GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Χαρίζεται

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 12-05-2012, 23:43
Troublemaker Ο/Η Troublemaker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Ερμουπολη
Μηνύματα: 1,359
Προεπιλογή Laptop για αποσυρση

Εχω ενα ΗΡ pavillion του 2004 ειχε θεμα με την τροφοδοσια του τελοςπαντων τωρα δεν εχει καθολου τροφοδοτικο.ο κουνιαδος μου,μου ειχε πει οτι εβαλε τροφοδοτικο κ δουλευε..Καποια καταστηματα εχουν βγαλει προσφορες "αποσυρσης",αν καποιος θελει να αγορασει κ τον εξυπηρετει ο υπολογιστης μου ας μου πει να τον βρω να τον στειλω..τωρα το πως το βλεπουμε.Επισης αν υπαρχει καποια αναγκη για ανταλλακτικα αλλα δεν υπαρχει η δυνατοτητα η ακομα κ αν ξερετε καποια οικογενεια που εχει καποιο παιδι αναγκη για χρηση σε πολυ βασικα πραγματα -μονο κ μονο επειδη ειναι παλιος -υπενθυμιζω δεν εχει τροφοδοτικο- μπορω να τον διαθεσω.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 13-05-2012, 00:41
tassos85 Ο/Η tassos85 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2011
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: Bmw F650 GS
Μηνύματα: 417
Προεπιλογή Απάντηση: Laptop για αποσυρση

Έχεις Pm!!!
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 13-05-2012, 01:02
brasidas12 Ο/Η brasidas12 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2011
Περιοχή: petroupoli
Μoto: kawasaki versys 08
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Πιο μοντέλο είναι φίλε μου;έχω τον dv6000 με πρόβλημα στην κάρτα γραφικών.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 18-05-2012, 01:12
hairentin Ο/Η hairentin βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: Σέρρες
Μoto: R1200GS 08
Μηνύματα: 93
Προεπιλογή Απάντηση: Laptop για αποσυρση

Υπάρχει ακόμα ?
Αν ναι έχουμε και λέμε ... είναι κρίμα να παροπλιστεί ακόμα και ένα παλιό λάπτοπ επειδή χαλασε το τροφοδοτικό ... Ακόμα και καινούριο ένα universal κάνει γύρω στα 20 ευρώ ...
οπότε :
α)αν τον δούλευες και θέλεις πές τι τροφοδοτικό είχε (volt , ampere ) και ίσως έχω να σου στείλω ένα για να συνεχίσεις να τον χρησιμοποιείς .
β) Αν τον πάρει κάποιο παιδί που τον έχει πραγματικά ανάγκη και όχι για δευτερο τρίτο (έτσι όλοι θα τον ήθελαν φαντάζομαι) επίσης μπορώ να στείλω το τροφοδοτικό αν κάνει .
γ) γνωρίζω κάποιο ύδριμα στην Θεσσαλονίκη στον δενδροπόταμο που κάνει πολύ καλή δουλειά με παιδάκια και χρειάζονται τέτοια αλλά κουμάντο κάνει ένας παπάς και ίσως κάποιοι την βλεπουν αρνητικά την εκκλησία .
δ) Υπάρχει ένα πρόγραμμα που τρέχουν κοινωνικοί λειτουργοί μέσω του αριστοτελείου για ένταξη παιδιών ρομά στην περιοχή των σερρών , και επίσης έχουν τέτοια ανάγκη ...

Για όλα τα παραπάνω ή για οτιδήποτε κρίνεις σωστό μπορούμε να δούμε αν κάνει κάποιο απο τα τροφοδοτικά μου (δεν τα λές όλα σε άριστη κατάσταση αλλά δουλεύουν)

Αυτά ... μπράβο για την χειρονομία σου
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 18-05-2012, 03:39
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Laptop για αποσυρση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Troublemaker Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω ενα ΗΡ pavillion του 2004 ειχε θεμα με την τροφοδοσια του τελοςπαντων τωρα δεν εχει καθολου τροφοδοτικο.ο κουνιαδος μου,μου ειχε πει οτι εβαλε τροφοδοτικο κ δουλευε..Καποια καταστηματα εχουν βγαλει προσφορες "αποσυρσης",αν καποιος θελει να αγορασει κ τον εξυπηρετει ο υπολογιστης μου ας μου πει να τον βρω να τον στειλω..τωρα το πως το βλεπουμε.Επισης αν υπαρχει καποια αναγκη για ανταλλακτικα αλλα δεν υπαρχει η δυνατοτητα η ακομα κ αν ξερετε καποια οικογενεια που εχει καποιο παιδι αναγκη για χρηση σε πολυ βασικα πραγματα -μονο κ μονο επειδη ειναι παλιος -υπενθυμιζω δεν εχει τροφοδοτικο- μπορω να τον διαθεσω.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από hairentin Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχει ακόμα ?
Αν ναι έχουμε και λέμε ... είναι κρίμα να παροπλιστεί ακόμα και ένα παλιό λάπτοπ επειδή χαλασε το τροφοδοτικό ... Ακόμα και καινούριο ένα universal κάνει γύρω στα 20 ευρώ ...
οπότε :
α)αν τον δούλευες και θέλεις πές τι τροφοδοτικό είχε (volt , ampere ) και ίσως έχω να σου στείλω ένα για να συνεχίσεις να τον χρησιμοποιείς .
β) Αν τον πάρει κάποιο παιδί που τον έχει πραγματικά ανάγκη και όχι για δευτερο τρίτο (έτσι όλοι θα τον ήθελαν φαντάζομαι) επίσης μπορώ να στείλω το τροφοδοτικό αν κάνει .
γ) γνωρίζω κάποιο ύδριμα στην Θεσσαλονίκη στον δενδροπόταμο που κάνει πολύ καλή δουλειά με παιδάκια και χρειάζονται τέτοια αλλά κουμάντο κάνει ένας παπάς και ίσως κάποιοι την βλεπουν αρνητικά την εκκλησία .
δ) Υπάρχει ένα πρόγραμμα που τρέχουν κοινωνικοί λειτουργοί μέσω του αριστοτελείου για ένταξη παιδιών ρομά στην περιοχή των σερρών , και επίσης έχουν τέτοια ανάγκη ...

Για όλα τα παραπάνω ή για οτιδήποτε κρίνεις σωστό μπορούμε να δούμε αν κάνει κάποιο απο τα τροφοδοτικά μου (δεν τα λές όλα σε άριστη κατάσταση αλλά δουλεύουν)

Αυτά ... μπράβο για την χειρονομία σου


Πολλά μπράβο και στους δυό σας ...
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 18-05-2012, 08:39
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή Απάντηση: Laptop για αποσυρση

και από μένα και στους δυο σας και στην χαριζων και στον προσφερόμενο τροφοδοτικού
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 18-05-2012, 09:42
IOTH1X Ο/Η IOTH1X βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: R1200 GSA '09
Μηνύματα: 614
Προεπιλογή Απάντηση: Laptop για αποσυρση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Troublemaker Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω ενα ΗΡ pavillion του 2004 ειχε θεμα με την τροφοδοσια του τελοςπαντων τωρα δεν εχει καθολου τροφοδοτικο.ο κουνιαδος μου,μου ειχε πει οτι εβαλε τροφοδοτικο κ δουλευε..Καποια καταστηματα εχουν βγαλει προσφορες "αποσυρσης",αν καποιος θελει να αγορασει κ τον εξυπηρετει ο υπολογιστης μου ας μου πει να τον βρω να τον στειλω..τωρα το πως το βλεπουμε.Επισης αν υπαρχει καποια αναγκη για ανταλλακτικα αλλα δεν υπαρχει η δυνατοτητα η ακομα κ αν ξερετε καποια οικογενεια που εχει καποιο παιδι αναγκη για χρηση σε πολυ βασικα πραγματα -μονο κ μονο επειδη ειναι παλιος -υπενθυμιζω δεν εχει τροφοδοτικο- μπορω να τον διαθεσω.

Αν εννοείς του Public οι εξυπνήδιδες θέλουν laptop 4ετίας max.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 18-05-2012, 16:03
Troublemaker Ο/Η Troublemaker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Ερμουπολη
Μηνύματα: 1,359
Προεπιλογή Απάντηση: Laptop για αποσυρση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από hairentin Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχει ακόμα ?
Αν ναι έχουμε και λέμε ... είναι κρίμα να παροπλιστεί ακόμα και ένα παλιό λάπτοπ επειδή χαλασε το τροφοδοτικό ... Ακόμα και καινούριο ένα universal κάνει γύρω στα 20 ευρώ ...
οπότε :
α)αν τον δούλευες και θέλεις πές τι τροφοδοτικό είχε (volt , ampere ) και ίσως έχω να σου στείλω ένα για να συνεχίσεις να τον χρησιμοποιείς .
β) Αν τον πάρει κάποιο παιδί που τον έχει πραγματικά ανάγκη και όχι για δευτερο τρίτο (έτσι όλοι θα τον ήθελαν φαντάζομαι) επίσης μπορώ να στείλω το τροφοδοτικό αν κάνει .
γ) γνωρίζω κάποιο ύδριμα στην Θεσσαλονίκη στον δενδροπόταμο που κάνει πολύ καλή δουλειά με παιδάκια και χρειάζονται τέτοια αλλά κουμάντο κάνει ένας παπάς και ίσως κάποιοι την βλεπουν αρνητικά την εκκλησία .
δ) Υπάρχει ένα πρόγραμμα που τρέχουν κοινωνικοί λειτουργοί μέσω του αριστοτελείου για ένταξη παιδιών ρομά στην περιοχή των σερρών , και επίσης έχουν τέτοια ανάγκη ...

Για όλα τα παραπάνω ή για οτιδήποτε κρίνεις σωστό μπορούμε να δούμε αν κάνει κάποιο απο τα τροφοδοτικά μου (δεν τα λές όλα σε άριστη κατάσταση αλλά δουλεύουν)

Αυτά ... μπράβο για την χειρονομία σου
Κοιτα, οι προτασεις σου με ενδιαφερουν παρα πολυ!Εγω υπολογιστη εχω,μπορω να πω οτι μου ειναι περιττος...θα ηθελα να παει καπου που υπαρχει αναγκη, οσο για την εκκλησια εμενα προσωπικα δεν με απασχολει ουτε μου πεφτει λογος τι κανει, εγω θα κανω την κινηση μου σε οποιαδηποτε περιπτωση κ απο εκει κ περα ειναι αυτο που λενε "το κριμα στο λαιμο τους".
το μονο "κακο" ειναι οτι αυτη την περιοδο δεν μπορω να διαθεσω πολλα χρηματα για να τον στειλω καπου αν ειναι μακρυα, θα ηθελα ομως να το εστελνα στο ιδρυμα που λες στην Θεσσαλονικη, αρκει καποιος να μπορεσει να του κανει κ ενα φορματ γιατι τοσο καιρο ουτε που θυμαμαι αν εχω τιποτα μεσα....
Τροφοδοτικο δεν εχω καθολου και ξεχασα να πω πως επειδη παλιοτερα ειχε ενα θεμα (δεν φορτιζε αν ηταν πανω η μπαταρια) κατι μας κανανε στα multirama κ μου εβγαλαν εξω ενα βυσμα -να το βγαλω αν ειναι μια φωτο να στο στειλω αν μπορεσεις να καταλαβεις τι θελει, ή αν γνωριζει καποιος αλλος-
Θα χαρω πραγματικα πολυ να παει καπου που υπαρχει αναγκη.Δεν κανει θαυματα λογω παλαιοτητας αλλα νομιζω ολο κ κατι θα μπορει να κανει!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 18-05-2012, 16:03
Troublemaker Ο/Η Troublemaker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Ερμουπολη
Μηνύματα: 1,359
Προεπιλογή Απάντηση: Laptop για αποσυρση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από IOTH1X Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν εννοείς του Public οι εξυπνήδιδες θέλουν laptop 4ετίας max.
Κλασσικες πονηριες δλδ....
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 18-05-2012, 19:25
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή Απάντηση: Laptop για αποσυρση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Troublemaker Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα, οι προτασεις σου με ενδιαφερουν παρα πολυ!Εγω υπολογιστη εχω,μπορω να πω οτι μου ειναι περιττος...θα ηθελα να παει καπου που υπαρχει αναγκη, οσο για την εκκλησια εμενα προσωπικα δεν με απασχολει ουτε μου πεφτει λογος τι κανει, εγω θα κανω την κινηση μου σε οποιαδηποτε περιπτωση κ απο εκει κ περα ειναι αυτο που λενε "το κριμα στο λαιμο τους".
το μονο "κακο" ειναι οτι αυτη την περιοδο δεν μπορω να διαθεσω πολλα χρηματα για να τον στειλω καπου αν ειναι μακρυα, θα ηθελα ομως να το εστελνα στο ιδρυμα που λες στην Θεσσαλονικη, αρκει καποιος να μπορεσει να του κανει κ ενα φορματ γιατι τοσο καιρο ουτε που θυμαμαι αν εχω τιποτα μεσα....
Τροφοδοτικο δεν εχω καθολου και ξεχασα να πω πως επειδη παλιοτερα ειχε ενα θεμα (δεν φορτιζε αν ηταν πανω η μπαταρια) κατι μας κανανε στα multirama κ μου εβγαλαν εξω ενα βυσμα -να το βγαλω αν ειναι μια φωτο να στο στειλω αν μπορεσεις να καταλαβεις τι θελει, ή αν γνωριζει καποιος αλλος-
Θα χαρω πραγματικα πολυ να παει καπου που υπαρχει αναγκη.Δεν κανει θαυματα λογω παλαιοτητας αλλα νομιζω ολο κ κατι θα μπορει να κανει!
Και ξανα μανα

ίσως ο Argy μπορεί να βοηθήσει στους υπολογιστές είναι σαΐνι

ΑΡΓΥΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Βοήθεια για laptop.... ortho Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 27 25-04-2012 23:07
πωληση laptop gs 650 Πωλήσεις γενικώς 8 01-05-2011 17:43
''Έξυπνη'' Τσάντα μεταφοράς για laptop skippybi Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 7 12-03-2010 23:28
Το νέο μου laptop! gemara Διάφορα 21 13-12-2009 20:50
Ανακαλούνται επικίνδυνες μπαταρίες για laptop! Arkas Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 3 29-05-2009 20:51


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:21.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!