GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 09-08-2011, 12:48
apegnas Ο/Η apegnas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: serres
Μoto: bmw f 800 gs
Μηνύματα: 8
Question Συνεργείο β.Ελλαδα

Χαιρετώ σας! συμπληρώσαμε αισίως 20.000 χλμ και ψάχνομαι για το σέρβις μαζί με αλλάγη για λάστιχα αλυσογράναζα και τα τι αυτα..
το μηχανάκι τ αγόρασα απο Ντόλλα στην ξάνθη και έκανα 2-3 σέρβις εκεί αλλά μια και μένω Σέρρες πια με βόλευε΄μέχρι στιγμης στην θεσσαλονίκη το συνεργείο του Πιτούλη (άψογος) Αμπελόκηπους.για Τρικαλιώτη δεν το συζητάω και απο τιμές και γενικά. ο Δικός μου ένεκα διακοπών λείπει οπότε ψάχτηκα αλλού και βρήκαα τον Ξανθόπουλο, τον οποίο και τηλ πριν απο λίγο και είναι φούλ απο βδομάδα και βλέπουμε κτλ.Έλα όμως που τώρα βρήκα τα γκαφρά και αρχινάει η άδεια και δεν λέει να φύγω με το μωράκι μου χωρίς πατούμενα..ξέρετε κανα άλλο συνεργείο στην Θεσσαλονίκη ρε παίδες που έχει το μηχάμημα που συνδέεται με τον εγκέφαλο?
για λάστιχα πείστηκα να πάω απο μαμά σε dunlop tr91. φιλία απο βαλκανοκρατούμενη ασπροβάλτα..
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 09-08-2011, 13:16
N4pSt3R Ο/Η N4pSt3R βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Ορεστιάδα N 41.500269,E 26.532206
Μoto: R1200 GS TT Desierto 3
Μηνύματα: 3,259
Προεπιλογή Απάντηση: Συνεργείο β.Ελλαδα

Δεν ξέρω αλλά για τον Ξναθόπουλο έχω ακούσει τα καλύτερα από ένα φίλο που δουλεύει εκεί παραδίπλα!!!Όσο για τα DUNLOP είναι πάρα πολύ καλά λάστιχα!
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 09-08-2011, 14:20
tsoapo Ο/Η tsoapo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: F 800 GS
Μηνύματα: 134
Thumbs up Απάντηση: Συνεργείο β.Ελλαδα

Φίλε μου είμαι και εγώ κάτοικος θεσσαλονίκης και είδα και έπαθα απο τον Τρικαλιώτη! Μακριά και αγαπημένοι που λέει και ο σοφός λαός μας. Παλιότερα είχα (και έχω ακόμα πωλείται αν ενδιαφέρετε κάποιος) ένα v-strom 1000 και το πήγαινα για service στο PRO-BIKE το οποίο βρίσκεται στην κατσιμίδη αν γνωρίζεις το συνεργείο. Είμουνα υπέρ ευχαριστημένος!!! Παλαιότερα δεν αναλαμβάνανε BMW αλλά τώρα σε καλύπτουν κανονικά. Το επόμενό μου service θα το κάνω εκεί με απόλυτη σιγουριά!!! Εάν ενδιαφέρεσαι μπορώ να σου στείλω το τηλ. με p.m.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 09-08-2011, 15:02
jarhead Ο/Η jarhead βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW 1200 GS '05
Μηνύματα: 2,620
Προεπιλογή Απάντηση: Συνεργείο β.Ελλαδα

Λαστιχα ΟΚ WHEELS με κλειστα τα ματια!!!OK WHEEL - ΘΑΛΑΣΣΟΥΔΗΣ Ε ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ | Ελαστικά και Ζάντες Μοτοσικλετών - Αποκλειστικός Αντιπρόσωπος | Θεσσαλονίκη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | vrisko.gr
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 09-08-2011, 15:08
apegnas Ο/Η apegnas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: serres
Μoto: bmw f 800 gs
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή Απάντηση: Συνεργείο β.Ελλαδα

παίδες τα χω ψιλοπαίξει με τα συνεργεία και τα λάστιχα..ας τα πάρουμε ενα ένα
ψήθηκα για τα dunlop tr91 αλλα δε τα βρίσκω β.Ελλάδα..πήρα 328 τηλ αθήνα ο ένας έχει το μόνο το μπροστινό ο άλλος το πισινό, ο άλλος μου λέει ο δείκτης δεν είναι V και μπορεί να σε κουνάει..
Έχει βαλει κανείς αυτην λαστιχάρα όπως λένε δεξιά αριστερά ταιριάζει με το 800 gs κι αν ναι ρε παίδες δώστε φώτα..στείλτε κάποιος αναλυτικα διαστάσεις που έχει φορέσει μπρός πίσω τι δείκτη h,v, η τι άλλο απο αυτο το μακρυνάρι..please
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 09-08-2011, 15:09
apegnas Ο/Η apegnas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: serres
Μoto: bmw f 800 gs
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή Απάντηση: Συνεργείο β.Ελλαδα

απο λάστιχα εσυ τι φοράς καρντάσι μου?
έχεις καμιαν ιδέα γιατι δεν με βλέπω τελικα να πάω προς tr91 γιατι με μπερδέψανε οι δείκτες,τα πέλματα κτλ..
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 09-08-2011, 15:12
jarhead Ο/Η jarhead βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW 1200 GS '05
Μηνύματα: 2,620
Προεπιλογή Απάντηση: Συνεργείο β.Ελλαδα

Γεια χαρα...εχω την 1200 του 05 και εβαλα τα CONTI TRAIL ATTACK.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 09-08-2011, 15:16
jarhead Ο/Η jarhead βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μoto: BMW 1200 GS '05
Μηνύματα: 2,620
Προεπιλογή Απάντηση: Συνεργείο β.Ελλαδα

Και αν εισαι του χωματοςhttp://i38.photobucket.com/albums/e1...S/P8070383.jpg
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Γερμανικό συνεργείο ρεκτιφιέ ortho Αυτοκίνητο 8 24-01-2011 10:56
Απάντηση στους ανιστόρητους γείτονες...και οχι μονο! georgekostas Διάφορα 10 30-11-2009 21:55
συνεργείο επισκευής κιβωτίων kostas-patra Τεχνικά θέματα διάφορα 6 24-11-2009 09:24
Πως να οδηγείτε μαζί αναβάτης και συνεπιβάτης GS_maniac Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης 24 08-09-2009 22:04
Μην πίνετε και οδηγείτε !!!!!!!!! riko46 Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης 3 07-01-2009 23:08


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:48.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!