατοχοι GS!! Ουτε καν τις επισημες ανακλησεις της GS δεν μπηκε κάποιος στον κοπο να ποστάρει!! Ειναι μηπως τοσες πολλες (ανακλησεις και βλαβες) που...ασε καλυτερα ¨η ειναι το ''δεν βαριεσαι βρε αδερφέ, μηχανημα ειναι και θα χαλασει....καμια φορά!!''

Αρα ποιος ειναι ο ‘’υποστηριχτής’’ εγω που δημοσιευω ολα τα ‘’κακα της μοιρας της’’ ¨η οι ‘’άλλοι’’ που δεν δημοσιευουν τιποτε μην τυχόν και μαθευτουν και θιχτεί η εταιρεία? (η όποια εταιρεία!!)


Για συγκεντρωσε ολα αυτα τα στοιχεία και μετά ας ''κυρηξουμε τον πόλεμο'' μεταξυ μας, αν και δεν θα έπρεπε!!!

Μονον λογια του ''εμενα δεν μου εχει κανει κιχ΄'' κ.λ.π.! Ναι αλλα σε ποσους δεν εχει κανει κιχ και σε πόσους άλλους εχει? Για να τα βάλουμε κατω να δουμε!!

Ο Gsman εγραψε:



το παραπάνω προερχεται απο ιδιωκτητη GS και λεει σε 4 παραγραφους όλη την αληθεια!!! Η πρωτη του παραγραφος ηταν το σλογκαν εκεινης της εποχης απο χιλιαδες στοματα ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ πηρα κι εγω την 1150!! Επεσα στην περίπτωση? Ναι το δεχομαι εν μερει!!! Αλλα....παγωσα!!
Μιλαει και για ελαστικοτητες του πλαισίου του Βαραντερο, ναι ειναι αληθεια κατω απο συνθηκες βεβαια!! Δεν ειναι φτιαγμενο να πηγαινει με 200 ολη την ωρα για να ειναι βράχος, ειναι φτιαγμενο να πηγαινει ΚΑΙ 200 κάποιες φορές!!!

Αλλα παλι μακρηγόρησα..........
ναι οντως μακρυγορησες.απλως να σου υπενθυμισω οτι δεν μας ενδιαφερουν τα προβληματα τις honda.εισαι σε φορουμ bmw και αν ψαξεις καλυτερα θα δεις οτι κανεις δεν κρυβει αν εχει καποιο προβλημα και μαλιστα ολοι μας τα χωνουμε και καλα κανουμε στην εταιρεια οταν υπαρχουν ευτραπελα.





υ.γ........ενταξει ενταξει ενταξει το varadero ειναι το καλυτερο μηχανακι.

Last edited by nek21; 04-08-2009 at 15:09.
Reply With Quote
  #69  
Παλιό 04-08-2009, 15:10
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Αντιστρέφεις την αληθεια χωρις αποδειξεις καλε μου ανθρωπε!!

Εγω ο ''υπερασπιστης'' των Χοντα (αποτασσω τον Σατανα, φτου!!!) εκατσα κι εγραψα τα προβληματα των Βαραντερο ανα μοντέλο και χρονολογία, όπως αυτα εχουν δημοσιευθει στα διαφορα φορουμς και βιωθεί απο αναβατες αυτων των μοτοσυκλετων σε όλον τον κοσμο (International varadero forum - 13.000 μέλη, http://www.honda-varadero-uk.org/forum/index.php - 2000μέλη) αλλα και στην ελλαδα (www.varaderomania.gr-2500 μελη, varaderoforum.gr -500 μέλη) και μετά απο ενασχόληση 10 χρόνων με ΑΥΤΟ το μοντέλο. Ακομα πηρα στοιχεια απο την επισημη αντιπροσωπεια και την βαση δεδομένων πώλησης ανταλλακτικων (μην με ρωτάς πως), π.χ. ο Σαρακακης δεν εχει ουτε ενα γραναζι σαζμάν, γιατί? διότι αν δεν το πεθάνεις στην σουζα και στις καρφωτές δεν παθαινει τίποτε, ενω η BMW ειναι απο τα πρωτα ανταλλακτικα που παραγγέλνει εχοντας κι αποθεμα. Γιατί? τρελλη ειναι να εχει ανταλλακτικα να τις καθονται αν δεν εχει κατανάλωση???

Δεν ειδα κανεναν σας να κανει κατι αναλογο!!! Δεν ειδα να ψαχνετε στο advider.com (εκτος ελαχιστων εξαιρέσεων), και σε άλλα ελληνικα και ξενα φορουμς για την GS, να συγκεντρωνετε τις όποιες βλαβες και να τις ποστάρετε εδω ετσι για να μαθαινουν οι νεωτεροι ¨η και oi μελλοντικοι κατοχοι GS!! Ουτε καν τις επισημες ανακλησεις της GS δεν μπηκε κάποιος στον κοπο να ποστάρει!! Ειναι μηπως τοσες πολλες (ανακλησεις και βλαβες) που...ασε καλυτερα ¨η ειναι το ''δεν βαριεσαι βρε αδερφέ, μηχανημα ειναι και θα χαλασει....καμια φορά!!''

Αρα ποιος ειναι ο ‘’υποστηριχτής’’ εγω που δημοσιευω ολα τα ‘’κακα της μοιρας της’’ ¨η οι ‘’άλλοι’’ που δεν δημοσιευουν τιποτε μην τυχόν και μαθευτουν και θιχτεί η εταιρεία? (η όποια εταιρεία!!)


Για συγκεντρωσε ολα αυτα τα στοιχεία και μετά ας ''κυρηξουμε τον πόλεμο'' μεταξυ μας, αν και δεν θα έπρεπε!!!

Μονον λογια του ''εμενα δεν μου εχει κανει κιχ΄'' κ.λ.π.! Ναι αλλα σε ποσους δεν εχει κανει κιχ και σε πόσους άλλους εχει? Για να τα βάλουμε κατω να δουμε!!

Ο Gsman εγραψε:



το παραπάνω προερχεται απο ιδιωκτητη GS και λεει σε 4 παραγραφους όλη την αληθεια!!! Η πρωτη του παραγραφος ηταν το σλογκαν εκεινης της εποχης απο χιλιαδες στοματα ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ πηρα κι εγω την 1150!! Επεσα στην περίπτωση? Ναι το δεχομαι εν μερει!!! Αλλα....παγωσα!!
Μιλαει και για ελαστικοτητες του πλαισίου του Βαραντερο, ναι ειναι αληθεια κατω απο συνθηκες βεβαια!! Δεν ειναι φτιαγμενο να πηγαινει με 200 ολη την ωρα για να ειναι βράχος, ειναι φτιαγμενο να πηγαινει ΚΑΙ 200 κάποιες φορές!!!

Αλλα παλι μακρηγόρησα..........
+100000000000 ΓΙΑ το παραπάνω και χωρίς να εξαιρώ τον εαυτό μου !!!
Reply With Quote
  #70  
Παλιό 04-08-2009, 15:11
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΜW?

το varadero είναι ένα μέτριο μηχανάκι αλλά είναι ΑΡΙΣΤΟ στο να είναι μέτριο
(αλλά αυτό είναι θέμα άλλου thread)

α και όποιος δεν θέλει BMW αλλά έχει (αχ κορόιδο σε έπιασαν, αχ αχ), και η πόρτα και οι αγγελίες είναι ανοιχτά

Last edited by NLS; 04-08-2009 at 15:12.
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΔΗ PITS Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες 30 23-05-2009 19:18
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Gazi Κράνη 12 23-05-2009 13:39
Ευφυές σύστημα πλοήγησης της ΒΜW syan Αυτοκίνητο 2 19-03-2009 23:09
ΒΜW Lo Rider!!!!!!!!!!!!!! riko46 Νέα μοντέλα BMW 2 07-03-2009 13:54
ΒΜW Σειρά 7 riko46 Αυτοκίνητο 5 15-12-2008 20:43


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:28.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!